Shema strani
|
Kontakt
|
Obveščevalne liste
|
Povezave
|
Oglaševanje
|
Webmaster
|
English
Orientacija
Aktualno
Zveza
Karte
Repre- zentance
CEYOC 2024
(0)
Trening kamp Kras
(0)
Junior World Orienteering Championship 2022
(0)
Testiranje na 3000m
(1)
Alpe Adria 2022
(0)
TK Prekmurje
(0)
Aktualno
Novice
Koledar
Rezultati
Izpostavljeno
Fotogalerije
Partnerji:
Domov
/
Aktualno
/ Rezultati
Rezultati
Tekma gojencev GS (sobota, 4. 7. 1998)
Organizator:
Zveza tabornikov Slovenije
Kraj:
Tip:
SOL
Razdalja:
srednja
Rezultati
Rezultati
:
povezava
Razpis:
povezava
Karta: Ukanc
Standard:
ISOM
št. karte:
6
Lastnik:
GŠ ZTS
Lokacija:
Prikaz
Avtorji:
Rimvydas Kutka (terensko delo), Irena Bravc (risanje)
Merilo:
1:10000
Stanje:
VI. 1990
Površina:
0.94km
2
Ledeniška morena z velikimi balvani in razgibanim reliefom. Lep bukov gozd.
Karta je bila doslej uporabljena
:
Tekma gojencev GS
(4. 7. 1998)
Bohinjski trikotnik
(4. 7. 1999)
Bohinjski 3kotnik
(1. 7. 2001)
Bohinjski trikotnik
(25. 8. 2007)
OLP5
(10. 8. 2008)
Bohinjski 3kotnik
(29. 8. 2009)
Bohinjski 3kotnik
(28. 8. 2011)
OLP 8
(5. 7. 2014)
Rezulrati OT (SOL in DP) / 2015
Disciplina:
OT
|
MTB-O
|
Pre-O
|
vse
Tip:
OZS
|
3-REG
|
IOF
|
vse
december
nedelja, 13. 12. 2015
Šprint SOL 2, nočna, skupinski start - sprint
Orientacijski klub Azimut
Cerkno
november
nedelja, 22. 11. 2015
Šprint SOL 1 - sprint
Orientacijski klub Polaris
Koper / Capodistria
oktober
nedelja, 18. 10. 2015
DP mešane šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
Idrija
sobota, 10. 10. 2015
SOL 9 & Bob Rock pokal - srednja
Mariborski orientacijski klub
Črni les pri Lenartu
četrtek, 8. 10. 2015
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Azimut
nedelja, 4. 10. 2015
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
Rogla
sobota, 3. 10. 2015
DP dolge, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
Rogla
september
nedelja, 20. 9. 2015
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
Tolsti Vrh
avgust
nedelja, 9. 8. 2015
SOL 6 - Cerkno Cup - DAN 3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
Komenda
junij
nedelja, 7. 6. 2015
Slovenia in 3 days, DP srednje - srednja
Orientacijski klub Tivoli
Ig
sobota, 6. 6. 2015
Slovenia in 3 days - SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
Ig
maj
nedelja, 31. 5. 2015
SOL 4 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
Jelovica
sreda, 27. 5. 2015
Študentsko prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
Ljubljana
nedelja, 24. 5. 2015
DP šprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
Kamnik
april
nedelja, 26. 4. 2015
SOL 3, DP ultra dolge (M/Ž21E) - dolga
Orientacijski klub Polaris
Bukovniško jezero
sobota, 11. 4. 2015
SOL 2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
Lome
marec
nedelja, 8. 3. 2015
Lipica Open SOL 1 - dolga
DROT
Lipica
Leto:
2024
|
2023
|
2022
|
2021
|
2020
|
2019
|
2018
|
2017
|
2016
| 2015 |
2014
|
2013
|
2012
|
2011
|
2010
|
2009
|
2008
|
2007
|
2006
|
2005
|
2004
|
2003
|
2002
|
2001
|
2000
|
1999
|
1998
|
1993
|
1786
|
1781
© 1998 - 2024 Orientacijska zveza Slovenije. Vse pravice pridržane.
Pravno obvestilo
|
Avtorji
| ISSN 1581-3606
Gostovanje omogoča
Arnes
Izpostavljeno
Vabljeni na orientacijski tabor.
26. - 30. 6. 2024, Tabor Mojca, Dolenjske Toplice
Razpis.
Prijave
(do 20. 5., omejeno število mest).
Seznam prijav
.
Koledar
Ekipno prvenstvo MOL 2024 v orientacijskem teku za OŠ in SŠ
(8.5.)
Klubsko prvenstvo OK Azimut in OLP2
(12.5.)
World Orienteering Week
(18.5.)
DP štafete
(19.5.)
klubsko prvenstvo OK Polaris 2024
(26.5.)
Fotogalerije