Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015

Beginners (2.41km / 60m / 11KT)

1Tinka FerencOK Tivoli 32:31+00:00
2Viktoria ZachariasLAC 33:22+00:51
3Gyöngyi DalosTTE 33:24+00:53
4Nea ErženOK Azimut 35:55+03:24
5Sophie BauerLAC 37:34+05:03
6Agim MazrekuUWCAd 37:58+05:27
7Sara Lipovac 37:59+05:28
8Kostadin IvanovBlagoevgrad 39:34+07:03
9Enej KolanderOK Komenda 39:43+07:12
10Matija DeržekOK BC 40:11+07:40
11Javi LuriClub Deportivo Jamakuko 41:39+09:08
12Jorge SalgadoClub Deportivo Jamakuko 41:42+09:11
13Marina SikerinaU.S. Aldo Moro Paluzza 42:12+09:41
14Lara ZupanOK Komenda 42:33+10:02
15Maurizio GrilloSemiperdo 62:20+29:49
16Naja Uršič Popovski 63:51+31:20
17Nik Pečjak 64:28+31:57
18Monika PolsterHSV Spittal 65:21+32:50
19Sigrun GotthardtHSV Spittal 65:24+32:53
20Daniela BärnthalerOCFF 67:27+34:56
21Paulina MaitzOCFF 67:44+35:13
22Laura VenhauerOLCU Viktring 73:02+40:31
23Kristjan KalcGAJA 74:45+42:14
24Alvina VenhauerOLCU Viktring 75:18+42:47
25Lara DeržekOK BC 75:33+43:02
26Nina ZverinovaLPU 75:56+43:25
27Jan DeržekOK BC 76:00+43:29
28Nataša CanzianiGAJA 77:27+44:56
29Arianna PrivatoPunto K 84:33+52:02
30Mojca KuncOK Tivoli 93:03+60:32
31Manuela CrepazUS Primiero 105:33+73:02
32Adriana DoniniGAJA 109:39+77:08
33Anna PleunikOCFF 111:21+78:50
34Ann-sophie DeimelOCFF 111:51+79:20
35Nina LangOCFF 112:23+79:52
Tania RossettoViorteam MP+ --:--
Andrea SponzaGAJA DNF+ --:--
Marlene GlawitschOCFF MP+ --:--
Katja JalovecOK Tivoli DNF+ --:--
Gabriele GiudiciORIENTEERING TRIESTE DNF+ --:--
Michael ZollnerHSV Villach MP+ --:--
Tina HudaxOCFF DNF+ --:--
Mirko TišljarORI DNF+ --:--
Andrea IencoPunto K DNF+ --:--
Gaia Rossella DegiorgiPunto K DNF+ --:--
Franz WinklerHSV Villach MP+ --:--

M10 (1.79km / 40m / 8KT)

1Ondřej KurzVPM 15:16+00:00
2Tilen ZupanOK Komenda 15:42+00:26
3Otto AllwingerLAC 16:55+01:39
4Ole Magnus BaathOL-Team Bayern 18:25+03:09
5Luka SeljakOK Komenda 23:36+08:20
6Nejc TurkOK Komenda 24:20+09:04
7Jędrzej PachnikTUKAN 27:40+12:24
8Mattia DavanzoGAJA 40:04+24:48
9Felix ZollnerHSV Villach 40:35+25:19
10Gašper ZgonecOK Tivoli 47:48+32:32
Gustavs GodinsB3 DNF+ --:--

M12 (2.41km / 60m / 11KT)

1Jakub ChaloupskýOK99 18:06+00:00
2Stanisław PachnikTUKAN 20:01+01:55
3Jonas DeubelNaturfreunde Wien 22:07+04:01
4Polojaz GoranGAJA 24:11+06:05
5Svit Pestotnik StresOK Polaris 24:13+06:07
6Filip SauliVPM 25:13+07:07
7Alessio JermanORIENTEERING TRIESTE 27:48+09:42
8Elias DobnikOLCU Viktring 30:10+12:04
9Matevž KuncOK Tivoli 30:30+12:24
10Jakob SteinwenderSPUK 32:29+14:23
11Alessandro RivettaSemiperdo 34:07+16:01
12Maximilian FreißmuthOCFF 47:12+29:06
13Max Pietschnfwien 49:03+30:57
14Filip GradOK Tivoli 49:26+31:20
15Eryk PuldaTUKAN 49:45+31:39
16Luka AnderluhOK Polaris 50:59+32:53
17Urban KrkočPD Ajdovščina 66:16+48:10
18Aleks PahorPD Ajdovščina 92:00+73:54
19Aljaž ČelikOK Azimut 199:06+181:00
Maj Jurij MiklavecOK Tivoli DNF+ --:--
Rok HernecOK Tivoli DNF+ --:--
Martin JevševarOKB MP+ --:--
Tobias ZollnerHSV Villach MP+ --:--
Nik GregoričPD Ajdovščina DNS+ --:--
Domen PetrovičOK Polaris DNF+ --:--

M14 (3.35km / 80m / 13KT)

1Tomas MilanTBM 29:51+00:00
2Damiano BettegaG.S. Pavione 29:59+00:08
3Joergen DeubelYOUTH 31:32+01:41
4Tomáš JanovskýPGP 32:27+02:36
5Vojtech GrycTBM 35:05+05:14
6Lőrinc PályiMOM 35:46+05:55
7Erik BonekYOUTH 36:13+06:22
8Šimon KurzVPM 36:19+06:28
9Florian JandlYOUTH 37:13+07:22
10Augusts VeldeAzuolas 40:09+10:18
11Jakob WolframYOUTH 40:43+10:52
12Matyáš SieglPGP 40:53+11:02
13Matyas JirkaSCM HO 41:04+11:13
14Lukas NovakLAC 42:05+12:14
15Jan GobecVihor 43:43+13:52
16Pietro PalumboJTT 44:11+14:20
17Soma GárdonyiMOM 45:39+15:48
18Zoltán BujdosóSPA 47:46+17:55
19Sebastian FabianOCFF 49:20+19:29
20Maximilian SteinwenderSPUK 53:44+23:53
21Frantisek HeclKVS Sumperk 56:35+26:44
22Matthias JeindlOCFF 57:33+27:42
23Giovanni GaioG.S. Pavione 62:59+33:08
24Leonardo CasagrandeOriPergine 70:16+40:25
25Gregor KuncOK Tivoli 70:52+41:01
26Peter BergerBerger-C 74:36+44:45
27Jaka GradOK Tivoli 76:26+46:35
28Jura KukecVihor 80:59+51:08
29Radek SvobodaSCM HO 88:20+58:29
30Alexander JeindlOCFF 103:57+74:06
Kilian ZapfOCFF DNF+ --:--
Martin SafarKVS Sumperk MP+ --:--
Jan MarcPD Ajdovščina MP+ --:--
Peter SmrekarOK Tivoli MP+ --:--
Filip PetrovičOK Polaris DNF+ --:--
Luca FontanotPunto K MP+ --:--

M16 (4.86km / 120m / 15KT)

1Clemens WolframYOUTH 39:09+00:00
2Georg GroellYOUTH 39:23+00:14
3Mihály OrmaySPA 40:11+01:02
4Michal BoranekSCM HO 40:17+01:08
5Mikulas JirkaSCM HO 41:13+02:04
6Ondrej SramekKVS Sumperk 42:44+03:35
7Ravil IniyatullinOrienta-Zarya 43:10+04:01
8Josef KroulKVS Sumperk 43:49+04:40
9Jonas MullerKVS Sumperk 44:22+05:13
10Matic BlažOK Komenda 44:36+05:27
11Matej MatousekKVS Sumperk 45:08+05:59
12Erik KálmánBUD 45:21+06:12
13Žan RavnikarOK Komenda 46:28+07:19
14Vit HorcickaSCM HO 46:45+07:36
15Matej ŠkarabotOK Polaris 47:31+08:22
16Andro Vladimir ŠtambukIME 49:55+10:46
17Vince WeilerSPA 50:13+11:04
18Thomas KohlbacherYOUTH 50:18+11:09
19Leo HolperOCFF 50:25+11:16
20Martin KincZBM 51:22+12:13
21Attila SzőcsTRS 52:07+12:58
22Jan RitterOCFF 52:14+13:05
23Maurizio CastellazG.S. Pavione 53:16+14:07
24Tjaž GantarOK Azimut 53:49+14:40
25Ondrej JilekKVS Sumperk 55:21+16:12
26Francesco MagenesPolbes 60:11+21:02
27Samuel MarkelASKÖ Henndorf 62:45+23:36
28Gašper PetrovičOK Polaris 62:46+23:37
29Gabriele BizzarriUS Primiero 63:33+24:24
30Samuel KremshoferOCFF 63:58+24:49
31Martin ManovBlagoevgrad 66:07+26:58
32Leonardo BonfiglioliGAJA 71:06+31:57
33William FenkWiN 74:59+35:50
34Florian NestelbergerOCFF 76:04+36:55
35Jan KundörferSUSO 77:21+38:12
36Maks RodmanPD Ajdovščina 79:58+40:49
37Luca LibardoniJTT 80:31+41:22
38Silvio GaioG.S. Pavione 83:16+44:07
39Robert BabinNF Villach 85:52+46:43
40Domen KavčičOK Azimut 95:12+56:03
41Stefano De EccherSciClubUdine 97:17+58:08
42Elias WachmannOCFF 100:35+61:26
43Gašper ČopiOK Azimut 104:54+65:45
Vacant DNF+ --:--
Stefan RainerSSV H.-N. MP+ --:--
Tobias MickoWiN DNF+ --:--
Raphael StadloberOCFF DNF+ --:--
Herwig Jun. AllwingerLAC DNF+ --:--

M18 (7.09km / 180m / 20KT)

1Rafael DobnikAJT 53:08+00:00
2Máté DalosTTE 56:08+03:00
3Otakar HirsZBM 56:46+03:38
4Emanuel BraunAJT 62:00+08:52
5Márton ZacherSPA 62:04+08:56
6Florian KurzAJT 62:13+09:05
7Niklas BrantnerAJT 62:34+09:26
8Patrik EgeiSPA 62:59+09:51
9Antonín SemerádPGP 63:57+10:49
10Dominik Jandlnfwien 64:02+10:54
11Vladimir KelblZBM 65:51+12:43
12Richard GremmelHSV-P 66:21+13:13
13Nicolas KastnerAJT 66:53+13:45
14Simon StanonikOK Azimut 67:56+14:48
15Ondřej JežekPGP 68:47+15:39
16Maximilian LercheggerLAC 69:18+16:10
17Michal WernerPGP 71:59+18:51
18Theo AbartWiN 72:43+19:35
19Aleš NovákPGP 74:00+20:52
20Simone BettegaG.S. Pavione 74:03+20:55
21Stoyan IvanovBlagoevgrad 79:38+26:30
22Andraž De LuisaOK Azimut 82:07+28:59
23Mark BogatajOK Azimut 82:42+29:34
24Ákos HortobágyiSPA 83:09+30:01
25Matic MočnikOK Azimut 85:36+32:28
26Martin KrennOCFF 88:57+35:49
27Roman SchuhWiN 90:13+37:05
28Aljaž PavšičOK Azimut 94:41+41:33
29Daniel GotthardtHSV Spittal 99:34+46:26
30Dominik KirinVihor 105:40+52:32
31Matic ErznožnikOK Azimut 107:36+54:28
32Ondřej SedláčekECZT 111:53+58:45
33Vilmos WeilerSPA 113:03+59:55
34Andreas ZechnerOCFF 114:44+61:36
35Andreas SeidlOCFF 124:44+71:36
Dániel PeregiSPA DNF+ --:--
Jan ŠalamunOK Polaris DNF+ --:--
Nace VegeljOK Azimut DNF+ --:--
Vacant DNF+ --:--

M20 (7.62km / 190m / 19KT)

1William PommerStTOK 54:01+00:00
2Mathias PeterOLCG 54:03+00:02
3Riccardo ScaletFISOj 54:58+00:57
4Matthias GroellOLCG 55:49+01:48
5Martin PonevBulgaria Team 57:19+03:18
6Apostol AtanasovBulgaria Team 57:34+03:33
7Šimon NavrátilPGP 59:39+05:38
8Mattia DebertolisFISOj 59:56+05:55
9Fabiano BettegaFISOj 60:33+06:32
10Adrián TóthTTE 61:35+07:34
11Vojta KettnerKJT 61:50+07:49
12Peter TušarOK Azimut 62:14+08:13
13Jakub HruškaZBM 62:43+08:42
14Stefan FalkAJT 65:05+11:04
15Stefan KubelkaAJT 68:49+14:48
16Walter BettegaG.S. Pavione 69:50+15:49
17Alexander BergstromOOC 70:22+16:21
17Jakub LandovskýPGP 70:22+16:21
19Blaž PetrovičOK Polaris 70:37+16:36
20Hajdu ErikTTE 70:52+16:51
21Balázs MiaveczMOM 71:40+17:39
22Fabio BrunetFISOj 72:52+18:51
23Cesare MattiroliFISOj 73:26+19:25
24Dimitar ZhelyazkovBulgaria Team 74:29+20:28
25Samuele TaitFISOj 77:14+23:13
26Tomáš AsterPGP 79:36+25:35
27Marsel IniyatullinOrienta-Zarya 82:07+28:06
28Alex BernardinUS Primiero 85:36+31:35
29Brenno PastoEREBUS VICENZA 86:13+32:12
30Michele BertelleFISOj 88:53+34:52
31Paride GravaOriDolomiti 90:17+36:16
32Gábor PrezenskyTRS 93:14+39:13
33Stefano RausTrent-O 96:01+42:00
34Michael SittlingerHSV Spittal 97:10+43:09
35Alexandr JordanovZBM 102:10+48:09
36Michele MaritanoPolbes 108:09+54:08
37Andreas MayerOLC 111:16+57:15
Andrea MelioliFISOj DNF+ --:--
Erik NielsenFISOj DNF+ --:--

M21A (7.21km / 180m / 17KT)

1Vojtěch VozdaKVS Sumperk 55:03+00:00
2Gunther Defermehamok 58:30+03:27
3Wojtek PachnikTUKAN 58:55+03:52
4Michal JirasekZBM 59:25+04:22
5Petr TurczerKVS Sumperk 59:32+04:29
6Ivan Boyadzhiev ml.MOK 62:32+07:29
7Zdenek Janu J.KVS Sumperk 63:34+08:31
8Mateusz MadejTUKAN 63:53+08:50
9Marc KerckhofsBMOT 64:51+09:48
10Leon KropivšekMOK 65:28+10:25
11Jiri MartanVLI 66:49+11:46
12Marek WojnowiczTUKAN 66:58+11:55
13Nicolo LivaSemiperdo 67:23+12:20
14Jaromir SramekKVS Sumperk 68:51+13:48
15Vid BogovičOKB 71:06+16:03
16Jan SkoupySCM HO 71:19+16:16
17Petr KlimešVjČ 74:15+19:12
18Tihomir DespetovićBJE 74:18+19:15
19Rok MočnikOK Azimut 74:46+19:43
20Mario ŠtambukIME 75:30+20:27
21Uroš BuričOK Azimut 76:36+21:33
22Edoardo De VallierEREBUS VICENZA 78:19+23:16
23Alessandro GiacchettoSemiperdo 78:28+23:25
24Markus SeppeleNF Villach 78:42+23:39
25Michal HodekVjČ 79:34+24:31
26Michele CeraEREBUS VICENZA 80:33+25:30
27Matteo ZoppePanda O Vals. 84:39+29:36
28Alessandro CeconFriuli MTB 87:56+32:53
29Herfried TrummerOCFF 88:56+33:53
30Martin ČernyVjČ 90:02+34:59
31Joel PerarnauCOB 90:06+35:03
32Zoran FurmanOK Slovenske Konjice 91:57+36:54
33Elio GoljaOK Polaris 92:42+37:39
34Carlo GiacomettiGAJA 93:28+38:25
35Martin LžičarVjČ 93:36+38:33
36Nejc MočnikOK Azimut 96:46+41:43
37Jaka PišljarOK Komenda 97:22+42:19
38Fabio RonzaniEREBUS VICENZA 97:40+42:37
39Boris ErženŠOK 99:12+44:09
40Dimitar DimitrovS Gora 101:04+46:01
41Gašper Cerar 102:06+47:03
42Aljaž ČerneOK Tivoli 102:29+47:26
Kristian Narbro PorathToleredUtby MP+ --:--
Andrea MarzollaCUSB-O DNF+ --:--
Aljaž BorštnikOK Tivoli DNF+ --:--
Federico BacciPol.Masi DNF+ --:--
Franc KnapOK Azimut MP+ --:--
Lorenzo BartulovichGAJA MP+ --:--
Silvano DavesTrent-O MP+ --:--
Aljoša PečarMOK DNF+ --:--

M21B (4.78km / 120m / 14KT)

1Herwig AllwingerMOK 39:26+00:00
2Pavel MatlKVS Sumperk 46:39+07:13
3Davide ZuinViorteam 47:53+08:27
4Tomislav VarnicaVihor 49:10+09:44
5Valentin ErženOK Azimut 51:42+12:16
6Jakub JilekKVS Sumperk 52:22+12:56
7Vito SatrapaOLC 54:22+14:56
8Gerhard JöbstlOLCG 55:34+16:08
9Jaroslav HlavačVjČ 55:40+16:14
10Janko BačnarOK Azimut 56:32+17:06
11Pavel PetrVLI 56:39+17:13
12Zoltan KovacsSiralyok 58:18+18:52
13Milan MatousekKVS Sumperk 58:40+19:14
14Pako DelgadoVihor 60:15+20:49
15Milos HeclKVS Sumperk 61:18+21:52
16Áron DalosTTE 64:27+25:01
17Edoardo TonaOrTarzo 64:40+25:14
18Matjaž DrakslerŠOK 65:21+25:55
19Robert LapanjaOK Azimut 65:37+26:11
20Diego MilaniOrient-Express Verona 66:06+26:40
21Borut SeljakOK Komenda 66:23+26:57
22Franz PrachLAC 66:26+27:00
23Laták RudolfBÖF 66:34+27:08
24Denis MitriFriuli MTB 67:02+27:36
25Roland BernerSSV H.-N. 68:45+29:19
26Stefan RuchSwiss O Tours 69:28+30:02
27Felix BernerSSV H.-N. 69:29+30:03
28Andrea MiglioreOCN 71:19+31:53
29Emil KacinOK Azimut 74:20+34:54
30Zdenek Janu S.KVS Sumperk 75:05+35:39
31Gabriele BauciPunto K 75:12+35:46
32Christopher ImmervollSUSO 77:23+37:57
33Horst MayerSSV H.-N. 77:28+38:02
34Luka PlavčakŠOK 82:05+42:39
35Diego RuzzierPunto K 85:11+45:45
36Herwig StützOLGDK 86:19+46:53
37Daniel EkhlasLAC 88:13+48:47
38Fabrizio BanalJTT 90:30+51:04
39Zdeněk OlexaECZT 92:41+53:15
40Gregor ZupanOK Komenda 99:16+59:50
41Paolo JermanORIENTEERING TRIESTE 102:10+62:44
42Daniel StockerHSV Villach 102:26+63:00
43Akos SzaboPVM 109:45+70:19
44Marco ManciniORIENTEERING TRIESTE 118:21+78:55
45Grega VoglarSCOM 132:35+93:09
46Janez ZavrlOK Komenda 137:46+98:20
Enrico FeriguttiSemiperdo MP+ --:--
Piero GiudiciORIENTEERING TRIESTE MP+ --:--
Marco DorigoPunto K DNF+ --:--
Blaž KovačičOK Azimut DNF+ --:--
Thomas HudaxOCFF DNF+ --:--
Andrea TunizSemiperdo DNF+ --:--
Matjaž KoprivcOK Azimut DNF+ --:--

M21E (9.84km / 250m / 26KT)

1Kiril NikolovBulgaria Team 60:24+00:00
2Albin RidefeltOK Linné 61:02+00:38
3Joakim SvenskStTOK 61:31+01:07
4Jan ProchazkaPGP 61:41+01:17
5Rassmus AnderssonOK Linné 63:05+02:41
6Wojciech KowalskiPoland 63:33+03:09
7Bogya TamasUnirea 65:02+04:38
8Jakob AnderssonOK Linné 65:05+04:41
9Daniel HajekZBM 65:26+05:02
10Mats OgdénOK Linné 65:28+05:04
11Klaus SchgagulerOLCG 67:22+06:58
12Niklas AldénOK Linné 67:45+07:21
13Stepan ZimmermannZBM 67:49+07:25
14Ivan SirakovBulgaria Team 68:01+07:37
15Michal OlejnikPoland 68:11+07:47
16Josef NordlundOK Linné 68:20+07:56
17Ivaylo KamenarovBulgaria Team 69:12+08:48
18Artjoms RekunenkoNBS/Latvia 69:27+09:03
19Erik Nilsson SimkovicsOLC 69:42+09:18
20Christian WartbichlerASKÖ Henndorf 69:54+09:30
21Piotr ParfianowiczPoland 70:09+09:45
22Radovan CechTBM 70:21+09:57
23Olle KärnerHiKi 70:26+10:02
24Henrik SulzOLC 71:32+11:08
25Michele CaraglioCUSB-O 71:39+11:15
26Csaba GössweinOK Linné 71:46+11:22
27Love SintringHagaby 72:40+12:16
28Xander BergerBerger-C 72:44+12:20
29Jernej ZormanOK Komenda 72:53+12:29
30Honza FlašarVjČ 73:12+12:48
31Matthias ReinerNF Villach 73:16+12:52
32Samuele CurzioITA-FISO 73:24+13:00
33Áron BakóSPA 73:44+13:20
34Petr ZverinaLPU 74:13+13:49
35Martin PoklopSCM HO 74:39+14:15
36Jakob PauserHWN 75:39+15:15
37Martins SirmaisNBS 76:09+15:45
38Máté BaumholczerPVSK 76:32+16:08
39Pavel BrlicaZBM 76:43+16:19
40Suciu SimionVSK 76:53+16:29
41Geert SimkensBMOT 77:10+16:46
42Petar DoganovBulgaria Team 77:24+17:00
43Michael SiemmeisterOCFF 78:53+18:29
44Libor ZridkaveselyZBM 78:59+18:35
45Kuba MakovskyVjČ 79:18+18:54
46Bartosz PawlakPoland 79:38+19:14
47Jan ZhanalZBM 80:26+20:02
48Petr PrikrylZBM 80:57+20:33
49Philipp SchielOLCG 81:16+20:52
50Ákos KisvölcseyMOM 82:09+21:45
51Tomy JanssensBMOT 82:57+22:33
52Mattias MartsStTOK 83:31+23:07
53Benet TotusausBO 83:43+23:19
54Tomass KamarytVjČ 84:03+23:39
55Teodor YordanovBulgaria Team 85:52+25:28
56Robert JohanssonZBM 85:55+25:31
57Tomáš LandovskýPGP 86:48+26:24
58Martin JandaVjČ 87:09+26:45
59Thomas PolsterHSV Spittal 87:48+27:24
60Ivano BettegaG.S. Pavione 88:07+27:43
61Jeff TeutschOOC 88:43+28:19
62Olle NilssonOK Linné 89:13+28:49
63Michal HenekECZT 89:31+29:07
64Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli 89:41+29:17
65Jo LintenBMOT 90:14+29:50
66Joe TauntonNGOC 91:24+31:00
67Korbinian LehnerOL-Team Bayern 91:52+31:28
68Radim HošekVjČ 92:22+31:58
69Pavel NovikovOrienta-Zarya 92:24+32:00
70Peter KrampiltzBMOT 93:08+32:44
71Maurizio TodeschiniNirvana Verde 93:22+32:58
72François Van Der OuderaaBMOT 93:49+33:25
73Aaron GaioG.S. Pavione 93:50+33:26
74Julien Le BorgneQuimper 94:27+34:03
75Rajko KračunOK Polaris 94:44+34:20
76Serge DuszaBMOT 96:15+35:51
77Ondra PospišilVjČ 98:05+37:41
78Fabio DavesTrent-O 99:39+39:15
79Jan DovčOK Tivoli 100:08+39:44
80Lorenzo PinnaAGOROSSO 100:21+39:57
81Boštjan ČerinOK Tivoli 107:33+47:09
82Daniel Carlson BjernaldOK Linné 107:42+47:18
83David KabathZBM 107:43+47:19
84Denis KokeljKamniški OK 108:17+47:53
85Martin NývltCRN (CZE) 108:21+47:57
86Janis SarsNBS/Latvia 108:28+48:04
87Vit KasalZBM 109:04+48:40
88Luigi GiulianiPolbes 111:13+50:49
89Frane MarkovićJAP 112:01+51:37
90Fanda PašekVjČ 112:28+52:04
91Dimitar RusevBlagoevgrad 113:12+52:48
92Luca RosatoOrTarzo 117:23+56:59
93Francesco ComuzziOrTarzo 118:50+58:26
94Enrico De NoniOrTarzo 133:06+72:42
95Matthias PoellOLC 138:27+78:03
96Petr NývltCRN (CZE) 138:49+78:25
Vit BravenyZBM DNF+ --:--
Sergiy MuchidinovU.S. Aldo Moro Paluzza DNF+ --:--
Zdenek StachonZBM DNF+ --:--
Andrej BorštnikOK Tivoli DNF+ --:--
Erik LiljequistSNO MP+ --:--
Nikola MaksimovicOTR DNF+ --:--
Henry McnultyOK Linné DNF+ --:--
Vacant DNF+ --:--
Emil SvenskStTOK MP+ --:--
Helmut GremmelHSV-P DNF+ --:--
Anton SjökvistStTOK MP+ --:--
Giacomo ZagonelITA-FISO DNF+ --:--
Riel AllainOOC DNF+ --:--
Andris JubelisNBS/Latvia MP+ --:--
Benjamin Anciauxhamok MP+ --:--
Blažo MaksimovićOTR DNF+ --:--
Marco SeppiCUSB-O DNF+ --:--
Bugár GergelyBÖF MP+ --:--

M35 (7.62km / 190m / 19KT)

1Michael StockmayerHSV WRN 57:12+00:00
2Ivajlo IvanovBulgaria Team 60:27+03:15
3Markus KönigASKÖ Henndorf 61:09+03:57
4Lino LegacJAP 68:26+11:14
5Boris BaumanMOK 75:08+17:56
6Aleš PoljanšekOK Azimut 75:37+18:25
7Gregor AnderluhOK Polaris 75:53+18:41
8Petr SkyvaSCM HO 75:58+18:46
9Andrea CiprianiJTT 76:04+18:52
10Janez PretnarKamniški OK 77:18+20:06
11Eugene SalnikovSpartak Belgorod 78:47+21:35
12Alexey ZhiltsovSpartak Belgorod 78:48+21:36
13Dušan PetrovičOK Polaris 78:57+21:45
14Blaž KölnerOK Komenda 80:37+23:25
15Stanislav KustecMOK 80:40+23:28
16Andrea GobberUS Primiero 81:33+24:21
17Kristian BosisioOK Trzin 81:35+24:23
18Ramon AubetsCOB 83:35+26:23
19Vyacheslav SavchenkoSpartak Belgorod 86:09+28:57
20Nagy GáborKFK 87:44+30:32
21Dario PedrottiJTT 92:32+35:20
22Hannes WenzelOLCU Viktring 94:12+37:00
23Eddy SandriJTT 94:39+37:27
24Robert BinarSCM HO 101:42+44:30
25Andrea RivettaSemiperdo 101:47+44:35
26David SmekalSCM HO 104:42+47:30
27Janez CimermanOK Azimut 106:22+49:10
28Iztok KavšekOK Komenda 113:12+56:00
29Stefano BrambillaCUS PR 114:11+56:59
30Gergely Sarközy 117:35+60:23
31Jiri SilnousekSCM HO 155:48+98:36
Alessio RozziGAJA DNF+ --:--
Rok PestotnikOK Polaris MP+ --:--
Bojan JevševarOKB DNF+ --:--
Matej KostanjevecMOK DNF+ --:--

M40 (7.09km / 180m / 20KT)

1Bernhard VenhauerOLCU Viktring 62:40+00:00
2Martins GodinsB3 64:34+01:54
3Martin VeitsbergerOJE 67:02+04:22
4Tihomir SalopekRIS 67:37+04:57
5Plamen IvanovBulgaria Team 68:45+06:05
6Edi OcvirkJAP 69:24+06:44
7Todor PedevBulgaria Team 70:06+07:26
8Nicolas Greffcoamberieu 73:39+10:59
9Marián MiklušRBA 75:33+12:53
10Uwe RöhnerLOK Berlin 77:14+14:34
11Girts JankovskisB3 77:31+14:51
12Günther KroupaHSV WRN 84:00+21:20
13Alessandro PacassoSciClubUdine 90:47+28:07
14Sergey CherniavskyOC München 97:06+34:26
15Lorenzo FrizzeraTrent-O 99:43+37:03
16Márk GárdonyiOSC 103:15+40:35
17Péter KálmánBUD 104:09+41:29
18David ChaloupskýOK99 111:48+49:08
19Peter FerlugaGAJA 137:01+74:21
20Massimo BaldessariTrent-O 166:00+103:20
Dušan FuruczFBA MP+ --:--
Zdeněk KurzVPM DNF+ --:--
Damir GobecVihor DNF+ --:--

M45 (6.44km / 160m / 21KT)

1Hajdu MartinTTE 57:22+00:00
2Gábor PavlovicsPVSK 58:03+00:41
3Tomáš JanovskýPGP 58:19+00:57
4Jurg NiggliOJura 60:22+03:00
5Ivan VydraOK Chrastava 60:28+03:06
6Werner PietschYOUTH 60:50+03:28
7Dariusz PachnikTUKAN 64:27+07:05
8Justas BudriunasAzuolas 64:39+07:17
9Emanuel BraunHSV WRN 65:26+08:04
10Valery TereshchenkovSaule 68:34+11:12
11Jožko JazbarOK Azimut 69:39+12:17
12Martin GruenbergerWiN 70:53+13:31
13Zoltán MihácziTTE 72:15+14:53
14Miha ŠkarabotOK Polaris 72:26+15:04
15Robert OrehociBJE 73:10+15:48
16Attila DalosTTE 73:50+16:28
17Robert KalcherHSV-P 75:57+18:35
18Aleksandar AtanasovTra 76:00+18:38
19Stefan RöhlLOK Berlin 76:03+18:41
20Boris Kastner-jirkanfwien 76:41+19:19
21Gabor PatakiPVSK 77:35+20:13
22Helmut WöllikSPUK 78:35+21:13
23Helmut LercheggerLAC 78:48+21:26
24Günther RosenkranzOLA 80:57+23:35
25Marco GiovanniniOK Trzin 82:00+24:38
26Valter FoškiOK Polaris 84:28+27:06
27Roland ReisenbergerOrK 84:58+27:36
28Roland KohlbacherNF Villach 87:46+30:24
29Alberto GrilliCUS PR 89:54+32:32
30Aleš ZupanOK Polaris 90:16+32:54
31Jose BernardoLisboa OK 92:50+35:28
32Attila MolnárTTE 94:20+36:58
33Jarek SedláčekECZT 97:22+40:00
34Robert KuncOK Tivoli 100:22+43:00
35Vojko KacinOK Azimut 100:31+43:09
36Gyula KárolyiTTE 102:21+44:59
37Robert BenkoOK Polaris 103:31+46:09
38László IpsicsTTE 104:57+47:35
39Marko De LuisaGAJA 106:32+49:10
40Andrea BernardiPunto K 109:10+51:48
41Marco BrandoleseEREBUS VICENZA 109:20+51:58
42Josef Hilbertnfwien 110:45+53:23
43Attila VarsányiMAC 120:05+62:43
44Saša RakićJAS 126:12+68:50
45Markus ThomanHSV Villach 126:27+69:05
46Damjan ČelikOK Azimut 127:05+69:43
47Paskuj MátyásMCB 131:44+74:22
48Markus SterbaOrK 134:08+76:46
Ivo TišljarORI MP+ --:--
Ferri Gassnernfwien DNF+ --:--
Lionel QuenetS B O 22 MP+ --:--
Roland VoglSV Mietraching DNF+ --:--
Janez ŠumečkiOK Tivoli DNF+ --:--
Dennis Dalla SantaG.S. Pavione DNF+ --:--

M50 (6.44km / 160m / 21KT)

1Erwin KoeckHSV WRN 60:19+00:00
2Algimantas RudisSaule 61:05+00:46
3Gottfried ScheiklOCFF 68:09+07:50
4Árpád TőkésTRS 68:20+08:01
5Wolfgang Pietschnfwien 71:25+11:06
6Miro ŠalamunOK Polaris 74:17+13:58
7Alastair MackenzieDARLO 77:56+17:37
8Mauro ClementeGAJA 78:52+18:33
9Enrico CasagrandeOriPergine 78:58+18:39
10Josef PolsterHSV Spittal 79:40+19:21
11Maths CarlssonToleredUtby 82:12+21:53
12Silvij MočnikOK Azimut 82:27+22:08
13Nenad LovrecVihor 83:28+23:09
14Giorgio PaoliOriPergine 84:52+24:33
15Jaroslav KorpasLBM 85:46+25:27
16Christian GotthardtHSV Spittal 85:56+25:37
17Antonin ProcházkaECZT 87:40+27:21
18Anders LarssonToleredUtby 88:14+27:55
19Martin TichyTJH 91:34+31:15
20Paolo PizzamusGAJA 91:58+31:39
21Konstantin PigarevMile-Sport SPb 93:47+33:28
22Valentin PidnerHSV WRN 100:56+40:37
23Aleš ČerinOK Tivoli 102:21+42:02
24Zsolt WeilerSPA 104:47+44:28
25István BujdosóSPA 105:18+44:59
26Danilo GramacciaSemiperdo 105:31+45:12
27Renato BettinSWALLOWS 107:56+47:37
28Andrea MaccaViorteam 110:17+49:58
29Georg PregartnerOLGDK 111:26+51:07
30Ivan BoyadzhievMOK 114:59+54:40
31Vinko PernekMOK 116:31+56:12
32Andreas CartOLC 126:28+66:09
33Ivan MrakOK Azimut 142:37+82:18
34Erich PeterOLCG 146:52+86:33
Peter Boneknfwien DNF+ --:--
Vacant DNF+ --:--
Armin FriessnigOCFF MP+ --:--
Phill BattsDARLO MP+ --:--
Aleš BorštnikOK Tivoli DNF+ --:--
Klaus KrischanEnnstal MP+ --:--

M55 (4.78km / 120m / 14KT)

1Martin BagnessWAROC 36:41+00:00
2Joachim FriessnigOCFF 43:18+06:37
3Anders BjörklundSävedalens AIK 44:21+07:40
4Hannes PacherSUSO 44:30+07:49
5Christian BilandOLGC 48:39+11:58
6Iain RochfordOCFF 50:27+13:46
7Herwig ProskeOCFF 50:29+13:48
8Lasse PedersenGMOK 51:08+14:27
9Cesare TarabocchiaOK Azimut 56:50+20:09
10Karel KrsakVIC 57:06+20:25
11Fulvio PacorGAJA 60:39+23:58
12Zdeněk BlablaECZT 60:44+24:03
13Adriano BettegaG.S. Pavione 62:15+25:34
14Stanko ČuferPD Ajdovščina 65:52+29:11
15Charles NelsonOK Azimut 66:36+29:55
16Frederic Genevoisnfwien 67:26+30:45
17Krasimir DanailovBlagoevgrad 68:44+32:03
18Jiri GawelECZT 70:29+33:48
19Roman SladičOKPT 72:44+36:03
20László PapTTE 74:01+37:20
21Marco OngaroUS Primiero 74:46+38:05
22Dario ŠtambukIME 76:21+39:40
23Manfred HuemerSPUK 78:28+41:47
24Janko LapajneOK Azimut 78:41+42:00
25Lubomir PoklopSCM HO 80:38+43:57
26Rudolf KoellerSPUK 80:44+44:03
27Vlado SedejOK Azimut 95:10+58:29
28Mauro VecellioViorteam 96:58+60:17
29Gianfranco SiegaGAJA 98:31+61:50
30Conci AlessandroOr. Crea Rossa 99:13+62:32
31Črtomir KnapOK Azimut 102:55+66:14
32Piero TauferUS Primiero 107:01+70:20
33Pavel RejecOK Azimut 148:37+111:56
Fiorenzo RuzzierGAJA DNF+ --:--
Ivo KetePD Ajdovščina DNF+ --:--
Ivanas ZiaziuliaSaule DNF+ --:--
Rudolf HochwarterHSV-P DNF+ --:--

M60 (3.96km / 90m / 15KT)

1Manuel DiasLisboa OK 38:00+00:00
2Alain JuanSwiss O Tours 39:58+01:58
3Bo HakanssonIFK 43:29+05:29
4Stefano ZonatoPuoRy 44:00+06:00
5Vladimir JohnECZT 44:13+06:13
6Jiri JirkaSCM HO 45:08+07:08
7Arnfinn PedersenATN 45:45+07:45
8Helmut MurerOriPergine 49:16+11:16
9Gyula KógerPVM 50:13+12:13
10Kalle LindqvistVOK 52:13+14:13
11Günther DobnikOLCU Viktring 53:45+15:45
12Gianluca GobbiOriPergine 55:17+17:17
13Kristian LeonhardtOCFF 55:35+17:35
14Eugen KainrathHSV-P 56:37+18:37
15Gottfried LangSSG 58:01+20:01
16Rudolf HudaxOCFF 58:47+20:47
17Bugar JozsefBÖF 59:14+21:14
18Robert MayrhoferLKI 60:11+22:11
19Sergio CaveggionViorteam 60:59+22:59
20Erik GrondalenATN 61:17+23:17
21Mark SylvesterUWCAd 61:46+23:46
22Valerio LesoLessinia 67:58+29:58
23Karl PongratzHSV-P 68:31+30:31
24Jan SveenATN 69:38+31:38
25Željko BelajBJE 71:09+33:09
26Ezio ParisJTT 72:15+34:15
27Werner BuechiOLVH 76:16+38:16
28Franz MagesSSV H.-N. 81:13+43:13
29Roberto CereattiFriuli MTB 89:02+51:02
Rudolf WernigNF Kühnsdorf MP+ --:--
Magyar JánosBÖF DNF+ --:--
Ábel HegedüsBUD DNF+ --:--

M65 (3.65km / 80m / 16KT)

1Max MoosbergerOLregioolten 39:02+00:00
2Juergen ZiescheLOK Berlin 39:41+00:39
3Franz WyssOLregioolten 42:00+02:58
4Knut SkjesetATN 43:48+04:46
5Wolfgang GermNF Kühnsdorf 45:14+06:12
6Roy DawsonGAFA 45:40+06:38
7Hubert LukasederHSV Langenlebarn 48:29+09:27
8Ludwig GenderjahnLOK Berlin 48:40+09:38
9Srečo PirmanŠOK 51:24+12:22
10Willibald OffnerSSG 54:53+15:51
11Robert Benedekomaha 64:25+25:23
12Wilhelm Grabenhoferomaha 66:30+27:28
13Gino VivianOriPergine 73:10+34:08
14Franz KäferOCFF 103:29+64:27
Luciano CojuttiSciClubUdine MP+ --:--

M70 (2.86km / 70m / 11KT)

1Ernst Boneknfwien 41:17+00:00
2Otto VenhauerOLCU Viktring 45:26+04:09
3Harald BertoldiJTT 47:10+05:53
4Giancarlo GozzerOr. Crea Rossa 48:41+07:24
5Wolf EberleHSV Aigen 49:07+07:50
6Paul ZiermannHSV-P 62:17+21:00
7Heinrich CzembirekMTV Hernals 63:08+21:51
8Trygve HestadATN 77:42+36:25
9Cesare SpaccaOCN 78:42+37:25

M75 (2.5km / 70m / 10KT)

1Jon TyldumATN 41:27+00:00

OPEN (4.86km / 120m / 15KT)

1Vladan HenekECZT 39:54+00:00
2Bjoerge Talv LaugenLaugen 49:20+09:26
3Peter BabinNF Villach 55:02+15:08
4Markus BabinNF Villach 58:03+18:09
5Martin KunzECZT 59:58+20:04
6Vasil FotinovBulgaria Team 63:52+23:58
7Uwe SandrisserNF Villach 68:43+28:49
8Mauro SergasPunto K 68:52+28:58
9Gert WallasNF Villach 70:46+30:52
10Andrea Rass - VenhauerOLCU Viktring 72:30+32:36
11Ágnes TóthSPA 77:36+37:42
12Ivana KunzováECZT 80:49+40:55
14Giuliana ZoppePanda O Vals. 85:49+45:55
15Bernhard LieberHSV Villach 88:17+48:23
16Maris Talv LaugenLaugen 92:49+52:55
17Sandor TothETC 98:32+58:38
18Aleš FilipičMOK 102:07+62:13
19Istvan MatheSPA 103:37+63:43
20Andrea CeschinPunto K 115:16+75:22
21Katarina KusarDruzina KUSAR 121:10+81:16
22Barbara KUSARDruzina KUSAR 122:18+82:24
23Ziga KUSARDruzina KUSAR 123:16+83:22
24Tristan KofolOK Trzin 125:35+85:41
25Daniele FontanotPunto K 125:59+86:05
26Sara LunardisPunto K 145:08+105:14
27Dragan KrivičićOKPT 155:53+115:59
28Věra PetrovaVLI 159:45+119:51
29Franca CrevatinPunto K 177:27+137:33
Markus Fuchs - WinklerHSV-P DNF+ --:--
Mia LindbergBMOL DNF+ --:--
Sara JohanssonDGoiF DNF+ --:--
Maks RodmanPD Ajdovščina DNF+ --:--
Urban KrkočPD Ajdovščina DNF+ --:--
Ema RodmanPD Ajdovščina DNF+ --:--
Jan MarcPD Ajdovščina DNF+ --:--
Matic MarcPD Ajdovščina DNF+ --:--
Johanna LindbergDGoiF DNF+ --:--
Emma JohanssonDGoiF DNF+ --:--
Jernej VidaliGAJA DNF+ --:--
Michela DegrassiPunto K DNF+ --:--
Rose LordWAROC DNF+ --:--
Sandi LovrečičOKPT MP+ --:--
Jakub NovýCRN (CZE) DNF+ --:--
Dirk DeubelNaturfreunde Wien DNF+ --:--
Rainer KundörferSUSO MP+ --:--
Ingrid LuegerSUSO DNF+ --:--

W10 (1.79km / 40m / 8KT)

1Nastja FerlugaGAJA 26:37+00:00
2Lucija Marijela ŠtambukIME 29:51+03:14
3Miriam VeitsbergerOJE 32:36+05:59
4Lisa RivettaSemiperdo 34:25+07:48
5Annika WinklerHSV Villach 38:53+12:16
6Luna Pestotnik StresOK Polaris 43:16+16:39
7Marta KukecVihor 64:18+37:41

W12 (2.41km / 60m / 11KT)

1Lea MartanovaVLI 22:41+00:00
2Viktorie SmekalovaSCM HO 25:10+02:29
3Adéla BinarovaSCM HO 26:18+03:37
4Carina VeitsbergerOJE 27:16+04:35
5Réka DalosTTE 31:46+09:05
6Anja ŠkarabotOK Polaris 33:42+11:01
7Stella CigniniPunto K 35:25+12:44
8Zala FerencOK Tivoli 38:36+15:55
9Daniela SneiderovaSCM HO 40:13+17:32
10Vaiva BudriunaiteAzuolas 46:30+23:49
11Katarina Eva AnderluhOK Polaris 48:41+26:00
12Nika RavnikarOK Komenda 52:01+29:20
13Katerina AntlerGAJA 53:12+30:31
14Iris Aurora PecorariSemiperdo 57:49+35:08
15Johanna ThomanHSV Villach 70:07+47:26
16Teja TušarOK Azimut 88:30+65:49
17Nicole WinklerHSV Villach 90:07+67:26
Zdenka Petra ŠtambukIME DNF+ --:--
Karolina SmekalovaSCM HO MP+ --:--
Katja ZgonecOK Tivoli MP+ --:--

W14 (3.01km / 70m / 12KT)

1Nelli HajduTTE 31:22+00:00
2Rita TiefenböckYOUTH 31:45+00:23
3Fanni PálfiSiralyok 35:05+03:43
4Anezka HlavacovaTBM 42:02+10:40
5Anna PietschYOUTH 42:37+11:15
6Blanka TóthTTE 43:21+11:59
7Ana Pia PogačarOK Komenda 43:47+12:25
8Maya Kastnernfwien 44:49+13:27
9Lucie KorpasováLBM 44:53+13:31
10Ema MarkovaSCM HO 45:31+14:09
11Dora ZeinerYOUTH 48:09+16:47
12Boglárka CzakóMOM 48:16+16:54
13Zala ZavrlOK Komenda 48:52+17:30
14Marie KalcherHSV-P 51:08+19:46
15Pia GruenbergerWiN 53:52+22:30
16Tamara KálmánBUD 56:07+24:45
17Elin MartanovaVLI 58:51+27:29
18Laura SchaumannHSV WRN 59:51+28:29
19Tamara MiklušováRBA 60:57+29:35
20Paula KundörferSUSO 64:07+32:45
21Pataki Virag LaraPVSK 75:18+43:56
22Klaudia NickaTUKAN 80:41+49:19
23Teresa Pezze'JTT 87:29+56:07
24Veronika De LuisaGAJA 89:10+57:48
25Ivana MužinaPD Ajdovščina 93:04+61:42
26Aleksandra PuldaTUKAN 96:44+65:22
27Dora Pestotnik StresOK Polaris 100:12+68:50
28Deja RazpetOK Azimut 107:29+76:07
Colombo IrisSemiperdo MP+ --:--

W16 (3.35km / 80m / 13KT)

1Csilla GárdonyiMOM 29:23+00:00
2Zsófia SárközyMOM 30:39+01:16
3Katerina GrycovaTBM 31:53+02:30
4Pia OcvirkOK Linné 32:15+02:52
5Eliška SieglováPGP 32:16+02:53
6Elena ZeinerYOUTH 32:30+03:07
7Dorottya HajnalBUD 33:30+04:07
8Klara OdehnalovaZBM 34:47+05:24
9Tina TiefenboeckYOUTH 35:01+05:38
10Agnes ScheiklOCFF 36:19+06:56
11Tereza MiklušováRBA 36:41+07:18
12Patritsia TsenkovaNSA-SIVEN - Sofia 37:13+07:50
13Dorka DedkovaVjČ 37:25+08:02
14Anna LuegerYOUTH 37:48+08:25
15Anastasia VoinishkaBlagoevgrad 38:02+08:39
16Alessandra MinatiPanda O Vals. 38:50+09:27
17Rosa TrummerYOUTH 38:55+09:32
18Marketa FiresovaZBM 42:10+12:47
19Imola KálmánBUD 42:15+12:52
20Viktoria KnauderYOUTH 42:29+13:06
21Ylvi KastnerYOUTH 42:39+13:16
22Mia LovrecVihor 46:29+17:06
23Polona JezeršekOK Komenda 46:30+17:07
24Lora HristovaYOUTH 47:01+17:38
25Anna AuermullerovaZBM 49:56+20:33
26Mihala KorelcOK Komenda 49:58+20:35
27Magdalena StandhartingerSUSO 50:57+21:34
28Magdalena KalcherHSV-P 51:16+21:53
29Felicitas MartiHSV-P 53:03+23:40
30Ana TišljarORI 54:18+24:55
31Klara JamsekOK Komenda 54:20+24:57
32Nika PoljanšekOK Azimut 55:02+25:39
33Julija FerencOK Tivoli 56:21+26:58
34Francesca TarabocchiaG. O. Cai XXX Ottobre A.S.D. 59:21+29:58
35Patricija PrimožičOK Komenda 64:08+34:45
36Elitsa AtanasovaTra 70:35+41:12
37Giulia MaschioUS Primiero 88:33+59:10
38Kathi SpitalerSUSO 110:02+80:39
39Katharina ThomanHSV Villach 111:28+82:05
Réka Dalida PatakiPVSK DNF+ --:--
Maria Giulia Dalla SantaG.S. Pavione DNF+ --:--
Laura SladekYOUTH DNF+ --:--
Kerstin ThomanHSV Villach MP+ --:--
Tjaša De LuisaGAJA MP+ --:--
Arianna PattonTrent-O MP+ --:--

W18 (4.86km / 120m / 15KT)

1Kateřina JanovskáPGP 45:49+00:00
2Tereza OdehnalovaZBM 47:55+02:06
3Vanda VékonyARAK 50:54+05:05
4Borbála KézdyMOM 54:14+08:25
5Barbora ChaloupskáOK99 54:16+08:27
6Johanna TrummerAJT 55:38+09:49
7Lara GantarOK Azimut 55:41+09:52
8Veronika GrycovaTBM 55:51+10:02
9Ágnes NédaTRS 57:16+11:27
10Antonia ErhartAJT 59:03+13:14
11Hannah KalcherHSV-P 59:39+13:50
12Iva LovrecVihor 60:55+15:06
13Sara FendSUSO 61:20+15:31
14Gabriela ŠimunkovaVjČ 62:33+16:44
15Marjeta LipužičOK Komenda 63:55+18:06
16Marlene BergerBerger-C 64:08+18:19
17Sabina PilcovaSCM HO 64:49+19:00
18Melody VolgyesiSPA 64:58+19:09
19Urša BegušOK Azimut 65:17+19:28
20Annalisa GadlerTrent-O 65:19+19:30
21Monika RavnikarOK Komenda 66:26+20:37
22Julia KohlbacherNF Villach 67:54+22:05
23Hannah Hoffmannomaha 69:12+23:23
24Dora TežakVihor 70:54+25:05
25Doris PrachLAC 70:56+25:07
26Anja HumarOK Azimut 71:30+25:41
27Rugiada De VallierEREBUS VICENZA 76:20+30:31
28Brina FoškiOK Polaris 76:47+30:58
29Antonella FantoniNF Villach 78:05+32:16
30Magdalena FasslHSV-P 83:55+38:06
31Katjuša PoljanšekOK Azimut 92:42+46:53
32Tereza KorpasováLBM 98:52+53:03
33Jana HabigerovaKVS Sumperk 99:48+53:59
34Clara LoidoltOCFF 103:29+57:40
35Radost VasilevaBlagoevgrad 107:12+61:23
Pia DobravecOK Azimut DNF+ --:--
Petra TrčekOK Azimut MP+ --:--
Vacant DNF+ --:--
Michela JermanORIENTEERING TRIESTE MP+ --:--

W20 (5.97km / 145m / 20KT)

1Virág WeilerSPA 55:35+00:00
2Marie ProcházkováKJT 55:52+00:17
3Krystýna HlubučkováKJT 57:58+02:23
4Francesca TauferFISOj 61:57+06:22
5Lenka SvobodováKJT 62:26+06:51
6Anika GassnerAJT 63:32+07:57
7Carina PolzerSPUK 64:01+08:26
8Erica PetterssonIFK 64:13+08:38
9Klara PalssonSävedalens AIK 64:19+08:44
10Nuša JeramOK Azimut 65:07+09:32
11Irene PozzebonFISOj 65:27+09:52
12Arianna TauferFISOj 66:22+10:47
13Iveta ZashevaBulgaria Team 67:31+11:56
14Martina PalumboTrent-O 67:38+12:03
15Zuzana KozinovaPGP 67:54+12:19
16Lovisa LemanGöteborgs SK 69:26+13:51
17Elisa LucianFISOj 69:56+14:21
18Eliška KulhaváKJT 74:25+18:50
19Anna GiovanelliFISOj 75:57+20:22
20Sofia Johansson AlehofSävedalens AIK 85:41+30:06
21Alessandra ArrigoniPolbes 88:30+32:55
Radka HabigerovaKVS Sumperk MP+ --:--
Vacant DNF+ --:--
Andreya DyaksovaBulgaria Team DNF+ --:--
Lena StrombergerBerger-C DNF+ --:--
Eleonora DonadiniFISOj MP+ --:--

W21A (5.97km / 145m / 20KT)

1Aneta VozdovaKVS Sumperk 53:12+00:00
2Lenka MechlovaVjČ 55:17+02:05
3Martina ZverinovaLPU 58:26+05:14
4Anna KozinovaPGP 62:17+09:05
5Marlies BergerBerger-C 66:05+12:53
6Hana JanuKVS Sumperk 67:30+14:18
7Tajda FoškiOK Polaris 68:09+14:57
8Mirja PavićJAP 69:28+16:16
9Jerca BernikŠOK 70:19+17:07
10Anna KrajLOK Berlin 72:14+19:02
11Barbora StachonovaZBM 73:45+20:33
12Sabine FuchsHSV-P 74:09+20:57
13Eva AdamovaZBM 75:19+22:07
14Anna HermannovaVjČ 77:06+23:54
15Sara LiparesiCUSB-O 77:11+23:59
16Jana JancovaSCM HO 82:17+29:05
16Jona MirnikOK Komenda 82:17+29:05
18Nausica ParisJTT 82:50+29:38
18Hanka TihonovaVjČ 82:50+29:38
20Tina ZagorcKamniški OK 85:17+32:05
21Camilla ScoliniPunto K 87:22+34:10
22Tanja PretnarKamniški OK 87:31+34:19
23Kristina KrznarJAP 93:35+40:23
24Urša TomažinOK Azimut 100:05+46:53
25Gisa LinhartHSV WRN 101:59+48:47
26Gudrun PregartnerOLGDK 111:33+58:21
27Delilah PregartnerOLGDK 132:27+79:15
28Silvia DelgadoLisboa OK 136:16+83:04
Anett KovácsSiralyok MP+ --:--
Tereza BialožytovaVjČ MP+ --:--
Marta ZdravkovicOK Linné DNF+ --:--
Zuzana JiristovaCRN (CZE) DNF+ --:--
Sarka HnilicovaKVS Sumperk MP+ --:--

W21B (3.96km / 90m / 15KT)

1Mia GustafssonToleredUtby 43:38+00:00
2Tanya DimitrovaS Gora 57:50+14:12
3Alice KozumplíkováECZT 59:13+15:35
4Barbara KmetecKamniški OK 61:36+17:58
5Lea Hladky TurkSV 62:06+18:28
6Petra GermNF Kühnsdorf 64:17+20:39
7Magdalena EnglOLC 66:12+22:34
8Chiara DandreaJTT 67:25+23:47
9Karin VoglSV Mietraching 69:00+25:22
10Alenka Vuga SeljakOK Komenda 74:39+31:01
11Ana PlavčakŠOK 82:07+38:29
12Jasminka VlahovićVihor 83:10+39:32
13Maria ZollnerHSV Villach 90:36+46:58
14Marjana RejecOK Azimut 90:51+47:13
15Romana ZupanOK Komenda 94:16+50:38
16Miranda OrtarOK Azimut 97:36+53:58
17Alenka ŠkarabotOK Polaris 98:16+54:38
18Maria Elena SimonelliSemiperdo 98:29+54:51
19Marjanca PoljanšekOK Azimut 99:18+55:40
20Lorenza PravatoGAJA 99:44+56:06
21Sára KógerPVM 100:21+56:43
22Monica Valinas PicalloCOB 104:58+61:20
23Sandra DornstauderHSV WRN 105:06+61:28
24Mara PegorettiTrent-O 105:16+61:38
25Andreja StrnadOK Tivoli 121:15+77:37
26Maja KuštVihor 123:36+79:58
27Alja OjstrežŠOK 124:50+81:12
28Jasna MandacVihor 132:06+88:28
29Bernardica StipicVihor 168:55+125:17
Barbora SmoradovaZBM DNF+ --:--
Elena MargioreORIENTEERING TRIESTE DNF+ --:--

W21E (7.21km / 180m / 17KT)

1Tove AlexanderssonStTOK 51:07+00:00
2Emma JohanssonDGoiF 54:16+03:09
3Ursula KadanOCFF 56:23+05:16
4Šárka SvobodnáCRN (CZE) 59:31+08:24
5Riina KuuseloOK Linné 61:43+10:36
5Barbora HruskovaZBM 61:43+10:36
7Johanna LindbergDGoiF 62:55+11:48
8Mojca FlerinKamniški OK 65:00+13:53
9Anna Nilsson SimkovicsOLC 65:20+14:13
10Jasmine NeveOK Komenda 65:41+14:34
11Ewa GwozdzPoland 66:03+14:56
12Ildikó SzerencsiSZVSE 66:10+15:03
13Frida Brogren KokSävedalens AIK 66:32+15:25
14Lisa CarlssonOK Linné 67:04+15:57
15Sara JohanssonDGoiF 67:16+16:09
16Agata StankiewiczPoland 68:03+16:56
17Dominika PlochováVjČ 69:01+17:54
18Lisa PacherSUSO 69:24+18:17
19Magdalena TuzilovaZBM 69:35+18:28
20Antoaneta DyaksovaBulgaria Team 69:36+18:29
21Viola ZagonelITA-FISO 70:22+19:15
22Majka DlouhaVjČ 70:41+19:34
23Michela GuizzardiCUSB-O 72:34+21:27
24Mira ScheirBMOT 74:09+23:02
25Maren HerrgesellOLCG 75:01+23:54
26Kristina IvanovaBulgaria Team 75:04+23:57
27Patrizia StögererHSV-P 75:21+24:14
28Liliana GocevaBulgaria Team 75:32+24:25
29Yana SandievaNSA-SIVEN - Sofia 76:17+25:10
30Liesbeth Van De VeldeBMOT 76:33+25:26
31Maria MakarovaOrienta-Zarya 76:43+25:36
32Anna CaglioPolbes 79:42+28:35
33Lenka ChroustovaZBM 80:22+29:15
34Lina LangStTOK 81:11+30:04
35Elina KarklinaNBS/Latvia 81:15+30:08
36Małgorzata SzeligaTUKAN 81:42+30:35
37Amanda HolmgrenWIK 82:22+31:15
38Maya NedyalkovaBlagoevgrad 85:20+34:13
39Metka UdovicOK Trzin 87:14+36:07
40Nancy Wenderickxhamok 88:23+37:16
41Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 91:04+39:57
42Helena PluymersBMOT 94:08+43:01
43Virág NagySZVSE 96:29+45:22
44Barbara GiuganinoCUS PR 124:29+73:22
Rasa PtasekaiteOK Linné DNF+ --:--
Bettina AebiOK Linné MP+ --:--
Paulina FaronPoland DNF+ --:--
Catherine TaylorOK Linné DNF+ --:--
Karolina BorankovaSCM HO DNF+ --:--
Laura VikeNBS/Latvia DNF+ --:--
Beatrice BaldiITA-FISO DNF+ --:--

W35 (4.86km / 120m / 15KT)

1Elisabeth SandrisserNF Villach 50:56+00:00
2Katrin Lorenz-BaathOL-Team Bayern 53:07+02:11
3Clizia ZambiasiSemiperdo 54:08+03:12
4Lyudmila GotsevaBlagoevgrad 55:19+04:23
5Eva OcvirkJAP 55:35+04:39
6Ieva GodinaB3 55:40+04:44
7Eva KailbauerOCFF 59:09+08:13
8Judit AllwingerLAC 60:50+09:54
9Pavlína ChaloupskáOK99 61:02+10:06
10Judit FuzyOSC 61:36+10:40
11Agne GrigaliunaiteSaule 61:54+10:58
12Helga BertoldiJTT 62:06+11:10
13Mariyana AtanasovaTra 62:30+11:34
14Lidija HribarKamniški OK 63:19+12:23
15Chiara SepinGAJA 65:42+14:46
16Mojca FoškiOK Polaris 65:45+14:49
17Anica HribarOKB 66:14+15:18
18Ivana KorpasováLBM 66:34+15:38
19Daria NiggliOJura 67:06+16:10
20Marirosa HechichSemiperdo 71:48+20:52
21Tünde AllwingerLAC 72:08+21:12
22Fruzsina BiróBUD 72:40+21:44
23Anikó MadarassyBUD 75:49+24:53
24Petra JanovskáPGP 76:07+25:11
25Reda VeldeAzuolas 79:29+28:33
26Fabiana CiniMaksimir 80:27+29:31
27Sara GaionORIENTEERING TRIESTE 80:52+29:56
28Anka KuzminSemiperdo 85:40+34:44
29Daniela MartanovaVLI 86:21+35:25
30Erzsébet Paskuj MatyasneMCB 88:16+37:20
31Elisabetta TadinaORIENTEERING TRIESTE 91:02+40:06
32Aletta BiróBUD 92:00+41:04
33Irma PretnarKamniški OK 110:41+59:45
34Darinka LovrecVihor 118:10+67:14
35Dagmar MiklušováRBA 118:26+67:30
Jela FuruczováFBA MP+ --:--
Marija AnderluhOK Polaris DNS+ --:--
Ivana GobecVihor DNF+ --:--

W45 (4.78km / 120m / 14KT)

1Hedi BergerBerger-C 45:52+00:00
2Eva HorcickovaSCM HO 51:23+05:31
3Kristýna SkyvováSCM HO 53:35+07:43
4Ebinger MonikaKFK 56:21+10:29
5Barbara WinklerHSV Villach 59:45+13:53
6Ivana PoklopovaSCM HO 59:59+14:07
7Joli WehrliSwiss O Tours 62:11+16:19
8Galina PigarevaMile-Sport SPb 63:52+18:00
9Angelika AschacherHSV WRN 64:01+18:09
10Gislind BergerBerger-C 65:04+19:12
11Mirta PacherJTT 67:04+21:12
12Ruth RuchSwiss O Tours 68:24+22:32
13Guni PalmeOrK 69:46+23:54
14Antónia HolperTTE 77:00+31:08
15Jana SedláčkováECZT 77:44+31:52
16Jana TichaTJH 103:51+57:59
17Hana BurianMOM 138:47+92:55
18Ulrike Gabriella WagnerOLA 143:01+97:09
Claudia Boneknfwien MP+ --:--
Susi VeitsbergerOJE MP+ --:--
Irene PrachLAC DNF+ --:--

W50 (3.65km / 80m / 16KT)

1Mia LindbergBMOL 38:58+00:00
2Cristina GrabarUS Primiero 51:13+12:15
3Caroline MackenzieDARLO 60:31+21:33
4Cristina RuiniPunto K 67:15+28:17
5Antonella MarcantoniUS Primiero 68:37+29:39
6Brigitte MagetOLGDK 69:22+30:24
7Hannelore SchreiberHSV Langenlebarn 70:04+31:06
8Maja CvitkovićVihor 74:24+35:26
9Antonella MantovaniSciClubUdine 91:15+52:17
10Sabine Hilbertnfwien 110:45+71:47
11Manuela MargioreORIENTEERING TRIESTE 141:35+102:37
12Marina DeliseORIENTEERING TRIESTE 165:36+126:38

W55 (3.35km / 80m / 13KT)

1Susanne LuescherStTOK 38:33+00:00
2Mona Bugge HaugATN 43:30+04:57
3Francesca GuaratoEREBUS VICENZA 49:53+11:20
4Sandra HofferOriPergine 56:05+17:32
5Tazia LorenzetUS Primiero 56:29+17:56
6Gertraud LeonhardtOCFF 57:51+19:18
7Miluše ProcházkováECZT 69:45+31:12
8Elisabeth SteinlechnerOCFF 76:49+38:16
9Lory Meri SavorgnanoViorteam 84:23+45:50
10Luise OswaldHSV-P 87:01+48:28
11Esther MoosbergerOLregioolten 88:46+50:13
12Lorraine BattsDARLO 124:27+85:54
13Tiziana De MonteG. O. Cai XXX Ottobre A.S.D. 140:42+102:09
Paola SpinelliGAJA DNF+ --:--
Chiara RajgeljGAJA DNF+ --:--
Agate MurerOriPergine MP+ --:--

W60 (2.86km / 70m / 11KT)

1Traude FesselhoferHWN 47:16+00:00
2Anne BrearleyUWCAd 60:45+13:29
3Catherine DawsonGAFA 63:49+16:33
4Ines MayrhoferLKI 64:25+17:09
5Lucia BragagnaJTT 67:39+20:23
6Gunnel NilssonOLC 70:47+23:31
7Gunvor SkjesetATN 81:44+34:28
8Edit KühnPVM 100:38+53:22
9Bente GrondalenATN 111:39+64:23
Jenei MargitBÖF DNF+ --:--
Gerti SchandorOCFF DNF+ --:--

W65 (2.5km / 70m / 10KT)

1Mari Kamstrup TyldumATN 54:38+00:00
2Annamaria AbramOr. Crea Rossa 57:30+02:52
3Dietlinde VenhauerOLCU Viktring 58:45+04:07
4Siri HestadATN 64:59+10:21
5Rose-Marie Pfeifferomaha 67:52+13:14
6Cristina ChiettiniJTT 71:33+16:55
7Anneliese Boneknfwien 77:41+23:03