Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO cup - 3. dan - srednja

Nagy & Nagy k.d., Velika Planina, 26. 7. 2010

M10 (1.1km / 40m / 7KT)

1Kasper Lynge Krogh Kolding Orienteringsklub10:02+00:00
2Tomáš Janovský SK Praga10:27+00:25
3Victor Cottret CAHORS O'QUERCY10:37+00:35
4Valentin Kollenbach Ski-Club Helsa e.V.11:54+01:52
5Pigeon Thomas Orientation caennaise12:07+02:05
6Benjamin Parkinson Forth Valley Orienteers12:50+02:48
7Axel Blom Frolunda OL13:35+03:33
8Tobias Schaumann OL HSV Wr. Neustadt13:46+03:44
9Soren Skaug OK PAN Aarhus14:34+04:32
10Erik Hogedal Göteborg-Majorna OK15:02+05:00
11Robin Emde Kalksburg OL15:36+05:34
12Matyáš Jirka KOB ZPV Prostejov16:10+06:08
13Finn Herzfeld Berchziechen und Strüchewetzer22:58+12:56
Giovanni Nicolis ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZMP+ --:--

M12 (1.5km / 60m / 10KT)

1Guilhem Elias ACA14:40+00:00
2Mikuláš Jirka KOB ZPV Prostejov15:51+01:11
3Mads Skaug OK PAN Aarhus17:16+02:36
4Gaspard Astrade ECHO73 CHAMBERY17:50+03:10
5Matias Salonen Rajamäen Rykmentti19:07+04:27
6Lucien Pichard Club des Sports de Montagne de19:45+05:05
7Thomas Letoublon ASO20:55+06:15
8Jules Radisson Groupe Ligue Rhone Alpes21:19+06:39
9Martin Roudný OK Lokomotiva Pardubice21:32+06:52
10Maxime Roche Club des Sports de Montagne de23:29+08:49
11Adrien Pichard Club des Sports de Montagne de23:46+09:06
12Andrin Wey OLV Baselland24:35+09:55
13Fouillade Etienne Azimut Orientation Castres27:20+12:40
14Manuel Parrilla Lahoz Adolince Sevilla30:12+15:32
15Nik Schneider zelg31:50+17:10
16Anders Johan Rogne Nittedal Orientering35:52+21:12
17Václav Roudný OK Lokomotiva Pardubice40:13+25:33

M14 (2.9km / 130m / 19KT)

1Mikkel Aaen Farum OK21:22+00:00
2Alexander Zaslonkin Northern Wind24:19+02:57
3Lucas Toulier-ancian Groupe Ligue Rhone Alpes28:53+07:31
4Martin Kaplan OK Lokomotiva Pardubice29:23+08:01
5Zakariás Erősdi CS SAT CARPATI29:43+08:21
6Paul Ringot Groupe Ligue Rhone Alpes29:54+08:32
7Rafael Dobnik OLC Union Viktring29:58+08:36
8Ritvars Gludins Saldus OK30:33+09:11
9Nick Gebert OLK WIGGERTAL30:41+09:19
10Alistair Thornton Manchester and District Orient31:02+09:40
11Slava Chernykh Orienta-OPAL31:23+10:01
12Márton Erdős Zalaegerszegi Tájékozódási Fut31:34+10:12
13Leon Kollenbach Ski-Club Helsa e.V.33:03+11:41
14Arnaud Perrin Groupe Ligue Rhone Alpes33:53+12:31
15Korbinian Lange SV Mietraching34:44+13:22
16Atis Devics Saldus OK37:06+15:44
17Antoine Simon Groupe Ligue Rhone Alpes37:21+15:59
18Baptiste Astrade Groupe Ligue Rhone Alpes38:38+17:16
19Jonathan Roche Groupe Ligue Rhone Alpes40:14+18:52
20Emils Vainovskis Saldus OK41:04+19:42
21Danylo Pereverzyev Ukrainka42:04+20:42
22Dániel Molnár GenMill42:13+20:51
23Alex Kristensen Herning O-Klub42:29+21:07
24Thomas Chabance Groupe Ligue Rhone Alpes43:17+21:55
25Fouillade Paul Azimut Orientation Castres46:14+24:52
26Dominik Ammann OLK WIGGERTAL46:40+25:18
27Adam Kral Slavia ZU Zilina52:36+31:14
28Marian Basset Groupe Ligue Rhone Alpes53:34+32:12
29Daniel Stansfield Forth Valley Orienteers56:48+35:26
30Matthew Fellbaum Manchester and District Orient56:52+35:30
31Matic Bremšak Orientacijski klub Komenda1:03:54+42:32
32Vanspauwen Noé Azimut Orientation Castres1:04:39+43:17
33Dmitri Zelenin USG Chemnitz1:34:15+72:53
William Parkinson Forth Valley OrienteersMP+ --:--
Lars Gustav Rogne Nittedal OrienteringMP+ --:--

M16 (3.4km / 190m / 18KT)

1Florentin Body Groupe Ligue Rhone Alpes29:41+00:00
2Nicolas Rio Groupe Ligue Rhone Alpes31:22+01:41
3Joonas Ahola NAVI31:25+01:44
4Philipp Khlebnikov CO Chenau32:17+02:36
5Rémi Villedieu Groupe Ligue Rhone Alpes33:52+04:11
6Alex McCann Manchester and District Orient35:40+05:59
7Baptiste Baylot Groupe Ligue Rhone Alpes35:51+06:10
8Matias Ahola NAVI36:45+07:04
9Jean-baptiste Desbrest Groupe Ligue Rhone Alpes37:34+07:53
10Cédric Beaudenon Balise 7739:17+09:36
11Thibault Guelennot Brest Orientation40:15+10:34
12Topias Ahola NAVI41:40+11:59
13Erwan Piot L'emeillet Groupe Ligue Rhone Alpes42:17+12:36
14Vili Väänänen Individuals/No club45:02+15:21
15Corentin Roux Groupe Ligue Rhone Alpes45:53+16:12
16Anton Kononykhin Ukrainka47:12+17:31
17Paul Radisson Groupe Ligue Rhone Alpes47:22+17:41
18Mark Purkis Saxons OC47:56+18:15
19Corentin Raud CEPS-CO Dinan48:15+18:34
20Alexandr Jordanov VSK Mendelu Brno49:38+19:57
21Matthew Jones BANG OK51:28+21:47
22Sylvain Picazo C.S.PERTUIS52:23+22:42
23Fabien Chaillard Groupe Ligue Rhone Alpes52:45+23:04
24Ansis Ansbergs Saldus OK52:57+23:16
25Karlis Lukjanovs Saldus OK53:41+24:00
26Nejc Smolej Orientacijski klub Komenda55:55+26:14
27Lars Bredalen Nittedal Orientering1:00:32+30:51
28Maxime Chabance Groupe Ligue Rhone Alpes1:06:37+36:56
29Berjoan Adrien Agglomération Montpellier Spor1:12:38+42:57
30Pierre Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI1:39:42+70:01
Valentin Levesy Groupe Ligue Rhone AlpesMP+ --:--
Tom Balaskovic Groupe Ligue Rhone AlpesMP+ --:--

M18 (5.2km / 395m / 16KT)

1Bruno Godefroy Pole Espoir Fontainebleau1:05:03+00:00
2Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat -371:05:42+00:39
3Andrej Borštnik OK Tivoli1:07:23+02:20
4Dupoirieux Jules Loisir Orientation Sanchey1:08:35+03:32
5Téo Valentin Pole Espoir Fontainebleau1:09:39+04:36
6Victor Tardy Pole Espoir Fontainebleau1:11:04+06:01
7Jacques Schmidt Morgenroth Pole Espoir Fontainebleau1:17:45+12:42
8Rémi Baudot Groupe Ligue Rhone Alpes1:18:02+12:59
9Vitaliy Chaban Northern Wind1:18:39+13:36
10Matěj Maňák OK99 Hradec Králové1:18:44+13:41
11Anatolij Zelenin USG Chemnitz1:19:12+14:09
12Philippe Raimbault AS Samois1:26:54+21:51
13Diego Rodriguez Corrochano Toledo orientacion1:29:10+24:07
14Jonathan Maglione Groupe Ligue Rhone Alpes1:32:14+27:11
15Michal Kamaryt MLOK Marianske Lazne1:42:06+37:03
16Richard Purkis Saxons OC1:42:44+37:41
17Michal Kriegelstein MLOK Marianske Lazne1:49:52+44:49
18Quentin Simon Groupe Ligue Rhone Alpes2:00:37+55:34
19Robert Jones BANG OK2:07:08+62:05
20Alexis Ringot Groupe Ligue Rhone Alpes2:20:21+75:18
21Adrien Coulier CSPERTUIS2:32:24+87:21
22Alvaro Mahou COTA2:33:16+88:13
Gergely Erdős Zalaegerszegi Tájékozódási FutMP+ --:--
Joel Udd Markbygdens OKMP+ --:--

M20 (5.7km / 450m / 19KT)

1Bjarne Friedrichs MTV Seesen56:21+00:00
2Jiří Nečas OK99 Hradec Králové58:57+02:36
3Pavel Kubát OK99 Hradec Králové1:01:05+04:44
4Vít Bravený OK99 Hradec Králové1:01:30+05:09
5Miloš Nikodým OK99 Hradec Králové1:03:09+06:48
6Jakub Kamenický OK99 Hradec Králové1:05:22+09:01
7Karim Azeb OK99 Hradec Králové1:10:17+13:56
8Artem Popov Northern Wind1:10:50+14:29
9Ricardo Garcia Toledo orientacion1:11:49+15:28
10Franz Glaner WAT1:20:55+24:34
11Ondřej Švirák OK99 Hradec Králové1:27:53+31:32
12Sepp Rathmann SV Schmalkalden 041:40:26+44:05
13Fabian Scheler TV Coburg-Neuses1:45:32+49:11
14Thomas Hack WAT1:54:33+58:12
15Tomáš Procházka OK Lokomotiva Pardubice1:55:54+59:33
16Zsombor Incze H-KFKI Optimista Sport Klub2:28:18+91:57

M21A L (5.7km / 450m / 19KT)

1Tomas Zakouril Jiskra Havlíčkův Brod1:03:32+00:00
2Jaromir Svihovsky Sportcentrum Jicin1:04:59+01:27
3Tomas Kamaryt MLOK Marianske Lazne1:06:34+03:02
4David Vedra TJ Tesla Brno1:07:50+04:18
5Tomas Holas Přátelé orientačního běhu Opav1:10:27+06:55
6Anders Skjeset Vang Orienteringslag1:11:48+08:16
7Dmitriy Terpay Fancy1:12:46+09:14
8Austris Krastins Valmiera1:17:28+13:56
9Miguel Boto MUCHACHADA O-TEAM1:22:56+19:24
10Evaldas Jadenkus OK Fortuna1:27:44+24:12
11Ondra Pavlu SK Praga1:27:55+24:23
12Ángel Álvarez Serto A Roelo- Montaneiros1:28:40+25:08
13François Lucas Club Fougerais de CO1:29:45+26:13
14Daniel Bichl WAT1:30:03+26:31
15José Corredoira MUCHACHADA O-TEAM1:31:38+28:06
16Kimmo Hirvonen Lahden Suunnistajat -371:36:30+32:58
17Thomas Antoine Groupe Ligue Rhone Alpes1:36:39+33:07
18Pedro Pasion Adolince Sevilla1:36:51+33:19
19Jonás Sánchez MUCHACHADA O-TEAM1:44:02+40:30
20Herfried Trummer Individuals/No club1:55:16+51:44
21Iván Vigil MUCHACHADA O-TEAM1:58:05+54:33
22Jan Bensch Individuals/No club2:01:00+57:28
23Pierre Sciora C.S.PERTUIS2:05:48+62:16
24Carsten Ripke Luebecker TS2:07:31+63:59
25Vincent Sebastien POLES Le Pradet2:20:52+77:20
26Gheorghe Cionoiu TV Coburg-Neuses2:51:18+107:46

M21A S (4.7km / 300m / 14KT)

1Ville Sabel Hiisirasti45:40+00:00
2Anders Tarandi IFK Lidingö51:21+05:41
3Edi Ocvirk OK Japetic51:29+05:49
4Martin Kočí OK99 Hradec Králové53:10+07:30
5Anssi Muikku Raittius ja Nuorisoseura Käyhk53:48+08:08
6Jakub Háj OK99 Hradec Králové54:26+08:46
7Laust Berg Odense OK58:36+12:56
8Roland Vogl SV Mietraching59:01+13:21
9Thomas Furuheim IL Tyrving59:32+13:52
10Mikko Sabel Hiisirasti1:01:58+16:18
11Petri Vainio Kalevan Rasti1:04:01+18:21
12Mirko Montibeller Orienteering Crea Rossa A.S.D.1:12:30+26:50
13Alex Wenger OLK WIGGERTAL1:12:59+27:19
13Jordi Domenech Club Orientació Mallorca1:12:59+27:19
15Johan Karlsson Nybro OK1:14:10+28:30
16Mikko Halonen Raittius ja Nuorisoseura Käyhk1:16:19+30:39
17Tomás Miera Salazar Club de Orientación Valladolid1:16:29+30:49
18Ángel Frontela Mucientes Club de Orientación Valladolid1:16:43+31:03
19Primož Mikložič OK Polaris1:19:58+34:18
20Raül Porta xinoxano1:20:16+34:36
21Marcel Hoebig SV Bad Dueben1:21:40+36:00
22Cristian Bellotto ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:22:39+36:59
23Luis Benito Zamora Club de Orientación Valladolid1:23:43+38:03
24Daniel Bär OLK WIGGERTAL1:23:57+38:17
25Tomáš Nečas OK99 Hradec Králové1:26:57+41:17
26Reto Wagner OLregioolten1:27:07+41:27
27Raimundo Sánchez García Club de Orientación Valladolid1:28:44+43:04
28Ian Farrell Manchester and District Orient1:33:09+47:29
29Reto Zwahlen Zwahlens Seeland1:33:36+47:56
30René Siegrist OLK WIGGERTAL1:36:01+50:21
31Fernando Martínez MUCHACHADA O-TEAM1:36:46+51:06
32Luigi Lerose CUS Parma Orienteering1:37:33+51:53
33Thomas Keller Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:42:18+56:38
34Xavier Arumi Rota Unió Excursionista Vic1:55:30+69:50
35Urs Müller OLK WIGGERTAL2:00:51+75:11
36Emilio De Angelis A.S.D. Arco di carta2:16:56+91:16
Fouillade Laurent Azimut Orientation CastresMP+ --:--
Carlos Ciria MUCHACHADA O-TEAMMP+ --:--
Daniel Rettenmund Orientierungslauf-Gruppe HuttwMP+ --:--
Daniel Isla Zorita Club de Orientación ValladolidMP+ --:--
Javier Villares Represa Club de Orientación ValladolidMP+ --:--

M21B (3.4km / 190m / 18KT)

1Stéphane Catalon Groupe Ligue Rhone Alpes36:46+00:00
2Jiri Cecka Slavia Hradec Kralove41:26+04:40
3Hans Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw42:29+05:43
4Gyula Karolyi Tipo Orienteering Club43:55+07:09
5Attila Molnár Tipo Orienteering Club47:12+10:26
6Maksym Volk Ukrainka47:41+10:55
7Diego Milani Orient-Express Verona49:53+13:07
8István Dankó Tipo Orienteering Club54:17+17:31
9Sami Keskimäki Nakkilan Wisa55:12+18:26
10Oleg Tyapkin Ukrainka55:42+18:56
11Andrii Ostroushko Ukrainka58:39+21:53
11Bruno Häfeli Orientierungslauf-Gruppe Huttw58:39+21:53
13Llorenç Coll Club Orientació Mallorca1:04:14+27:28
14Paolo Pizzamus SSD GAJA1:06:46+30:00
15Walter Neuenschwander Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:09:34+32:48
16Graeme Baker Manchester and District Orient1:10:16+33:30
17Michael Rudolf OLK WIGGERTAL1:11:21+34:35
18Fabio Angeli SSD GAJA1:12:25+35:39
19Kjeld Tidemand Nielsen Viborg Orienteringsklub1:16:17+39:31
20Marc Nicolau Unió Excursionista Vic1:20:54+44:08
21Svend Erik Skovsgaard Viborg Orienteringsklub1:37:53+61:07

M21E (8.4km / 560m / 26KT)

1Olle Kärner Eesti Kaitseväe Spordiklubi1:17:11+00:00
2Hans-olof Amblie IFK Lidingö1:18:08+00:57
3Osvald Kozak TJ Tesla Brno1:18:39+01:28
4Sebastian Hägler oljg holde1:20:48+03:37
5Vitek Pospisil OK Sparta Praha1:21:59+04:48
6Beat Zimmermann Bucheggberger OL1:25:39+08:28
7Christian Hohl OLG Basel1:26:05+08:54
8Ralph Street BANG OK1:28:57+11:46
9Marco Seppi CUS BOLOGNA1:29:11+12:00
10Locatelli Yann CLUB SPORTIF EMHM1:30:35+13:24
11Stepan Dlabaja OK99 Hradec Králové1:32:31+15:20
12Benacek Philippe CLUB SPORTIF EMHM1:34:06+16:55
13Nicholas Mulder Rand Orienteering Club1:34:48+17:37
14Martin Ivarsson OK Skogshjortarna1:34:52+17:41
15Ferenc Lévai MEAFC1:36:11+19:00
16Pavel Petrov Northern Wind1:37:13+20:02
17Lukas Müller Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:37:19+20:08
18Bronislav Přibyl Wallachian Independent Team1:38:09+20:58
19Atis Reskis Saldus OK1:38:35+21:24
20Chatelon David orient' Express 421:38:39+21:28
21Zdenek Liscinsky TJ Tesla Brno1:42:57+25:46
22Andrea Seppi CUS BOLOGNA1:43:04+25:53
23Oyvind Stokseth Halden SK1:44:52+27:41
24Martin Kratochvil OOB Trebic1:45:49+28:38
25Ingo Horst TV Alsbach1:46:11+29:00
26Lorenzo Calabro Toohey Forest Orienteering Clu1:46:24+29:13
27David Schorah Deeside O.C.1:46:48+29:37
28Georgiy Mavchun Northern Wind1:48:11+31:00
29Zoltán Harkányi MEAFC1:48:53+31:42
30Tomáš Janovský SK Praga1:52:56+35:45
31Thomas Hofer Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:54:22+37:11
32Gabriel Lombriser OLG Basel1:55:42+38:31
33Diego Bau ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:59:23+42:12
34Henning Spjelkavik IL Tyrving2:04:52+47:41
35Simon Blum Pole Espoir Fontainebleau2:18:53+61:42
36David Alcock Airienteers2:32:06+74:55
37Jiri Novotny O-Hrot2:46:49+89:38
38Alberto Simionato ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ2:53:25+96:14
39Roman Veznik O-Hrot2:59:00+101:49
40Lukas Kriz OOB Trebic3:30:48+133:37
Cosimo Guasina ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZMP+ --:--
Michele Franco ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZMP+ --:--

M35 (5.7km / 450m / 19KT)

1Thomas Fredberg Silkeborg OK1:05:49+00:00
2Mikko Salonen Rajamäen Rykmentti1:06:16+00:27
3Roger Goddard FVO Hillside1:08:38+02:49
4Mark Stodgell Walton Chasers1:21:44+15:55
5Akseli Ahtiainen Kalevan Rasti1:25:23+19:34
6Martin Veitsberger Kalksburg OL1:27:25+21:36
7Jan Kaplan OK Lokomotiva Pardubice1:27:56+22:07
8Jozef Kral Slavia ZU Zilina1:28:24+22:35
9José Manuel Martínez Adolince Sevilla1:30:20+24:31
10Peter Viskup Slavia ZU Zilina1:33:29+27:40
11Peter Sinding Poulsen Silkeborg OK1:36:47+30:58
12Nigel Wright Northern Navigators1:39:24+33:35
13Roman Hrazdil Slavia ZU Zilina1:43:02+37:13
14Alessandro Dipace Varese Orienteering1:49:02+43:13
15Gur Fabrikant ASATech1:49:10+43:21
16Janez Cimerman OK Azimut2:05:49+60:00
17Daniel Rodríguez MUCHACHADA O-TEAM2:08:48+62:59
18Edu Masoliver Unió Excursionista Vic2:11:51+66:02
19Javier Gonzaga Rios www.viatorplusultra.com2:22:37+76:48
20Carlos Lobo Clube do Pessoal da EDP2:43:19+97:30
Javier Misas Gento Adolince SevillaMP+ --:--

M40 (5.2km / 395m / 16KT)

1Rolandas Backys Fortuna59:05+00:00
2Tore Bredalen Nittedal Orientering1:00:36+01:31
3Ben Stansfield Forth Valley Orienteers1:01:24+02:19
4Mika Ahola NAVI1:05:25+06:20
5Teemu Korhonen Raittius ja Nuorisoseura Käyhk1:07:24+08:19
6Thomas Frei OLV Baselland1:09:55+10:50
7Richard Baxter South Yorkshire Orienteers1:12:26+13:21
8Olaf Binsch The Hague1:12:39+13:34
9Herwig Allwinger OK Brežice1:13:22+14:17
10Libor Novak OK 24 Praha1:14:17+15:12
11Chris Poole Cleveland Orienteering Klub1:16:59+17:54
12Pierre Elias ACA1:18:36+19:31
13Jan Zanda SK Chotebor1:23:55+24:50
14Nicolai Kliem Farum OK1:24:42+25:37
15Laurent Astrade ECHO73 CHAMBERY1:25:00+25:55
16Andrej Zelenin USG Chemnitz1:26:22+27:17
17Petr Vobornik SK Chotebor1:28:00+28:55
18Urpo Väänänen Kalevan Rasti1:28:14+29:09
19Georg Wittberger Kalksburg OL1:28:39+29:34
20Vialard Jérôme ACA1:34:13+35:08
21Regis Gaydon Club des Sports de Montagne de1:35:33+36:28
22Ernst Sultanbekov Ufa-united1:41:36+42:31
23Günther Rosenkranz OL Andritz1:41:52+42:47
24Jose Bernardo LUSOS OK1:46:58+47:53
25Roland Pach CA Rosé1:51:41+52:36
26Paul Gebbett Bristol Orienteering Klub1:52:07+53:02
27Milos Kamaryt MLOK Marianske Lazne1:52:26+53:21
28Joël Tremoulet Figeac Nature Orientation1:55:29+56:24
29Sergey Kudryashov Ufa-united2:01:09+62:04
30Rupert Parkinson Forth Valley Orienteers2:03:59+64:54
31Peluso Bertrand C.S.PERTUIS2:07:50+68:45
32Jan Holec SKOB Ostrava2:30:03+90:58
33Gwenael Le Rouzic OPA MONTIGNY2:33:24+94:19
34Pavel Bina MLOK Marianske Lazne3:05:55+126:50
35Lionel Quenet St Brieuc Orientation3:34:27+155:22
36Miroslav Dedek MLOK Marianske Lazne3:42:54+163:49
Bruno Cottret CAHORS O'QUERCYMP+ --:--
Guntars Kikucs Saldus OKMP+ --:--
Kenneth Skaug OK PAN AarhusMP+ --:--
Pigeon Eric Orientation caennaiseMP+ --:--

M45 (4.8km / 315m / 15KT)

1Ivo Novák SK Praga55:54+00:00
2Géza Molnár GenMill1:00:17+04:23
3Urs Zinniker OLK WIGGERTAL1:01:47+05:53
4Petr Kozina SK Praga1:03:19+07:25
5Jens Hansen Tisvilde Hegn OK1:03:25+07:31
6Albert Mingaleev Ufa-united1:04:05+08:11
7Kent Lodberg OK PAN Aarhus1:04:37+08:43
8Hugues Gillard Balise 771:05:09+09:15
9Richard Blom Frolunda OL1:06:10+10:16
10Stefan Rudolf OLK WIGGERTAL1:06:19+10:25
11Moritz Etter AGOROSSO BERGAMO1:06:41+10:47
12Helge Lang Pedersen Farum OK1:07:34+11:40
13Miroslav Krecek KOB ZPV Prostejov1:08:37+12:43
14Jan Arild Johnsen Fossum IF1:09:36+13:42
15Sylvain Gire Individuals/No club1:11:54+16:00
16Mark Adams Hertfordshire Orienteering Clu1:13:36+17:42
17Kenn Kristensen Herning O-Klub1:14:36+18:42
18Luis Mahou COTA1:15:29+19:35
19Nikolaj Jordanov VSK Mendelu Brno1:16:11+20:17
20Robert Roche Club des Sports de Montagne de1:16:43+20:49
21Anders Laage Kragh OK Roskilde1:25:20+29:26
22Olivier Basset Groupe Ligue Rhone Alpes1:25:26+29:32
23Tobias Wolf Berchziechen und Strüchewetzer1:27:26+31:32
24Eric Mermin Groupe Ligue Rhone Alpes1:27:34+31:40
25Raoux Pierre Agglomération Montpellier Spor1:28:57+33:03
26Eric Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI1:29:42+33:48
27Peter Heim OL-Team Filder1:29:59+34:05
28Jose Angel Ramos Román Adolince Sevilla1:32:31+36:37
29Papin Philippe SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV1:33:19+37:25
30Pascal Legere SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV1:35:20+39:26
31Jan Hauerslev OK PAN Aarhus1:36:14+40:20
32Bertrand Pellin AC Beauchamp1:36:43+40:49
33Manuel Parrilla Adolince Sevilla1:37:48+41:54
34Simon Hunt FriesdorfFlyers1:39:07+43:13
35Tomas Prochazka OK Lokomotiva Pardubice1:39:29+43:35
36Rune Nergard Nittedal Orientering1:39:39+43:45
37Klaus Wolsing Mariager Fjord OK1:40:28+44:34
38Dario D'amico OK lasagne1:41:25+45:31
39Václav Roudný OK Lokomotiva Pardubice1:43:56+48:02
40Sergey Chernykh Orienta-OPAL1:48:10+52:16
41Jean-jacques Picazo C.S.PERTUIS1:55:22+59:28
42Georg Pregartner OLC Rudersdorf1:55:41+59:47
43Josep Palau Club Orientació Catalunya1:57:59+62:05
44Valentino Nicolis ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:58:39+62:45
45Fabio Fiorini OK lasagne2:10:51+74:57
46Peter Kollenbach Ski-Club Helsa e.V.2:20:10+84:16
47Gábor Erdős Zalaegerszegi Tájékozódási Fut2:22:27+86:33
48Greg Hull Airienteers3:10:01+134:07
49Andras Peter Incze H-KFKI Optimista Sport Klub3:53:22+177:28

M50 (4.7km / 300m / 14KT)

1Juris Kokins Auseklis IK55:43+00:00
2Karolis Mickevicius Azuolas57:21+01:38
3Bernard Peissard OLC SKOG FRIBOURG59:54+04:11
4Martin Dean FVO Dunblane1:02:36+06:53
5Pekka Valkonen Kangasniemen Kalske1:04:41+08:58
6David Hrabanek SK Praga1:05:31+09:48
7Christian Cachard Club des Sports de Montagne de1:05:33+09:50
8Gerrit Van De Riet OLifant1:06:15+10:32
9Tjelvar Otterbjörk Umea Orienteringsklubb1:07:41+11:58
10Andy Thornton Manchester and District Orient1:08:03+12:20
11Anders Rahmqvist IFK Lidingö1:09:19+13:36
12Libor Hirs VSK Mendelu Brno1:09:32+13:49
13Oleg Pakhomov Ufa-united1:09:36+13:53
14André Hermet Pole Espoir Fontainebleau1:10:31+14:48
15Marat Mudarisov Ufa-united1:10:43+15:00
16Kestutis Abramikas Individuals/No club1:11:01+15:18
17Peter Jones Airienteers1:13:51+18:08
18Heikki Vestola Nastolan Terä1:14:31+18:48
19Anton Khlebnikov CO Chenau1:15:59+20:16
20Henrik Nielsen Tisvilde Hegn OK1:17:10+21:27
21Vesa Tonder Raittius ja Nuorisoseura Käyhk1:17:14+21:31
22Jarmo Lehto Vehkalahden Veikot1:17:30+21:47
23Frédéric Gibiat C.S.PERTUIS1:19:40+23:57
24Fulvio Pacor SSD GAJA1:21:27+25:44
25David Saunders Hertfordshire Orienteering Clu1:24:47+29:04
26Martin Aggeler OLK WIGGERTAL1:25:02+29:19
27Beeler Robert OLG Goldau1:26:12+30:29
28Rais Bayburin Ufa-united1:27:48+32:05
29Andrew Jones BANG OK1:35:53+40:10
30Zbynek Krejcik Wallachian Independent Team1:36:19+40:36
31Vladimír Vícha OK Lokomotiva Pardubice1:36:27+40:44
32Gregers Jorgensen Ballerup OK1:36:46+41:03
33Dupoirieux Gilles Loisir Orientation Sanchey1:39:09+43:26
34Hanspeter Ryser Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:41:11+45:28
35Volodymyr Rudakov Ukrainka1:41:18+45:35
36Bedřich Sáňka OK Lokomotiva Pardubice1:42:12+46:29
37Marc Vandemaele Kempische Oriëntatielopers1:43:44+48:01
38Jens Hartmann OLG St. Gallen / Appenzell1:45:54+50:11
39Georg Beller WSV Bernried1:48:32+52:49
40Erik Andersen Odense OK1:50:05+54:22
41Audouin Laurent Azimut Orientation Castres1:50:47+55:04
42Vojtech Jaros KOB ZPV Prostejov1:51:02+55:19
43Segonne Christian Azimut Orientation Castres1:52:07+56:24
44Petr Klimpl OK Lokomotiva Pardubice1:54:21+58:38
45Gary Longhurst FVO Hillside2:02:03+66:20
46Tor Udd Markbygdens OK2:03:12+67:29
47Steve Fellbaum Manchester and District Orient2:05:39+69:56
48Albertino Parnigotto ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ2:12:15+76:32
49Julius Garray Pegase CO2:14:45+79:02
50Pat Mccavana GEN2:20:53+85:10
51Jerry Purkis Saxons OC2:22:15+86:32
52François Coulier CSPERTUIS2:51:45+116:02
53Davide Chiocca GO-Cai Monfalcone2:58:12+122:29
Michael Andersson Göteborg-Majorna OKMP+ --:--
Alain Groc AC BeauchampMP+ --:--

M55 (4.4km / 265m / 15KT)

1Insaf Ishmukhametov Ufa-united54:41+00:00
2Mikael Tarandi IFK Lidingö1:00:11+05:30
3Andris Kosmacevs Auseklis IK1:02:14+07:33
4Keld Gade Viborg Orienteringsklub1:02:31+07:50
4Willy Olsson OK Skogsfalken1:02:31+07:50
6Jiří Jirka KOB ZPV Prostejov1:04:24+09:43
7Sándor Fey CS TranSilva Cluj1:05:22+10:41
8Bard Natvig Nittedal Orientering1:06:49+12:08
9Silvio Strub Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:12:55+18:14
10Günther Dobnik OLC Union Viktring1:19:12+24:31
11Eddy Gressens Kempische Oriëntatielopers1:21:09+26:28
12Martin Checkley Totana Nomads1:21:56+27:15
13Stig Barrett Viborg Orienteringsklub1:24:09+29:28
14Helge Soegaard Mariager Fjord OK1:24:28+29:47
15Ole Galle Holbak OK1:27:05+32:24
16Mykola Filchenko Ukrainka1:27:36+32:55
17Stefano Bisoffi CUS TORINO ORIENTEERING1:28:03+33:22
18Walter Marti Swiss O Tours1:28:36+33:55
19Charlie Turner South London Orienteers1:28:40+33:59
20Thomas Schoepf Swiss O Tours1:29:29+34:48
21Robert Mayrhofer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK1:30:07+35:26
22Gianluca Gobbi OK lasagne1:30:09+35:28
23Ray Collins Walton Chasers1:30:43+36:02
24Manuel Dias Lisboa OK1:31:06+36:25
25Soren Larsen FIF Hillerod1:35:40+40:59
26Jean-pierre Mazard Club des Sports de Montagne de1:37:32+42:51
27Armando Santos Clube do Pessoal da EDP1:39:17+44:36
28Vladimir Kopanicak Individuals/No club1:40:47+46:06
29Wolfgang Gartlgruber hsv pink1:42:15+47:34
30John Franklin Southdowns Orienteers1:50:29+55:48
31Poul Egander Groen Mariager Fjord OK1:53:03+58:22
32Eddie De Kerf trol1:56:37+61:56
33Roberto Odone VIVAIO2:00:38+65:57
34Peter Lange SV Mietraching2:00:55+66:14
35Noldi Schneider zelg2:01:30+66:49
36Bjarne S. Jensen FIF Hillerod2:02:10+67:29
37Günther Prommer Naturfreunde Villach Orienteer2:02:41+68:00
38Daniel Seckler la Foulee châteaurenardaise2:02:44+68:03
39Karl Pongratz HSV Pinkafeld2:03:10+68:29
40Juhani Aaltonen Sallan Karhut2:12:29+77:48
41Jussi Seppanen Sallan Karhut2:17:14+82:33
42Erich Faulhammer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK2:45:43+111:02
Jörgen Jörgensen Viborg OrienteringsklubMP+ --:--
Jos Gilot Kempische OriëntatielopersMP+ --:--
Pavel Jahn Wallachian Independent TeamMP+ --:--

M60 (3.3km / 185m / 16KT)

1Karlis Magons Auseklis IK35:38+00:00
2Jouni Savelainen HS/Torppis35:40+00:02
3Heikki Kyyrönen Rajamäen Rykmentti39:21+03:43
4Janis Biezais Auseklis IK40:03+04:25
5Ales Chmelik VSK Mendelu Brno40:06+04:28
6Juhani Kytöjoki Rasti-Jyry43:03+07:25
7Janis Buls Auseklis IK43:23+07:45
8Bernard Perichon OPA MONTIGNY43:51+08:13
9Karsten Schultz FIF Hillerod45:53+10:15
10Emil Olesen FIF Hillerod47:31+11:53
11Jaromir Burianek Wallachian Independent Team48:03+12:25
12Wolfgang Germ Naturfreunde Villach Orienteer49:04+13:26
13Jorgen Münster-swendsen Sollerod OK49:44+14:06
14Dzintars Grigulis Auseklis IK50:06+14:28
15Christian Strandgaard Sollerod OK52:48+17:10
16Carl Malling Randers OK54:47+19:09
17Dery Serge Balise 1055:05+19:27
17Fausto Fiocca Orientalp - Societa romana ori55:05+19:27
19Robert Zwahlen Zwahlens Seeland55:20+19:42
20Andris Tauvens Auseklis IK56:08+20:30
21Vlastimil Dvorak Banik Ostrava59:22+23:44
22Gregor Wyder OLG Thun Zimmerwald1:00:25+24:47
23Seppo Keskimäki Nakkilan Wisa1:01:47+26:09
24Roy Dawson Newcastle and Tyneside1:02:15+26:37
25Eigil Skammelsen Silkeborg OK1:02:32+26:54
26Janis Skruzmanis Auseklis IK1:04:25+28:47
27Fritz Steiner bussola ok1:04:31+28:53
28Mogens Jorgensen Sollerod OK1:06:53+31:15
29Erkki Sabel Hiisirasti1:07:42+32:04
30Yann Jequel Nantes Atlantique Orientation1:09:11+33:33
31Pierangelo Bellotti Orientalp - Societa romana ori1:10:44+35:06
32Chris Virgo Noved OC1:11:29+35:51
33Yuriy Nurgaliev Ufa-united1:20:24+44:46
34Peter Ross Manchester and District Orient1:20:26+44:48
35Henrik Kjerderqvist OK-73 Gladsaxe1:23:50+48:12
36Eric Wainwright Red Roos1:27:37+51:59
37Friedrich Sommer OLK WIGGERTAL1:37:39+62:01
38Karl Ditlevsen Horsens OK1:40:23+64:45
39Ladislav Kocbach Bergens TF2:11:53+96:15
Hansjoerg Suter CA RoséMP+ --:--
Lars Lundstrom Helsingin SuunnistajatMP+ --:--

M65 (2.5km / 115m / 15KT)

1Reijo Haaja Valkeakosken Haka24:08+00:00
2Anders Buhré Nybro OK26:18+02:10
3Helmut Conrad USV TU Dresden26:36+02:28
4Jan-ulf Karlsson Malilla OK29:05+04:57
5Peteris Novikovs Seniors32:44+08:36
6Vilis Dubrovskis Seniors34:35+10:27
7Christian Studer OLG Murten35:38+11:30
8Arne Pedersen Mariager Fjord OK35:49+11:41
9Osmo Peitsala HS-Espoo35:59+11:51
10Bertil Ingemarsson HESTRA IF36:00+11:52
11Winfried Rode Ski-Club Helsa e.V.36:23+12:15
12David Mawdsley Manchester and District Orient36:27+12:19
13Gunner Jorgensen OK-73 Gladsaxe37:08+13:00
14Algirts Bolshteins Auseklis IK37:11+13:03
15Vadim Urvantsev Northern Wind37:25+13:17
16Jorgen Chr. Nielsen FIF Hillerod38:13+14:05
17Bengt Petersson Nybro OK38:23+14:15
18Dan Haagerup Tisvilde Hegn OK38:35+14:27
19Arvo Jonkka RastiKarhut39:26+15:18
20Béla Komár Herkules SE Balatonalmádi40:40+16:32
21Knud Lykking OK-73 Gladsaxe41:01+16:53
22Ole F. Thomsen Hjoerring OK, Vendelboerne41:51+17:43
23Karl Keddy TSC Eintracht Dortmund 48/9543:26+19:18
24Osmo Lindeman HS-Malmi43:39+19:31
25Kenneth Karlsson Nybro OK45:19+21:11
26Jorn Andreasen OK-73 Gladsaxe46:27+22:19
27Andris Ozols Auseklis IK47:49+23:41
28Guntis Upacers Auseklis IK48:48+24:40
29Edi Baumann Swiss O Tours50:33+26:25
30Ivars Brants Alnis51:06+26:58
31Giancarlo Gozzer Orienteering Crea Rossa A.S.D.54:31+30:23
32Wilmar Kern SV Bad Dueben54:43+30:35
33Finn Grynderup Horsens OK1:05:13+41:05
34Fons Bosch trol1:08:45+44:37
35Ansis Ozolins Auseklis IK1:17:57+53:49
Soren Gudme OK-73 GladsaxeMP+ --:--

M70 (2.0km / 100m / 12KT)

1Tassilo Schmalfeld SSV Planeta Radebeul22:37+00:00
2Kurt Valery Tisvilde Hegn OK28:55+06:18
3Horst Mevius Luebecker TS29:39+07:02
4Ivars Vitins Auseklis IK30:22+07:45
5Dolfi Rotovnik Tisvilde Hegn OK35:14+12:37
6Tom Norlin Petersen OK-73 Gladsaxe37:10+14:33
7Pieter Mulder OLG Goldau39:00+16:23
8Peter Dobos Stars Orienteering Club40:10+17:33
9Adolf Kempf KTV Altdorf40:57+18:20
10Herwig Renger Heeressportverein56:33+33:56
11Harvey Du Cros Individuals/No club1:51:08+88:31
John Currey EborienteersMP+ --:--

W10 (1.1km / 40m / 7KT)

1Venla Salonen Rajamäen Rykmentti12:36+00:00
2Hanna Wey OLV Baselland12:50+00:14
3Laura Schaumann OL HSV Wr. Neustadt13:58+01:22
4Maelle Le Rouzic OPA MONTIGNY16:40+04:04
5Nanna Lysemose Poulsen Silkeborg OK16:43+04:07
6Jeneba Hampshirewright Northern Navigators17:35+04:59
7Marta Kliem Farum OK18:57+06:21
8Julija Ferenc OK Tivoli19:18+06:42
9Holly Stodgell Walton Chasers19:40+07:04
10Carina Veitsberger Kalksburg OL20:20+07:44
11Lizzie Stansfield Forth Valley Orienteers22:22+09:46
12Maya Hampshirewright Northern Navigators22:34+09:58
13Jeanne Tremoulet Lise Fanillade Figeac Nature Orientation23:03+10:27
14Hanna Herzfeld Berchziechen und Strüchewetzer24:04+11:28

W12 (1.5km / 60m / 10KT)

1Kateřina Janovská SK Praga13:17+00:00
2Eveliina Ahola NAVI16:38+03:21
3Nadia Pfiel OLK WIGGERTAL18:15+04:58
4Sabina Pilcova KOB ZPV Prostejov22:06+08:49
5Zuzka Hrabánková SK Praga22:20+09:03
6Elina Nissinen NAVI23:00+09:43
7Pia Ocvirk OK Japetic23:30+10:13
8Jana Kreckova KOB ZPV Prostejov26:33+13:16
9Clare Stansfield Forth Valley Orienteers27:14+13:57
10Justina Backyte Fortuna27:45+14:28
11Ladina Ammann OLK WIGGERTAL29:12+15:55
12Laura Parkinson Forth Valley Orienteers31:16+17:59
13Ingrid Bredalen Nittedal Orientering35:39+22:22
14Sara Lysemose Poulsen Silkeborg OK35:46+22:29
15Éléna Coulier CSPERTUIS46:01+32:44
16Freja Kliem Farum OK48:30+35:13
17Virginia Nicolis ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ53:19+40:02
18Eadaoin Mccavana GEN54:12+40:55
Berjoan Julia Agglomération Montpellier SporMP+ --:--

W14 (2.4km / 110m / 12KT)

1Lena Mathys zelg23:49+00:00
2Mathilde Body Groupe Ligue Rhone Alpes24:53+01:04
3Zuzana Kozinova SK Praga25:50+02:01
4Sarah Pfiel OLK WIGGERTAL25:59+02:10
5Marie Picazo C.S.PERTUIS26:51+03:02
6Tanja Häfeli Orientierungslauf-Gruppe Huttw28:22+04:33
7Pauline Elias ACA29:53+06:04
8Rikke Ivarsen OK PAN Aarhus31:41+07:52
9Emeline Lafarge Groupe Ligue Rhone Alpes32:24+08:35
10Inka Salonen Rajamäen Rykmentti33:51+10:02
11Anastasiya Didenko Ukrainka33:54+10:05
12Monika Backyte Fortuna35:30+11:41
13Aoife Mccavana GEN36:05+12:16
14Béatrice Falga Groupe Ligue Rhone Alpes37:00+13:11
15Klára Hrabánková SK Praga37:13+13:24
16Julia Defix Groupe Ligue Rhone Alpes37:38+13:49
17Julie Bornard Groupe Ligue Rhone Alpes37:44+13:55
18Perrine Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI37:48+13:59
19Julia Blom Frolunda OL40:13+16:24
20Dana Chaillard Groupe Ligue Rhone Alpes44:22+20:33
21Fiona Basset Groupe Ligue Rhone Alpes44:35+20:46
22Ingrid Nytun Nergard Nittedal Orientering48:04+24:15
23Marine Bonora Groupe Ligue Rhone Alpes57:21+33:32
24Caroline Cottret CAHORS O'QUERCY1:01:36+37:47
25Nolwenn Le Rouzic OPA MONTIGNY1:03:56+40:07
26Barbara Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:04:48+40:59
27Adela Novakova SK Praga1:17:50+54:01

W16 (2.9km / 130m / 19KT)

1Oona Valkonen Kangasniemen Kalske28:33+00:00
2Anouk Leloup Groupe Ligue Rhone Alpes29:50+01:17
3Nais Devrieux Groupe Ligue Rhone Alpes30:17+01:44
4Katerina Novakova OK 24 Praha30:28+01:55
5Alena Vobornikova SK Chotebor31:18+02:45
6Lou Denaix Groupe Ligue Rhone Alpes31:45+03:12
7Andréa Letoublon Groupe Ligue Rhone Alpes32:15+03:42
8Julia Bihel Groupe Ligue Rhone Alpes35:57+07:24
9Margaux Hummel-azais Groupe Ligue Rhone Alpes36:01+07:28
10Alexandra Lebedeva Northern Wind36:43+08:10
11Valentine Maisonneuve Groupe Ligue Rhone Alpes39:02+10:29
12Katerina Pavlu SK Praga39:08+10:35
13Anne-claire Defix Groupe Ligue Rhone Alpes40:33+12:00
14Barbora Pijáková KOB Sokol Pezinok40:45+12:12
15Viivi Valkonen Kangasniemen Kalske42:08+13:35
16Sabine Oficiere Saldus OK42:53+14:20
17Theresa Reinisch Naturfreunde Villach Orienteer43:25+14:52
18Elena Ryser Orientierungslauf-Gruppe Huttw43:53+15:20
19Estelle Falcoz Groupe Ligue Rhone Alpes44:31+15:58
20Jessica Appleton Airienteers48:08+19:35
21Peluso Severine C.S.PERTUIS50:55+22:22
22Silvia Parrilla Adolince Sevilla1:16:38+48:05

W18 (3.9km / 270m / 12KT)

1Resi Rathmann SV Schmalkalden 0448:43+00:00
2Isia Basset Groupe Ligue Rhone Alpes50:22+01:39
3Anna Kozinova SK Praga56:10+07:27
4Outi Valkonen Kangasniemen Kalske58:21+09:38
5Lenka Kreckova KOB ZPV Prostejov1:02:14+13:31
6Ekaterina Chetaeva Northern Wind1:02:55+14:12
7Marie Krejcikova Wallachian Independent Team1:05:58+17:15
8Kateřina Kamenická OK99 Hradec Králové1:08:32+19:49
9Karolina Tepla Slavia Hradec Kralove1:08:46+20:03
10Hochuli Tamara OLG Goldau1:10:58+22:15
11Lilian Beeler OLG Goldau1:14:58+26:15
12Abigail Longhurst FVO Hillside1:18:13+29:30
13Cerys Jones Airienteers1:24:33+35:50
14Liga Baumane Saldus OK1:25:09+36:26
15Marion Richin Pole Espoir Fontainebleau1:35:04+46:21
16Camille Picazo C.S.PERTUIS2:00:46+72:03

W20 (4.3km / 300m / 17KT)

1Maria Lange SV Mietraching59:22+00:00
2Magalie Cordeiro-mendes Pole Espoir Fontainebleau1:01:01+01:39
3Maylis Denaix Groupe Ligue Rhone Alpes1:55:51+56:29
4Mara Stolere Saldus OK2:10:00+70:38
5Anais Guelennot Brest Orientation2:22:37+83:15

W21A L (4.4km / 265m / 15KT)

1Brit Horst USV TU Dresden57:24+00:00
2Regula Wagner OLregioolten59:38+02:14
3Barbora Krejcikova Wallachian Independent Team1:05:06+07:42
4Nina Azebová OK99 Hradec Králové1:06:03+08:39
5Christine Friedrich ol norska1:07:58+10:34
6Tereza Tepla Slavia Hradec Kralove1:12:47+15:23
7Agnes Harreither Kalksburg OL1:12:53+15:29
8Sarka Kasparova Přátelé orientačního běhu Opav1:14:48+17:24
9Ulrike Winkler TOLF Berlin ev1:15:29+18:05
10Daniela Čepová OK99 Hradec Králové1:16:58+19:34
11Anna Strub Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:17:08+19:44
12Monjauze Marion C.S.PERTUIS1:20:04+22:40
13Jacob Florence C.S.PERTUIS1:27:33+30:09
14Alice Dal Bello ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:30:14+32:50
15Lenka Ratkovska OOB Trebic1:36:08+38:44
16Kamila Kuncířová Jiskra Havlíčkův Brod1:37:10+39:46
17Stanislava Smidova OOB Trebic1:48:01+50:37
18Edit Kovács MEAFC2:01:02+63:38
19Katrien Bruyninckx Kempische Oriëntatielopers2:05:59+68:35
20Sabine Poitz USV TU Dresden2:13:17+75:53
21Alicia Perez Alonso A Roelo- Montaneiros2:35:15+97:51

W21A S (2.8km / 165m / 15KT)

1Anne Skaug OK PAN Aarhus26:12+00:00
2Ksenia Chernykh Orienta-OPAL28:31+02:19
3Heidi Stokseth Halden SK29:18+03:06
4Jenni Järvinen Hiisirasti33:51+07:39
5Anna Tarandi IL Tyrving34:45+08:33
6Flurina Donatsch Orientierungslauf-Gruppe Huttw35:56+09:44
7Mirja Jenzer Orientierungslauf-Gruppe Huttw35:58+09:46
8Martina Ceckova Slavia Hradec Kralove37:21+11:09
9Betlem Polo xinoxano37:55+11:43
10Ingrid Padros Unió Excursionista Vic41:28+15:16
11Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf42:58+16:46
12Karin Vogl SV Mietraching45:28+19:16
13Grillon Celine CLUB SPORTIF EMHM46:17+20:05
14Dana Suhotska Fancy46:52+20:40
15Marta Pérez Fernández Club de Orientación Valladolid51:17+25:05
16Sabrina Zaugg Orientierungslauf-Gruppe Huttw51:43+25:31
17Elisabeth Olsberg Lessebo OK54:37+28:25
18Ester De Paz Unió Excursionista Vic56:47+30:35
19Teresa Alonso www.viatorplusultra.com1:01:05+34:53
20Margarita Ferres Unió Excursionista Vic1:02:38+36:26
21Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda1:02:55+36:43
22Agnes Vilanova Unió Excursionista Vic1:03:37+37:25
23Anne Klein Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:10:31+44:19
24Sonia Marzo CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN1:18:02+51:50
25María José Velasco MUCHACHADA O-TEAM1:25:16+59:04
26Helen Anthony Airienteers1:51:56+85:44
27Jackie Mccavana GEN2:01:25+95:13
Emma Tarandi IFK LidingöMP+ --:--

W21B (2.4km / 110m / 12KT)

1Ieva Krastina Valmiera26:28+00:00
2Lowri Jones Airienteers29:43+03:15
3Rikke Lysemose Poulsen Silkeborg OK30:37+04:09
4Jenni Helava Nakkilan Wisa33:15+06:47
5Heidi Seppanen Sallan Karhut37:13+10:45
6Barbara Studer OLG Murten40:07+13:39
7Natalie Zwahlen Zwahlens Seeland40:12+13:44
8Ágnes Németh Dr. Tipo Orienteering Club41:51+15:23
9Eva Svihovska Sportcentrum Jicin42:46+16:18
10Eszter Lajtai Tipo Orienteering Club44:29+18:01
11Birgitte Bach Viborg Orienteringsklub45:11+18:43
12Roberta Colombo Nirvana Verde47:38+21:10
13Doris Aggeler OLK WIGGERTAL48:00+21:32
14Sabine Emde Kalksburg OL49:28+23:00
15Hilde Nytun Martinsen Nittedal Orientering49:30+23:02
16Grethe Jörgensen Viborg Orienteringsklub51:28+25:00
17Tetiana Olshanska Ukrainka52:33+26:05
18Vlasta Jarc GO-Cai Monfalcone52:37+26:09
19Svitlana Olshanska Ukrainka53:05+26:37
20Mónica Figueroa A Roelo- Montaneiros53:56+27:28
21Schwarz Katrin AGOROSSO BERGAMO54:55+28:27
22Natalia Gorro Club Orientació Catalunya57:40+31:12
23Antje Kern SV Bad Dueben59:31+33:03
24Ievgeniia Olshanska Ukrainka1:02:13+35:45
25Silvia Delgado LUSOS OK1:05:44+39:16
26Anne Grethe Gustavsen Nittedal Orientering1:12:19+45:51
27Lena Gelshoj FIF Hillerod1:13:22+46:54
28Marianne Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:14:42+48:14
29Inna Iendrzhiievska Ukrainka1:15:19+48:51
30Carmen Pedrero Adolince Sevilla1:19:04+52:36
Jana Bär OLK WIGGERTALMP+ --:--
Toninaina Santamaria Club Orientació MallorcaMP+ --:--

W21E (5.3km / 400m / 15KT)

1Olga Glebova Northern Wind1:03:15+00:00
2Paula Iso-markku Kalevan Rasti1:04:11+00:56
3Mari Väänänen Kalevan Rasti1:04:54+01:39
4Zsuzsa Fey IL Tyrving1:07:21+04:06
5Natalia Ukhorskaya Northern Wind1:07:56+04:41
6Asa Lindqvist Umea Orienteringsklubb1:10:13+06:58
7Kirti Rebane Eesti Kaitseväe Spordiklubi1:11:42+08:27
8Valerie Suter CA Rosé1:15:11+11:56
9Chatelon Lucile orient' Express 421:15:29+12:14
10Karen Poole Cleveland Orienteering Klub1:15:36+12:21
11Zdenka Kozakova TJ Tesla Brno1:18:11+14:56
12Nikolina Stepan OK Torpedo1:20:01+16:46
13Kim Baxter South Yorkshire Orienteers1:22:06+18:51
14Svetlana Pukalova Northern Wind1:25:30+22:15
15Mojca Flerin Orientacijski klub Komenda1:29:59+26:44
16Rasa Ivanauskaite OK Fortuna1:31:29+28:14
17Hazel Dean FVO Dunblane1:44:43+41:28
18Ingvild Gjessing Bakkelaget1:44:45+41:30
19Marie Desrumaux SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV1:49:15+46:00
20Veronique Decroix SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV1:56:50+53:35
21Esther Arias MUCHACHADA O-TEAM2:08:53+65:38
22Fremont Johanne SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV2:18:33+75:18

W35 (4.3km / 300m / 17KT)

1Ingela Mattsson Pargas IF56:16+00:00
2Ursina Mathys zelg1:08:00+11:44
3Heidi Salonen Rajamäen Rykmentti1:09:24+13:08
4Ekaterina Zelenina USG Chemnitz1:11:10+14:54
5Eva Ocvirk OK Japetic1:14:44+18:28
6Tünde Allwinger OK Brežice1:14:55+18:39
7Marirosa Hechich CUS BOLOGNA1:20:26+24:10
8Faye Pinker Airienteers1:25:44+29:28
9Miailhe Pascale ACA1:32:25+36:09
10Cath Williams Walton Chasers1:37:26+41:10
11Anne Berrehar OPA MONTIGNY1:45:30+49:14
12Rima Backiene Fortuna1:50:49+54:33
13Barbara Angermann Sportunion Klagenfurt1:58:49+62:33
14Iva Kaplanová OK Lokomotiva Pardubice2:20:13+83:57
15Carole Tremoulet Figeac Nature Orientation2:21:08+84:52
Petra Janovská SK PragaMP+ --:--

W40 (3.9km / 270m / 12KT)

1Petra Pilcova KOB ZPV Prostejov57:29+00:00
2Dunja Van De Riet OLifant58:13+00:44
3Pia Molnár GenMill1:00:48+03:19
4Renata Jirkova KOB ZPV Prostejov1:01:37+04:08
5Jana Kozinova SK Praga1:03:07+05:38
6Kaleriia Tiapkina Ukrainka1:05:00+07:31
7Petra Kreckova KOB ZPV Prostejov1:06:30+09:01
8Lena Blom Göteborg-Majorna OK1:07:45+10:16
9Sophie Picazo C.S.PERTUIS1:08:34+11:05
10Miriam Kralova Slavia ZU Zilina1:08:37+11:08
11Barbara Winkler Sportunion Klagenfurt1:08:45+11:16
12Eva Zehnder-gilgen Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:10:05+12:36
13Barbara Zinniker OLK WIGGERTAL1:10:22+12:53
14Bodil Karlsmose Kliem Farum OK1:12:38+15:09
15Sandra Olivier Balise 771:14:04+16:35
16Astrid Kristin Ruud Nittedal Orientering1:15:20+17:51
17Veronika Pavlu SK Praga1:16:25+18:56
18Maraval-fouillad Claire Azimut Orientation Castres1:20:37+23:08
19Eva Vobornikova SK Chotebor1:21:04+23:35
20Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz1:23:20+25:51
21Marie Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI1:31:00+33:31
22Elena Volkova Northern Wind1:32:14+34:45
23Katerina Binova MLOK Marianske Lazne1:33:26+35:57
24Mietta Groeneveld The Hague1:35:17+37:48
25Josie Stansfield Forth Valley Orienteers1:35:22+37:53
26Marilo Lahoz Adolince Sevilla1:36:03+38:34
27Irena Novakova OK 24 Praha1:38:11+40:42
28Margrit Beeler OLG Goldau1:42:09+44:40
29Estefania Bernardino Ortega Adolince Sevilla1:43:58+46:29
30Sandrine Roche Club des Sports de Montagne de1:47:51+50:22
31Brigitte Dersch-kollenbach Ski-Club Helsa e.V.1:50:15+52:46
32Kate Hampshire Northern Navigators1:54:03+56:34
33Virpi Valkonen Kangasniemen Kalske1:57:30+60:01
34Anne Woehrle Groupe Ligue Rhone Alpes2:12:30+75:01
35Ágnes Erdősné Németh Zalaegerszegi Tájékozódási Fut2:18:30+81:01
36Jelena Kriegelsteinova MLOK Marianske Lazne2:25:20+87:51
37Laurence Elias ACA2:37:21+99:52
Veitsberger Susi Kalksburg OLMP+ --:--
Martina Kamarytova MLOK Marianske LazneMP+ --:--
Kate Kilpatrick FriesdorfFlyersMP+ --:--
Isabel Serrano Rico Adolince SevillaMP+ --:--
Dawn Goddard FVO HillsideMP+ --:--

W45 (3.3km / 185m / 16KT)

1Vicky Thornton Manchester and District Orient39:18+00:00
2Anne Udd Markbygdens OK45:07+05:49
3Hana Tepla Slavia Hradec Kralove50:42+11:24
4Christiane Delatour ASO53:14+13:56
5Annika Hogedal Göteborg-Majorna OK57:25+18:07
6Tatiana Pakhomova Ufa-united57:30+18:12
7Louise Longhurst FVO Hillside58:40+19:22
8Jana Glabaznova Wallachian Independent Team59:14+19:56
9Genevieve Pelletier Club des Sports de Montagne de59:20+20:02
10Eva Roudná OK Lokomotiva Pardubice59:21+20:03
11Agnes Aeberhard Swiss O Tours1:00:03+20:45
12Monika Krejcikova Wallachian Independent Team1:00:32+21:14
13Dominique Luyts Balise 101:01:01+21:43
14Annette Bonde Ballerup OK1:01:36+22:18
15Constanze Rathmann SV Schmalkalden 041:03:21+24:03
16Arja Vestola Nastolan Terä1:03:31+24:13
17Ladislava Víchová OK Lokomotiva Pardubice1:05:31+26:13
18Dupoirieux Sophie Loisir Orientation Sanchey1:07:07+27:49
19Hanne Ivarsen OK PAN Aarhus1:09:03+29:45
20Petra Lange SV Mietraching1:11:13+31:55
21Susanne Kristensen Herning O-Klub1:12:33+33:15
22Rosi Rudolf OLK WIGGERTAL1:15:38+36:20
23Susanne Thomsen Tisvilde Hegn OK1:18:16+38:58
24Tarja Seppanen Sallan Karhut1:18:28+39:10
25Josefine Reinisch Naturfreunde Villach Orienteer1:20:35+41:17
26Muriel Chouffart Pegase CO1:20:52+41:34
27Karen Jones BANG OK1:21:28+42:10
28Ilona Hrabánková SK Praga1:21:39+42:21
29Brigitte Maget OLC Rudersdorf1:23:06+43:48
30Helle Nikkel Viborg Orienteringsklub1:27:24+48:06
31Catherine Coulier CSPERTUIS1:27:36+48:18
32Leni Mollsoe OK Roskilde1:30:54+51:36
33Véronique Ringot Groupe Ligue Rhone Alpes1:38:28+59:10
34Heather Fellbaum Manchester and District Orient1:38:44+59:26
35Pilar Miguel COTA2:19:49+100:31
Vanspauwen Madeleine Azimut Orientation CastresMP+ --:--
Christine Jenzer Orientierungslauf-Gruppe HuttwMP+ --:--
Jannie Nielsen Tisvilde Hegn OKMP+ --:--

W50 (2.8km / 165m / 15KT)

1Kati Cejka OLC SKOG FRIBOURG30:12+00:00
2Kari Elisabeth Natvig Nittedal Orientering33:30+03:18
3Olena Rudakova Ukrainka34:30+04:18
4Hanne Moller Andersen OK PAN Aarhus39:52+09:40
5Birgitta Olsson OK Skogsfalken40:25+10:13
6Dilya Bayburina Ufa-united41:10+10:58
7Pia Luovula Suosmeren Salpa43:56+13:44
8Daina Gredzena Auseklis IK46:58+16:46
9Ulla Lehto Vehkalahden Veikot47:03+16:51
10Rita Marti Swiss O Tours49:56+19:44
11Anette Egander Groen Mariager Fjord OK49:59+19:47
12Ayoe Berg Odense OK50:53+20:41
13Jette Boenloekke Post OK-73 Gladsaxe52:36+22:24
14Maria-elena Liverani CUS TORINO ORIENTEERING53:26+23:14
15Vera Khlebnikova CO Chenau54:46+24:34
16Päivi Litmanen HS-Espoo55:00+24:48
17Anita Rahmqvist IFK Lidingö56:38+26:26
18Delhasse Frédérique Balise 1058:03+27:51
19Annie Combet Groupe Ligue Rhone Alpes58:46+28:34
20Maija Salmi Helsingin Suunnistajat1:00:48+30:36
21Eva Pijáková KOB Sokol Pezinok1:02:33+32:21
22Claire Groc AC Beauchamp1:04:25+34:13
23Skaidrite Krastina Valmiera1:05:10+34:58
24Francesca Guarato ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:06:11+35:59
25Christine Collins Walton Chasers1:06:23+36:11
26Luise Oswald Individuals/No club1:06:43+36:31
27Segret Brigiite Agglomération Montpellier Spor1:30:41+60:29
28Alison Saunders Hertfordshire Orienteering Clu1:35:38+65:26
29Audouin Myriam Azimut Orientation Castres1:48:10+77:58
30Svitlana Filchenko Ukrainka2:11:33+101:21

W55 (2.5km / 115m / 15KT)

1Judith Checkley Totana Nomads32:52+00:00
2Eva Konring Olesen FIF Hillerod34:21+01:29
3Gunta Lebedoka Auseklis IK37:46+04:54
4Monica Djurberg OK Tyr37:49+04:57
5Margherita Kurschinski Orientalp - Societa romana ori38:56+06:04
6Berjoan Claudie Agglomération Montpellier Spor39:52+07:00
7Jillyan Dobby Manchester and District Orient40:23+07:31
8Mary Healy GEN40:24+07:32
9Helena Jahnova Wallachian Independent Team40:48+07:56
10Sarah Brown BANG OK41:04+08:12
11Irena Stamure Auseklis IK42:36+09:44
12Alena Klimplová OK Lokomotiva Pardubice44:05+11:13
13Marianne Lykking OK-73 Gladsaxe45:28+12:36
14Nelly Skammelsen Silkeborg OK45:39+12:47
15Nadiya Nayda Ukrainka46:00+13:08
16Maia Camerini VIVAIO46:16+13:24
17Else Gudme OK-73 Gladsaxe48:38+15:46
18Rita Wyder OLG Thun Zimmerwald49:23+16:31
19Pia Gade Viborg Orienteringsklub50:02+17:10
20Annemette Galle Holbak OK56:51+23:59
21Hildegard Rehorst TSC Eintracht Dortmund 48/9557:20+24:28
22Madlen Zwahlen Zwahlens Seeland59:25+26:33
23Elisa Kjederqvist OK-73 Gladsaxe1:09:29+36:37
24Ines Mayrhofer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK1:14:30+41:38
25Caty Dawson Newcastle and Tyneside1:14:39+41:47
26Gibiat Danielle C.S.PERTUIS1:18:45+45:53
27Birgit H. Jensen FIF Hillerod1:23:27+50:35
28Rowan Purkis Saxons OC1:28:51+55:59

W60 (2.0km / 100m / 12KT)

1Elizabeth Borchorst Mariager Fjord OK27:54+00:00
2Klára Fey CS TranSilva Cluj30:58+03:04
3Sarma Sika Auseklis IK34:26+06:32
4Martha Prommer Naturfreunde Villach Orienteer34:37+06:43
5Trille Ditlevsen Horsens OK38:33+10:39
6Inger Kirkegaard Tisvilde Hegn OK38:47+10:53
7Teresa Turner South London Orienteers39:29+11:35
8Ildi Komár Herkules SE Balatonalmádi39:42+11:48
9Mara Plaude Auseklis IK40:50+12:56
10Elisabeth Prettner LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK41:20+13:26
11Ilona Austra Vandana Auseklis IK42:27+14:33
12Marie-louice Karlsson Nybro OK44:35+16:41
13Ilona Dobos Stars Orienteering Club46:06+18:12
14Jan Ellis Manchester and District Orient58:06+30:12
15Maria Faulhammer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK1:00:15+32:21
16Jette Bachhausen FIF Hillerod1:02:55+35:01
17Anna Cavallaro Orientalp - Societa romana ori1:05:53+37:59

W65 (2.0km / 90m / 11KT)

1Liz Mulder OLG Goldau26:42+00:00
2Bjorg Kocbach Bergens TF27:52+01:10
3Rigmor Schou Mariager Fjord OK31:13+04:31
4Maira Liepa Auseklis IK31:58+05:16
5Annamaria Abram Orienteering Crea Rossa A.S.D.33:48+07:06
6Jutta Renger Heeressportverein36:36+09:54
7Gunnel Lindeman HS-Malmi36:43+10:01
8Paula Kyyrönen Rajamäen Rykmentti37:30+10:48
9Ellen Thomsen Hjoerring OK, Vendelboerne40:50+14:08
10Ulla Valnert OK-73 Gladsaxe45:53+19:11
11Lisl Rass Individuals/No club48:01+21:19
12Maria Laj - Bellotti Orientalp - Societa romana ori51:54+25:12
13Erika Conrad USV TU Dresden54:51+28:09
14Vaira Černiševa OK Ziemelkurzeme55:02+28:20
15Laimdota Shulte Auseklis IK55:14+28:32
16Birgit Grynderup Horsens OK1:00:05+33:23
Varvara Tsodikova UkrainkaMP+ --:--

W70 (2.0km / 90m / 11KT)

1Ilze Bruce Auseklis IK33:11+00:00
2Jillian Currey Eborienteers39:21+06:10
3Sue Birkinshaw Manchester and District Orient40:33+07:22
4Raisa Mazzarina Auseklis IK40:59+07:48
5Erna Skujina Auseklis IK45:30+12:19
6Edeltraut Mevius Luebecker TS47:40+14:29
7Aina Austrins Auseklis IK1:09:19+36:08
8Lidija Zukule Auseklis IK1:57:22+84:11

OPEN1 (5.7km / 450m / 19KT)

1Vincent Faillard O'Bugey 0109RA1:25:30+00:00
2Peter Bohuš Farmaceut Bratislava1:38:12+12:42
3Sylvain Montagny O'Bugey 0109RA1:44:46+19:16
4Noel Schorah Deeside O.C.2:31:54+66:24

OPEN2 (4.3km / 300m / 17KT)

1Therese Ivarsoon OK Skogshjortarna56:46+00:00
2Jörg Schaumann OL HSV Wr. Neustadt1:17:18+20:32
3Roman Bina MLOK Marianske Lazne1:21:13+24:27
4Vaclav Zakouril SOK Turnov1:47:04+50:18
5Manuela Pioger O'Bugey 0109RA1:59:09+62:23
6Charlotte Turner South London Orienteers2:16:12+79:26
7Viktoria Herzfeld Berchziechen und Strüchewetzer2:39:47+103:01
8Simon Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw3:07:35+130:49
Hanne Fredberg Silkeborg OKMP+ --:--
Elena Vorozhtsova Ufa-unitedMP+ --:--
Herate Cecile C.S.PERTUISMP+ --:--
Milan Splichal OK99 Hradec KrálovéMP+ --:--

OPEN3 (2.9km / 130m / 19KT)

1Nadia & Anja & M Pfiel OLK WIGGERTAL44:58+00:00
2Blandine Astrade ECHO73 CHAMBERY47:37+02:39
3Benjamin Wey OLV Baselland47:52+02:54
4Roger & Manuela Ammann OLK WIGGERTAL48:09+03:11
5Benny Aaen Farum OK48:26+03:28
6Gergely Erdős Zalaegerszegi Tájékozódási Fut51:45+06:47
7Anne Ripke Luebecker TS53:12+08:14
8Oleg Budyuk Ukrainka53:32+08:34
9Michael Collins Walton Chasers59:48+14:50
10Andrew Collins Walton Chasers1:01:08+16:10
11Saskya Schaumann OL HSV Wr. Neustadt1:02:25+17:27
12Nalther Jecsica FVO Hillside1:02:28+17:30
13Edgar Zehnder OLG Huttwil1:05:48+20:50
14Sibylle Gebert OLK WIGGERTAL1:11:20+26:22
15Svitlana Pashysta Ukrainka1:12:06+27:08
16Helen Parkinson Forth Valley Orienteers1:13:15+28:17
17Vanhontegem Claire O'Bugey 0109RA1:16:21+31:23
18Rosário Matias Lisboa OK1:19:02+34:04
19Matti Nissinen NAVI1:24:33+39:35
20Michael Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:28:13+43:15
21Nico Morales A Roelo- Montaneiros1:33:21+48:23
22Nicolle Leonie Orientation caennaise1:51:52+66:54
23Olena Pototska Ukrainka2:38:28+113:30
24Daniel Mahou COTA2:38:47+113:49
Barbara D'angelo CUS Parma OrienteeringMP+ --:--
Maria Ocejo MUCHACHADA O-TEAMMP+ --:--
Nicolle Sylvie Orientation caennaiseMP+ --:--
Veronica Reisnerova Individuals/No clubMP+ --:--
Eva Tarandi IFK LidingöMP+ --:--

BEGINN (1.5km / 60m / 10KT)

1Justin Weber OLK WIGGERTAL26:54+00:00
2Svenja Zwahlen Zwahlens Seeland28:46+01:52
3Blandine Bernardot Club des Sports de Montagne de34:26+07:32
4Maxim Tyhenko Fancy35:27+08:33
5Jan Zanda SK Chotebor42:13+15:19
6Niclas Siegrist OLK WIGGERTAL51:28+24:34