Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016

Beginners (1.96km / 55m / 8KT)

1Katja ZgonecOK Tivoli 53:48+00:00
2Pia IlovarOK Tivoli 53:49+00:01
3Gyöngyi DalosTTE 73:28+19:40
Ildiko HentesSPA MP+ --:--
Petra Stojan DNF+ --:--

M10 (1.49km / 50m / 5KT)

1Martin TóthTTE 13:55+00:00
2Jędrzej PachnikORIENTPARK 13:57+00:02
3Márk BujdosóSPA 14:08+00:13

M12 (1.96km / 55m / 8KT)

1Denis GregorcOK Komenda 18:48+00:00
2Nejc TurkOK Komenda 21:09+02:21
3Aljaž ČelikOK Azimut 21:58+03:10
4Tilen ZupanOK Komenda 22:33+03:45
5Martin JevševarOK Brežice 29:58+11:10
6Rok KernOK Komenda 35:51+17:03

M14 (3.05km / 85m / 12KT)

1Zoltán BujdosóSPA 27:29+00:00
2Jiri KostkaSCM HO 30:31+03:02
3Jakub MilanTBM 32:11+04:42
4Soma GárdonyiMOM 34:48+07:19
5Matyas JirkaSCM HO 39:17+11:48
6Simon LukasakSCM HO 39:32+12:03
7Radek SvobodaSCM HO 42:41+15:12
8Alexander IvanovBegun 44:09+16:40
9Stanisław PachnikORIENTPARK 45:19+17:50
10Grzegorz SłomaORIENTPARK 52:52+25:23
11Karlis StradinsAuseklis 56:38+29:09
12Nejc DomnikOK Azimut 60:19+32:50
13Adam ŠtáblKVS Sumperk 61:41+34:12
14Tobias TeichmannSUSO 62:04+34:35
15Erik GregorcOK Komenda 63:11+35:42
16Stepan StrykKVS Sumperk 64:29+37:00
17Domen ŽurbiOK Komenda 76:14+48:45
18Mikołaj GapińskiORIENTPARK 84:11+56:42
19Frantisek HeclKVS Sumperk 87:17+59:48

M16 (4.04km / 105m / 16KT)

1Matej MatousekKVS Sumperk 35:01+00:00
2Péter Knobloch-EsztergárTRS 35:29+00:28
3Mikulas JirkaSCM HO 38:18+03:17
4Balazs EgeiSPA 38:31+03:30
5Lőrinc PályiMOM 42:06+07:05
6Tomas MilanTBM 42:56+07:55
7Elias WachmannOCFF 45:31+10:30
8Vojtech GrycTBM 46:35+11:34
9Jan SedlarTBM 48:36+13:35
10Martin SafarKVS Sumperk 51:35+16:34
11Gergely BartaSPA 59:59+24:58
12David RajnohaTBM 66:53+31:52
13Radim KliglTBM 73:58+38:57
14Peter Smrekar OŠ KašeljOK Tivoli 74:05+39:04
15Jaka Grad OŠ KašeljOK Tivoli 81:47+46:46
Josef KroulKVS Sumperk MP+ --:--
Leo HolperOCFF MP+ --:--
Michal BoranekSCM HO MP+ --:--

M18 (4.31km / 130m / 18KT)

1Mihály OrmaySPA 30:45+00:00
2Patrik EgeiSPA 33:23+02:38
3Márton ZacherSPA 34:28+03:43
4Dominik KirinJAP 37:30+06:45
5Jakub ChupekSCM HO 38:57+08:12
6Vit HorcickaSCM HO 40:49+10:04
7Erik KálmánSPA 41:01+10:16
8Matic BlažOK Komenda 41:05+10:20
9Ondrej SramekKVS Sumperk 41:18+10:33
10Jonas MullerKVS Sumperk 41:47+11:02
11Vince WeilerSPA 43:09+12:24
12Ákos HortobágyiSPA 44:27+13:42
13Mark BogatajOK Azimut 46:06+15:21
14Martin KrennOCFF 51:45+21:00
15Matej ŠkarabotOK Polaris 52:14+21:29
16Žan RavnikarOK Komenda 53:01+22:16
17Jan RitterOCFF 60:56+30:11
18Tamas DezsiSPA 62:25+31:40
19Ondrej JilekKVS Sumperk 62:57+32:12
Andreas ZechnerOCFF DNF+ --:--

M20 (4.61km / 145m / 16KT)

1Máté DalosTTE 33:21+00:00
2Heino OllinSävedalens AIK 34:11+00:50
3Adrián TóthTTE 36:42+03:21
4Uldis UpitisOK Kapa 37:25+04:04
5Dániel PeregiSPA 37:28+04:07
6Rafael DobnikOLCU Viktring 37:30+04:09
7Balázs MiaveczMOM 42:59+09:38
8Stefan MihailovBegun 45:45+12:24
9Oskar LindqvistSävedalens AIK 47:54+14:33
10Hajdu ErikTTE 53:05+19:44
11Márk PorgányiZTC 59:10+25:49
Peter TušarOK Azimut DNF+ --:--
Stepan MudrakDROT DNF+ --:--
Wojtech SykoraCJT DNF+ --:--
Egor EgorovNorthern Wind DNF+ --:--

M21A (4.34km / 145m / 19KT)

1Vladan HenekECZT 38:56+00:00
2Juraj BencůrTJ Slovan Luhačovice 40:46+01:50
3Zdenek Janu J.KVS Sumperk 41:45+02:49
4Vid BogovičOK Brežice 42:36+03:40
5Jan SkoupySCM HO 42:38+03:42
6Rudolfs SadrinsOK Kapa 46:22+07:26
7Wojciech PachnikORIENTPARK 46:47+07:51
8Michal HodekVjČ 47:02+08:06
9Marek WojnowiczORIENTPARK 48:10+09:14
10Adam HajekKAM 52:06+13:10
11Jiri MartanVLI 52:17+13:21
11Mateusz MadejORIENTPARK 52:17+13:21
13Pavel KoranVSK Mendelu Brno 65:39+26:43
14Jakub JilekKVS Sumperk 67:05+28:09
15Samuel Imriskanfwien 100:19+61:23
Martin ČernyVjČ DNF+ --:--

M21B (3.67km / 130m / 17KT)

1Roland VoglSV Mietraching 40:58+00:00
2Pavel MatlKVS Sumperk 43:23+02:25
3Áron DalosTTE 44:12+03:14
4Milos HeclKVS Sumperk 50:23+09:25
5Janis SalinsOK Kapa 54:39+13:41
6Gyula KárolyiTTE 56:27+15:29
7Attila MolnárTTE 58:56+17:58
8István DankóTTE 60:21+19:23
9Andrea MiglioreOCN 63:47+22:49
10Rudolf LatákTTE 64:28+23:30
11Christopher ImmervollSUSO 68:29+27:31
12Aleš BalekOK SG 71:04+30:06
13Lóránt BurianMOM 75:40+34:42
14Tomáš SláčíkVIC 92:17+51:19
15Oleksii NovokshonovOLCG 94:25+53:27
16Adam JarosiSPA 95:45+54:47
17Stefan RuchSwiss O Tours 98:30+57:32
18Andrea RobertoOCN 118:08+77:10
Jan DresslerSBK DNF+ --:--
David PoustkaLPM DNF+ --:--

M21E (5.07km / 155m / 19KT)

1Ulf Forseth IndgaardFrol 32:05+00:00
2Áron BakóSPA 32:24+00:19
3Andris JubelisNBS/Latvia 33:01+00:56
4Jo Forseth IndgaardFrol 33:22+01:17
5Olivier Blanc TranchantOJura 33:51+01:46
6Arturs PaulinsLatvia/NBS 34:26+02:21
7Martin PoklopSCM HO 35:14+03:09
8Krisztián LiszkaSPA 35:26+03:21
9Benjamin AnciauxBMOT 35:46+03:41
10Radovan CechTBM 35:59+03:54
11Honza FlašarVjČ 36:00+03:55
12Gergely BugárSPA 38:14+06:09
13Ainars LupikisOK Kapa 39:02+06:57
14Jernej ZormanOK Komenda 39:27+07:22
15Vojtěch VozdaKVS Sumperk 39:36+07:31
16Zdenek RajnosekKVS Sumperk 40:28+08:23
17Kuba MakovskyVjČ 40:45+08:40
18Ákos KisvölcseyMOM 41:13+09:08
19Sergiy MuchidinovU.S. Aldo Moro Paluzza 42:02+09:57
20Artjoms RekunenkoNBS/Latvia 42:59+10:54
21Michal HenekECZT 45:51+13:46
22Fanda PašekVjČ 46:45+14:40
23Giacomo BarboneO'Jura 46:57+14:52
24Petr SuchyVjČ 47:48+15:43
25Martin JandaVjČ 48:28+16:23
26Denis KokeljKamniški OK 48:45+16:40
27Petr KlimešVjČ 49:02+16:57
28Petr TurczerKVS Sumperk 49:35+17:30
29Leon KropivšekMOK 52:09+20:04
30Tomas TichyTJH 54:11+22:06
31Tomas CechuraLPM 55:34+23:29
32Jaroslav HlavačVjČ 56:18+24:13
33Tomy JanssensBMOT 58:45+26:40
34Peter WeinigOC München 62:30+30:25
35Serge DuszaBMOT 69:29+37:24
36Björn KramerOL-Team Bayern 73:27+41:22
37Bert BockxBMOT 74:06+42:01
38Andrej CimermanOK Polaris 85:14+53:09
Bjarke RefslundPAN MP+ --:--
Korbinian LehnerOLG Regensburg DNF+ --:--
Martins SirmaisNBS/Latvia DNF+ --:--
François Van Der OuderaaBMOT DNF+ --:--

M35 (4.61km / 145m / 16KT)

1Ivaylo IvanovBegun 36:39+00:00
2Daniel ZwikerOLG Galgenen 38:19+01:40
3Tadas KazlauskasFortuna 39:24+02:45
4Aidas BarkauskasOK ąžuolas 45:09+08:30
5Pavel MilanTBM 45:25+08:46
6Lyonel EhrlOL-Team Bayern 46:42+10:03
7Evaldas JadenkusAzuolas 47:41+11:02
8Kaspars ČerjaksOK Kapa 49:25+12:46
9Petr SkyvaSCM HO 49:46+13:07
10Jiri HlavacTBM 49:58+13:19
11Stefan SchwarzenbergerSwiss O Tours 50:03+13:24
12Klemen KendaOK Azimut 50:52+14:13
13Bojan JevševarOK Brežice 53:05+16:26
14Roman FiedlerOCFF 53:15+16:36
15Gábor NagyTTE 55:25+18:46
16Blaž KölnerOK Komenda 57:15+20:36
17Valter FoškiOK Polaris 58:25+21:46
18Roman DanekSBK 59:55+23:16
19Stefano BrambillaCO2 67:35+30:56
20David SmekalSCM HO 76:04+39:25
21Stanislav KustecMOK 86:20+49:41
Audrius SmilgiusAzuolas DNF+ --:--

M40 (4.31km / 130m / 18KT)

1Plamen IvanovBegun 41:47+00:00
2Norbert BozsóMCB 43:19+01:32
3Péter KálmánBUD 50:18+08:31
4Plamen IordanovValdi 51:44+09:57
5Sergey CherniavskyOC München 52:26+10:39
6Peteris StradinsAuseklis 56:24+14:37
7Robert BinarSCM HO 59:16+17:29
8Márk GárdonyiOSC 66:51+25:04
9Feridun TakisIOG 102:00+60:13
10Marko GermaniGAJA 108:40+66:53
David DorlingDFOK MP+ --:--
Peter FerlugaGAJA MP+ --:--

M45 (3.98km / 135m / 19KT)

1Hajdu MartinTTE 35:12+00:00
2Jurg NiggliOJura 35:59+00:47
3Rudy RoomanTROL 41:11+05:59
4Martin KunzBeta Ursus Rosice 44:14+09:02
5Attila DalosTTE 45:35+10:23
6Remo MadellaVIV 45:39+10:27
7Miha ŠkarabotOK Polaris 46:29+11:17
8Stefan RöhlOLV Ost 46:35+11:23
9Antonin ProcházkaDCE 49:16+14:04
10Tamas TothTTE 49:58+14:46
11Oleksiy Perepelytsya 51:36+16:24
12Zoltán MihácziTTE 53:06+17:54
13Erik AdenstedtOrK 53:38+18:26
14Martin SmolkaSCM HO 54:33+19:21
15Dariusz PachnikORIENTPARK 59:04+23:52
16Attila VarsányiMCB 63:12+28:00
17Igor BončinaOK Azimut 68:12+33:00
18Saša RakićJAS 71:51+36:39
19Mátyás PaskujMCB 87:15+52:03
Helmut LercheggerLAC MP+ --:--
Frank BuytaertTROL DNF+ --:--

M50 (3.98km / 135m / 19KT)

1Peter Gehrigerol.biel.seeland 37:35+00:00
2Tamas EgeiSPA 38:13+00:38
3Miro ŠalamunOK Polaris 42:00+04:25
4Christian StoffelsBMOT 42:25+04:50
5Michael Steinauerol.biel.seeland 42:51+05:16
6Martin TichyTJH 44:04+06:29
7Jan HindérToleredUtby 47:56+10:21
8Pavel PulecVSK Mendelu Brno 54:12+16:37
9Gottfried ScheiklOCFF 57:44+20:09
10István BujdosóSPA 62:07+24:32
11Petr PatočkaBeta Ursus Rosice 63:47+26:12
12Paolo PizzamusGAJA 65:15+27:40
13Alastair MackenzieDARLO 65:53+28:18
14Jean-marc TomassiERCO 73:57+36:22
15Fabrizio DonadiniSCOM 74:00+36:25
16Renato PelessoniGAJA 103:51+66:16
Phill BattsDARLO MP+ --:--
Phil ConwayGO DNF+ --:--
Janez ZavrlOK Komenda DNF+ --:--

M55 (3.66km / 130m / 17KT)

1Maths CarlssonToleredUtby 40:35+00:00
2Jaromir SramekKVS Sumperk 41:23+00:48
2Richard Zeiner-GundersenFossum 41:23+00:48
4Árpád TőkésTRS 41:53+01:18
5Joachim FriessnigOCFF 43:55+03:20
6Hannes PacherSUSO 44:43+04:08
7Anders BjörklundSävedalens AIK 46:17+05:42
8Varis PeisenieksOK Kapa 46:20+05:45
9Libor HirsVSK Mendelu Brno 46:37+06:02
10Karel KrsakVIC 47:14+06:39
11Mats LindqvistSävedalens AIK 47:39+07:04
12Asgeir EdvardsenGMOK 48:28+07:53
13Ales ChmelikVSK Mendelu Brno 51:33+10:58
14Herwig ProskeOCFF 52:18+11:43
15Zdenek Janu S.KVS Sumperk 54:03+13:28
16Miklós MetsOSC 59:16+18:41
17Roman SladičŠOK 60:54+20:19
18Zdeněk BlablaECZT 61:20+20:45
19Jaroslav KorpasLBM 63:39+23:04
20Petr JelínekTZL 69:22+28:47
21Mauro ClementeGAJA 70:33+29:58
22Mark Collins 74:59+34:24
23Janko LapajneOK Azimut 91:08+50:33
24Vlado SedejOK Azimut 91:17+50:42
25Jiri GawelECZT 94:55+54:20

M60 (3.24km / 115m / 16KT)

1Arnfinn PedersenATN 35:07+00:00
2Giorgio BernasconiANCO 36:46+01:39
3Alain JuanANCO 36:57+01:50
4Vladimir JohnECZT 37:57+02:50
5Mats StrandhagenGMOK 40:01+04:54
6Manuel DiasLisboa OK 40:17+05:10
7Jiri JirkaSCM HO 42:18+07:11
8Enzo ZamperinOCN 47:14+12:07
9László PapTTE 47:36+12:29
10Kalle LindqvistVOK 49:42+14:35
11Srečo PirmanŠOK 53:24+18:17
12Jan SveenATN 64:11+29:04
13Robert MayrhoferLKI 66:19+31:12
14Jozsef BugarSPA 71:43+36:36
Adriano BettegaG.S. Pavione DNF+ --:--
Christian BilandOLGC DNF+ --:--
Marco OngaroUS Primiero MP+ --:--

M65 (3.14km / 90m / 12KT)

1Franz WyssOLregioolten 39:07+00:00
2Max MoosbergerOLregioolten 39:50+00:43
3Roy DawsonGAFA 41:16+02:09
4Juergen ZiescheOLV Ost 41:46+02:39
5Ludwig GenderjahnOLV Ost 46:57+07:50
6Achim BaderOLV Ost 47:35+08:28
7Wolfgang GermNF Kühnsdorf 47:54+08:47
8Roland EggliFUERSTEN 51:40+12:33
9Otto VenhauerOLCU Viktring 54:48+15:41
10Günther PrommerNF St. Veit 89:06+49:59

OPEN (4.04km / 105m / 16KT)

1Andreas WibmerFLOT 36:15+00:00
2Melody VolgyesiSPA 56:10+19:55
3Zsuzsanna Oroszné TóthSPA 63:46+27:31
4Andras ZempleniZEM 64:44+28:29
5Laszlo PocsiSiralyok 69:55+33:40
6Zsofi SzedlakSiralyok 69:56+33:41
7Ivo KetePD Ajdovščina 73:39+37:24
8Zdeněk OlexaECZT 80:51+44:36
9Jakub VanikKVS Sumperk 86:53+50:38
10Pavel KrizPZR 93:05+56:50
11Zdenka KrizovaPZR 93:06+56:51
12Ivana KunzováBeta Ursus Rosice 99:23+63:08
13Julianna GrantPSE CLUB 107:50+71:35
14Aija StradinaAuseklis 111:04+74:49
15Klara KarsaiPSE CLUB 111:18+75:03
16Ágnes TóthSPA 114:55+78:40
Pierpaolo PoldrugoOr30Ottobre DNF+ --:--
Csilla HajasZEM MP+ --:--
Bernhard LieberHSV Villach DNF+ --:--

W10 (1.49km / 50m / 5KT)

1Lucie HlavacovaTBM 12:41+00:00
2Anna StradinaAuseklis 13:07+00:26

W12 (1.96km / 55m / 8KT)

1Sara LukasakovaSCM HO 19:13+00:00
2Viktória OroszSPA 19:59+00:46
3Adela BinarovaSCM HO 23:21+04:08
4Karolina SmekalovaSCM HO 24:32+05:19
5Rita SárközyMOM 24:51+05:38
6Viktorie SmekalovaSCM HO 25:27+06:14
7Wiktoria KowalczykORIENTPARK 25:28+06:15
8Réka DalosTTE 27:07+07:54
9Emilia PiecekORIENTPARK 36:28+17:15
10Karolina ZawadaORIENTPARK 37:36+18:23
11Laura KönigSUSO 88:11+68:58

W14 (2.13km / 70m / 9KT)

1Lilla ZempleniZEM 22:50+00:00
2Elin MartanovaVLI 27:25+04:35
3Tamara KálmánMOM 32:40+09:50
4Boglárka CzakóMOM 32:42+09:52
5Lea MartanovaVLI 43:29+20:39
6Daniela SneiderovaSCM HO 44:08+21:18
7Barbara TóthTTE 44:57+22:07
8Tereza GreschnerováSCM HO 47:21+24:31
9Ema MarkovaSCM HO 48:01+25:11
10Teja TušarOK Azimut 53:12+30:22
Hannah WinklerSUSO DNF+ --:--
Anna LöwensteinSUSO DNF+ --:--
Sabina SmolkovaSCM HO DNF+ --:--

W16 (3.05km / 85m / 12KT)

1Szuromi HangaPVSK 24:49+00:00
2Csilla GárdonyiMOM 27:33+02:44
3Nelli HajduTTE 30:16+05:27
4Noémi ZacherSPA 31:24+06:35
5Katerina GrycovaTBM 31:53+07:04
6Tímea VirágTRS 35:21+10:32
7Blanka TóthTTE 37:15+12:26
8Ana Pia PogačarOK Komenda 38:52+14:03
9Dorottya HajnalSPA 43:00+18:11
10Zala ZavrlOK Komenda 44:51+20:02
11Anezka HlavacovaTBM 46:09+21:20
12Imola KálmánSPA 47:04+22:15
13Magdalena StandhartingerSUSO 48:28+23:39
14Lucie KorpasováLBM 48:31+23:42
15Patricija PrimožičOK Komenda 51:15+26:26
16Dorottya BarthaTRS 55:26+30:37
17Nika PoljanšekOK Azimut 63:05+38:16
18Anna PleunikOCFF 69:48+44:59
19Katarzyna ŚwicaORIENTPARK 81:28+56:39
20Marlene GlawitschOCFF 85:22+60:33
Ekaterina EgorovaNorthern Wind DNF+ --:--

W18 (3.67km / 130m / 17KT)

1Vanda VekonySiralyok 34:25+00:00
2Agnes ScheiklOCFF 39:25+05:00
3Ágnes NédaTRS 42:03+07:38
4Veronika GrycovaTBM 42:08+07:43
5Anna PorgányiZTC 42:54+08:29
6Lara GantarOK Azimut 47:15+12:50
7Pia OcvirkJAP 49:44+15:19
8Boróka KirályGOC 50:52+16:27
9Monika RavnikarOK Komenda 54:00+19:35
10Tereza KorpasováLBM 55:43+21:18
11Jana HabigerovaKVS Sumperk 109:35+75:10
Polona JezeršekOK Komenda DNF+ --:--
Tereza KinkorováLPM MP+ --:--

W20 (4.12km / 125m / 17KT)

1Zsófia SárközyMOM 51:28+00:00
2Nuša JeramOK Azimut 52:46+01:18
3Mariya PerepelytsyaOK Azimut 53:12+01:44
4Dominika SmrckovaKVS Sumperk 74:07+22:39
Eszter MantuanoSPA DNF+ --:--

W21A (4.12km / 125m / 17KT)

1Aneta VozdovaKVS Sumperk 46:48+00:00
2Michaela SramkovaTJH 46:49+00:01
3Věra ChvalováLPM 47:57+01:09
4Anna HermannovaVjČ 49:23+02:35
5Gabriela ŠimunkovaVjČ 49:49+03:01
6Sarka HnilicovaKVS Sumperk 51:10+04:22
7Oleksandra NovokshonovaOLCG 53:19+06:31
8Romana KubínováSKV 53:21+06:33
9Kinga VarsányiMCB 54:07+07:19
10Veronika DankovaSBK 55:15+08:27
11Dianora Herashchenko 58:00+11:12
12Lenka KocianovaVSK Mendelu Brno 64:33+17:45
13Hana JanuKVS Sumperk 66:21+19:33
14Marie KršákováVIC 70:54+24:06
15Sara FendSUSO 72:55+26:07
16Barbara KmetecKamniški OK 79:21+32:33

W21B (2.13km / 70m / 9KT)

1Alice KozumplíkováECZT 25:51+00:00
2Baiba Rata-SalinaOK Kapa 29:50+03:59
3Karin VoglSV Mietraching 33:09+07:18
4Radka HabigerovaKVS Sumperk 35:36+09:45
5Zuzana WibmerFLOT 36:44+10:53
6Zane SaudorgaOK Kapa 45:59+20:08
7Inessa Cherniavsky 50:24+24:33
8Lucie SilhavaLPM 53:30+27:39
Siliya GinchevaValdi MP+ --:--
Inna ZayatsLPM MP+ --:--
Alenka Vuga SeljakOK Komenda DNF+ --:--
Marina SikerinaU.S. Aldo Moro Paluzza DNF+ --:--

W21E (4.34km / 145m / 19KT)

1Laura VikeNBS/Latvia 37:38+00:00
2Sandra PauzaiteDainava 41:24+03:46
3Lenka MechlovaVjČ 41:46+04:08
4Ildikó SzerencsiSZVSE 42:13+04:35
5Mojca FlerinKamniški OK 43:40+06:02
6Lisa PacherSUSO 45:39+08:01
7Eleonora DonadiniSCOM 46:54+09:16
8Marie ProchazkovaKAM 49:14+11:36
9Mira ScheirBMOT 49:19+11:41
10Małgorzata SzeligaORIENTPARK 50:05+12:27
11Dora SzerencsiSZVSE 50:33+12:55
12Virág WeilerSPA 53:50+16:12
13Karolina BorankovaSCM HO 56:20+18:42
14Elina KarklinaNBS/Latvia 56:31+18:53
15Una AramaLatvia/NBS 58:00+20:22
16Helena PluymersBMOT 58:51+21:13
17Liesbeth Van De VeldeBMOT 60:18+22:40
18Blandine EhrlFC Forstern 60:25+22:47
19Irita PukiteOK Kapa 61:02+23:24
20Aurélie DeschepperBMOT 64:53+27:15
21Tina ZagorcKamniški OK 64:58+27:20
22Virág NagySZVSE 79:13+41:35
23Barbara GiuganinoCO2 85:20+47:42
Katja ZwikerOLG Galgenen DNF+ --:--
Magdalena CermakovaTJ Slovan Luhačovice MP+ --:--
Hanga KárolyiTTE DNF+ --:--
Lidija HribarKamniški OK DNF+ --:--
Kristýna HlubučkováKAM DNF+ --:--

W35 (4.04km / 105m / 16KT)

1Krisztina NagyBUD 44:52+00:00
2Silvia Schneider-SchiessSwiss O Tours 48:23+03:31
3Daria NiggliOJura 54:55+10:03
4Rasa IvanauskaiteAzuolas 56:38+11:46
5Jindriska MilanovaTBM 58:35+13:43
6Chiara SepinGAJA 64:12+19:20
7Antónia HolperTTE 69:31+24:39
8Fruzsina BiróBUD 71:04+26:12
9Anikó MadarassyBUD 72:30+27:38
10Ivana KorpasováLBM 72:33+27:41
11Mátyásné PaskujMCB 72:53+28:01
12Judit FuzyOSC 73:11+28:19
13Sarka HlavacovaTBM 80:11+35:19
Daniela MartanovaVLI MP+ --:--

W45 (3.66km / 130m / 17KT)

1Sheralee BaileyDFOK 48:03+00:00
2Kristyna SkyvovaSCM HO 53:36+05:33
3Joli WehrliSwiss O Tours 57:33+09:30
4Anica HribarOK Brežice 60:09+12:06
5Marie-Anne Jungool.biel.seeland 60:58+12:55
6Ágnes Németh Dr.TTE 75:36+27:33
7Trine Marit Justad RaaenKongsberg O-lag 79:49+31:46
8Hana BurianMOM 83:30+35:27
9Jana TichaTJH 85:10+37:07
10Barbara AdenstedtOrK 85:43+37:40
11Caroline MackenzieDARLO 103:54+55:51
12Uli VillameERCO 116:16+68:13
Ruth RuchSwiss O Tours MP+ --:--

W55 (3.24km / 115m / 16KT)

1Elisabeth StrandhagenGMOK 47:51+00:00
2Marirosa HechichSemiperdo 48:25+00:34
3Gunilla CarlssonGMOK 49:50+01:59
4Mona Bugge HaugATN 49:55+02:04
5Margit JeneiSPA 69:47+21:56
6Miluse ProchazkovaDCE 72:28+24:37
7Maija ČerjakaOK Kapa 73:01+25:10
8Julie Collins 77:08+29:17
9Elisabeth SteinlechnerOCFF 80:49+32:58
10Iva JanskáLBM 82:20+34:29
11Aletta BiróBUD 98:34+50:43
12Lorraine BattsDARLO 101:23+53:32
13Maria Pia VirgoliniPolbes 104:17+56:26
Chiara RajgeljGAJA MP+ --:--

W60 (3.14km / 90m / 12KT)

1Hilde BaderOLV Ost 56:14+00:00
2Traude FesselhoferHWN 59:33+03:19
3Margrit EggliFUERSTEN 72:38+16:24
4Anne BrearleyUWCAd 75:46+19:32
5Dietlinde VenhauerOLCU Viktring 86:34+30:20
6Martha PrommerNF St. Veit 99:43+43:29
7Catherine DawsonGAFA 106:29+50:15
8Esther MoosbergerOLregioolten 109:18+53:04