Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017

BEGINNERS (1.6km / 25m / 9KT)

1Lara ZupanOrientacijski klub Komenda 24:11+00:00
2Oskar FoškiOrientacijski Klub Polaris 25:22+01:11
3Gabi KapellerOrienteering Klosterneuburg 27:09+02:58
4Sebastian PalmeOrienteering Klosterneuburg 34:42+10:31
5Rafik BouchraSU Klagenfurt 57:07+32:56
Tadej TrstenjakNo club DNS+ --:--
Sylvia StuhlpfarrerSU Schöckl Orienteering DNF+ --:--

FAMILY (1.6km / 25m / 9KT)

1Anna SkernNaturfreunde Wien 32:48+00:00
2Selina SammerNaturfreunde Wien 33:05+00:17

KIDS (1.2km / 20m / 8KT)

1Delania HölzerOrientacijski klub Komenda 16:42+00:00
2Luis WittberegerOLC Wienerwald 20:09+03:27
3Nika ErženOK Azimut 22:16+05:34
4David SedejOK Azimut 23:41+06:59
5Leonie NathoTeam Bayern 23:44+07:02
6Rok SedejOK Azimut 23:46+07:04
7Yara NathoTeam Bayern 24:31+07:49
8Wilma EnborgOC Munchen 28:22+11:40
9Annika MeizerSU Klagenfurt 30:03+13:21
10Lucia MeizerSU Klagenfurt 31:13+14:31
11Annika BinderSU Klagenfurt 31:16+14:34
Maruša PreglOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
Martin VukmanovicOK Kapela DNS+ --:--

M10 (1.2km / 20m / 8KT)

1Rado KalcSSD-AŠZ GAJA 17:40+00:00
2Jonas MeizerSU Klagenfurt 18:15+00:35
3Matej FerlugaSSD-AŠZ GAJA 21:12+03:32
4Anže KölnerOrientacijski klub Komenda 23:45+06:05
Kalindi FondaNo club DNS+ --:--
Jaka SeljakOrientacijski klub Komenda MP+ --:--
Tobias AngermannSU Klagenfurt DNS+ --:--

M12 (1.6km / 25m / 9KT)

1Elias MonsbergerOC Fürstenfeld 12:14+00:00
2Leo RitzenthalerTeam Bayern 12:15+00:01
3Thomas MaierOC Fürstenfeld 12:40+00:26
4Tilen ZupanOrientacijski klub Komenda 12:56+00:42
5Tim LechnerHSV WALS 13:08+00:54
6Paul ReicherOLC Graz 13:53+01:39
7Luka SeljakOrientacijski klub Komenda 14:55+02:41
8Jack HayTeam Bayern 15:45+03:31
9Maximilian RassLaufklub Kompass Innsbruck 17:18+05:04
10Tamino HölzerOrientacijski klub Komenda 18:39+06:25
Otto AllwingerLeibnitzer AC -Orienteering DNS+ --:--
Ole Magnus BaathTeam Bayern MP+ --:--

M14 (1.7km / 35m / 7KT)

1Tihon SalopekOK Azimut 12:23+00:00
2Peter BrabekOC Fürstenfeld 14:39+02:16
3Luka AnderluhOrientacijski Klub Polaris 15:17+02:54
4Martin JevševarOK Brežice 15:37+03:14
5Jakob SteinwenderSU Klagenfurt 15:45+03:22
6Joel PrutschOC Fürstenfeld 15:52+03:29
7Rok KernOrientacijski klub Komenda 15:58+03:35
8Matevž KuncOK Tivoli 17:17+04:54
9Jozef PelessoniTeam Friuli Venezia Giulia 17:58+05:35
10Jakob ZrimOC Fürstenfeld 18:02+05:39
11Barnabás Attila HargitaiAlpokalja Szabadidosport 18:29+06:06
12Ákos MarosiAlpokalja Szabadidosport 19:21+06:58
13Aljaž ČelikOK Azimut 23:46+11:23
14Aljaž ObidOK Azimut 24:06+11:43
15Lehel SarkadiSzombathely Haladas VSE Sport Club 28:32+16:09
16Paul FriedlHSV Pinkafeld 32:20+19:57
17Timotej HribarOK Brežice 71:31+59:08
Natan Maj PoženelOK Azimut DNS+ --:--
Jonas DeubelNaturfreunde Wien DNS+ --:--
Felix AnnererOC Fürstenfeld DNS+ --:--
Svit Pestotnik StresOrientacijski Klub Polaris DNS+ --:--
Nejc ZorkoOK Brežice DNS+ --:--

M16 (2.5km / 85m / 9KT)

1Erik BonekNaturfreunde Wien 26:16+00:00
2Alberto BazanAA-Team Veneto 26:41+00:25
3Brunet Lorenzo AA-Team Trentino-Südtirol 28:28+02:12
3Florian JandlNaturfreunde Wien 28:28+02:12
5Maximilian SteinwenderAA-Team Kärnten 28:50+02:34
6Kilian TrummerAA-Team Steiermark 29:05+02:49
7Lukas NovakAA-Team Steiermark 30:23+04:07
8Jan GobecAA-Team Hrvatska 31:15+04:59
9Kilian ZapfOC Fürstenfeld 32:18+06:02
10Simone OcchiAA-Team Lombardia 32:56+06:40
11Benedikt LehnerAA-Team Bayern 33:11+06:55
12Goran PolojazAA-Team Friuli Venezia Giulia 33:35+07:19
13Peter BergerOrienteering Klosterneuburg 34:08+07:52
14Guglielmo GualdanaAA-Team Lombardia 34:18+08:02
15Bendegúz WernerPécsi Vasutas Sportkör 37:40+11:24
16Alessandro RivettaAA-Team Friuli Venezia Giulia 39:16+13:00
17Konstantin KrausAA-Team Bayern 41:27+15:11
18Tobias TeichmannSU Schöckl Orienteering 41:42+15:26
19Loss NikolasAA-Team Trentino-Südtirol 42:27+16:11
20Péter MolnárAA-Team Vas 42:41+16:25
21Bertalan KissAA-Team Vas 42:48+16:32
22Jura KukecAA-Team Hrvatska 48:08+21:52
23Georg KofflerNaturfreunde Villach - Orienteering 48:55+22:39
24Domen KavcicAA-Team Slovenija 50:57+24:41
25Domonkos Alpár Szombathely Haladas VSE Sport Club 51:16+25:00
26Elias DobnikAA-Team Kärnten 53:07+26:51
27Julius FischerTeam Bayern 53:29+27:13
28Jonas KönigstorferASKÖ Henndorf 60:39+34:23
Leon EbsterASKÖ Henndorf DNS+ --:--
Peter SmrekarAA-Team Slovenija DNS+ --:--
Palumbo PietroTeam Trentino-Südtirol DNS+ --:--

M18 (2.6km / 90m / 11KT)

1Jannis BonekNaturfreunde Wien 20:48+00:00
2Georg GröllAA-Team Steiermark 24:52+04:04
3Matic BlažAA-Team Slovenija 25:20+04:32
4Leo HolperAA-Team Steiermark 26:17+05:29
5Tjaž GantarTeam Slovenija 29:04+08:16
5Žan RavnikarAA-Team Slovenija 29:04+08:16
7Mattia ScopelAA-Team Veneto 29:21+08:33
8Barnabás VeszelszkiAA-Team Vas 29:40+08:52
9Giorgio TondaAA-Team Veneto 29:41+08:53
10Francesco MagenesAA-Team Lombardia 29:43+08:55
11Damiano BettegaAA-Team Trentino-Südtirol 31:16+10:28
12Thomas KohlbacherAA-Team Kärnten 32:03+11:15
13Riccardo CasanovaAA-Team Bayern 32:22+11:34
14Clemens WolframNaturfreunde Wien 36:37+15:49
15Jure KavčičOrientacijski klub Komenda 36:45+15:57
16Angelo OcchiAA-Team Lombardia 37:37+16:49
17Gašper ČopiOK Azimut 38:43+17:55
18Tiziano BettegaAA-Team Trentino-Südtirol 40:24+19:36
19Stefano De EccherAA-Team Friuli Venezia Giulia 41:04+20:16
20Elias WachmannOC Fürstenfeld 42:31+21:43
21Philipp SchwarckAA-Team Bayern 42:39+21:51
22Julius TesarekNaturfreunde Wien 44:09+23:21
23Karlo TežakAA-Team Hrvatska 44:57+24:09
24Felix WartnerTeam Bayern 45:24+24:36
25Zoltán BognárAA-Team Vas 50:49+30:01
26Dénes AlpárSzombathely Haladas VSE Sport Club 56:56+36:08
Ambrož RupnikOK Azimut MP+ --:--
Matej ŠkarabotTeam Slovenija DNS+ --:--
Herwig Jun. AllwingerLeibnitzer AC -Orienteering DNS+ --:--

M21A (2.6km / 90m / 11KT)

1Valentin ErženOK Azimut 34:40+00:00
2Johannes PremauerNaturfreunde Wien 40:22+05:42
3Vito SatrapaOLC Wienerwald 40:44+06:04
4Gregor ZupanOrientacijski klub Komenda 44:31+09:51
5Christian KnappOrienteering Klosterneuburg 45:29+10:49
6Carlo GiacomettiSSD-AŠZ GAJA 53:26+18:46
7Peter KainzbauerWAT 71:59+37:19

M21B (2.2km / 70m / 9KT)

1Benjamin GaudernakOLT Transdanubien 26:26+00:00
2Herfried TrummerOC Fürstenfeld 32:33+06:07
3Roland VoglASKÖ Henndorf 32:38+06:12
4Florian TesarekNaturfreunde Wien 33:49+07:23
5Benjamin PalmeOrienteering Klosterneuburg 34:30+08:04
6Günter PircheggerNaturfreunde Steiermark 38:40+12:14
7Jirka HrazdilSK Zabovresky Brno 39:23+12:57
8Christopher ImmervollSU Schöckl Orienteering 40:48+14:22
9Georg GittmaierHSV Ried 42:32+16:06
10Borut SeljakOrientacijski klub Komenda 42:45+16:19
11Markus SterbaOrienteering Klosterneuburg 46:46+20:20
12Marko GermaniSSD-AŠZ GAJA 51:53+25:27
13Simon ČopiOK Azimut 58:48+32:22
14Tim SkernNaturfreunde Wien 59:30+33:04
15Martin FaccinelliSU Schöckl Orienteering 66:48+40:22
Reinhold LuegerSU Schöckl Orienteering MP+ --:--
Luka PlavcakŠkofjeloški orientacijski klub DNS+ --:--
Jan KundörferSU Schöckl Orienteering DNS+ --:--
Roman JirkuOK Jihlava DNS+ --:--

M21E (3.9km / 110m / 18KT)

1Martin BinderAA-Team Kärnten 34:25+00:00
2Matija RazumAA-Team Hrvatska 36:48+02:23
3Christian WartbichlerASKÖ Henndorf 36:54+02:29
4Teodor YordanovAA-Team Bayern 37:16+02:51
5Caraglio MicheleAA-Team Lombardia 37:38+03:13
6Wolfgang SiegertWAT 37:41+03:16
7Samuele TaitAA-Team Trentino-Südtirol 37:53+03:28
8Franz GlanerWAT 38:00+03:35
9Nicolas KastnerNaturfreunde Wien 38:23+03:58
10Mark BogatajAA-Team Slovenija 38:53+04:28
11Franco Michele AA-Team Veneto 39:27+05:02
12Peter TušarAA-Team Slovenija 39:47+05:22
13Erik Nilsson SimkovicsOLC Wienerwald 39:53+05:28
14Florian KurzNaturfreunde Wien 40:17+05:52
15Andraž HribarAA-Team Slovenija 40:22+05:57
16Korbinian LehnerAA-Team Bayern 40:37+06:12
17Tamas BogyaCS Unirea Alba Iulia 40:48+06:23
18Gaio Aaron AA-Team Trentino-Südtirol 40:54+06:29
19Michael SiemmeisterAA-Team Steiermark 41:08+06:43
20Stefan KubelkaAA-Team Steiermark 41:41+07:16
21Jakob PauserHSV OL Wiener Neustadt 41:58+07:33
22Jaka PiltaverAA-Team Slovenija 42:03+07:38
23Mattia DebertolisAA-Team Trentino-Südtirol 42:15+07:50
24Thomas PolsterAA-Team Kärnten 42:31+08:06
25Lukas JanischowskyAA-Team Bayern 42:56+08:31
26Richard GremmelAA-Team Burgenland 43:15+08:50
27Giacomo BarboneAA-Team Lombardia 43:33+09:08
28Valtteri KolehmainenAA-Team Bayern 45:30+11:05
29Felix MeizerAA-Team Kärnten 45:55+11:30
30Raus StefanoAA-Team Trentino-Südtirol 46:52+12:27
31Luigi GiulianiAA-Team Lombardia 47:38+13:13
32Niklas BrantnerHSV OL Wiener Neustadt 49:17+14:52
33Bertelle Michele AA-Team Veneto 50:41+16:16
34Nicolo LivaAA-Team Friuli Venezia Giulia 51:00+16:35
35Quirin LehnerTeam Bayern 51:34+17:09
36Sebastian VetterTeam Bayern 52:02+17:37
37Kin Kwan KwokHKAYP 52:36+18:11
38Petar DelicAA-Team Hrvatska 52:57+18:32
39Marco Della VedovaAA-Team Lombardia 53:06+18:41
40Simon StanonikTeam Slovenija 55:05+20:40
41Daniel JanischowskyTeam Bayern 55:08+20:43
42Walter BettegaTeam Trentino-Südtirol 56:09+21:44
43Julian NürnbergerTeam Bayern 56:45+22:20
44Canella GabrieleTeam Trentino-Südtirol 56:50+22:25
45Oldrich JanecekNaturfreunde Wien 58:05+23:40
46Luka FiletinAA-Team Hrvatska 58:50+24:25
47Giacomo GuardaAA-Team Veneto 59:10+24:45
48Davor CapetaAA-Team Hrvatska 61:00+26:35
49Gregor SturmTeam Bayern 61:03+26:38
50Fabian JanischowskyTeam Bayern 64:29+30:04
51Alessandro GiacchettoAA-Team Friuli Venezia Giulia 64:31+30:06
52Matthias PoellOLC Wienerwald 73:16+38:51
53Dirk DeubelNaturfreunde Wien 74:09+39:44
54Christoph KörnerTeam Bayern 77:23+42:58
55Lorenzo BartulovichAA-Team Friuli Venezia Giulia 81:12+46:47
56Nicola PilottoAA-Team Friuli Venezia Giulia 83:32+49:07
Philipp SchielAA-Team Steiermark DNF+ --:--
Zalán SzerdahelyiAA-Team Vas DNS+ --:--
Christian PfeiferAA-Team Steiermark MP+ --:--
Ivan Boyadzhiev ml.Mariborski OK DNS+ --:--
Jan DovcTeam Slovenija DNS+ --:--

M35 (3km / 95m / 14KT)

1Markus PlohnHSV OL Wiener Neustadt 29:51+00:00
2Pierre KaltenbacherHSV OL Wiener Neustadt 32:09+02:18
3Markus KönigASKÖ Henndorf 38:15+08:24
4Thomas RadonNaturfreunde Wien 38:40+08:49
5Andreas EnborgAA-Team Bayern 38:52+09:01
6Tihomir SalopekAA-Team Slovenija 39:02+09:11
7Blaž KölnerAA-Team Slovenija 40:01+10:10
8Stefano BrambillaAA-Team Lombardia 42:08+12:17
9Ralph KörnerTeam Bayern 43:04+13:13
10Andreas PölzlAA-Team Steiermark 43:24+13:33
11Aleš PoljanšekOK Azimut 43:34+13:43
12Roland PinAA-Team Veneto 44:17+14:26
13Ronny NathoAA-Team Bayern 44:35+14:44
14Edi OcvirkAA-Team Hrvatska 44:56+15:05
15Goran VodopijaAA-Team Hrvatska 46:09+16:18
16Simone RoccaAA-Team Lombardia 47:09+17:18
17Matej SedejOK Azimut 47:19+17:28
18Helfried Aus der SchmittenAA-Team Burgenland 51:25+21:34
19Hannes WenzelAA-Team Kärnten 53:24+23:33
20Marko ObidOK Azimut 59:52+30:01
21Andrea RivettaAA-Team Friuli Venezia Giulia 60:48+30:57
22Dietmar HoferSU Schöckl Orienteering 62:10+32:19
23Gregor PavlicSSD-AŠZ GAJA 63:27+33:36
24Roberto LarotellaAA-Team Friuli Venezia Giulia 65:07+35:16
25Tomislav MeštrovicOK Kapela 69:22+39:31
26Alessio RozziPlaninsko Društvo Ajdovšcina 81:11+51:20
Bojan JevševarTeam Slovenija DNS+ --:--
Klemen KendaTeam Slovenija DNS+ --:--

M40 (3km / 95m / 14KT)

1Martin VeitsbergerOLT Transdanubien 38:02+00:00
2Jan ZazgornikHSV Großmittel 39:48+01:46
3Alexander SrbWAT 41:24+03:22
4Lorenz EugsterUBOL Suisse 42:15+04:13
5Philipp HaiderWAT 43:59+05:57
6Bernhard ProkopetzNaturfreunde Kitzbühel 44:06+06:04
7Bernhard FinkASKÖ Henndorf 44:58+06:56
8Hannes KolarNaturfreunde Wien 51:07+13:05
9Péter WernerPécsi Vasutas Sportkör 57:25+19:23
10Peter FerlugaSSD-AŠZ GAJA 65:17+27:15
11Markus MörthOLT Transdanubien 78:11+40:09
12Andreas SlateffOLC Wienerwald 146:08+108:06
Stephan PucheggerWAT DNS+ --:--

M45 (2.5km / 85m / 9KT)

1Libor ZridkaveselyAustria junior team 23:53+00:00
2Klaus KrischanAA-Team Steiermark 24:53+01:00
3Georg WittbergerOLC Wienerwald 25:00+01:07
4Michael StockmayerHSV OL Wiener Neustadt 25:10+01:17
5Wolfgang WaldhäuslOLC Wienerwald 26:22+02:29
6Sergey CherniavskyAA-Team Bayern 26:40+02:47
7Boris Kastner-JirkaNaturfreunde Wien 27:13+03:20
8Herwig AllwingerAA-Team Steiermark 27:22+03:29
9Helmut LercheggerLeibnitzer AC -Orienteering 27:48+03:55
10Valter FoškiOrientacijski Klub Polaris 28:12+04:19
11Tomislav KaniškiAA-Team Hrvatska 28:29+04:36
12Boris BaumanAA-Team Slovenija 28:56+05:03
13Gregor AnderluhAA-Team Slovenija 29:01+05:08
14Darko MerunkaAA-Team Hrvatska 29:08+05:15
15Wolfgang KradischnigAA-Team Oberösterreich 29:25+05:32
16Remo MadellaAA-Team Lombardia 29:47+05:54
17Gottfried ZöblAA-Team Oberösterreich 29:51+05:58
18Peter WeinigAA-Team Bayern 30:50+06:57
19Oleksandr IevstafievNo club 30:56+07:03
20Alberto GrilliAA-Team Lombardia 31:06+07:13
21Günther KroupaNaturfreunde Wien 31:10+07:17
22Robert KuncOK Tivoli 31:48+07:55
23Zoltán SzerdahelyiAA-Team Vas 32:49+08:56
24Martin MarksteinerWAT 33:08+09:15
25Arno HussAA-Team Kärnten 33:39+09:46
26Roland ReisenbergerOrienteering Klosterneuburg 34:29+10:36
27Erik AdenstedtOrienteering Klosterneuburg 37:24+13:31
28Franz UneggSU Klagenfurt 37:26+13:33
29Miha ŠkarabotOrientacijski Klub Polaris 37:52+13:59
30Hannes LechnerHSV WALS 38:26+14:33
31Enrico De ColleAA-Team Veneto 39:09+15:16
32Tomaž PustOrientacijski klub Komenda 39:40+15:47
33Valter GiovanelliAA-Team Veneto 40:48+16:55
34Rok PestotnikOrientacijski Klub Polaris 41:40+17:47
35Paolo PizzamusAA-Team Friuli Venezia Giulia 42:14+18:21
36Michael SteinwenderAA-Team Kärnten 43:48+19:55
37Franz GuselNaturfreunde Steuerberg OLG 44:21+20:28
38Reinhard KasperAA-Team Burgenland 45:40+21:47
39Georg PregartnerAA-Team Burgenland 45:54+22:01
40Ran ShavivNo club 54:03+30:10
41Luca PatiniAA-Team Friuli Venezia Giulia 55:33+31:40
Igor BoncinaOK Azimut DNS+ --:--
Elias IlanLev Hasharon Menashe O'clubIsrael DNS+ --:--

M50 (2.5km / 85m / 9KT)

1Ferri GassnerNaturfreunde Wien 20:48+00:00
2Peter BonekNaturfreunde Wien 25:48+05:00
3Max HabenichtSU Klagenfurt 26:05+05:17
4Siegfried OpetnikHSV KLAGENFURT 26:17+05:29
5Werner PietschNaturfreunde Wien 27:39+06:51
6Reinhard GröllOLC Graz 27:53+07:05
7Martin GrünbergerOrienteering Klosterneuburg 30:03+09:15
8Veikko BaathTeam Bayern 31:05+10:17
9Erich GöschlOLC Wienerwald 34:14+13:26
10Roland KohlbacherASKÖ Henndorf 34:44+13:56
11Thomas HlostaNaturfreunde Wien 36:20+15:32
12Martin FriedlNaturfreunde Wien 36:53+16:05
13Gottfried ScheiklOC Fürstenfeld 38:13+17:25
14Axel BielNaturfreunde Wien 38:35+17:47
15Radovan MarkovicOK Jasenica 42:55+22:07
16Valerio CasanovaTeam Bayern 44:16+23:28
17Ewald GlatzOLC Graz 44:23+23:35
18Nikolaus AdenstedtOrienteering Klosterneuburg 45:03+24:15
19Christian GotthardtHSV Spittal / Drau 45:38+24:50
20Mauro NardiSemiperdo 46:56+26:08
21Harald ZeinerOLC Graz 48:02+27:14
22Luc WerkxBalise 10 56:05+35:17
Willi TiefenböckNaturfreunde Wien DNS+ --:--
Edo BritTechnion CarmelIsrael DNS+ --:--

M55 (2.2km / 70m / 9KT)

1Roland ArbterNaturfreunde Wien 23:54+00:00
2Josef PolsterHSV Spittal / Drau 24:23+00:29
3Robert MandlSU Klagenfurt 26:16+02:22
4Joachim FriessnigOC Fürstenfeld 26:22+02:28
5Hannes PacherSU Schöckl Orienteering 27:50+03:56
6Roberto BiellaSesto76 Lisanza 28:54+05:00
7Erwin KöckHSV OL Wiener Neustadt 29:02+05:08
8Peter TremlNaturfreunde Linz 35:32+11:38
9Günter KradischnigOLC Graz 36:37+12:43
10Horst MayerSSV Hallein-Neualm 37:33+13:39
11Patrick FarrellyNaturfreunde Wien 38:29+14:35
12Ari KolehmainenTeam Bayern 41:26+17:32
13Charles NelsonOK Azimut 44:58+21:04
14Raimund ScheiberHSV Spittal / Drau 46:34+22:40
15Andreas CartOLC Wienerwald 49:10+25:16
16Roman SladicŠkofjeloški orientacijski klub 51:31+27:37
Janko LapajneOK Azimut DNS+ --:--
Josef BinderLZ OMAHA MP+ --:--
Vlado SedejOK Azimut MP+ --:--

M60 (2.2km / 70m / 9KT)

1Bruno ScherrNaturfreunde Steuerberg OLG 25:51+00:00
2Georg sen. GittmaierHSV Ried 26:08+00:17
3Bernt JohanssonOLC Stubai 29:26+03:35
4Josef HonesHSV Ried 29:53+04:02
5Valentin PidnerHSV OL Wiener Neustadt 31:02+05:11
6Kristian LeonhardtOC Fürstenfeld 33:42+07:51
7Günther DobnikOLCU Viktring 35:58+10:07
8Stefano ZonatoLessinia Orienteering 36:01+10:10
9Nick DytlewskiNaturfreunde Wien 38:02+12:11
10Martin BosinaNaturfreunde Wien 38:41+12:50
11Eugen KainrathHSV Pinkafeld 40:48+14:57
12Jan IvanssonOLC Stubai 47:59+22:08
13Werner PurgathoferOLG Ströck Wien 58:46+32:55
14Zdenko PavlicSSD-AŠZ GAJA 76:24+50:33
Wolfgang WertherWAT DNS+ --:--

M65 (2.1km / 50m / 11KT)

1Erwin SchweiferHSV OL Wiener Neustadt 31:11+00:00
2Hubert LukasederHSV LANGENLEBARN 33:37+02:26
3Franz PonweiserHSV OL Wiener Neustadt 34:08+02:57
4Eduard BöhmASKÖ Henndorf 38:27+07:16
5Günther PrommerNaturfreunde Villach - Orienteering 44:41+13:30
6Wolfgang GermNaturfreunde Villach - Orienteering 44:59+13:48
7Karl PongratzHSV Pinkafeld 46:05+14:54
8Josef GrafLZ OMAHA 55:20+24:09
9Leo MüllerASKÖ Henndorf 60:05+28:54
10Karl FinkOLC Graz 65:35+34:24
Robert BenedekLZ OMAHA DNS+ --:--

M70 (1.8km / 40m / 8KT)

1Curt MaierASKÖ OLC Ebenthal 23:47+00:00
2Jiri GurkaHSV OL Wiener Neustadt 26:29+02:42
3Otto VenhauerOLCU Viktring 26:34+02:47
4Wilhelm GrabenhoferLZ OMAHA 28:12+04:25
5Ernst BonekNaturfreunde Wien 34:20+10:33
6Werner BurmannOLC Wienerwald 35:36+11:49
7Albert GlechnerHSV Ried 36:22+12:35
8Paul ZiermannHSV Pinkafeld 36:53+13:06
9Herbert GaisbauerHSV Ried 50:01+26:14
10Hans ReisenbergerNaturfreunde Wien 54:47+31:00
11Heinz CzembirekMTV Hernals 55:43+31:56
12Ferdinand GassnerNaturfreunde Wien 61:54+38:07
13Gernot RiederASKÖ Henndorf 63:38+39:51

OPEN (2.2km / 50m / 10KT)

1Thomas Hoelzer 26:44+00:00
2Ivo KetePlaninsko Društvo Ajdovšcina 32:10+05:26
3Tzvetanka VassilevaCO2 33:41+06:57
4Franco VaccariOTIS Trieste 38:02+11:18
5Livio PredonzaniCAI XXX Ottobre 40:50+14:06
6David RitzenthalerTeam Bayern 43:39+16:55
7Aleš BorštnikOK Tivoli 44:05+17:21
8Massimo MoskaCAI XXX Ottobre 49:12+22:28
9Vojko KacinOK Azimut 51:09+24:25
10Anna HaiderHSV Ried 55:11+28:27
11Alexander Hofer 57:23+30:39
12Helmut TannerOLCU Viktring 59:34+32:50
13Ursula MaierASKÖ OLC Ebenthal 60:42+33:58
14Lea HiltyWAT 65:31+38:47
15Roberto ZudichPunto K Orienteering ASD 75:43+48:59
16Alexa Obsieger 88:20+61:36
17Magdalena RassLaufklub Kompass Innsbruck 105:38+78:54
Miha PreglOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
Wanda KovacOK Kapela DNS+ --:--

W10 (1.2km / 20m / 8KT)

1Neža ObidOK Azimut 13:04+00:00
2Nea ErženOK Azimut 13:36+00:32
3Brina KölnerOrientacijski klub Komenda 16:08+03:04
4Lena BaathTeam Bayern 22:03+08:59
5Mojca KuncOK Tivoli 23:30+10:26
6Fina BaathTeam Bayern 26:33+13:29
Lana PreglOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--

W12 (1.6km / 25m / 9KT)

1Emily AdenstedtOrienteering Klosterneuburg 14:21+00:00
2Nastja FerlugaSSD-AŠZ GAJA 15:46+01:25
3Dorja SalopekOK Azimut 20:59+06:38
4Lisa RivettaSemiperdo 21:21+07:00
5Miriam VeitsbergerOLT Transdanubien 23:48+09:27
6Livia RadonNaturfreunde Wien 24:24+10:03
7Majda VidakovicOK Kapela 24:52+10:31
8Corinna BielNaturfreunde Wien 27:01+12:40
9Carina GaudernakOLT Transdanubien 30:02+15:41
10Elena UneggSU Klagenfurt 31:40+17:19
11Luna Pestotnik StresOrientacijski Klub Polaris 33:39+19:18
12Lena Lueger SU Schöckl Orienteering 37:14+22:53

W14 (1.7km / 35m / 7KT)

1Iris PecorariTeam Friuli Venezia Giulia 16:31+00:00
2Boróka WernerPécsi Vasutas Sportkör 16:34+00:03
3Teja TušarOK Azimut 17:02+00:31
4Nika RavnikarOrientacijski klub Komenda 17:44+01:13
5Giulia FignonTeam Friuli Venezia Giulia 18:54+02:23
6Marlene HoffmannLZ OMAHA 19:29+02:58
7Helena Aus der SchmittenHSV Pinkafeld 19:39+03:08
8Tina KernOrientacijski klub Komenda 20:11+03:40
9Carina VeitsbergerOLT Transdanubien 20:16+03:45
10Verena HötzingerTeam Bayern 20:54+04:23
11Hannah WinklerSU Schöckl Orienteering 20:57+04:26
12Patricia StögerOC Fürstenfeld 21:25+04:54
13Karin PustOrientacijski klub Komenda 22:20+05:49
Marlene UneggSU Klagenfurt DNS+ --:--
Anja ŠkarabotOrientacijski Klub Polaris DNS+ --:--
Anna AngermannSU Klagenfurt DNF+ --:--

W16 (2.2km / 50m / 10KT)

1Zala ZavrlAA-Team Slovenija 25:36+00:00
2Fanni Pásti AA-Team Vas 26:08+00:32
3Giulia RigoniAA-Team Trentino-Südtirol 26:18+00:42
4Marie MaierAA-Team Steiermark 27:05+01:29
5Dora ZeinerAA-Team Steiermark 27:11+01:35
6Maya KastnerNaturfreunde Wien 29:39+04:03
7Ana Pia PogacarAA-Team Slovenija 29:41+04:05
8Ines SchikoraTeam Bayern 30:34+04:58
9Dalfollo DeboraTeam Trentino-Südtirol 30:59+05:23
10Katrin HertelAA-Team Bayern 31:39+06:03
11Gaio RacheleAA-Team Trentino-Südtirol 32:25+06:49
12Stella CigniniAA-Team Friuli Venezia Giulia 33:09+07:33
13Nicol CanovaAA-Team Veneto 34:54+09:18
14Kayla RitzenthalerAA-Team Bayern 35:10+09:34
15Anna GröllOLC Graz 35:22+09:46
16Caterina DalleraAA-Team Lombardia 37:04+11:28
17Olga Jerkovic PericAA-Team Hrvatska 39:08+13:32
18Magdalena HufnagelNaturfreunde Wien 41:00+15:24
19Anna UneggSU Klagenfurt 42:51+17:15
20Iris ColomboAA-Team Friuli Venezia Giulia 47:00+21:24
21Irene TomielloAA-Team Lombardia 48:01+22:25
22Veronika EnglTeam Bayern 48:59+23:23
23Julia ScheiberAA-Team Kärnten 49:22+23:46
24Dora Pestotnik StresOrientacijski Klub Polaris 49:53+24:17
Rita TiefenböckNaturfreunde Wien DNS+ --:--
Elisa De ColleAA-Team Veneto MP+ --:--
Laura WiedemayerASKÖ Henndorf DNS+ --:--

W18 (2.4km / 85m / 10KT)

1Ylvi KastnerNaturfreunde Wien 26:46+00:00
2Tina TiefenböckNaturfreunde Wien 27:34+00:48
3Rosa TrummerAA-Team Steiermark 28:54+02:08
4Elena ZeinerAA-Team Steiermark 30:01+03:15
5Anni BergerOrienteering Klosterneuburg 32:58+06:12
6Marei LehnerAA-Team Bayern 35:31+08:45
7Anna LuegerSU Schöckl Orienteering 35:55+09:09
8Serena RausAA-Team Trentino-Südtirol 36:58+10:12
9Nika PoljanšekAA-Team Slovenija 37:15+10:29
10Pia OcvirkAA-Team Hrvatska 38:19+11:33
11Annarita ScalzottoAA-Team Veneto 39:35+12:49
12Magdalena KalcherAA-Team Burgenland 39:47+13:01
13Sophie KrausTeam Bayern 39:50+13:04
14Polona JezeršekAA-Team Slovenija 40:54+14:08
15Alessandra Minati AA-Team Trentino-Südtirol 42:30+15:44
16Agnes ScheiklOC Fürstenfeld 44:09+17:23
17Laura FischerAA-Team Bayern 44:53+18:07
18Ana TišljarAA-Team Hrvatska 51:29+24:43
19Magdalena StandhartingerSU Schöckl Orienteering 52:17+25:31
20Arianna PatiniAA-Team Friuli Venezia Giulia 52:32+25:46
21Theresa BrunauerASKÖ Henndorf 56:01+29:15
22Gemma PeregoAA-Team Lombardia 58:34+31:48
23Silvia FaviaAA-Team Veneto 59:05+32:19
24Cecilia NardiAA-Team Friuli Venezia Giulia 61:58+35:12
25Francesca ComiAA-Team Lombardia 74:03+47:17
26Emese OszAlpokalja Szabadidosport 93:47+67:01
Patricija PrimožicOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
Theresa BerghoferOC Fürstenfeld DNS+ --:--

W21A (2.4km / 85m / 10KT)

1Gisa Wartbichler HSV OL Wiener Neustadt 35:55+00:00
2Sandra JanekalneSU Schöckl Orienteering 39:34+03:39
3Gudrun EnglmaierOLC Wienerwald 40:03+04:08
4Gudrun PregartnerSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 43:34+07:39
5Tajda BogatajOK Azimut 61:31+25:36

W21B (2.1km / 50m / 11KT)

1Sabine WareykaWAT 35:01+00:00
2Hannah HoffmannLZ OMAHA 35:52+00:51
3Julia MayerHSV Großmittel 36:30+01:29
4Susanna MeizerSU Klagenfurt 40:56+05:55
5Nicole KucherLZ OMAHA 47:46+12:45
6Nicole HlostaNaturfreunde Wien 49:30+14:29
7Vlatka StupaloOK Vihor 51:48+16:47
8Bernardica StipicOK Vihor 56:38+21:37
9Elisabeth GaudernakOLT Transdanubien 59:04+24:03
10Lisa GlatzOLC Graz 61:13+26:12
11Alenka Vuga SeljakOrientacijski klub Komenda 64:15+29:14
12Sandra Bergant VidakovicOK Kapela 68:06+33:05
13Vedrana MaršićOK Brežice 71:06+36:05
14Carmen MarkoOLC Graz 73:12+38:11
15Ingrid LuegerSU Schöckl Orienteering 74:14+39:13
16Maja KuštOK Vihor 77:52+42:51
17Brigitta MayerHSV Großmittel 112:40+77:39
Doris NesitkaWAT MP+ --:--
Gudrun ReimerthSU Schöckl Orienteering MP+ --:--
Lisa RassLaufklub Kompass Innsbruck MP+ --:--
Silvia SchwabNaturfreunde Pasching MP+ --:--

W21E (3km / 95m / 14KT)

1Anja ArbterNaturfreunde Wien 32:31+00:00
2Anna Nilsson SimkovicsOLC Wienerwald 35:45+03:14
3Marketa TesarovaAA-Team Friuli Venezia Giulia 36:22+03:51
4Johanna TrummerAA-Team Steiermark 37:27+04:56
5Carina PolzerAA-Team Kärnten 38:15+05:44
6Francesca Taufer AA-Team Trentino-Südtirol 39:39+07:08
7Nuša JeramAA-Team Slovenija 40:08+07:37
8Anika GassnerNaturfreunde Wien 40:14+07:43
9Eleonora DonadiniAA-Team Lombardia 40:22+07:51
10Dianora HerashchenkoAA-Team Bayern 44:39+12:08
11 Antonia ErhartAA-Team Steiermark 45:17+12:46
12Jerca BernikAA-Team Slovenija 47:21+14:50
13Marlene BergerOrienteering Klosterneuburg 48:26+15:55
14Mirja PavicAA-Team Hrvatska 48:55+16:24
15Linda IndolaAA-Team Bayern 55:35+23:04
16Alice Selem AA-Team Veneto 57:22+24:51
17Clizia ZambiasiAA-Team Friuli Venezia Giulia 58:36+26:05
18Johanna Eperke KissAA-Team Vas 59:38+27:07
19Anna SchöpsAA-Team Bayern 60:14+27:43
20Valentina GramacciaAA-Team Friuli Venezia Giulia 60:51+28:20
21Federica NegriAA-Team Lombardia 61:46+29:15
22Monika RavnikarAA-Team Slovenija 62:35+30:04
23Jessica LucchettaAA-Team Veneto 63:28+30:57
24Urša TomažinAA-Team Slovenija 65:10+32:39
25Giulia Di BernardoAA-Team Friuli Venezia Giulia 67:56+35:25
26Antonija OrlicAA-Team Hrvatska 70:06+37:35
27Martina PalumboAA-Team Trentino-Südtirol 74:35+42:04
28Magdalena FasslAA-Team Burgenland 77:34+45:03
29Hannah KalcherAA-Team Burgenland 80:48+48:17
30Barbara KmetecKamniški orientacijski klub 81:03+48:32
31Rebeka VinczeAlpokalja Szabadidosport 83:35+51:04
Vinka VukmanovicAA-Team Hrvatska DNS+ --:--
Yana BogyaNSA-SIVEN MP+ --:--
Ursula BinderAA-Team Kärnten MP+ --:--

W35 (2.4km / 85m / 10KT)

1Anica HribarAA-Team Slovenija 35:45+00:00
2Anna EnborgAA-Team Bayern 36:09+00:24
3Judit AllwingerAA-Team Steiermark 38:26+02:41
4Eva OcvirkAA-Team Hrvatska 39:01+03:16
5Susan KurthTeam Bayern 41:05+05:20
6Birgit GollmannNaturfreunde Wien 42:01+06:16
7Marina SkernNaturfreunde Wien 43:04+07:19
8Barbara GiuganinoAA-Team Lombardia 43:37+07:52
9Katrin Lorenz-BaathAA-Team Bayern 45:45+10:00
10Irena Corko MeštrovicOK Kapela 48:58+13:13
11Irmgard SteinwenderAA-Team Kärnten 49:04+13:19
12Ana PlavcakTeam Slovenija 51:15+15:30
13Sonja Springer-VenhauerOLCU Viktring 51:22+15:37
14Chiara SepinSSD-AŠZ GAJA 55:46+20:01
15Anka KuzminAA-Team Friuli Venezia Giulia 55:56+20:11
16Silke NeumaierTeam Bayern 56:03+20:18
17Irena Hacin KölnerAA-Team Slovenija 59:28+23:43
18Helga TezarekOrienteering Klosterneuburg 60:55+25:10
19Maria Elena SimonelliSemiperdo 61:59+26:14
20Sanda BerženjiOK Kapela 63:47+28:02
21Sara GaionAA-Team Friuli Venezia Giulia 66:53+31:08
22Krisztina Árné MolnárAA-Team Vas 67:28+31:43
23Barbara AngermannAA-Team Kärnten 77:50+42:05
24Tatjana LjubisavljevicOK Jasenica 105:24+69:39
25Julia RassLaufklub Kompass Innsbruck 107:01+71:16
26Lorenza PravatoPlaninsko Društvo Ajdovšcina 138:30+102:45
Monica BortoliniAA-Team Veneto DNS+ --:--
Michal ShavivNo club MP+ --:--

W45 (2.2km / 50m / 10KT)

1Ingrid AdenstedtOrienteering Klosterneuburg 27:02+00:00
2Hedi BergerOrienteering Klosterneuburg 27:13+00:11
3Barbara KastnerNaturfreunde Wien 28:00+00:58
4Eva KailbauerAA-Team Steiermark 29:10+02:08
5Vera ArbterNaturfreunde Wien 30:37+03:35
5Christine CalvetNaturfreunde Wien 30:37+03:35
7Guni PalmeOLC Wienerwald 30:59+03:57
8Manuela HlostaNaturfreunde Wien 31:02+04:00
9Júlia JuhászAA-Team Vas 31:05+04:03
10Regina HabenichtAA-Team Kärnten 31:43+04:41
11Ana Pribakovic BorštnikAA-Team Slovenija 32:20+05:18
12Claudia BonekNaturfreunde Wien 33:12+06:10
13Milena GrifoniAA-Team Bayern 33:49+06:47
14Gislind BergerOrienteering Klosterneuburg 35:13+08:11
15Karin VoglASKÖ Henndorf 39:30+12:28
16Marirosa HechichAA-Team Friuli Venezia Giulia 40:14+13:12
17Katharina HinterhoferASKÖ Henndorf 40:38+13:36
18Maria ZöblAA-Team Oberösterreich 41:13+14:11
19Mojca FoškiAA-Team Slovenija 41:37+14:35
20Michaela GröllAA-Team Steiermark 44:13+17:11
21Irene GassnerNaturfreunde Wien 44:55+17:53
22Riki TiefenböckNaturfreunde Wien 45:23+18:21
23Silke HochwieserOLT Transdanubien 45:50+18:48
24Susi VeitsbergerOLT Transdanubien 45:52+18:50
25Sylvia GlatzOLC Graz 47:48+20:46
26Karin ZettlOLT Transdanubien 47:52+20:50
27Beata GlinskaAA-Team Hrvatska 48:58+21:56
28Cristina RuiniAA-Team Friuli Venezia Giulia 50:38+23:36
29Hannelore SchreiberHSV LANGENLEBARN 52:24+25:22
30Elisabeth ZeinerOLC Graz 53:31+26:29
31Marija AnderluhOrientacijski Klub Polaris 54:01+26:59
32Ingrid KamingerOrienteering Klosterneuburg 54:16+27:14
33Margit KovacsOLT Transdanubien 55:32+28:30
34Michaela EgarterOC Fürstenfeld 58:25+31:23
35Beatrix Kiss-GeositsAA-Team Vas 62:22+35:20
36Licia KalcichAA-Team Lombardia 67:02+40:00
37Brigitte MagetAA-Team Burgenland 72:20+45:18
Alenka ŠkarabotOrientacijski Klub Polaris DNS+ --:--
Renate Biel-PrettingNaturfreunde Wien DNF+ --:--
Doris GittmaierAA-Team Oberösterreich DNS+ --:--

W55 (1.8km / 40m / 8KT)

1Elisabeth KnappOrienteering Klosterneuburg 33:27+00:00
2Susanne KallianySU Schöckl Orienteering 34:17+00:50
3Christine PonweiserHSV OL Wiener Neustadt 34:18+00:51
4Gertraud LeonhardtOC Fürstenfeld 34:47+01:20
5Traude FesselhoferHSV OL Wiener Neustadt 38:00+04:33
6Luise OswaldHSV Pinkafeld 43:47+10:20
7Inge BosinaNaturfreunde Wien 50:21+16:54
8Gunnel NilssonOLC Wienerwald 52:28+19:01
9Franca CrevatinPunto K Orienteering ASD 77:18+43:51
Karin BroingerOLC Wienerwald DNS+ --:--
Chiara RajgeljSSD-AŠZ GAJA DNF+ --:--

W65 (1.8km / 40m / 8KT)

1Ulrike RoderHSV Ried 40:45+00:00
2Dietlinde VenhauerOLCU Viktring 41:39+00:54
3Martha PrommerNaturfreunde Villach - Orienteering 45:00+04:15
4Vera FrancOK Kapela 85:12+44:27
Christa DoblerMTV Hernals DNS+ --:--