Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO cup - 5. dan - srednja

Nagy & Nagy k.d., Velika Planina, 28. 7. 2010

M10 (1.8km / 70m / 7KT)

1Kasper Lynge Krogh Kolding Orienteringsklub17:10+00:00
2Tobias Schaumann OL HSV Wr. Neustadt19:18+02:08
3Benjamin Parkinson Forth Valley Orienteers20:13+03:03
4Valentin Kollenbach Ski-Club Helsa e.V.25:19+08:09
5Giovanni Nicolis ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ27:11+10:01
6Soren Skaug OK PAN Aarhus27:25+10:15
7Tomáš Janovský SK Praga29:42+12:32
8Pigeon Thomas Orientation caennaise30:12+13:02
9Axel Blom Frolunda OL33:33+16:23
10Robin Emde Kalksburg OL37:41+20:31
11Finn Herzfeld Berchziechen und Strüchewetzer1:04:06+46:56
12Matyáš Jirka KOB ZPV Prostejov1:17:47+60:37
Victor Cottret CAHORS O'QUERCYMP+ --:--
Erik Hogedal Göteborg-Majorna OKMP+ --:--

M12 (1.9km / 70m / 8KT)

1Guilhem Elias ACA16:40+00:00
2Nik Schneider zelg18:59+02:19
3Martin Roudný OK Lokomotiva Pardubice20:16+03:36
4Mikuláš Jirka KOB ZPV Prostejov21:07+04:27
5Maxime Roche Club des Sports de Montagne de21:50+05:10
6Adrien Pichard Club des Sports de Montagne de22:27+05:47
7Thomas Letoublon ASO22:36+05:56
8Jules Radisson Groupe Ligue Rhone Alpes22:49+06:09
9Fouillade Etienne Azimut Orientation Castres23:53+07:13
10Gaspard Astrade ECHO73 CHAMBERY24:54+08:14
11Mads Skaug OK PAN Aarhus26:16+09:36
12Manuel Parrilla Lahoz Adolince Sevilla29:04+12:24
13Anders Johan Rogne Nittedal Orientering30:18+13:38
14Andrin Wey OLV Baselland32:53+16:13
15Lucien Pichard Club des Sports de Montagne de35:49+19:09
Matias Salonen Rajamäen RykmenttiMP+ --:--
Václav Roudný OK Lokomotiva PardubiceMP+ --:--

M14 (3.3km / 165m / 13KT)

1Mikkel Aaen Farum OK19:37+00:00
2Arnaud Perrin Groupe Ligue Rhone Alpes22:41+03:04
3Alistair Thornton Manchester and District Orient22:56+03:19
4Alexander Zaslonkin Northern Wind25:18+05:41
5Martin Kaplan OK Lokomotiva Pardubice27:02+07:25
6Nick Gebert OLK WIGGERTAL27:17+07:40
7Thomas Chabance Groupe Ligue Rhone Alpes27:45+08:08
8Marian Basset Groupe Ligue Rhone Alpes28:25+08:48
9Zakariás Erősdi CS SAT CARPATI28:42+09:05
10Slava Chernykh Orienta-OPAL28:43+09:06
11Atis Devics Saldus OK30:37+11:00
12Ritvars Gludins Saldus OK30:59+11:22
13Daniel Stansfield Forth Valley Orienteers31:06+11:29
14Márton Erdős Zalaegerszegi Tájékozódási Fut31:14+11:37
15Lucas Toulier-ancian Groupe Ligue Rhone Alpes31:42+12:05
16Leon Kollenbach Ski-Club Helsa e.V.33:02+13:25
17Danylo Pereverzyev Ukrainka33:38+14:01
18Emils Vainovskis Saldus OK33:50+14:13
19Fouillade Paul Azimut Orientation Castres34:16+14:39
20Rafael Dobnik OLC Union Viktring35:24+15:47
21Matthew Fellbaum Manchester and District Orient35:25+15:48
22Thomas Jones BANG OK36:33+16:56
23Alex Kristensen Herning O-Klub36:37+17:00
24Dominik Ammann OLK WIGGERTAL37:21+17:44
25Adam Kral Slavia ZU Zilina39:02+19:25
26Baptiste Astrade Groupe Ligue Rhone Alpes40:16+20:39
27Dániel Molnár GenMill41:41+22:04
28Antoine Simon Groupe Ligue Rhone Alpes42:39+23:02
29Korbinian Lange SV Mietraching43:42+24:05
30Vanspauwen Noé Azimut Orientation Castres48:03+28:26
31Lars Gustav Rogne Nittedal Orientering54:18+34:41
32Matic Bremšak Orientacijski klub Komenda1:01:08+41:31
33Jonathan Roche Groupe Ligue Rhone Alpes1:06:28+46:51
34Paul Ringot Groupe Ligue Rhone Alpes1:07:22+47:45
35Dmitri Zelenin USG Chemnitz1:25:54+66:17
36William Parkinson Forth Valley Orienteers1:27:35+67:58

M16 (4.2km / 205m / 14KT)

1Florentin Body Groupe Ligue Rhone Alpes34:50+00:00
2Topias Ahola NAVI37:24+02:34
3Nicolas Rio Groupe Ligue Rhone Alpes38:22+03:32
4Joonas Ahola NAVI38:59+04:09
5Matias Ahola NAVI39:45+04:55
6Philipp Khlebnikov CO Chenau42:06+07:16
7Maxime Chabance Groupe Ligue Rhone Alpes42:58+08:08
8Nejc Smolej Orientacijski klub Komenda43:39+08:49
9Corentin Raud CEPS-CO Dinan45:37+10:47
10Fabien Chaillard Groupe Ligue Rhone Alpes47:32+12:42
11Alex McCann Manchester and District Orient48:32+13:42
12Thibault Guelennot Brest Orientation48:42+13:52
13Rémi Villedieu Groupe Ligue Rhone Alpes49:54+15:04
14Mark Purkis Saxons OC50:26+15:36
15Anton Kononykhin Ukrainka50:33+15:43
16Vili Väänänen Individuals/No club51:33+16:43
17Ansis Ansbergs Saldus OK53:53+19:03
18Alexandr Jordanov VSK Mendelu Brno55:49+20:59
19Jean-baptiste Desbrest Groupe Ligue Rhone Alpes1:01:21+26:31
20Erwan Piot L'emeillet Groupe Ligue Rhone Alpes1:01:59+27:09
21Berjoan Adrien Agglomération Montpellier Spor1:05:31+30:41
22Pierre Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI1:06:14+31:24
23Lars Bredalen Nittedal Orientering1:06:15+31:25
24Karlis Lukjanovs Saldus OK1:10:19+35:29
25Matthew Jones BANG OK1:12:23+37:33
26Sylvain Picazo C.S.PERTUIS1:12:38+37:48
Baptiste Baylot Groupe Ligue Rhone AlpesMP+ --:--
Valentin Levesy Groupe Ligue Rhone AlpesMP+ --:--
Corentin Roux Groupe Ligue Rhone AlpesMP+ --:--

M18 (5.8km / 315m / 17KT)

1Andrej Borštnik OK Tivoli48:41+00:00
2Bruno Godefroy Pole Espoir Fontainebleau49:43+01:02
3Téo Valentin Pole Espoir Fontainebleau55:25+06:44
4Diego Rodriguez Corrochano Toledo orientacion57:58+09:17
5Richard Purkis Saxons OC58:20+09:39
6Rémi Baudot Groupe Ligue Rhone Alpes58:23+09:42
7Vitaliy Chaban Northern Wind58:28+09:47
8Matěj Maňák OK99 Hradec Králové1:01:43+13:02
9Philippe Raimbault AS Samois1:02:38+13:57
10Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat -371:04:26+15:45
11Anatolij Zelenin USG Chemnitz1:04:46+16:05
12Jacques Schmidt Morgenroth Pole Espoir Fontainebleau1:05:16+16:35
13Jaka Pišljar Orientacijski klub Komenda1:06:45+18:04
14Jonathan Maglione Groupe Ligue Rhone Alpes1:09:18+20:37
15Michal Kamaryt MLOK Marianske Lazne1:14:48+26:07
16Dupoirieux Jules Loisir Orientation Sanchey1:16:52+28:11
17Michal Kriegelstein MLOK Marianske Lazne1:23:36+34:55
18Adrien Coulier CSPERTUIS1:29:24+40:43
19Alvaro Mahou COTA1:54:23+65:42
Alexis Ringot Groupe Ligue Rhone AlpesMP+ --:--
Joel Udd Markbygdens OKMP+ --:--

M20 (6.4km / 350m / 17KT)

1Pavel Kubát OK99 Hradec Králové48:17+00:00
2Jiří Nečas OK99 Hradec Králové48:39+00:22
3Bjarne Friedrichs MTV Seesen48:56+00:39
4Miloš Nikodým OK99 Hradec Králové50:30+02:13
5Jakub Kamenický OK99 Hradec Králové55:41+07:24
6Ricardo Garcia Toledo orientacion56:34+08:17
7Vít Bravený OK99 Hradec Králové57:05+08:48
8Artem Popov Northern Wind57:20+09:03
9Franz Glaner WAT1:00:25+12:08
10Karim Azeb OK99 Hradec Králové1:04:31+16:14
11Sepp Rathmann SV Schmalkalden 041:16:30+28:13
12Ondřej Švirák OK99 Hradec Králové1:18:16+29:59
13Fabian Scheler TV Coburg-Neuses1:23:15+34:58
14Tomáš Procházka OK Lokomotiva Pardubice1:28:12+39:55
15Zsombor Incze H-KFKI Optimista Sport Klub1:56:26+68:09

M21A L (6.4km / 350m / 17KT)

1Austris Krastins Valmiera52:53+00:00
2Jaromir Svihovsky Sportcentrum Jicin54:02+01:09
3Tomas Zakouril Jiskra Havlíčkův Brod56:06+03:13
4Tomas Kamaryt MLOK Marianske Lazne56:34+03:41
5Tomas Holas Přátelé orientačního běhu Opav58:48+05:55
6Ondra Pavlu SK Praga59:37+06:44
7Anders Skjeset Vang Orienteringslag59:39+06:46
8Kimmo Hirvonen Lahden Suunnistajat -3759:53+07:00
9Evaldas Jadenkus OK Fortuna1:09:57+17:04
10Jonás Sánchez MUCHACHADA O-TEAM1:12:04+19:11
11Pedro Pasion Adolince Sevilla1:12:09+19:16
12José Corredoira MUCHACHADA O-TEAM1:13:58+21:05
13Dmitriy Terpay Fancy1:14:33+21:40
14Ángel Álvarez Serto A Roelo- Montaneiros1:16:03+23:10
15Carsten Ripke Luebecker TS1:26:23+33:30
16Iván Vigil MUCHACHADA O-TEAM1:29:12+36:19
17Herfried Trummer Individuals/No club1:29:24+36:31
18Miguel Boto MUCHACHADA O-TEAM1:30:17+37:24
19Jan Bensch Individuals/No club1:34:25+41:32
20François Lucas Club Fougerais de CO1:37:11+44:18
21Daniel Bichl WAT1:39:16+46:23
22David Vedra TJ Tesla Brno1:42:40+49:47
23Pierre Sciora C.S.PERTUIS1:43:28+50:35
24Gheorghe Cionoiu TV Coburg-Neuses1:57:23+64:30
Thomas Antoine Groupe Ligue Rhone AlpesMP+ --:--

M21A S (5.1km / 280m / 16KT)

1Ville Sabel Hiisirasti38:39+00:00
2Anders Tarandi IFK Lidingö42:51+04:12
3Anssi Muikku Raittius ja Nuorisoseura Käyhk44:15+05:36
4Thomas Furuheim IL Tyrving45:14+06:35
5Martin Kočí OK99 Hradec Králové46:07+07:28
6Jakub Háj OK99 Hradec Králové46:11+07:32
7Laust Berg Odense OK47:33+08:54
8Mikko Sabel Hiisirasti50:31+11:52
9Mikko Halonen Raittius ja Nuorisoseura Käyhk50:44+12:05
10Jordi Domenech Club Orientació Mallorca52:53+14:14
11Petri Vainio Kalevan Rasti54:00+15:21
12Luis Benito Zamora Club de Orientación Valladolid57:51+19:12
13Reto Wagner OLregioolten58:36+19:57
14Cristian Bellotto ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:00:09+21:30
15Klemen Kenda OK Gotska1:02:13+23:34
16Tomás Miera Salazar Club de Orientación Valladolid1:02:37+23:58
17Daniel Bär OLK WIGGERTAL1:03:11+24:32
18Ángel Frontela Mucientes Club de Orientación Valladolid1:06:14+27:35
19Roland Vogl SV Mietraching1:07:45+29:06
20Raül Porta xinoxano1:08:34+29:55
21Thomas Keller Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:11:04+32:25
22Marcel Hoebig SV Bad Dueben1:14:51+36:12
23Mirko Montibeller Orienteering Crea Rossa A.S.D.1:15:54+37:15
24Reto Zwahlen Zwahlens Seeland1:16:09+37:30
25Xavier Arumi Rota Unió Excursionista Vic1:17:53+39:14
25Tomáš Nečas OK99 Hradec Králové1:17:53+39:14
27Carlos Ciria MUCHACHADA O-TEAM1:18:39+40:00
28Alex Wenger OLK WIGGERTAL1:19:37+40:58
29Luigi Lerose CUS Parma Orienteering1:20:31+41:52
30Javier Villares Represa Club de Orientación Valladolid1:21:55+43:16
31Fernando Martínez MUCHACHADA O-TEAM1:22:09+43:30
32Emilio De Angelis A.S.D. Arco di carta1:22:36+43:57
33Urs Müller OLK WIGGERTAL1:23:51+45:12
34Daniel Isla Zorita Club de Orientación Valladolid1:25:59+47:20
35Daniel Rettenmund Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:50:17+71:38
Ian Farrell Manchester and District OrientMP+ --:--
René Siegrist OLK WIGGERTALMP+ --:--
Johan Karlsson Nybro OKMP+ --:--

M21B (4.2km / 205m / 14KT)

1Stéphane Catalon Groupe Ligue Rhone Alpes43:08+00:00
2Jiri Cecka Slavia Hradec Kralove49:12+06:04
3Gyula Karolyi Tipo Orienteering Club49:57+06:49
4István Dankó Tipo Orienteering Club52:39+09:31
5Maksym Volk Ukrainka52:56+09:48
6Oleg Tyapkin Ukrainka54:06+10:58
7Bruno Häfeli Orientierungslauf-Gruppe Huttw54:46+11:38
8Attila Molnár Tipo Orienteering Club55:02+11:54
9Andrii Ostroushko Ukrainka58:25+15:17
10Sami Keskimäki Nakkilan Wisa1:04:55+21:47
10Hans Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:04:55+21:47
12Michael Rudolf OLK WIGGERTAL1:07:16+24:08
13Walter Neuenschwander Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:08:36+25:28
14Diego Milani Orient-Express Verona1:15:05+31:57
15Llorenç Coll Club Orientació Mallorca1:15:41+32:33
16Svend Erik Skovsgaard Viborg Orienteringsklub1:23:10+40:02
17Kjeld Tidemand Nielsen Viborg Orienteringsklub1:29:31+46:23
18Fabio Angeli SSD GAJA1:36:51+53:43
19Marc Nicolau Unió Excursionista Vic1:48:32+65:24
Graeme Baker Manchester and District OrientMP+ --:--

M21E (7.6km / 470m / 24KT)

1Olle Kärner Eesti Kaitseväe Spordiklubi54:03+00:00
2Osvald Kozak TJ Tesla Brno57:38+03:35
3Locatelli Yann CLUB SPORTIF EMHM59:34+05:31
4Benacek Philippe CLUB SPORTIF EMHM1:00:56+06:53
5Christian Hohl OLG Basel1:02:57+08:54
6Ralph Street BANG OK1:03:01+08:58
7Sebastian Hägler oljg holde1:03:23+09:20
8Stepan Dlabaja OK99 Hradec Králové1:04:11+10:08
9Zdenek Liscinsky TJ Tesla Brno1:04:44+10:41
10Martin Ivarsson OK Skogshjortarna1:06:24+12:21
11Bronislav Přibyl Wallachian Independent Team1:06:25+12:22
12Chatelon David orient' Express 421:07:13+13:10
13David Schorah Deeside O.C.1:07:20+13:17
14Oyvind Stokseth Halden SK1:07:47+13:44
15Diego Bau ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:08:29+14:26
16Atis Reskis Saldus OK1:08:34+14:31
17Ingo Horst TV Alsbach1:09:04+15:01
18Georgiy Mavchun Northern Wind1:09:09+15:06
19Nicholas Mulder Rand Orienteering Club1:10:32+16:29
20Beat Zimmermann Bucheggberger OL1:11:36+17:33
21Tomáš Janovský SK Praga1:11:47+17:44
22Michele Franco ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:13:41+19:38
23Pavel Petrov Northern Wind1:13:42+19:39
24Gabriel Lombriser OLG Basel1:13:49+19:46
25Lorenzo Calabro Toohey Forest Orienteering Clu1:15:43+21:40
26Henning Spjelkavik IL Tyrving1:20:22+26:19
27Martin Kratochvil OOB Trebic1:23:47+29:44
28Simon Blum Pole Espoir Fontainebleau1:24:44+30:41
29Alberto Simionato ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:26:51+32:48
30Thomas Hofer Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:27:48+33:45
31David Alcock Airienteers1:37:19+43:16
32Cosimo Guasina ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:45:18+51:15
33Lukas Kriz OOB Trebic1:48:34+54:31
34Roman Veznik O-Hrot2:15:18+81:15
Jiri Novotny O-HrotMP+ --:--
Lukas Müller Orientierungslauf-Gruppe HuttwMP+ --:--
Hans-olof Amblie IFK LidingöMP+ --:--

M35 (6.4km / 350m / 17KT)

1Akseli Ahtiainen Kalevan Rasti51:55+00:00
2Mikko Salonen Rajamäen Rykmentti59:22+07:27
3Roger Goddard FVO Hillside1:00:05+08:10
4Mark Stodgell Walton Chasers1:01:40+09:45
5Thomas Fredberg Silkeborg OK1:02:11+10:16
6Peter Sinding Poulsen Silkeborg OK1:05:16+13:21
7Martin Veitsberger Kalksburg OL1:07:14+15:19
8Peter Viskup Slavia ZU Zilina1:07:50+15:55
9Nigel Wright Northern Navigators1:11:33+19:38
10José Manuel Martínez Adolince Sevilla1:14:17+22:22
11Jan Kaplan OK Lokomotiva Pardubice1:14:36+22:41
12Jozef Kral Slavia ZU Zilina1:18:57+27:02
13Roman Hrazdil Slavia ZU Zilina1:25:25+33:30
14Edu Masoliver Unió Excursionista Vic1:28:38+36:43
15Alessandro Dipace Varese Orienteering1:30:59+39:04
16Javier Gonzaga Rios www.viatorplusultra.com1:41:19+49:24
17Javier Misas Gento Adolince Sevilla1:43:56+52:01
18Robert Pobežin OK Trzin1:49:27+57:32
19Carlos Lobo Clube do Pessoal da EDP2:01:39+69:44
20Daniel Rodríguez MUCHACHADA O-TEAM2:05:47+73:52
21Janez Cimerman OK Azimut2:45:59+114:04

M40 (5.8km / 315m / 17KT)

1Mika Ahola NAVI52:27+00:00
2Pierre Elias ACA54:09+01:42
3Herwig Allwinger OK Brežice54:18+01:51
4Ben Stansfield Forth Valley Orienteers54:46+02:19
5Georg Wittberger Kalksburg OL54:49+02:22
6Thomas Frei OLV Baselland55:24+02:57
7Tore Bredalen Nittedal Orientering56:34+04:07
8Teemu Korhonen Raittius ja Nuorisoseura Käyhk56:51+04:24
9Olaf Binsch The Hague58:25+05:58
10Rolandas Backys Fortuna58:48+06:21
11Richard Baxter South Yorkshire Orienteers1:03:09+10:42
12Urpo Väänänen Kalevan Rasti1:03:50+11:23
13Andrej Zelenin USG Chemnitz1:04:10+11:43
14Chris Poole Cleveland Orienteering Klub1:04:47+12:20
15Laurent Astrade ECHO73 CHAMBERY1:06:37+14:10
16Petr Vobornik SK Chotebor1:06:42+14:15
17Regis Gaydon Club des Sports de Montagne de1:13:59+21:32
18Nicolai Kliem Farum OK1:14:16+21:49
19Jose Bernardo LUSOS OK1:14:57+22:30
20Libor Novak OK 24 Praha1:15:14+22:47
21Paul Gebbett Bristol Orienteering Klub1:16:46+24:19
22Thomas Mühlbacher NF Steiermark1:17:08+24:41
23Ernst Sultanbekov Ufa-united1:17:22+24:55
24Vialard Jérôme ACA1:17:32+25:05
25Guntars Kikucs Saldus OK1:21:42+29:15
26Milos Kamaryt MLOK Marianske Lazne1:21:50+29:23
27Roland Pach CA Rosé1:23:12+30:45
28Joël Tremoulet Figeac Nature Orientation1:24:54+32:27
29Aussan Jean Orientation caennaise1:26:36+34:09
30Rupert Parkinson Forth Valley Orienteers1:27:12+34:45
31Sergey Kudryashov Ufa-united1:31:47+39:20
32Günther Rosenkranz OL Andritz1:32:11+39:44
33Jan Holec SKOB Ostrava1:33:26+40:59
34Peluso Bertrand C.S.PERTUIS1:34:30+42:03
35Bruno Cottret CAHORS O'QUERCY1:35:29+43:02
36Miroslav Dedek MLOK Marianske Lazne1:39:54+47:27
37Gwenael Le Rouzic OPA MONTIGNY1:48:38+56:11
38Pavel Bina MLOK Marianske Lazne1:53:10+60:43
39Jan Zanda SK Chotebor1:58:36+66:09
40Pigeon Eric Orientation caennaise2:06:24+73:57
Lionel Quenet St Brieuc OrientationMP+ --:--

M45 (5.3km / 290m / 17KT)

1Siegfried Opetnik HSV Bleiburg50:22+00:00
2Stefan Rudolf OLK WIGGERTAL52:15+01:53
3Miroslav Krecek KOB ZPV Prostejov52:25+02:03
4Petr Kozina SK Praga53:11+02:49
5Ivo Novák SK Praga53:36+03:14
6Hugues Gillard Balise 7754:34+04:12
7Richard Blom Frolunda OL54:50+04:28
8Urs Zinniker OLK WIGGERTAL56:20+05:58
9Helge Lang Pedersen Farum OK56:30+06:08
10Lukas Jenzer Orientierungslauf-Gruppe Huttw56:47+06:25
11Géza Molnár GenMill56:54+06:32
12Moritz Etter AGOROSSO BERGAMO57:18+06:56
13Pascal Legere SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV57:42+07:20
14Sylvain Gire Individuals/No club58:27+08:05
15Olivier Basset Groupe Ligue Rhone Alpes59:13+08:51
16Kenn Kristensen Herning O-Klub59:22+09:00
17Jens Hansen Tisvilde Hegn OK1:00:04+09:42
18Kent Lodberg OK PAN Aarhus1:01:08+10:46
19Mark Adams Hertfordshire Orienteering Clu1:03:43+13:21
20Nikolaj Jordanov VSK Mendelu Brno1:04:06+13:44
21Eric Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI1:05:09+14:47
22Tobias Wolf Berchziechen und Strüchewetzer1:05:32+15:10
23Raoux Pierre Agglomération Montpellier Spor1:05:48+15:26
24Eric Mermin Groupe Ligue Rhone Alpes1:05:58+15:36
25Jan Arild Johnsen Fossum IF1:06:00+15:38
26Bertrand Pellin AC Beauchamp1:06:23+16:01
27Luis Mahou COTA1:07:00+16:38
28Albert Mingaleev Ufa-united1:10:45+20:23
29Václav Roudný OK Lokomotiva Pardubice1:11:32+21:10
30Peter Heim OL-Team Filder1:11:37+21:15
31Papin Philippe SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV1:11:39+21:17
32Robert Roche Club des Sports de Montagne de1:12:29+22:07
33Jan Hauerslev OK PAN Aarhus1:14:47+24:25
34Manuel Parrilla Adolince Sevilla1:16:43+26:21
35Anders Laage Kragh OK Roskilde1:20:48+30:26
36Sergey Chernykh Orienta-OPAL1:21:07+30:45
37Tomas Prochazka OK Lokomotiva Pardubice1:21:25+31:03
38Simon Hunt FriesdorfFlyers1:23:41+33:19
39Georg Pregartner OLC Rudersdorf1:26:21+35:59
40Peter Kollenbach Ski-Club Helsa e.V.1:27:07+36:45
41Jose Angel Ramos Román Adolince Sevilla1:27:12+36:50
42Greg Hull Airienteers1:28:52+38:30
43Dario D'amico OK lasagne1:29:53+39:31
44Fabio Fiorini OK lasagne1:37:27+47:05
45Klaus Wolsing Mariager Fjord OK1:40:18+49:56
46Rune Nergard Nittedal Orientering1:41:38+51:16
47Jean-jacques Picazo C.S.PERTUIS1:49:59+59:37
48Josep Palau Club Orientació Catalunya2:04:18+73:56
49Valentino Nicolis ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ2:06:12+75:50
50Andras Peter Incze H-KFKI Optimista Sport Klub2:19:33+89:11

M50 (5.1km / 280m / 16KT)

1Karolis Mickevicius Azuolas47:57+00:00
2Martin Dean FVO Dunblane47:59+00:02
3Juris Kokins Auseklis IK48:42+00:45
4Jarmo Lehto Vehkalahden Veikot49:10+01:13
5Heikki Vestola Nastolan Terä51:08+03:11
6Kestutis Abramikas Individuals/No club52:21+04:24
7Dupoirieux Gilles Loisir Orientation Sanchey52:40+04:43
8David Hrabanek SK Praga55:30+07:33
9Bernard Peissard OLC SKOG FRIBOURG56:17+08:20
10Oleg Pakhomov Ufa-united58:10+10:13
11Anders Rahmqvist IFK Lidingö58:46+10:49
12Tjelvar Otterbjörk Umea Orienteringsklubb58:51+10:54
13Christian Cachard Club des Sports de Montagne de59:18+11:21
14Vesa Tonder Raittius ja Nuorisoseura Käyhk59:27+11:30
15Libor Hirs VSK Mendelu Brno1:00:49+12:52
16Volodymyr Rudakov Ukrainka1:01:44+13:47
17Marc Vandemaele Kempische Oriëntatielopers1:02:26+14:29
18Andrew Jones BANG OK1:02:51+14:54
19Anton Khlebnikov CO Chenau1:03:04+15:07
20Frédéric Gibiat C.S.PERTUIS1:03:37+15:40
21Gregers Jorgensen Ballerup OK1:04:03+16:06
22Peter Jones Airienteers1:05:33+17:36
23Marat Mudarisov Ufa-united1:09:17+21:20
24Pekka Valkonen Kangasniemen Kalske1:11:33+23:36
25Gerrit Van De Riet OLifant1:12:16+24:19
26Henrik Nielsen Tisvilde Hegn OK1:13:08+25:11
27Bedřich Sáňka OK Lokomotiva Pardubice1:13:59+26:02
28Hanspeter Ryser Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:14:56+26:59
29Audouin Laurent Azimut Orientation Castres1:15:10+27:13
30Albertino Parnigotto ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:15:11+27:14
31Segonne Christian Azimut Orientation Castres1:15:20+27:23
32David Saunders Hertfordshire Orienteering Clu1:16:28+28:31
33Beeler Robert OLG Goldau1:18:25+30:28
34Erik Andersen Odense OK1:20:09+32:12
35Jens Hartmann OLG St. Gallen / Appenzell1:20:37+32:40
36Zbynek Krejcik Wallachian Independent Team1:21:27+33:30
37Julius Garray Pegase CO1:23:48+35:51
38Vladimír Vícha OK Lokomotiva Pardubice1:26:42+38:45
39Rais Bayburin Ufa-united1:28:01+40:04
40Pat Mccavana GEN1:30:05+42:08
41Vojtech Jaros KOB ZPV Prostejov1:30:06+42:09
42Jerry Purkis Saxons OC1:35:19+47:22
43Alain Groc AC Beauchamp1:36:01+48:04
44Petr Klimpl OK Lokomotiva Pardubice1:36:29+48:32
45Tor Udd Markbygdens OK1:41:03+53:06
46Michael Andersson Göteborg-Majorna OK1:43:00+55:03
47François Coulier CSPERTUIS1:45:44+57:47
48Davide Chiocca GO-Cai Monfalcone2:00:38+72:41
49Martin Aggeler OLK WIGGERTAL2:13:56+85:59
André Hermet Pole Espoir FontainebleauMP+ --:--
Fulvio Pacor SSD GAJAMP+ --:--

M55 (4.8km / 245m / 13KT)

1Mikael Tarandi IFK Lidingö47:07+00:00
2Insaf Ishmukhametov Ufa-united48:00+00:53
3Günther Dobnik OLC Union Viktring56:33+09:26
4Manuel Dias Lisboa OK56:47+09:40
5Willy Olsson OK Skogsfalken58:25+11:18
6Jos Gilot Kempische Oriëntatielopers58:29+11:22
7Eddy Gressens Kempische Oriëntatielopers58:37+11:30
8Silvio Strub Orientierungslauf-Gruppe Huttw58:38+11:31
9Andris Kosmacevs Auseklis IK59:38+12:31
10Sándor Fey CS TranSilva Cluj59:40+12:33
11Soren Larsen FIF Hillerod1:04:36+17:29
12Keld Gade Viborg Orienteringsklub1:06:04+18:57
13Bard Natvig Nittedal Orientering1:08:56+21:49
14Jiří Jirka KOB ZPV Prostejov1:09:20+22:13
15Jean-pierre Mazard Club des Sports de Montagne de1:09:32+22:25
16John Franklin Southdowns Orienteers1:10:22+23:15
17Stefano Bisoffi CUS TORINO ORIENTEERING1:11:16+24:09
18Stig Barrett Viborg Orienteringsklub1:11:19+24:12
19Charlie Turner South London Orienteers1:12:21+25:14
20Ole Galle Holbak OK1:12:53+25:46
21Walter Marti Swiss O Tours1:14:00+26:53
22Mykola Filchenko Ukrainka1:14:09+27:02
23Martin Checkley Totana Nomads1:14:51+27:44
24Gianluca Gobbi OK lasagne1:18:52+31:45
25Thomas Schoepf Swiss O Tours1:20:09+33:02
26Robert Mayrhofer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK1:20:55+33:48
27Ray Collins Walton Chasers1:22:50+35:43
28Noldi Schneider zelg1:23:00+35:53
29Wolfgang Gartlgruber hsv pink1:24:09+37:02
30Armando Santos Clube do Pessoal da EDP1:24:41+37:34
31Jörgen Jörgensen Viborg Orienteringsklub1:25:04+37:57
32Helge Soegaard Mariager Fjord OK1:25:08+38:01
33Erich Faulhammer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK1:25:30+38:23
34Charles Nelson Harlequins OC1:26:26+39:19
35Bjarne S. Jensen FIF Hillerod1:29:55+42:48
36Peter Lange SV Mietraching1:33:37+46:30
37Eddie De Kerf trol1:37:41+50:34
38Roberto Odone VIVAIO1:37:53+50:46
39Jussi Seppanen Sallan Karhut1:42:16+55:09
40Günther Prommer Naturfreunde Villach Orienteer1:46:27+59:20
41Juhani Aaltonen Sallan Karhut1:50:29+63:22
42Karl Pongratz HSV Pinkafeld1:57:27+70:20
43Pavel Jahn Wallachian Independent Team2:06:02+78:55
Daniel Seckler la Foulee châteaurenardaiseMP+ --:--
Vladislav Piják KOB Sokol PezinokMP+ --:--
Poul Egander Groen Mariager Fjord OKMP+ --:--

M60 (4.0km / 175m / 13KT)

1Jouni Savelainen HS/Torppis34:37+00:00
2Karlis Magons Auseklis IK37:47+03:10
3Bernard Perichon OPA MONTIGNY38:52+04:15
4Hansjoerg Suter CA Rosé41:44+07:07
5Janis Buls Auseklis IK42:10+07:33
6Ales Chmelik VSK Mendelu Brno42:11+07:34
7Heikki Kyyrönen Rajamäen Rykmentti44:14+09:37
8Erkki Sabel Hiisirasti45:44+11:07
9Roy Dawson Newcastle and Tyneside47:44+13:07
10Carl Malling Randers OK48:07+13:30
11Juhani Kytöjoki Rasti-Jyry48:50+14:13
12Robert Zwahlen Zwahlens Seeland49:54+15:17
13Jaromir Burianek Wallachian Independent Team50:34+15:57
14Andris Tauvens Auseklis IK51:49+17:12
15Christian Strandgaard Sollerod OK52:07+17:30
16Dzintars Grigulis Auseklis IK53:47+19:10
17Janis Biezais Auseklis IK54:53+20:16
18Eigil Skammelsen Silkeborg OK56:23+21:46
19Peter Ross Manchester and District Orient56:43+22:06
20Karsten Schultz FIF Hillerod57:33+22:56
21Jorgen Münster-swendsen Sollerod OK1:00:03+25:26
22Janis Skruzmanis Auseklis IK1:00:27+25:50
23Seppo Keskimäki Nakkilan Wisa1:01:26+26:49
24Fausto Fiocca Orientalp - Societa romana ori1:02:18+27:41
25Wolfgang Germ Naturfreunde Villach Orienteer1:02:36+27:59
26Vlastimil Dvorak Banik Ostrava1:05:24+30:47
27Fritz Steiner bussola ok1:07:21+32:44
28Karl Ditlevsen Horsens OK1:09:08+34:31
29Dery Serge Balise 101:10:23+35:46
30Emil Olesen FIF Hillerod1:12:52+38:15
31Yuriy Nurgaliev Ufa-united1:14:19+39:42
32Pierangelo Bellotti Orientalp - Societa romana ori1:14:55+40:18
33Eric Wainwright Red Roos1:20:37+46:00
34Henrik Kjerderqvist OK-73 Gladsaxe1:23:36+48:59
35Gregor Wyder OLG Thun Zimmerwald1:27:50+53:13
36Yann Jequel Nantes Atlantique Orientation1:28:37+54:00
37Mogens Jorgensen Sollerod OK1:29:06+54:29
38Chris Virgo Noved OC1:37:18+62:41
39Ladislav Kocbach Bergens TF1:44:49+70:12
40Lars Lundstrom Helsingin Suunnistajat1:49:19+74:42
Friedrich Sommer OLK WIGGERTALMP+ --:--

M65 (3.6km / 145m / 10KT)

1Helmut Conrad USV TU Dresden32:43+00:00
2Arvo Jonkka RastiKarhut39:46+07:03
3Peteris Novikovs Seniors39:57+07:14
4Algirts Bolshteins Auseklis IK40:56+08:13
5Reijo Haaja Valkeakosken Haka42:09+09:26
6Bertil Ingemarsson HESTRA IF42:28+09:45
7Ivars Brants Alnis42:47+10:04
8Béla Komár Herkules SE Balatonalmádi44:50+12:07
9Vilis Dubrovskis Seniors46:55+14:12
10Osmo Peitsala HS-Espoo47:27+14:44
11Ole F. Thomsen Hjoerring OK, Vendelboerne49:31+16:48
12Winfried Rode Ski-Club Helsa e.V.50:22+17:39
13Vadim Urvantsev Northern Wind52:11+19:28
14Knud Lykking OK-73 Gladsaxe52:32+19:49
15Gunner Jorgensen OK-73 Gladsaxe52:37+19:54
16Karl Keddy TSC Eintracht Dortmund 48/9553:14+20:31
17Jan-ulf Karlsson Malilla OK54:02+21:19
18Edi Baumann Swiss O Tours55:23+22:40
19Andris Ozols Auseklis IK56:39+23:56
20Arne Pedersen Mariager Fjord OK57:23+24:40
21David Mawdsley Manchester and District Orient58:01+25:18
22Christian Studer OLG Murten59:17+26:34
23Dan Haagerup Tisvilde Hegn OK1:00:11+27:28
24Osmo Lindeman HS-Malmi1:00:12+27:29
25Wilmar Kern SV Bad Dueben1:02:19+29:36
26Giancarlo Gozzer Orienteering Crea Rossa A.S.D.1:03:47+31:04
27Guntis Upacers Auseklis IK1:04:13+31:30
28Bengt Petersson Nybro OK1:05:23+32:40
29Jorn Andreasen OK-73 Gladsaxe1:09:18+36:35
30Fons Bosch trol1:29:39+56:56
31Ansis Ozolins Auseklis IK1:40:56+68:13
Anders Buhré Nybro OKMP+ --:--

M70 (3.1km / 115m / 8KT)

1Tassilo Schmalfeld SSV Planeta Radebeul30:35+00:00
2Horst Mevius Luebecker TS40:54+10:19
3Ivars Vitins Auseklis IK44:08+13:33
4Herwig Renger Heeressportverein46:06+15:31
5Adolf Kempf KTV Altdorf48:24+17:49
6Dolfi Rotovnik Tisvilde Hegn OK51:17+20:42
7Tom Norlin Petersen OK-73 Gladsaxe52:50+22:15
8Pieter Mulder OLG Goldau57:50+27:15
9Peter Dobos Stars Orienteering Club1:05:28+34:53
Harvey Du Cros Individuals/No clubMP+ --:--

W10 (1.8km / 70m / 7KT)

1Hanna Wey OLV Baselland20:35+00:00
2Laura Schaumann OL HSV Wr. Neustadt21:37+01:02
3Nanna Lysemose Poulsen Silkeborg OK21:51+01:16
4Lizzie Stansfield Forth Valley Orienteers21:59+01:24
5Venla Salonen Rajamäen Rykmentti24:57+04:22
6Maelle Le Rouzic OPA MONTIGNY30:17+09:42
7Holly Stodgell Walton Chasers30:41+10:06
8Marta Kliem Farum OK33:54+13:19
9Carina Veitsberger Kalksburg OL34:41+14:06
10Maya Hampshirewright Northern Navigators40:10+19:35
11Jeneba Hampshirewright Northern Navigators45:09+24:34
12Jeanne Tremoulet Lise Fanillade Figeac Nature Orientation46:37+26:02
13Hanna Herzfeld Berchziechen und Strüchewetzer1:02:48+42:13

W12 (1.9km / 70m / 8KT)

1Kateřina Janovská SK Praga15:44+00:00
2Elina Nissinen NAVI18:44+03:00
3Nadia Pfiel OLK WIGGERTAL21:00+05:16
4Eveliina Ahola NAVI21:57+06:13
5Ladina Ammann OLK WIGGERTAL23:06+07:22
6Zuzka Hrabánková SK Praga24:11+08:27
7Clare Stansfield Forth Valley Orienteers26:35+10:51
8Jana Kreckova KOB ZPV Prostejov29:26+13:42
9Pia Ocvirk OK Japetic31:44+16:00
10Justina Backyte Fortuna32:21+16:37
11Ingrid Bredalen Nittedal Orientering33:18+17:34
12Éléna Coulier CSPERTUIS46:20+30:36
13Berjoan Julia Agglomération Montpellier Spor48:37+32:53
14Virginia Nicolis ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ53:42+37:58
15Sabina Pilcova KOB ZPV Prostejov1:02:54+47:10
16Sara Lysemose Poulsen Silkeborg OK1:09:42+53:58
17Eadaoin Mccavana GEN1:12:39+56:55
18Laura Parkinson Forth Valley Orienteers1:22:34+66:50

W14 (2.8km / 105m / 11KT)

1Sarah Pfiel OLK WIGGERTAL24:37+00:00
2Zuzana Kozinova SK Praga25:01+00:24
3Lena Mathys zelg26:06+01:29
4Tanja Häfeli Orientierungslauf-Gruppe Huttw26:43+02:06
5Marie Picazo C.S.PERTUIS27:03+02:26
6Perrine Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI27:56+03:19
7Klára Hrabánková SK Praga29:57+05:20
8Mathilde Body Groupe Ligue Rhone Alpes30:18+05:41
9Pauline Elias ACA30:49+06:12
10Julie Bornard Groupe Ligue Rhone Alpes31:42+07:05
11Nolwenn Le Rouzic OPA MONTIGNY37:36+12:59
12Emeline Lafarge Groupe Ligue Rhone Alpes37:52+13:15
13Inka Salonen Rajamäen Rykmentti38:32+13:55
14Marine Bonora Groupe Ligue Rhone Alpes38:55+14:18
15Monika Backyte Fortuna41:13+16:36
16Dana Chaillard Groupe Ligue Rhone Alpes42:05+17:28
17Anastasiya Didenko Ukrainka43:00+18:23
18Aoife Mccavana GEN44:10+19:33
19Rikke Ivarsen OK PAN Aarhus45:12+20:35
20Fiona Basset Groupe Ligue Rhone Alpes45:43+21:06
21Julia Blom Frolunda OL48:25+23:48
22Barbara Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw56:50+32:13
23Caroline Cottret CAHORS O'QUERCY59:28+34:51
24Ingrid Nytun Nergard Nittedal Orientering1:03:42+39:05
25Julia Defix Groupe Ligue Rhone Alpes1:08:14+43:37
26Adela Novakova SK Praga1:20:33+55:56
Béatrice Falga Groupe Ligue Rhone AlpesMP+ --:--

W16 (3.3km / 165m / 13KT)

1Alexandra Lebedeva Northern Wind25:25+00:00
2Anouk Leloup Groupe Ligue Rhone Alpes28:26+03:01
3Alena Vobornikova SK Chotebor30:06+04:41
4Katerina Novakova OK 24 Praha31:08+05:43
5Nais Devrieux Groupe Ligue Rhone Alpes32:00+06:35
6Oona Valkonen Kangasniemen Kalske32:36+07:11
7Sabine Oficiere Saldus OK37:17+11:52
8Barbora Pijáková KOB Sokol Pezinok37:42+12:17
9Margaux Hummel-azais Groupe Ligue Rhone Alpes37:44+12:19
10Julia Bihel Groupe Ligue Rhone Alpes38:15+12:50
11Theresa Reinisch Naturfreunde Villach Orienteer38:38+13:13
12Katerina Pavlu SK Praga40:44+15:19
13Elena Ryser Orientierungslauf-Gruppe Huttw43:20+17:55
14Viivi Valkonen Kangasniemen Kalske43:49+18:24
15Anne-claire Defix Groupe Ligue Rhone Alpes47:04+21:39
16Lou Denaix Groupe Ligue Rhone Alpes49:16+23:51
17Andréa Letoublon Groupe Ligue Rhone Alpes52:15+26:50
18Jessica Appleton Airienteers52:45+27:20
19Silvia Parrilla Adolince Sevilla52:51+27:26
20Peluso Severine C.S.PERTUIS56:45+31:20
21Estelle Falcoz Groupe Ligue Rhone Alpes1:56:52+91:27
Valentine Maisonneuve Groupe Ligue Rhone AlpesMP+ --:--

W18 (4.2km / 200m / 11KT)

1Isia Basset Groupe Ligue Rhone Alpes36:40+00:00
2Resi Rathmann SV Schmalkalden 0437:20+00:40
3Ekaterina Chetaeva Northern Wind39:08+02:28
4Karolina Tepla Slavia Hradec Kralove41:46+05:06
5Anna Kozinova SK Praga43:09+06:29
6Marion Richin Pole Espoir Fontainebleau44:21+07:41
7Kateřina Kamenická OK99 Hradec Králové44:39+07:59
8Outi Valkonen Kangasniemen Kalske46:15+09:35
9Cerys Jones Airienteers46:16+09:36
10Abigail Longhurst FVO Hillside47:03+10:23
11Hochuli Tamara OLG Goldau49:54+13:14
12Marie Krejcikova Wallachian Independent Team51:31+14:51
13Lilian Beeler OLG Goldau51:49+15:09
14Lenka Kreckova KOB ZPV Prostejov59:26+22:46
15Liga Baumane Saldus OK1:07:16+30:36

W20 (5.0km / 245m / 13KT)

1Magalie Cordeiro-mendes Pole Espoir Fontainebleau55:57+00:00
2Maria Lange SV Mietraching57:06+01:09
3Maylis Denaix Groupe Ligue Rhone Alpes1:33:51+37:54
4Anais Guelennot Brest Orientation1:55:46+59:49

W21A L (4.8km / 245m / 13KT)

1Brit Horst USV TU Dresden46:21+00:00
2Nina Azebová OK99 Hradec Králové47:37+01:16
3Barbora Krejcikova Wallachian Independent Team51:12+04:51
4Christine Friedrich ol norska51:48+05:27
5Daniela Čepová OK99 Hradec Králové52:53+06:32
6Sarka Kasparova Přátelé orientačního běhu Opav58:04+11:43
7Anna Strub Orientierungslauf-Gruppe Huttw59:51+13:30
8Regula Wagner OLregioolten1:00:28+14:07
9Sabine Poitz USV TU Dresden1:01:06+14:45
10Lenka Ratkovska OOB Trebic1:02:21+16:00
11Agnes Harreither Kalksburg OL1:02:30+16:09
12Jacob Florence C.S.PERTUIS1:07:05+20:44
13Alice Dal Bello ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:08:07+21:46
14Monjauze Marion C.S.PERTUIS1:10:04+23:43
15Katrien Bruyninckx Kempische Oriëntatielopers1:11:32+25:11
16Ulrike Winkler TOLF Berlin ev1:20:45+34:24
17Michaela Procházková OK Lokomotiva Pardubice1:22:13+35:52
18Stanislava Smidova OOB Trebic1:22:40+36:19
19Kamila Kuncířová Jiskra Havlíčkův Brod1:23:55+37:34
20Alicia Perez Alonso A Roelo- Montaneiros1:33:26+47:05
21Urša Tomažin OK Azimut1:45:12+58:51
Tereza Tepla Slavia Hradec KraloveMP+ --:--

W21A S (3.7km / 165m / 12KT)

1Heidi Stokseth Halden SK31:16+00:00
2Jenni Järvinen Hiisirasti37:22+06:06
3Ksenia Chernykh Orienta-OPAL38:51+07:35
4Anna Tarandi IL Tyrving41:06+09:50
5Flurina Donatsch Orientierungslauf-Gruppe Huttw46:30+15:14
6Betlem Polo xinoxano48:51+17:35
7Karin Vogl SV Mietraching49:18+18:02
8Dana Suhotska Fancy49:26+18:10
9Elisabeth Olsberg Lessebo OK49:31+18:15
10Agnes Vilanova Unió Excursionista Vic49:44+18:28
11Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf50:06+18:50
12Grillon Celine CLUB SPORTIF EMHM54:05+22:49
13Mirja Jenzer Orientierungslauf-Gruppe Huttw54:39+23:23
14Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda56:18+25:02
15Sabrina Zaugg Orientierungslauf-Gruppe Huttw58:35+27:19
16Anne Klein Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:01:08+29:52
17Margarita Ferres Unió Excursionista Vic1:01:18+30:02
18María José Velasco MUCHACHADA O-TEAM1:04:15+32:59
19Ingrid Padros Unió Excursionista Vic1:04:46+33:30
20Ester De Paz Unió Excursionista Vic1:11:30+40:14
21Helen Anthony Airienteers1:24:08+52:52
22Teresa Alonso www.viatorplusultra.com1:48:54+77:38
23Sonia Marzo CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN2:18:17+107:01
Emma Tarandi IFK LidingöMP+ --:--
Jackie Mccavana GENMP+ --:--

W21B (2.8km / 105m / 11KT)

1Ieva Krastina Valmiera27:10+00:00
2Rikke Lysemose Poulsen Silkeborg OK28:24+01:14
3Eszter Lajtai Tipo Orienteering Club29:24+02:14
4Lowri Jones Airienteers33:30+06:20
5Eva Svihovska Sportcentrum Jicin34:31+07:21
6Roberta Colombo Nirvana Verde35:35+08:25
7Heidi Seppanen Sallan Karhut36:07+08:57
8Barbara Studer OLG Murten36:46+09:36
9Jenni Helava Nakkilan Wisa38:09+10:59
10Mónica Figueroa A Roelo- Montaneiros39:37+12:27
11Ágnes Németh Dr. Tipo Orienteering Club39:50+12:40
12Silvia Delgado LUSOS OK43:07+15:57
13Hilde Nytun Martinsen Nittedal Orientering43:12+16:02
14Ievgeniia Olshanska Ukrainka45:25+18:15
15Sabine Emde Kalksburg OL45:28+18:18
16Natalia Gorro Club Orientació Catalunya49:18+22:08
17Tetiana Olshanska Ukrainka49:24+22:14
18Carmen Pedrero Adolince Sevilla51:02+23:52
19Natalie Zwahlen Zwahlens Seeland53:07+25:57
20Vlasta Jarc GO-Cai Monfalcone53:49+26:39
21Antje Kern SV Bad Dueben55:08+27:58
22Toninaina Santamaria Club Orientació Mallorca55:40+28:30
23Jana Bär OLK WIGGERTAL56:23+29:13
24Birgitte Bach Viborg Orienteringsklub59:09+31:59
25Marianne Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:06:08+38:58
26Anne Grethe Gustavsen Nittedal Orientering1:08:00+40:50
27Doris Aggeler OLK WIGGERTAL1:19:06+51:56
Inna Iendrzhiievska UkrainkaMP+ --:--
Grethe Jörgensen Viborg OrienteringsklubMP+ --:--
Schwarz Katrin AGOROSSO BERGAMOMP+ --:--

W21E (6.1km / 330m / 15KT)

1Kirti Rebane Eesti Kaitseväe Spordiklubi51:33+00:00
2Zsuzsa Fey IL Tyrving53:58+02:25
3Mari Väänänen Kalevan Rasti54:29+02:56
4Natalia Ukhorskaya Northern Wind56:36+05:03
5Zdenka Kozakova TJ Tesla Brno59:59+08:26
6Chatelon Lucile orient' Express 421:00:56+09:23
7Olga Glebova Northern Wind1:02:47+11:14
8Paula Iso-markku Kalevan Rasti1:02:53+11:20
9Kim Baxter South Yorkshire Orienteers1:04:09+12:36
10Ingvild Gjessing Bakkelaget1:06:33+15:00
11Valerie Suter CA Rosé1:09:58+18:25
12Svetlana Pukalova Northern Wind1:10:04+18:31
13Hazel Dean FVO Dunblane1:11:03+19:30
14Rasa Ivanauskaite OK Fortuna1:12:55+21:22
15Karen Poole Cleveland Orienteering Klub1:15:25+23:52
16Nikolina Stepan OK Torpedo1:15:56+24:23
17Mojca Flerin Orientacijski klub Komenda1:17:35+26:02
18Asa Lindqvist Umea Orienteringsklubb1:18:58+27:25
19Marie Desrumaux SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV1:33:45+42:12
20Veronique Decroix SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV1:34:48+43:15
21Esther Arias MUCHACHADA O-TEAM1:50:54+59:21
22Fremont Johanne SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV2:00:21+68:48

W35 (5.0km / 245m / 13KT)

1Ingela Mattsson Pargas IF51:07+00:00
2Heidi Salonen Rajamäen Rykmentti55:12+04:05
3Faye Pinker Airienteers1:00:11+09:04
4Rima Backiene Fortuna1:03:50+12:43
5Ursina Mathys zelg1:05:41+14:34
6Tünde Allwinger OK Brežice1:10:23+19:16
7Anne Berrehar OPA MONTIGNY1:12:52+21:45
8Iva Kaplanová OK Lokomotiva Pardubice1:14:43+23:36
9Ekaterina Zelenina USG Chemnitz1:15:00+23:53
10Cath Williams Walton Chasers1:18:10+27:03
11Miailhe Pascale ACA1:24:21+33:14
12Carole Tremoulet Figeac Nature Orientation1:27:38+36:31
13Barbara Angermann Sportunion Klagenfurt1:31:37+40:30
14Petra Janovská SK Praga2:02:07+71:00
Eva Ocvirk OK JapeticMP+ --:--

W40 (4.2km / 200m / 11KT)

1Sandra Olivier Balise 7742:52+00:00
2Petra Pilcova KOB ZPV Prostejov46:15+03:23
3Bodil Karlsmose Kliem Farum OK46:53+04:01
4Dunja Van De Riet OLifant47:36+04:44
5Barbara Zinniker OLK WIGGERTAL48:00+05:08
6Jana Kozinova SK Praga48:31+05:39
7Pia Molnár GenMill49:34+06:42
8Barbara Winkler Sportunion Klagenfurt50:21+07:29
9Eva Zehnder-gilgen Orientierungslauf-Gruppe Huttw50:29+07:37
10Kaleriia Tiapkina Ukrainka50:34+07:42
11Mietta Groeneveld The Hague53:04+10:12
12Kate Hampshire Northern Navigators53:16+10:24
13Maraval-fouillad Claire Azimut Orientation Castres56:51+13:59
14Renata Jirkova KOB ZPV Prostejov1:01:12+18:20
15Irena Novakova OK 24 Praha1:01:40+18:48
16Marilo Lahoz Adolince Sevilla1:02:40+19:48
17Sandrine Roche Club des Sports de Montagne de1:02:48+19:56
18Petra Kreckova KOB ZPV Prostejov1:03:01+20:09
19Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz1:03:44+20:52
20Miriam Kralova Slavia ZU Zilina1:05:16+22:24
21Brigitte Dersch-kollenbach Ski-Club Helsa e.V.1:05:17+22:25
22Veronika Pavlu SK Praga1:07:07+24:15
23Katerina Binova MLOK Marianske Lazne1:07:17+24:25
24Josie Stansfield Forth Valley Orienteers1:07:27+24:35
25Virpi Valkonen Kangasniemen Kalske1:07:31+24:39
26Marie Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI1:07:49+24:57
27Eva Vobornikova SK Chotebor1:08:35+25:43
28Lena Blom Göteborg-Majorna OK1:10:10+27:18
29Astrid Kristin Ruud Nittedal Orientering1:11:22+28:30
30Martina Kamarytova MLOK Marianske Lazne1:14:06+31:14
31Sophie Picazo C.S.PERTUIS1:15:11+32:19
32Margrit Beeler OLG Goldau1:15:58+33:06
33Elena Volkova Northern Wind1:17:47+34:55
34Kate Kilpatrick FriesdorfFlyers1:18:56+36:04
35Isabel Serrano Rico Adolince Sevilla1:26:39+43:47
36Dawn Goddard FVO Hillside1:32:47+49:55
37Ágnes Erdősné Németh Zalaegerszegi Tájékozódási Fut1:46:22+63:30
Veitsberger Susi Kalksburg OLMP+ --:--
Jelena Kriegelsteinova MLOK Marianske LazneMP+ --:--

W45 (4.0km / 175m / 13KT)

1Louise Longhurst FVO Hillside42:07+00:00
2Heather Fellbaum Manchester and District Orient50:31+08:24
3Agnes Aeberhard Swiss O Tours51:56+09:49
4Vicky Thornton Manchester and District Orient52:09+10:02
5Eva Roudná OK Lokomotiva Pardubice52:12+10:05
6Christine Jenzer Orientierungslauf-Gruppe Huttw53:10+11:03
7Anne Udd Markbygdens OK53:37+11:30
8Hana Tepla Slavia Hradec Kralove54:25+12:18
9Rosi Rudolf OLK WIGGERTAL55:51+13:44
10Annika Hogedal Göteborg-Majorna OK57:33+15:26
11Josefine Reinisch Naturfreunde Villach Orienteer58:08+16:01
12Ladislava Víchová OK Lokomotiva Pardubice59:39+17:32
13Annette Bonde Ballerup OK59:51+17:44
14Susanne Thomsen Tisvilde Hegn OK1:00:12+18:05
15Susanne Kristensen Herning O-Klub1:01:30+19:23
16Tatiana Pakhomova Ufa-united1:02:13+20:06
17Arja Vestola Nastolan Terä1:04:17+22:10
18Petra Lange SV Mietraching1:07:55+25:48
19Tarja Seppanen Sallan Karhut1:08:17+26:10
20Ilona Hrabánková SK Praga1:09:18+27:11
21Monika Krejcikova Wallachian Independent Team1:10:11+28:04
22Muriel Chouffart Pegase CO1:10:37+28:30
23Constanze Rathmann SV Schmalkalden 041:12:19+30:12
24Genevieve Pelletier Club des Sports de Montagne de1:14:29+32:22
25Hanne Ivarsen OK PAN Aarhus1:21:00+38:53
26Jana Glabaznova Wallachian Independent Team1:24:24+42:17
27Helle Nikkel Viborg Orienteringsklub1:24:57+42:50
28Brigitte Maget OLC Rudersdorf1:27:03+44:56
29Catherine Coulier CSPERTUIS1:38:49+56:42
30Dominique Luyts Balise 101:54:09+72:02
31Leni Mollsoe OK Roskilde2:04:28+82:21
Karen Jones BANG OKMP+ --:--
Vanspauwen Madeleine Azimut Orientation CastresMP+ --:--
Christiane Delatour ASOMP+ --:--
Dupoirieux Sophie Loisir Orientation SancheyMP+ --:--

W50 (3.7km / 165m / 12KT)

1Kati Cejka OLC SKOG FRIBOURG34:49+00:00
2Ayoe Berg Odense OK35:12+00:23
3Kari Elisabeth Natvig Nittedal Orientering35:45+00:56
4Olena Rudakova Ukrainka39:40+04:51
5Pia Luovula Suosmeren Salpa41:37+06:48
6Birgitta Olsson OK Skogsfalken45:00+10:11
7Maria-elena Liverani CUS TORINO ORIENTEERING45:45+10:56
8Rita Marti Swiss O Tours46:12+11:23
9Dilya Bayburina Ufa-united49:11+14:22
10Anette Egander Groen Mariager Fjord OK49:23+14:34
11Hanne Moller Andersen OK PAN Aarhus50:28+15:39
12Annie Combet Groupe Ligue Rhone Alpes52:49+18:00
13Jette Boenloekke Post OK-73 Gladsaxe53:50+19:01
14Francesca Guarato ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ55:49+21:00
15Ulla Lehto Vehkalahden Veikot56:47+21:58
16Daina Gredzena Auseklis IK57:02+22:13
17Claire Groc AC Beauchamp59:26+24:37
18Christine Collins Walton Chasers1:01:56+27:07
19Vera Khlebnikova CO Chenau1:02:38+27:49
20Delhasse Frédérique Balise 101:05:45+30:56
21Eva Pijáková KOB Sokol Pezinok1:06:39+31:50
22Maija Salmi Helsingin Suunnistajat1:14:33+39:44
23Luise Oswald Individuals/No club1:18:31+43:42
24Anita Rahmqvist IFK Lidingö1:19:05+44:16
25Skaidrite Krastina Valmiera1:19:08+44:19
26Päivi Litmanen HS-Espoo1:21:53+47:04
27Segret Brigiite Agglomération Montpellier Spor1:39:22+64:33
Audouin Myriam Azimut Orientation CastresMP+ --:--
Alison Saunders Hertfordshire Orienteering CluMP+ --:--

W55 (3.6km / 145m / 10KT)

1Judith Checkley Totana Nomads42:30+00:00
2Berjoan Claudie Agglomération Montpellier Spor46:22+03:52
3Mary Healy GEN46:36+04:06
4Sarah Brown BANG OK46:41+04:11
5Else Gudme OK-73 Gladsaxe50:24+07:54
6Monica Djurberg OK Tyr50:29+07:59
7Margherita Kurschinski Orientalp - Societa romana ori51:29+08:59
8Nadiya Nayda Ukrainka52:30+10:00
9Helena Jahnova Wallachian Independent Team53:34+11:04
10Rita Wyder OLG Thun Zimmerwald55:58+13:28
11Irena Stamure Auseklis IK56:23+13:53
12Maia Camerini VIVAIO57:47+15:17
13Gibiat Danielle C.S.PERTUIS58:13+15:43
14Eva Konring Olesen FIF Hillerod58:22+15:52
15Pia Gade Viborg Orienteringsklub59:39+17:09
16Ines Mayrhofer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK1:03:06+20:36
17Nelly Skammelsen Silkeborg OK1:03:43+21:13
18Gunta Lebedoka Auseklis IK1:05:12+22:42
19Madlen Zwahlen Zwahlens Seeland1:06:40+24:10
20Hildegard Rehorst TSC Eintracht Dortmund 48/951:07:29+24:59
21Annemette Galle Holbak OK1:10:55+28:25
22Marianne Lykking OK-73 Gladsaxe1:13:36+31:06
23Caty Dawson Newcastle and Tyneside1:13:58+31:28
24Birgit H. Jensen FIF Hillerod1:16:36+34:06
25Alena Klimplová OK Lokomotiva Pardubice1:17:21+34:51
26Rowan Purkis Saxons OC1:25:59+43:29
27Elisa Kjederqvist OK-73 Gladsaxe1:35:34+53:04

W60 (3.1km / 115m / 8KT)

1Elizabeth Borchorst Mariager Fjord OK37:46+00:00
2Ilona Dobos Stars Orienteering Club43:57+06:11
3Martha Prommer Naturfreunde Villach Orienteer44:31+06:45
4Klára Fey CS TranSilva Cluj47:03+09:17
5Mara Plaude Auseklis IK50:58+13:12
6Elisabeth Prettner LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK51:21+13:35
7Anna Cavallaro Orientalp - Societa romana ori51:49+14:03
8Ildi Komár Herkules SE Balatonalmádi53:38+15:52
9Trille Ditlevsen Horsens OK54:22+16:36
10Jan Ellis Manchester and District Orient54:42+16:56
11Maria Faulhammer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK1:04:23+26:37
12Teresa Turner South London Orienteers1:05:03+27:17
13Sarma Sika Auseklis IK1:12:51+35:05
Inger Kirkegaard Tisvilde Hegn OKMP+ --:--
Ilona Austra Vandana Auseklis IKMP+ --:--

W65 (2.6km / 105m / 7KT)

1Bjorg Kocbach Bergens TF32:54+00:00
2Liz Mulder OLG Goldau37:24+04:30
3Rigmor Schou Mariager Fjord OK37:40+04:46
4Jutta Renger Heeressportverein39:27+06:33
5Maira Liepa Auseklis IK39:51+06:57
6Ellen Thomsen Hjoerring OK, Vendelboerne42:00+09:06
7Gunnel Lindeman HS-Malmi43:32+10:38
8Annamaria Abram Orienteering Crea Rossa A.S.D.44:44+11:50
9Lisl Rass Individuals/No club45:05+12:11
10Maria Laj - Bellotti Orientalp - Societa romana ori47:22+14:28
11Vaira Černiševa OK Ziemelkurzeme48:26+15:32
12Paula Kyyrönen Rajamäen Rykmentti51:59+19:05
13Ulla Valnert OK-73 Gladsaxe54:45+21:51
14Varvara Tsodikova Ukrainka1:15:46+42:52

W70 (2.6km / 105m / 7KT)

1Ilze Bruce Auseklis IK33:15+00:00
2Raisa Mazzarina Auseklis IK49:09+15:54
3Sue Birkinshaw Manchester and District Orient50:40+17:25
4Erna Skujina Auseklis IK52:22+19:07
5Edeltraut Mevius Luebecker TS1:04:38+31:23

OPEN1 (6.4km / 350m / 17KT)

1Peter Bohuš Farmaceut Bratislava1:14:05+00:00
2Dirk Mönch Köpenicker Sport Club1:40:36+26:31
3Noel Schorah Deeside O.C.1:45:01+30:56
Feike Alewijnse OK TrzinMP+ --:--

OPEN2 (5.0km / 245m / 13KT)

1Beranova Barbora OK99 Hradec Králové55:44+00:00
2Jörg Schaumann OL HSV Wr. Neustadt59:59+04:15
3Roman Bina MLOK Marianske Lazne1:08:01+12:17
4Charlotte Turner South London Orienteers1:17:16+21:32
5Vaclav Zakouril SOK Turnov1:17:51+22:07
6Simon Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:32:39+36:55
7Elena Vorozhtsova Ufa-united1:52:04+56:20
8Herate Cecile C.S.PERTUIS1:52:39+56:55
9Pierriccardo Festa Orientalp - Societa romana ori2:09:02+73:18
10Viktoria Herzfeld Berchziechen und Strüchewetzer2:18:36+82:52

OPEN3 (3.3km / 165m / 13KT)

1Dominic Bär OLK WIGGERTAL33:21+00:00
2Gergely Erdős Zalaegerszegi Tájékozódási Fut38:16+04:55
3Nadia & Anja & M Pfiel OLK WIGGERTAL42:12+08:51
4Gábor Erdős Zalaegerszegi Tájékozódási Fut45:40+12:19
5Benjamin Wey OLV Baselland48:03+14:42
6Sibylle Gebert OLK WIGGERTAL49:35+16:14
7Saskya Schaumann OL HSV Wr. Neustadt52:44+19:23
8Svitlana Pashysta Ukrainka53:18+19:57
9Matti Nissinen NAVI54:37+21:16
10Gabriela Dovrtelova Wallachian Independent Team55:19+21:58
11Nico Morales A Roelo- Montaneiros56:18+22:57
12Roger & Manuela Ammann OLK WIGGERTAL56:42+23:21
13Nicolle Leonie Orientation caennaise57:06+23:45
14Anne Ripke Luebecker TS57:14+23:53
15Helen Parkinson Forth Valley Orienteers57:52+24:31
16Benny Aaen Farum OK57:55+24:34
17Blandine Astrade ECHO73 CHAMBERY1:00:38+27:17
18Oleg Budyuk Ukrainka1:03:13+29:52
19Emma Jones BANG OK1:08:14+34:53
20Rosário Matias Lisboa OK1:09:23+36:02
21Michael Collins Walton Chasers1:10:42+37:21
22Andrew Collins Walton Chasers1:11:19+37:58
23Olena Pototska Ukrainka1:14:01+40:40
24Michael Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:17:46+44:25
25Joe Healy GEN1:33:27+60:06
26Daniel Mahou COTA1:49:26+76:05
Barbara D'angelo CUS Parma OrienteeringMP+ --:--
Maria Ocejo MUCHACHADA O-TEAMMP+ --:--

BEGINN (1.9km / 70m / 8KT)

1Svenja Zwahlen Zwahlens Seeland22:14+00:00
2Justin Weber OLK WIGGERTAL27:32+05:18
3Jan Zanda SK Chotebor31:43+09:29
4Blandine Bernardot Club des Sports de Montagne de48:20+26:06
5Maxim Tyhenko Fancy1:01:11+38:57