Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL 6, WRE, AA - dolga

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Rašica, 18. 6. 2017

BEGINNERS (1.5km / 50m / 7KT)

1Oskar FoškiOrientacijski Klub Polaris 27:31+00:00
2Lara ZupanOrientacijski klub Komenda 28:00+00:29
3Hannah Reiserer 32:25+04:54
4Ursula MaierASKÖ OLC Ebenthal 32:35+05:04
5Enrico SossiCai XXX Ottobre A.S.D. 33:42+06:11
6Denise HölzerX-OL 37:53+10:22
7Thomas Stockmaier 56:55+29:24
8Gabi KapellerOrienteering Klosterneuburg 62:37+35:06
9Bouchra RafikSportunion Klagenfurt 71:06+43:35
10Elif Kemaoglu 78:55+51:24
11Sylvia StuhlpfarrerSU Schöckl Orienteering 91:16+63:45
Alwis Gallé DNF+ --:--
Wanda KovacOK Kapela DNF+ --:--
Marta MalusOrientacijski klub Komenda DNF+ --:--

FAMILY (1.5km / 50m / 7KT)

1Selina SammerNaturfreunde Wien 44:38+00:00
2Family Meizer 47:06+02:28
3Anna SkernNaturfreunde Wien 67:36+22:58

KIDS (1.2km / 30m / 7KT)

1Nika ErženOK Azimut 13:54+00:00
2Mila CvelbarOK Azimut 15:50+01:56
3Elise RadonNaturfreunde Wien 16:09+02:15
4Jerca KurincicOrientacijski klub Komenda 16:19+02:25
5Delania HölzerOrientacijski klub Komenda 16:56+03:02
6Jana+Nick LechnerHSV WALS 19:15+05:21
7Drejc MalusOrientacijski klub Komenda 20:13+06:19
8Luis WittbergerOLC Wienerwald 23:02+09:08
9Wilma EnbergOC Müenchen 23:24+09:30
10Yara NathoTeam Bayern 27:44+13:50
11Leonie NathoTeam Bayern 28:44+14:50
12Manca Pahor 34:36+20:42
Rok SedejOK Azimut DNS+ --:--
David SedejOK Azimut DNS+ --:--
Maruša PreglOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
Martin VukmanovicOK Kapela DNS+ --:--

M10 (1.2km / 30m / 7KT)

1Anže KölnerOrientacijski klub Komenda 10:24+00:00
2Jan CokanOrientacijski klub Komenda 11:16+00:52
3Jonas MeizerSU Klagenfurt 12:48+02:24
4Luka CvelbarOK Azimut 13:28+03:04
5Jakob KurincicOrientacijski klub Komenda 19:21+08:57
6Ožbej MalusOrientacijski klub Komenda 19:40+09:16
Jaka SeljakOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
Tobias AngermannSU Klagenfurt DNS+ --:--
Kalindi FondaNo club DNS+ --:--

M12 (1.5km / 50m / 7KT)

1Ole Magnus BaathTeam Bayern 12:31+00:00
2Leo RitzenthalerTeam Bayern 13:29+00:58
3Tilen ZupanOrientacijski klub Komenda 14:50+02:19
4Paul ReicherOLC Graz 15:33+03:02
5Elias MonsbergerOC Fürstenfeld 15:49+03:18
6Nejc TurkOrientacijski klub Komenda 16:01+03:30
7Tim LechnerHSV WALS 22:34+10:03
8Jack HayTeam Bayern 28:35+16:04
9Tamino HölzerOrientacijski klub Komenda 30:19+17:48
Miklavž GrumOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
Luka SeljakOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
Otto AllwingerLeibnitzer AC -Orienteering DNS+ --:--
Thomas MaierOC Fürstenfeld MP+ --:--
Domen LebanOK Azimut DNS+ --:--
Maximilian RassLaufklub Kompass Innsbruck DNS+ --:--

M14 (2.6km / 120m / 8KT)

1Péter MolnárAlpokalja Szabadidosport 23:59+00:00
2Tihon SalopekOK Azimut 25:46+01:47
3Joel PrutschOC Fürstenfeld 25:50+01:51
4Jakob SteinwenderSU Klagenfurt 27:20+03:21
5Paul FriedlHSV Pinkafeld 30:36+06:37
6Goran PolojazTeam Friuli Venezia Giulia 30:41+06:42
7Matevž KuncOK Tivoli 30:44+06:45
8Alessandro RivettaTeam Friuli Venezia Giulia 31:11+07:12
9Rok KernOrientacijski klub Komenda 32:25+08:26
10Martin JevševarOK Brežice 33:13+09:14
11Barnabás Attila HargitaiAlpokalja Szabadidosport 35:51+11:52
12Peter BrabekOC Fürstenfeld 36:07+12:08
13Luka AnderluhOrientacijski Klub Polaris 37:47+13:48
14Lehel SarkadiSzombathely Haladas VSE Sport Club 45:04+21:05
15Jakob ZrimOC Fürstenfeld 45:22+21:23
16Jozef PelessoniTeam Friuli Venezia Giulia 50:34+26:35
17Filip GradOK Tivoli 53:15+29:16
18Svit Pestotnik StresOrientacijski Klub Polaris 67:13+43:14
19Timotej HribarOK Brežice 112:47+88:48
Jonas DeubelNaturfreunde Wien DNS+ --:--
Aljaž ObidOK Azimut DNS+ --:--
Felix AnnererOC Fürstenfeld DNS+ --:--
Nejc ZorkoOK Brežice DNS+ --:--
Natan Maj PoženelOK Azimut DNS+ --:--

M16 (6.3km / 350m / 11KT)

1Lukas NovakAA-Team Steiermark 57:53+00:00
2Alberto BazanAA-Team Veneto 65:38+07:45
3Florian JandlNaturfreunde Wien 66:00+08:07
4Guglielmo GualdanaAA-Team Lombardia 67:58+10:05
5Maximilian SteinwenderAA-Team Kärnten 70:35+12:42
6Kilian TrummerAA-Team Steiermark 73:21+15:28
7Tiziano BettegaAA-Team Trentino-Südtirol 76:09+18:16
8Kilian ZapfOC Fürstenfeld 76:56+19:03
9Bendegúz WernerPécsi Vasutas Sportkör 80:01+22:08
10Peter BergerOrienteering Klosterneuburg 81:18+23:25
11Ákos MarosiAA-Team Vas 85:45+27:52
12Georg KofflerNaturfreunde Villach - Orienteering 89:41+31:48
13Tobias TeichmannSU Schöckl Orienteering 90:09+32:16
13Jan GobecAA-Team Hrvatska 90:09+32:16
15Julius FischerTeam Bayern 90:10+32:17
16Benedikt LehnerAA-Team Bayern 99:40+41:47
17Bertalan KissSzombathely Haladas VSE Sport Club 106:56+49:03
18Domonkos AlpárAA-Team Vas 108:18+50:25
19Konstantin KrausAA-Team Bayern 121:19+63:26
20Simone OcchiAA-Team Lombardia 124:38+66:45
21Jonas KönigstorferASKÖ Henndorf 126:10+68:17
22Jura KukecAA-Team Hrvatska 141:35+83:42
Palumbo PietroTeam Trentino-Südtirol DNS+ --:--
Peter SmrekarAA-Team Slovenija MP+ --:--
Leon EbsterASKÖ Henndorf DNS+ --:--
Erik BonekNaturfreunde Wien DNS+ --:--
Brunet Lorenzo AA-Team Trentino-Südtirol MP+ --:--
Elias DobnikAA-Team Kärnten DNS+ --:--
Domen KavčičAA-Team Slovenija MP+ --:--
Gregor KuncOK Tivoli DNS+ --:--

M18 (6.9km / 400m / 13KT)

1Jannis BonekNaturfreunde Wien 49:48+00:00
2Georg GröllAA-Team Steiermark 50:32+00:44
3Damiano BettegaAA-Team Trentino-Südtirol 54:58+05:10
4Matic BlažAA-Team Slovenija 56:55+07:07
5Leo HolperAA-Team Steiermark 57:17+07:29
6Francesco MagenesAA-Team Lombardia 62:33+12:45
7Riccardo CasanovaAA-Team Bayern 63:55+14:07
8Philipp SchwarckAA-Team Bayern 63:59+14:11
9Žan RavnikarAA-Team Slovenija 65:06+15:18
10Angelo OcchiAA-Team Lombardia 67:18+17:30
11Thomas KohlbacherAA-Team Kärnten 69:56+20:08
12Tjaž GantarTeam Slovenija 74:05+24:17
13Elias WachmannOC Fürstenfeld 76:23+26:35
14Zoltán BognárAA-Team Vas 79:38+29:50
15Giorgio TondaAA-Team Veneto 82:17+32:29
16Julius TesarekNaturfreunde Wien 82:34+32:46
17Giacomo GuardaAA-Team Veneto 85:33+35:45
18Stefano De EccherAA-Team Friuli Venezia Giulia 87:35+37:47
19Felix WartnerTeam Bayern 87:44+37:56
20Dénes AlpárAA-Team Vas 88:18+38:30
21Ambrož RupnikOK Azimut 91:18+41:30
22Loss NikolasAA-Team Trentino-Südtirol 97:08+47:20
23Jure KavčičOrientacijski klub Komenda 106:50+57:02
Matej ŠkarabotTeam Slovenija DNS+ --:--
Clemens WolframNaturfreunde Wien DNS+ --:--
Barnabás VeszelszkiAA-Team Vas DNS+ --:--
Karlo TežakAA-Team Hrvatska MP+ --:--
Herwig Jun. AllwingerLeibnitzer AC -Orienteering DNS+ --:--

M21A (6.9km / 400m / 13KT)

1Urban GregorcOK Azimut 69:16+00:00
2Valentin ErženOK Azimut 77:22+08:06
3Vito SatrapaOLC Wienerwald 81:04+11:48
4Johannes PremauerNaturfreunde Wien 86:30+17:14
5Gregor ZupanOrientacijski klub Komenda 90:50+21:34
6Aljaž CerneOK Tivoli 94:39+25:23
7Simon KurincicOrientacijski klub Komenda 110:02+40:46
Carlo GiacomettiSSD-AŠZ GAJA DNS+ --:--
Peter KainzbauerWAT MP+ --:--
Franc KnapOK Azimut DNS+ --:--
Rok MocnikOK Azimut DNS+ --:--

M21B (4.4km / 200m / 8KT)

1Roland VoglASKÖ Henndorf 49:52+00:00
2Herfried TrummerOC Fürstenfeld 52:52+03:00
3Jirka HrazdilSK Zabovresky Brno 55:26+05:34
4Dirk DeubelNaturfreunde Wien 58:24+08:32
5Günter PircheggerNaturfreunde Steiermark 63:31+13:39
6Benjamin PalmeOrienteering Klosterneuburg 64:10+14:18
7Christian KnappOrienteering Klosterneuburg 65:56+16:04
8Martin FaccinelliSU Schöckl Orienteering 68:07+18:15
9Sebastian PalmeOrienteering Klosterneuburg 68:22+18:30
10Florian TesarekNaturfreunde Wien 70:01+20:09
11Benjamin GaudernakOLT Transdanubien 75:34+25:42
12Christopher ImmervollSU Schöckl Orienteering 75:53+26:01
13Matjaž KoprivcOK Azimut 76:33+26:41
14Franc MalusOrientacijski klub Komenda 76:46+26:54
15Silvo BabicOrientacijski klub Komenda 76:53+27:01
16Janez ZavrlOrientacijski klub Komenda 77:32+27:40
17Markus SterbaOrienteering Klosterneuburg 83:45+33:53
18Luka PlavcakŠkofjeloški orientacijski klub 88:46+38:54
19Tim SkernNaturfreunde Wien 99:46+49:54
20Reinhold LuegerSU Schöckl Orienteering 106:24+56:32
Georg GittmaierHSV Ried MP+ --:--
Borut SeljakOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
Jan KundörferSU Schöckl Orienteering DNS+ --:--
Jirku DIDNT PAYOK Jihlava DNS+ --:--
Matej VidicOK Azimut MP+ --:--
Zalán SzerdahelyiSzombathely Haladas VSE Sport Club DNS+ --:--

M21E (11.3km / 650m / 24KT)

1Christian WartbichlerASKÖ Henndorf 90:05+00:00
2Martin BinderAA-Team Kärnten 90:24+00:19
3Erik Nilsson SimkovicsOLC Wienerwald 91:36+01:31
4Andraž HribarAA-Team Slovenija 91:46+01:41
5Teodor YordanovAA-Team Bayern 92:48+02:43
6Wolfgang SiegertWAT 93:48+03:43
7Caraglio MicheleAA-Team Lombardia 93:55+03:50
8Franz GlanerWAT 94:15+04:10
9Christian PfeiferAA-Team Steiermark 94:16+04:11
10Florian KurzNaturfreunde Wien 95:32+05:27
11Matija RazumAA-Team Hrvatska 101:17+11:12
12Nicolas KastnerNaturfreunde Wien 102:02+11:57
13Richard GremmelAA-Team Burgenland 103:15+13:10
14Samuele TaitAA-Team Trentino-Südtirol 103:45+13:40
15Franco Michele AA-Team Veneto 104:01+13:56
16Mark BogatajAA-Team Slovenija 106:46+16:41
17Gaio Aaron Team Trentino-Südtirol 108:12+18:07
18Bertelle Michele AA-Team Veneto 108:14+18:09
19Luigi GiulianiAA-Team Lombardia 108:15+18:10
20Simon StanonikAA-Team Slovenija 110:15+20:10
21Peter TušarAA-Team Slovenija 110:27+20:22
22Stefan KubelkaAA-Team Steiermark 110:42+20:37
23Jakob PauserHSV OL Wiener Neustadt 111:09+21:04
24Walter BettegaAA-Team Trentino-Südtirol 113:20+23:15
25Mattia ScopelAA-Team Veneto 114:16+24:11
26Valtteri KolehmainenTeam Bayern 115:50+25:45
27Niklas BrantnerHSV OL Wiener Neustadt 117:59+27:54
28Lukas JanischowskyAA-Team Bayern 118:27+28:22
29Oldrich JanecekNaturfreunde Wien 120:15+30:10
30Quirin LehnerAA-Team Bayern 120:37+30:32
31Raus StefanoTeam Trentino-Südtirol 122:51+32:46
32Felix MeizerAA-Team Kärnten 124:47+34:42
33Canella GabrieleAA-Team Trentino-Südtirol 126:41+36:36
34Thomas PolsterAA-Team Kärnten 127:42+37:37
35Nicolo LivaAA-Team Friuli Venezia Giulia 127:47+37:42
36Sebastian VetterTeam Bayern 127:54+37:49
37Julian NürnbergerTeam Bayern 131:40+41:35
38Gregor SturmTeam Bayern 133:58+43:53
39Luka FiletinAA-Team Hrvatska 142:45+52:40
40Davor CapetaAA-Team Hrvatska 143:21+53:16
41Matthias PoellOLC Wienerwald 153:32+63:27
42Alessandro GiacchettoAA-Team Friuli Venezia Giulia 157:54+67:49
43Fabian JanischowskyTeam Bayern 166:49+76:44
44Nicola PilotoAA-Team Friuli Venezia Giulia 176:28+86:23
45Christoph KörnerTeam Bayern 178:29+88:24
Michael SiemmeisterAA-Team Steiermark DNF+ --:--
Lorenzo BartulovichNo club DNS+ --:--
Korbinian LehnerAA-Team Bayern MP+ --:--
Petar DelicAA-Team Hrvatska MP+ --:--
Philipp SchielAA-Team Steiermark DNS+ --:--
Ivan Boyadzhiev ml.Mariborski OK DNS+ --:--
Mattia DebertolisAA-Team Trentino-Südtirol MP+ --:--
Kin Kwan KwokHKAYP DNS+ --:--
Aljaž Praznik MP+ --:--
Daniel JanischowskyTeam Bayern MP+ --:--
Marco Della VedovaAA-Team Lombardia MP+ --:--
Tamas BogyaCS Unirea Alba Iulia DNF+ --:--
Jaka PiltaverTeam Slovenija DNS+ --:--

M35 (7.3km / 400m / 13KT)

1Markus PlohnHSV OL Wiener Neustadt 55:15+00:00
2Pierre KaltenbacherHSV OL Wiener Neustadt 59:58+04:43
3Markus KönigASKÖ Henndorf 62:38+07:23
4Andreas PölzlAA-Team Steiermark 65:32+10:17
5Ronny NathoAA-Team Bayern 67:19+12:04
6Andreas EnborgAA-Team Bayern 69:09+13:54
7Tihomir SalopekAA-Team Slovenija 71:32+16:17
8Stefano BrambillaAA-Team Lombardia 72:05+16:50
9Thomas RadonNaturfreunde Wien 74:52+19:37
10Edi OcvirkAA-Team Hrvatska 75:21+20:06
11Blaž KölnerAA-Team Slovenija 78:37+23:22
12Ralph KörnerTeam Bayern 79:39+24:24
13Hannes WenzelAA-Team Kärnten 83:46+28:31
14Goran VodopijaAA-Team Hrvatska 87:14+31:59
15Enrico De ColleAA-Team Veneto 90:20+35:05
16Simone RoccaAA-Team Lombardia 95:22+40:07
17Aleš PoljanšekOK Azimut 96:03+40:48
18Roberto LarotellaAA-Team Friuli Venezia Giulia 106:57+51:42
19Andrea RivettaAA-Team Friuli Venezia Giulia 110:38+55:23
20Uroš CvelbarOK Azimut 111:30+56:15
21Gregor PavlicSSD-AŠZ GAJA 117:54+62:39
22Thomas NeuholdOrienteering Klosterneuburg 119:55+64:40
Matej SedejOK Azimut DNS+ --:--
Gregor AnderluhTeam Slovenija DNS+ --:--
Klemen KendaTeam Slovenija DNS+ --:--
Tomislav MeštrovicOK Kapela MP+ --:--
Franz GuselAA-Team Kärnten DNF+ --:--
Helfried Aus der SchmittenAA-Team Burgenland DNS+ --:--
Marko ObidOK Azimut DNS+ --:--

M40 (7.3km / 400m / 13KT)

1Martin VeitsbergerOLT Transdanubien 70:03+00:00
2Péter WernerPécsi Vasutas Sportkör 71:51+01:48
3Philipp HaiderWAT 75:28+05:25
4Lorenz EugsterUBOL Suisse 77:02+06:59
5Alexander SrbWAT 80:05+10:02
6Hannes KolarNaturfreunde Wien 85:10+15:07
7Bernhard ProkopetzNaturfreunde Kitzbühel 99:22+29:19
Stephan PucheggerWAT DNS+ --:--
Andreas SlateffOLC Wienerwald DNS+ --:--
Markus MörthOLT Transdanubien MP+ --:--

M45 (6.3km / 350m / 11KT)

1Michael StockmayerHSV OL Wiener Neustadt 51:45+00:00
2Wolfgang WaldhäuslOLC Wienerwald 56:47+05:02
3Georg WittbergerOLC Wienerwald 61:47+10:02
4Klaus KrischanAA-Team Steiermark 62:24+10:39
5Gottfried ZöblAA-Team Oberösterreich 64:09+12:24
6Boris Kastner-JirkaNaturfreunde Wien 65:36+13:51
7Helmut LercheggerLeibnitzer AC -Orienteering 67:48+16:03
8Bojan JevševarAA-Team Slovenija 68:59+17:14
9Peter WeinigAA-Team Bayern 69:54+18:09
10Arno HussAA-Team Kärnten 71:17+19:32
11Martin MarksteinerWAT 71:24+19:39
12Tomislav KaniškiAA-Team Hrvatska 71:43+19:58
13Wolfgang KradischnigAA-Team Oberösterreich 71:46+20:01
14Herwig AllwingerAA-Team Steiermark 71:48+20:03
15Franz UneggSU Klagenfurt 72:34+20:49
16Max HabenichtAA-Team Kärnten 72:47+21:02
17Oleksandr IevstafievNo club 73:55+22:10
18Günther KroupaNaturfreunde Wien 75:03+23:18
19Roland ReisenbergerOrienteering Klosterneuburg 75:26+23:41
20Darko MerunkaAA-Team Hrvatska 77:59+26:14
21Robert KuncOK Tivoli 78:51+27:06
22Boris BaumanAA-Team Slovenija 79:06+27:21
23Valter FoškiOrientacijski Klub Polaris 80:28+28:43
24Miha ŠkarabotOrientacijski Klub Polaris 80:39+28:54
25Remo MadellaAA-Team Lombardia 81:20+29:35
26Sergey CherniavskyAA-Team Bayern 82:45+31:00
27Tomaž PustOrientacijski klub Komenda 87:54+36:09
28Alberto SPRINT PAYMENT GrilliAA-Team Lombardia 88:05+36:20
29Erik AdenstedtOrienteering Klosterneuburg 89:59+38:14
30Valter GiovanelliAA-Team Veneto 94:01+42:16
31Zoltán SzerdahelyiAA-Team Vas 94:28+42:43
32Reinhard KasperAA-Team Burgenland 96:00+44:15
33Igor BoncinaOK Azimut 97:45+46:00
34Rok PestotnikOrientacijski Klub Polaris 100:49+49:04
35Ran ShavivNo club 127:41+75:56
36Georg PregartnerAA-Team Burgenland 146:05+94:20
37Luca PatiniAA-Team Friuli Venezia Giulia 163:09+111:24
Ilan DIDNT PAYLev Hasharon Menashe O'clubIsrael DNS+ --:--
Hannes LechnerHSV WALS DNF+ --:--
Libor ZridkaveselyAustria junior team DNS+ --:--

M50 (6.3km / 350m / 11KT)

1Ferri GassnerNaturfreunde Wien 53:28+00:00
2Peter BonekNaturfreunde Wien 58:57+05:29
3Reinhard GröllOLC Graz 64:17+10:49
4Siegfried OpetnikHSV KLAGENFURT 65:46+12:18
5Gottfried ScheiklOC Fürstenfeld 72:57+19:29
6Thomas HlostaNaturfreunde Wien 73:48+20:20
7Martin GrünbergerOrienteering Klosterneuburg 73:51+20:23
8Roland KohlbacherASKÖ Henndorf 74:38+21:10
9Axel BielNaturfreunde Wien 76:35+23:07
10Werner PietschNaturfreunde Wien 77:36+24:08
11Willi TiefenböckNaturfreunde Wien 82:52+29:24
12Martin FriedlNaturfreunde Wien 83:31+30:03
13Luc WerkxBalise 10 88:52+35:24
14Veikko BaathTeam Bayern 93:13+39:45
15Christian GotthardtHSV Spittal / Drau 95:23+41:55
16Erich GöschlOLC Wienerwald 96:43+43:15
17Valerio CasanovaTeam Bayern 100:15+46:47
18Ewald GlatzOLC Graz 101:28+48:00
19Harald ZeinerOLC Graz 101:38+48:10
20Nikolaus AdenstedtOrienteering Klosterneuburg 102:07+48:39
21Radovan MarkovicOK Jasenica 108:06+54:38

M55 (4.4km / 200m / 8KT)

1Roland ArbterNaturfreunde Wien 41:39+00:00
2Hannes PacherSU Schöckl Orienteering 47:47+06:08
3Joachim FriessnigOC Fürstenfeld 50:18+08:39
4Robert MandlSU Klagenfurt 51:16+09:37
5Josef PolsterHSV Spittal / Drau 52:38+10:59
6Günter KradischnigOLC Graz 53:35+11:56
7Roberto BiellaSesto76 Lisanza 55:24+13:45
8Erwin KöckHSV OL Wiener Neustadt 63:08+21:29
9Andreas CartOLC Wienerwald 70:25+28:46
10Charles NelsonOK Azimut 76:22+34:43
11Horst MayerSSV Hallein-Neualm 77:05+35:26
12Patrick FarrellyNaturfreunde Wien 79:13+37:34
13Aleš CerinOK Tivoli 81:45+40:06
14Marijan LebanOK Azimut 85:45+44:06
15Peter TremlNaturfreunde Linz 85:54+44:15
16Pavel RejecOK Azimut 86:06+44:27
17Roman SladicŠkofjeloški orientacijski klub 87:33+45:54
18Janko LapajneOK Azimut 92:23+50:44
19Crtomir KnapOK Azimut 95:39+54:00
20Vlado SedejOK Azimut 97:31+55:52
21Ari KolehmainenTeam Bayern 98:27+56:48
Josef BinderLZ OMAHA DNS+ --:--

M60 (4.4km / 200m / 8KT)

1Bruno ScherrNaturfreunde Steuerberg OLG 47:11+00:00
2Josef HonesHSV Ried 50:34+03:23
3Werner PurgathoferOLG Ströck Wien 52:46+05:35
4Georg sen. GittmaierHSV Ried 55:17+08:06
5Stefano ZonatoLessinia Orienteering 58:52+11:41
6Eugen KainrathHSV Pinkafeld 65:28+18:17
7Jan IvanssonOLC Stubai 66:36+19:25
8Valentin PidnerHSV OL Wiener Neustadt 73:43+26:32
9Kristian LeonhardtOC Fürstenfeld 75:06+27:55
10Bernt JohanssonOLC Stubai 86:50+39:39
11Martin BosinaNaturfreunde Wien 117:12+70:01
12Zdenko PavlicSSD-AŠZ GAJA 153:35+106:24
Günther DobnikOLCU Viktring DNS+ --:--
Mauro NardiSemiperdo Orienteering Maniago DNS+ --:--
Wendler DIDNT PAYFun-Orienteering Graz DNS+ --:--
Nick DytlewskiNaturfreunde Wien MP+ --:--
Wolfgang WertherWAT DNS+ --:--

M65 (4.1km / 200m / 6KT)

1Franz PonweiserHSV OL Wiener Neustadt 51:32+00:00
2Günther PrommerNaturfreunde Villach - Orienteering 57:27+05:55
3Wolfgang GermNaturfreunde Villach - Orienteering 60:07+08:35
4Karl PongratzHSV Pinkafeld 63:07+11:35
5Josef GrafLZ OMAHA 63:37+12:05
6Erwin SchweiferHSV OL Wiener Neustadt 67:59+16:27
7Hubert LukasederHSV LANGENLEBARN 79:33+28:01
8Karl FinkOLC Graz 83:11+31:39
9Leo MüllerASKÖ Henndorf 91:38+40:06
Eduard BöhmASKÖ Henndorf MP+ --:--
Robert BenedekLZ OMAHA DNS+ --:--

M70 (3.8km / 200m / 7KT)

1Jiri GurkaHSV OL Wiener Neustadt 53:12+00:00
2Wilhelm GrabenhoferLZ OMAHA 63:04+09:52
3Hans ReisenbergerNaturfreunde Wien 64:49+11:37
4Ernst BonekNaturfreunde Wien 72:48+19:36
5Curt MaierASKÖ OLC Ebenthal 73:36+20:24
6Albert GlechnerHSV Ried 86:03+32:51
7Werner BurmannOLC Wienerwald 97:22+44:10
8Paul ZiermannHSV Pinkafeld 105:29+52:17
9Herbert GaisbauerHSV Ried 132:50+79:38
10Ferdinand GassnerNaturfreunde Wien 150:56+97:44
Otto VenhauerOLCU Viktring MP+ --:--
Heinz CzembirekMTV Hernals DNS+ --:--
Gernot RiederASKÖ Henndorf DNS+ --:--

OPEN (5km / 250m / 8KT)

1Tzvetanka VassilevaCO2 66:41+00:00
2David ČuferOK Azimut 74:27+07:46
3Thomas Hölzer 77:08+10:27
4Elisa De ColleASB Fonzaso 89:40+22:59
5Helmut TannerOLCU Viktring 110:28+43:47
6Alexa Obsieger 116:29+49:48
7Michal ShavivNo club 119:41+53:00
8Anna HaiderHSV Ried 120:00+53:19
9Stefano SossiCai XXX Ottobre A.S.D. 124:20+57:39
10Lea HiltyWAT 128:38+61:57
11Miha PreglOrientacijski klub Komenda 136:27+69:46
Maria ZöblNaturfreunde Linz DNS+ --:--
Dragan KrivičićŠOK DNS+ --:--
David RitzenthalerTeam Bayern DNS+ --:--
Goran Balen MP+ --:--
Roberto ZudichPunto K Orienteering ASD DNF+ --:--
Magdalena RassLaufklub Kompass Innsbruck DNS+ --:--
Marjanca PoljanšekOK Azimut MP+ --:--

W10 (1.2km / 30m / 7KT)

1Nea ErženOK Azimut 08:03+00:00
2Fina BaathTeam Bayern 13:30+05:27
3Katarina DarebSU Klagenfurt 15:04+07:01
4Lena BaathTeam Bayern 15:27+07:24
Lana PreglOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
Brina KölnerOrientacijski klub Komenda MP+ --:--
Mojca KuncOK Tivoli DNS+ --:--
Neža ObidOK Azimut DNS+ --:--

W12 (1.5km / 50m / 7KT)

1Vita MalusOrientacijski klub Komenda 17:32+00:00
2Dorja SalopekOK Azimut 21:06+03:34
3Nastja FerlugaSSD-AŠZ GAJA 21:10+03:38
4Emily AdenstedtOrienteering Klosterneuburg 21:38+04:06
5Majda VidakovicOK Kapela 25:34+08:02
6Carina GaudernakOLT Transdanubien 26:26+08:54
7Corinna BielNaturfreunde Wien 29:28+11:56
8Livia RadonNaturfreunde Wien 39:18+21:46
9Lena Lueger SU Schöckl Orienteering 43:44+26:12
10Miriam VeitsbergerOLT Transdanubien 45:17+27:45
11Elena UneggSU Klagenfurt 50:20+32:48
Lisa RivettaSemiperdo Orienteering Maniago DNS+ --:--

W14 (2.6km / 120m / 8KT)

1Boróka WernerPécsi Vasutas Sportkör 25:20+00:00
2Teja TušarTeam Slovenija 31:23+06:03
3Manja LebanOK Azimut 32:03+06:43
4Nika RavnikarOrientacijski klub Komenda 36:23+11:03
5Hannah WinklerSU Schöckl Orienteering 37:06+11:46
6Carina VeitsbergerOLT Transdanubien 37:13+11:53
7Giulia FignonTeam Friuli Venezia Giulia 37:24+12:04
8Stella CigniniTeam Friuli Venezia Giulia 38:27+13:07
9Karin PustOrientacijski klub Komenda 39:22+14:02
10Tina KernOrientacijski klub Komenda 40:33+15:13
11Verena HötzingerTeam Bayern 41:34+16:14
12Patricia StögerOC Fürstenfeld 47:27+22:07
13Gaio RacheleTeam Trentino-Südtirol 47:36+22:16
14Marlene HoffmannLZ OMAHA 51:47+26:27
Helena Aus der SchmittenHSV Pinkafeld DNS+ --:--
Anja ŠkarabotOrientacijski Klub Polaris DNS+ --:--
Anna AngermannSU Klagenfurt DNS+ --:--
Zala ŠpenkoOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
Marlene UneggSU Klagenfurt DNS+ --:--

W16 (5km / 250m / 8KT)

1Fanni Pásti AA-Team Vas 58:45+00:00
2Dora ZeinerAA-Team Steiermark 62:50+04:05
3Maya KastnerNaturfreunde Wien 63:28+04:43
4Zala ZavrlAA-Team Slovenija 65:48+07:03
5Rita TiefenböckNaturfreunde Wien 66:07+07:22
6Anna GröllOLC Graz 66:51+08:06
7Iris ColomboAA-Team Friuli Venezia Giulia 69:50+11:05
8Katrin HertelAA-Team Bayern 70:29+11:44
9Marie MaierAA-Team Steiermark 73:05+14:20
10Ana Pia PogacarAA-Team Slovenija 74:58+16:13
11Dalfollo DeboraAA-Team Trentino-Südtirol 78:37+19:52
12Anna UneggSU Klagenfurt 79:50+21:05
13Giulia RigoniAA-Team Trentino-Südtirol 81:31+22:46
14Kayla RitzenthalerAA-Team Bayern 83:13+24:28
15Magdalena HufnagelNaturfreunde Wien 85:56+27:11
16Nicol CanovaAA-Team Veneto 87:33+28:48
17Ines SchikoraTeam Bayern 94:22+35:37
18Caterina DalleraAA-Team Lombardia 97:05+38:20
19Sara MondinAA-Team Veneto 97:42+38:57
20Iris PecorariAA-Team Friuli Venezia Giulia 99:33+40:48
21Veronika EnglTeam Bayern 109:25+50:40
22Olga Jerkovic PericAA-Team Hrvatska 117:53+59:08
23Irene TomielloAA-Team Lombardia 168:50+110:05
Laura WiedemayerASKÖ Henndorf DNS+ --:--

W18 (5.8km / 350m / 11KT)

1Ylvi KastnerNaturfreunde Wien 57:37+00:00
2Rosa TrummerAA-Team Steiermark 61:18+03:41
3Tina TiefenböckNaturfreunde Wien 62:03+04:26
4Elena ZeinerAA-Team Steiermark 64:55+07:18
5Alessandra Minati AA-Team Trentino-Südtirol 66:58+09:21
6Marei LehnerAA-Team Bayern 67:45+10:08
7Pia OcvirkAA-Team Hrvatska 68:44+11:07
8Ana TišljarAA-Team Hrvatska 69:49+12:12
9Agnes ScheiklOC Fürstenfeld 71:33+13:56
10Annarita ScalzottoAA-Team Veneto 72:57+15:20
11Anni BergerOrienteering Klosterneuburg 77:34+19:57
12Sophie KrausTeam Bayern 80:08+22:31
13Polona JezeršekAA-Team Slovenija 82:53+25:16
14Laura FischerAA-Team Bayern 82:56+25:19
15Serena RausAA-Team Trentino-Südtirol 83:13+25:36
16Nika PoljanšekAA-Team Slovenija 85:41+28:04
17Patricija PrimožicOrientacijski klub Komenda 89:23+31:46
18Cecilia NardiAA-Team Friuli Venezia Giulia 93:34+35:57
19Arianna PatiniAA-Team Friuli Venezia Giulia 96:44+39:07
20Magdalena StandhartingerSU Schöckl Orienteering 97:04+39:27
21Magdalena KalcherAA-Team Burgenland 102:04+44:27
22Gemma PeregoAA-Team Lombardia 104:03+46:26
23Theresa BrunauerASKÖ Henndorf 109:10+51:33
24Ősz Emese AA-Team Vas 113:18+55:41
25Mineja LebanOK Azimut 127:25+69:48
26Francesca ComiAA-Team Lombardia 130:55+73:18
27Silvia FaviaAA-Team Veneto 140:03+82:26
Anna LuegerSU Schöckl Orienteering MP+ --:--

W21A (5.8km / 350m / 11KT)

1Gisa Wartbichler HSV OL Wiener Neustadt 78:32+00:00
2Gudrun EnglmaierOLC Wienerwald 81:45+03:13
3Sandra JanekalneSU Schöckl Orienteering 82:47+04:15
4Gudrun PregartnerSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 83:27+04:55
Tajda BogatajOK Azimut MP+ --:--

W21B (4.1km / 200m / 6KT)

1Hannah HoffmannLZ OMAHA 58:30+00:00
2Julia MayerHSV Großmittel 58:53+00:23
3Sabine WareykaWAT 65:52+07:22
4Romana ZupanOrientacijski klub Komenda 66:48+08:18
5Nicole HlostaNaturfreunde Wien 67:28+08:58
6Susanna MeizerSU Klagenfurt 70:12+11:42
7Nicole KucherLZ OMAHA 71:19+12:49
8Elisabeth GaudernakOLT Transdanubien 75:27+16:57
9Katja PrezeljOK Azimut 83:45+25:15
10Petra StojanOrientacijski klub Komenda 93:01+34:31
11Ingrid LuegerSU Schöckl Orienteering 96:07+37:37
12Silvia SchwabNaturfreunde Pasching 98:24+39:54
13Petra ParadižOrientacijski klub Komenda 98:58+40:28
14Vlatka StupaloOK Vihor 101:33+43:03
15Carmen MarkoOLC Graz 104:08+45:38
16Vedrana Maršič 106:04+47:34
17Maja KuštOK Vihor 109:41+51:11
18Bernardica StipicOK Vihor 116:32+58:02
19Sandra Bergant VidakovicOK Kapela 120:55+62:25
20Gudrun ReimerthSU Schöckl Orienteering 122:53+64:23
21Brigitta MayerHSV Großmittel 162:16+103:46
Sarah ScherrNaturfreunde Steuerberg OLG DNS+ --:--
Theresa BerghoferOC Fürstenfeld DNS+ --:--
Lisa RassLaufklub Kompass Innsbruck DNS+ --:--
Tatjana LjubisavljevicOK Jasenica DNF+ --:--
Lisa GlatzOLC Graz DNS+ --:--
Doris NesitkaWAT DNS+ --:--

W21E (7.3km / 400m / 13KT)

1Anna Nilsson SimkovicsOLC Wienerwald 65:59+00:00
2Anika GassnerNaturfreunde Wien 66:14+00:15
3Carina PolzerAA-Team Kärnten 67:38+01:39
4Anja ArbterNaturfreunde Wien 69:40+03:41
4Marketa TesarovaAA-Team Friuli Venezia Giulia 69:40+03:41
6Mirja PavicAA-Team Hrvatska 69:42+03:43
7Eleonora DonadiniAA-Team Lombardia 70:23+04:24
8Johanna TrummerAA-Team Steiermark 72:03+06:04
9Nuša JeramAA-Team Slovenija 79:19+13:20
10 Antonia ErhartAA-Team Steiermark 80:18+14:19
11Francesca Taufer AA-Team Trentino-Südtirol 80:55+14:56
12Rebeka VinczeAA-Team Vas 81:49+15:50
13Dianora HerashchenkoAA-Team Bayern 82:36+16:37
14Martina PalumboAA-Team Trentino-Südtirol 83:32+17:33
15Marlene BergerOrienteering Klosterneuburg 83:52+17:53
16Jerca BernikAA-Team Slovenija 86:20+20:21
17Yana BogyaNSA-SIVEN 89:19+23:20
18Clizia ZambiasiAA-Team Friuli Venezia Giulia 89:27+23:28
19Ursula BinderAA-Team Kärnten 89:28+23:29
20Alice Selem AA-Team Veneto 94:24+28:25
21Hannah KalcherAA-Team Burgenland 96:35+30:36
22Jessica LucchettaAA-Team Veneto 97:00+31:01
23Iva ŠtambukAA-Team Hrvatska 98:08+32:09
24Linda IndolaAA-Team Bayern 100:49+34:50
25Anna SchöpsAA-Team Bayern 106:36+40:37
26Monika RavnikarAA-Team Slovenija 106:42+40:43
27Barbara PavlinicAA-Team Slovenija 110:33+44:34
28Urša TomažinTeam Slovenija 111:40+45:41
29Magdalena FasslAA-Team Burgenland 113:05+47:06
30Valentina GramacciaAA-Team Friuli Venezia Giulia 113:24+47:25
31Federica NegriAA-Team Lombardia 113:44+47:45
32Johanna Eperke KissAA-Team Vas 129:26+63:27
33Monika KovaljeskoOK Kapela 129:31+63:32
34Barbara KmetecKamniški orientacijski klub 137:44+71:45
Vinka VukmanovicAA-Team Hrvatska DNS+ --:--

W35 (5.8km / 350m / 11KT)

1Anica HribarAA-Team Slovenija 68:04+00:00
2Judit AllwingerAA-Team Steiermark 71:07+03:03
3Birgit GollmannNaturfreunde Wien 78:45+10:41
4Marina SkernNaturfreunde Wien 85:39+17:35
5Barbara GiuganinoAA-Team Lombardia 88:50+20:46
6Sanda BerženjiAA-Team Hrvatska 93:56+25:52
7Anna EnborgAA-Team Bayern 96:06+28:02
8Krisztina Árné MolnárAA-Team Vas 101:22+33:18
9Eva OcvirkAA-Team Hrvatska 102:20+34:16
10Helga TezarekOrienteering Klosterneuburg 105:54+37:50
11Sara GaionAA-Team Friuli Venezia Giulia 106:51+38:47
12Andrea DarebSU Klagenfurt 113:58+45:54
13Irena Hacin KölnerTeam Slovenija 121:19+53:15
14Ana PlavcakAA-Team Slovenija 130:17+62:13
15Saša ŽižekOK Azimut 140:27+72:23
16Silke NeumaierTeam Bayern 151:35+83:31
Maria Elena SimonelliSemiperdo Orienteering Maniago DNS+ --:--
Julia RassLaufklub Kompass Innsbruck DNS+ --:--
Monica BortoliniAA-Team Veneto DNS+ --:--
Sonja Springer-VenhauerAA-Team Kärnten MP+ --:--
Susan KurthAA-Team Bayern MP+ --:--
Katrin Lorenz-BaathTeam Bayern DNS+ --:--
Irena Corko MeštrovicOK Kapela MP+ --:--

W45 (5km / 250m / 8KT)

1Barbara KastnerNaturfreunde Wien 53:45+00:00
2Júlia JuhászAA-Team Vas 56:00+02:15
3Hedi BergerOrienteering Klosterneuburg 61:05+07:20
4Claudia BonekNaturfreunde Wien 64:54+11:09
5Regina HabenichtAA-Team Kärnten 68:34+14:49
6Ingrid AdenstedtOrienteering Klosterneuburg 68:53+15:08
7Vera ArbterNaturfreunde Wien 69:12+15:27
8Manuela HlostaNaturfreunde Wien 71:43+17:58
9Mojca FoškiAA-Team Slovenija 72:13+18:28
10Eva KailbauerAA-Team Steiermark 73:24+19:39
11Guni PalmeOLC Wienerwald 77:24+23:39
12Ingrid KamingerOrienteering Klosterneuburg 77:38+23:53
13Renate Biel-PrettingNaturfreunde Wien 79:52+26:07
14Gislind BergerOrienteering Klosterneuburg 81:37+27:52
15Christine CalvetNaturfreunde Wien 81:52+28:07
16Sylvia GlatzOLC Graz 83:04+29:19
17Milena GrifoniAA-Team Bayern 84:09+30:24
18Karin VoglASKÖ Henndorf 84:53+31:08
19Brigitte MagetAA-Team Burgenland 92:24+38:39
20Riki TiefenböckNaturfreunde Wien 92:50+39:05
21Marirosa HechichAA-Team Friuli Venezia Giulia 95:57+42:12
22Karin ZettlOLT Transdanubien 96:05+42:20
23Hannelore SchreiberHSV LANGENLEBARN 100:46+47:01
24Michaela GröllAA-Team Steiermark 104:49+51:04
25Susi VeitsbergerOLT Transdanubien 106:33+52:48
26Cristina RuiniAA-Team Friuli Venezia Giulia 108:16+54:31
27Margit KovacsOLT Transdanubien 110:03+56:18
28Elisabeth ZeinerOLC Graz 110:51+57:06
29Licia KalcichAA-Team Lombardia 114:37+60:52
30Silke HochwieserOLT Transdanubien 115:08+61:23
31Michaela EgarterOC Fürstenfeld 129:55+76:10
32Marjana RejecOK Azimut 130:36+76:51
Irene GassnerNaturfreunde Wien MP+ --:--
Alenka ŠkarabotOrientacijski Klub Polaris DNS+ --:--
Barbara AngermannAA-Team Kärnten DNS+ --:--
Katharina HinterhoferASKÖ Henndorf DNS+ --:--
Doris GittmaierAA-Team Oberösterreich DNS+ --:--
Beata GlinskaAA-Team Hrvatska DNF+ --:--

W55 (3.8km / 200m / 7KT)

1Elisabeth KnappOrienteering Klosterneuburg 59:37+00:00
2Luise OswaldHSV Pinkafeld 84:29+24:52
3Christine PonweiserHSV OL Wiener Neustadt 88:27+28:50
4Hildegard ScherrNaturfreunde Steuerberg OLG 95:42+36:05
5Gertraud LeonhardtOC Fürstenfeld 99:19+39:42
6Inge BosinaNaturfreunde Wien 102:02+42:25
7Franca CrevatinPunto K Orienteering ASD 125:49+66:12
Chiara RajgeljSSD-AŠZ GAJA DNS+ --:--
Karin BroingerOLC Wienerwald DNS+ --:--
Traude FesselhoferHSV OL Wiener Neustadt DNF+ --:--
Susanne KallianySU Schöckl Orienteering DNF+ --:--
Gunnel NilssonOLC Wienerwald DNF+ --:--

W65 (3.8km / 200m / 7KT)

1Ulrike RoderHSV Ried 76:14+00:00
2Martha PrommerNaturfreunde Villach - Orienteering 89:37+13:23
3Dietlinde VenhauerOLCU Viktring 92:35+16:21
4Vera FrancOK Kapela 139:35+63:21
Christa DoblerMTV Hernals DNS+ --:--