| Organizator: Orientacijski klub Ursus Kraj: Tip: mednarodna Razdalja: drugo
Rezultati Razpis: povezava
Karta: Hubelj | Standard: ISOM št. karte: 138 Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p. Lokacija: Prikaz Avtorji: Martin Lejsek, Ivan Nagy, Daniel Lebar, Zdeněk Švec Merilo: 1:10000 Stanje: II. 2005 Površina: 1.81km2
| Karta pokriva večino območja prikazanega na karti št. 83 Ajdovsko Gradišče, na novo pa je dorisano območje vzhodno, zahodno in severozahodno od izvira Hublja. Za razliko od večinoma polodprtega, pretežno rahlo valovitega Gradišča, pokriva ostanek območja karte v glavnem strma pobočja z razmeroma številnimi reliefnimi in kamnitimi detajli, ki jih prerašča gozd najrazličnejše prehodnosti. | Karta je bila doslej uporabljena: |
|
december |
| sreda, 30. 12. 2020 SkiO DP in SOL 2 - dolga Orientacijski klub Polaris |
Rogla
|
| sobota, 19. 12. 2020 Ski-O DP in SOL 1 - sprint Orientacijski klub Polaris | Vojsko
|
oktober |
| nedelja, 11. 10. 2020 SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja Orientacijski klub Slovenj Gradec |
Slovenj Gradec
|
| sobota, 10. 10. 2020 SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint Orientacijski klub Slovenj Gradec | Ravne na Koroškem
|
| nedelja, 4. 10. 2020 SOL 7 - Prenje - srednja Orientacijski klub Komenda | Prenje, Cerklje na Gorenjskem
|
september |
| sreda, 23. 9. 2020 DP solsko - srednja Orientacijski klub Komenda |
|
| nedelja, 20. 9. 2020 SOL 6 - srednja Orientacijski klub Brežice | Novo mesto
|
| nedelja, 13. 9. 2020 3 Orange O-Cup - SOL3 - dolga Orientacijski klub Komenda | Sračja dolina, Črnuče, Ljubljana
|
| sobota, 12. 9. 2020 1 Orange O-Cup - srednja Orientacijski klub Komenda | Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
|
| sobota, 12. 9. 2020 2 Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint Orientacijski klub Komenda | Kamnik
|
| nedelja, 6. 9. 2020 DP, SSOL5 - sprint Orientacijski klub Azimut |
Idrija
|
| sobota, 5. 9. 2020 SOL 5 - srednja Orientacijski klub Azimut | Črni Vrh nad Idrijo
|
avgust |
| sobota, 29. 8. 2020 Orientacijski tek v Koruznem Labirintu - sprint Orientacijski klub Slovenske Konjice | Maribor
|
| sobota, 22. 8. 2020 Trening - Bohinjsko jezero - TK Bohinj 2020 - srednja Orientacijski klub Komenda | Ob Bohinjskem jezeru - Gozdna šola
|
| petek, 14. 8. 2020 Klubski spustaški trening - sprint Orientacijski klub Polaris | Rudno polje
|
julij |
| sobota, 4. 7. 2020 Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja Orientacijski klub Azimut | Pokljuka
|
junij |
| nedelja, 21. 6. 2020 SOL 2, DP ultra dolge - dolga Orientacijski klub Tivoli | Dobeno
|
| nedelja, 14. 6. 2020 SOL 4 DP srednje - srednja Orientacijski klub Azimut | Dole nad Idrijo
|
| sobota, 6. 6. 2020 Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja Orientacijski klub Polaris | Hum
|
maj |
| nedelja, 24. 5. 2020 Trening po vzorcu ZL: Končno! - srednja Orientacijski klub Komenda | Podboršt
|
marec |
| nedelja, 8. 3. 2020 SPOL 2 - Lipica TrailO - DP štafete - štafeta Orientacijski klub Trzin |
Lipica
|
| sobota, 7. 3. 2020 SPOL 1 - Lipica TrailO - DP PreO - PreO Orientacijski klub Trzin |
Lokev
|
| sobota, 7. 3. 2020 SOL 1 - dolga DROT | Lipica
|
| nedelja, 1. 3. 2020 ZL 13 Cik-cak - srednja Orientacijski klub Komenda | Zalštad
|
februar |
| sobota, 29. 2. 2020 DP ski-o - srednja Orientacijski klub Polaris | Rogla
|
| sobota, 1. 2. 2020 ZL12 score - drugo Orientacijski klub Azimut | Trebenče
|
januar |
| nedelja, 26. 1. 2020 SSOL 2 - sprint Planinsko društvo Ajdovščina | Vipavski Križ
|
| nedelja, 19. 1. 2020 ZL11 - srednja Gaja orienteering | Padriče-Gropada
|
| nedelja, 12. 1. 2020 ZL 10 - tek za soteskarjem in tek po spominu - sprint Orientacijski klub Polaris |
Šiška, Ljubljana
|
| sobota, 11. 1. 2020 Test 1 - 3000m - drugo OZS |
|
| sobota, 11. 1. 2020 ZL 9 - klasika - srednja Orientacijski klub Komenda | Komenda - Križ
|
| nedelja, 5. 1. 2020 ZL 8 - rogaining - ultra dolga Škofjeloški orientacijski klub | Škofja Loka
|
| sobota, 4. 1. 2020 ZL7 - Novoletne štafete - štafeta Orientacijski klub Azimut | Cerkno
|