Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 7. 3. 2020

Beginners (2.1km / 95m / 9KT)

1Tim RothauerASKÖ Henndorf 34:04+00:00
2Alvina VenhauerOLCU Viktring 34:11+00:07
3Barbora VečeřováKVS Šumperk 35:32+01:28
4Kate MattiHSV OL Villach 38:15+04:11
5Michela TomasellaPunto K 41:38+07:34
6Francesca TionPunto K 41:44+07:40
7Alexia CociancichPunto K 41:45+07:41
8Jutta PesslerSUSO 42:16+08:12
9Milan NovákVjČ + ŤAP 42:45+08:41
10Gabi KapellerOrK 42:49+08:45
11Sebstian and Linea SCM 43:33+09:29
12Timeja PrezeljOK Azimut 44:09+10:05
13Clemence PottenBMOT 44:16+10:12
14Nicole WinklerSPUK 45:08+11:04
15Franz WinklerSPUK 46:43+12:39
16Lara ZupanOK Komenda 47:28+13:24
17Nina RavnjakMOK 55:58+21:54
18Matija BovconPD Ajdovščina 56:42+22:38
19Gašper in Boštjan OK Komenda 57:00+22:56
20Neža JarcOK Komenda 58:09+24:05
21Nedvídková JitkaRUM 72:07+38:03
22Klavdija PrezeljOK Azimut 79:03+44:59
23Erica SarnataroORIENTEERING TRIESTE 122:13+88:09
Žiga SedejOK Azimut DNS+ --:--
Tina HudaxOCFF DNS+ --:--
Michele BenettiLessinia DNS+ --:--
Helga PrimigHSV OL Villach DNS+ --:--
Silvano PurinaniPunto K DNS+ --:--
Vera WaschnigLAC DNS+ --:--
Cristiana DonaggioPunto K DNS+ --:--
Tin ŠucOK Komenda DNS+ --:--
Johanna PesslerSUSO DNF+ --:--
Cornellia StadlerSUSO DNS+ --:--
Jara LeonhardtOCFF MP+ --:--
Veronika BielikováKVS Šumperk DNS+ --:--
Nina VeitsbergerOCFF DNS+ --:--
Jakub RychlýKRN DNS+ --:--
Martin StrykKVS Šumperk DNS+ --:--
Pierpaolo PoldrugoOr30Ottobre DNS+ --:--
Carlos RodriguezNF Wien DNS+ --:--
Marie StadlerSUSO DNS+ --:--

M10 (1.34km / 55m / 7KT)

1Gabriele GiudiciORIENTEERING TRIESTE 11:23+00:00
2Patrik KubanTBM 15:02+03:39
3Val JarcOK Komenda 15:25+04:02
4Drejc MalusOK Komenda 16:44+05:21
5Rok SedejOK Azimut 20:51+09:28
6Raffaele BoneccherGronlait OT 23:52+12:29
7Kevin KerčmarOK Azimut 27:02+15:39
8Martin MarekSTE 28:02+16:39
9Michal NovákVjČ + ŤAP 28:35+17:12
10Mihej PrezeljOK Azimut 30:51+19:28
11Jan KmínekDOK 33:03+21:40
12Jonathan MattiHSV OL Villach 37:02+25:39
13Anze ObidOK Azimut 37:48+26:25
14Adam MátlKVS Šumperk 53:15+41:52
Belhamidi Abdel Kader DNS+ --:--
Antoni PachnikORIENTPARK DNS+ --:--
Ondřej KmínekDOK MP+ --:--

M12 (2.1km / 95m / 9KT)

1Matej FerlugaGAJA 17:35+00:00
2Anže KölnerOK Komenda 18:53+01:18
3Kryštof FrancTBM 19:34+01:59
4Jakub NavrátilTBM 20:53+03:18
5Martin ZridkaveselyPBM 21:31+03:56
6David SedejOK Azimut 21:48+04:13
7Ožbej MalusOK Komenda 22:39+05:04
8Matěj RůžičkaKVS Šumperk 23:37+06:02
9Martin FerencOK Tivoli 23:45+06:10
10Felix KlingenbergSUSO 24:17+06:42
11Oskar FoškiOK Polaris 25:50+08:15
12Rado KalcGAJA 26:01+08:26
13Florijan KremžarOK Komenda 26:14+08:39
14Norbert NagySPA 29:07+11:32
15Enej ŠucOK Komenda 31:32+13:57
16Vilem DousekTBM 34:38+17:03
17Jáchym MátlKVS Šumperk 35:11+17:36
18Luka PivkOK Azimut 35:48+18:13
19Matej BratožPD Ajdovščina 35:55+18:20
20Anton GreinerSUSO 39:39+22:04
21Matěj KozákVjČ + ŤAP 47:44+30:09
22Jakob KurinčičOK Komenda 49:04+31:29
23Luka CvelbarOK Azimut 51:04+33:29
24Patrik BeltramPD Ajdovščina 55:02+37:27
25Beno BizjakOK Azimut 61:07+43:32
26Rok CigojPD Ajdovščina 109:26+91:51
Štěpán HájekTBM MP+ --:--
Max DenemarekTBM DNS+ --:--
Peo AdenstedtNOLV DNS+ --:--
Lauri UrbanekNF Wien - Orienteering-Team DNS+ --:--

M14 (4.08km / 160m / 15KT)

1Tomáš UrbánekZBM 36:32+00:00
2Márk BujdosóSPA 36:47+00:15
3Vojtěch KočaZBM 39:27+02:55
4Patrik ŠtáblKVS Šumperk 40:35+04:03
5Jiri RacanskyTBM 41:39+05:07
6Ondrej BroschPBM 42:07+05:35
7Diego ScaletG.S. Pavione 43:28+06:56
8Mihály CsobothSPA 44:45+08:13
9Jonatan SvirakTBM 46:17+09:45
10Jonas PtacekTBM 47:22+10:50
11Chris FranceschinelG.S. Pavione 48:53+12:21
12Radan CechTBM 49:01+12:29
13Filip SchwabTBM 49:22+12:50
14Jonas Leo SölvaSCM 49:44+13:12
15Vojtěch TeringlVjČ + ŤAP 50:29+13:57
16Tobias VedraTBM 50:43+14:11
17Luka SeljakOK Komenda 51:10+14:38
18Filip MarekZBM 51:47+15:15
19Jan UrvalekTBM 53:48+17:16
20Jan CokanOK Komenda 55:03+18:31
21Rok BogatajOK Azimut 55:23+18:51
22Dávid VeresSPA 57:28+20:56
23Eduard VojvodikMOV 58:34+22:02
24Jakob RinnerbergerNOLV 63:03+26:31
25Ervin VíghTRS 63:23+26:51
26Edoardo BoneccherGronlait OT 76:13+39:41
27Moritz GreinerSUSO 78:59+42:27
28Jaka SeljakOK Komenda 79:10+42:38
29Rok IlovarOK Tivoli 79:55+43:23
30Iusef AbdelbakyPunto K 82:02+45:30
31Božo BizjakOK Azimut 83:53+47:21
32Filip FinstrleZBM 86:23+49:51
33Jost KroutilTBM 86:52+50:20
34Alexandr JordánKVS Šumperk 101:51+65:19
35Vítek NovákVjČ + ŤAP 103:22+66:50
36Borut GantarOK Azimut 110:31+73:59
37Lukas HoferSUSO 111:46+75:14
Noa KelcOK Jelen DNS+ --:--
Ivo SobotkaVjČ + ŤAP DNS+ --:--
Jędrzej PachnikORIENTPARK DNS+ --:--
Klaus ScheidlSUSO DNS+ --:--
Martin HirmannSUSO DNS+ --:--
Martin BettegaG.S. Pavione DNS+ --:--
Paul DegenHSV-P MP+ --:--
Jakub StrnadECZT DNS+ --:--
Vojtěch EliášTBM MP+ --:--
Max MamleevTOL DNS+ --:--
Luka PizzoniPD Ajdovščina DNS+ --:--
Enej MislejPD Ajdovščina DNS+ --:--
Vid FaganelPD Ajdovščina DNS+ --:--

M16 (5.37km / 240m / 17KT)

1Josef SterbakZBM 44:24+00:00
2Jan StrycekPBM 45:15+00:51
3Lukas WieserHSV-P 48:24+04:00
4Goran PolojazFVG Junior Team 49:03+04:39
5Antonín ČernýVjČ + ŤAP 49:21+04:57
6Moritz CzechNOLV 49:22+04:58
7Simon ToblerHSV-P 49:58+05:34
8Vojtech MarekZBM 49:59+05:35
9Adam ŠtáblKVS Šumperk 50:13+05:49
10David RapotzNF Villach 50:21+05:57
11Tomas DoušekTBM 50:24+06:00
12Elia OleottoFVG Junior Team 52:37+08:13
13Márton CsobothSPA 54:10+09:46
14Joel PrutschOCFF 54:37+10:13
15Ondrej GrycTBM 55:04+10:40
16Nejc TurkOK Komenda 56:25+12:01
17Tomas OdehnalPBM 56:57+12:33
18Anton BuschekNF Wien - Orienteering-Team 57:13+12:49
19Kilian DegenHSV-P 57:22+12:58
20Matouš ČernýVjČ + ŤAP 57:57+13:33
21Endre JancsikTRS 58:17+13:53
22Francesco OgnibenePol.Masi 59:19+14:55
23Gustav GreinerSUSO 60:12+15:48
24Alessandro RivettaRun Using Brain 61:27+17:03
25Martin JevševarOK Brežice 61:33+17:09
26Theo PietschNF Wien 63:33+19:09
27Pietro SergasPunto K 65:03+20:39
28Tamás BalatoniNYVSC 65:49+21:25
29Jacopo StöcherWAT 66:46+22:22
30Federico StanzaniOriappennino 67:45+23:21
31Matevž KuncOK Tivoli 72:48+28:24
32Marian Petr ZadrapaMOV 74:18+29:54
33Luka AnderluhOK Polaris 75:18+30:54
34Mátyás AlbertTRS 78:21+33:57
35Tilen ZupanOK Komenda 87:30+43:06
36Adam BláhaKVS Šumperk 89:33+45:09
37Primož GantarOK Azimut 90:17+45:53
38Fabio AmadesiOriappennino 91:02+46:38
39Lukáš TomanekKVS Šumperk 91:34+47:10
40Timotej HribarOK Brežice 96:22+51:58
Mattia CoronaItalia National Team DNS+ --:--
Tihon SalopekRIS DNS+ --:--
Alessio JermanORIENTEERING TRIESTE MP+ --:--
Otto AllwingerLAC DNS+ --:--
Niccolo SantiPol.Masi DNS+ --:--
Jan ŠperlichKVS Šumperk DNS+ --:--
Aljaž ČelikOK Azimut DNS+ --:--
Jakob NovakPD Ajdovščina DNS+ --:--
Leonardo GrisentiItalia National Team DNS+ --:--
Davide De BonaItalia National Team DNS+ --:--
Marco Anselmo Di StefanoItalia National Team DNS+ --:--
Adam ZridkaveselyPBM MP+ --:--

M18 (7.14km / 325m / 21KT)

1Adam UrbanekZBM 63:00+00:00
2Peter NagySPA 65:19+02:19
3Nathan ArondeauOE42 67:48+04:48
4Péter MolnárASK 68:25+05:25
5Natan Maj PoženelOK Komenda 70:54+07:54
6Kilian ZapfOCFF 70:55+07:55
7Kelén KlementSPA 71:31+08:31
8Martin MelišíkVjČ + ŤAP 75:11+12:11
9Peter BrabekOCFF 77:02+14:02
10Peter BergerBerger-C 77:47+14:47
11Ádám VörösTRS 81:52+18:52
12Milán SztojkaNYVSC 82:37+19:37
13Max PietschNF Wien 83:12+20:12
14Nándor CsisTRS 84:05+21:05
15Jakub NovákVjČ + ŤAP 87:25+24:25
16Matteo MiroloRun Using Brain 89:10+26:10
17František HeclKVS Šumperk 89:50+26:50
18Mátyás EgriSPA 90:44+27:44
19Fülöp JacsevASK 91:49+28:49
20Ambrus SchubertSZVSE 92:35+29:35
21Jan GobecVihor 94:59+31:59
22Ákos MarosiASK 106:07+43:07
23Radim SobotkaVjČ + ŤAP 109:17+46:17
24Tobia MusolaLessinia 112:06+49:06
25Ruben TičGAJA 122:51+59:51
26Benjamin JamšekOK Azimut 123:48+60:48
27Elias DobnikOLCU Viktring 138:21+75:21
28Noa KolarekVihor 153:13+90:13
Andras GátiSPA DNS+ --:--
Štěpán StrykKVS Šumperk DNS+ --:--
Stanisław PachnikORIENTPARK DNS+ --:--
Jakob ZrimOCFF MP+ --:--
Marco OrlerItalia National Team DNS+ --:--
Matteo MandelliItalia National Team DNS+ --:--
Leon EbsterASKÖ Henndorf DNS+ --:--
Davide AlbanItalia National Team DNS+ --:--

M20 (7.81km / 355m / 22KT)

1Leo HolperOCFF 58:22+00:00
2Marius PoirsonWAT 61:22+03:00
3Francesco MarianiASD Orsa Maggiore 62:31+04:09
4Lukas NovakLAC 71:55+13:33
5Balazs EgeiSPA 78:08+19:46
6Zoltán BognárASK 82:46+24:24
7David ŠmolDOK 87:22+29:00
8Elias WachmannOCFF 94:21+35:59
9Tjaž GantarOK Azimut 95:40+37:18
10Bálint SzeleASK 97:49+39:27
11Pietro Vittorio LombardoPolbes 112:00+53:38
12Michal KubecDOK 139:34+81:12
Damiano BettegaItalia National Team DNS+ --:--
Luca LibardoniItalia National Team DNS+ --:--
Alberto BazanItalia National Team DNS+ --:--
Mattia ScopelItalia National Team DNS+ --:--
Pietro PalumboItalia National Team DNS+ --:--
Nazar LevytskyiIv-Frank DNS+ --:--
Erik BonekNF Wien - Orienteering-Team DNS+ --:--

M21A (7.16km / 330m / 21KT)

1Petr PrikrylPBM 63:12+00:00
2Emanuel BraunNOLV 63:50+00:38
3Ivan Boyadzhiev ml.MOK 64:01+00:49
4Michal HenekECZT 64:34+01:22
5Libor ZridkaveselyPBM 64:52+01:40
6Kristóf GyőrffyASK 68:20+05:08
7Zdeněk Janů j.KVS Šumperk 68:50+05:38
8Radim HošekVjČ + ŤAP 70:03+06:51
9Kuba VlášekVjČ + ŤAP 71:17+08:05
10Nicolo LivaSemiperdo 72:24+09:12
11Olli MalinenS6 72:27+09:15
12Jan KomendaPBM 73:54+10:42
13Matěj MatoušekKVS Šumperk 75:00+11:48
14Kristian BlokOK SNAB 75:13+12:01
15Eero TuomaalaS6 75:45+12:33
16Ádám LengyelSPA 77:07+13:55
17Filip HulecECZT 81:14+18:02
18Vid BogovičOK Brežice 83:00+19:48
19Gergő Gábor PériASK 83:25+20:13
20Ondřej ŠrámekKVS Šumperk 85:34+22:22
21Balázs Gyenizse-nagyASK 87:01+23:49
22Nikolaus Euler-rolleNF Wien - Orienteering-Team 89:34+26:22
23Wolfgang GindlOLGDK 91:18+28:06
24Nejc MočnikOK Azimut 91:37+28:25
25Teemu LehtorantaS6 92:45+29:33
26Tomaž PustOK Komenda 93:10+29:58
27Andrea MigliorePolbes 93:12+30:00
28Matej ŠkarabotOK Polaris 95:25+32:13
29Nicolo BuganePol.Masi 101:16+38:04
30Aljaž ČerneOK Tivoli 109:07+45:55
31Jan UrbanECZT 109:38+46:26
32Jakub VaníkKVS Šumperk 112:24+49:12
33Uroš CankarŠOK 115:09+51:57
34Miran KošćicaOK Jelen 117:01+53:49
35Federico NavarraPolbes 120:23+57:11
36Gregor KuncOK Tivoli 122:04+58:52
37Jakob ValičPD Ajdovščina 147:04+83:52
Alexey MorozovVoronezh DNS+ --:--
Jure KavčičOK Komenda DNS+ --:--
Sebastian RomanoORIENTEERING TRIESTE DNS+ --:--
Stefano RausItalia National Team DNS+ --:--
Volodymyr FedoseienkoIv-Frank DNS+ --:--
Pavel RychlýKRN DNS+ --:--

M21B (4.78km / 210m / 16KT)

1Herwig AllwingerLAC 52:23+00:00
2Marko ObidOK Azimut 54:34+02:11
3Tobias TeichmannSUSO 54:55+02:32
4Valentin ErženOK Azimut 56:38+04:15
5Hannes PacherSUSO 56:56+04:33
6Martin FaccinelliSUSO 57:24+05:01
7Otto AllwingerLAC 58:20+05:57
8Simon KurinčičOK Komenda 58:41+06:18
9Michael SittlingerHSV Spittal 58:54+06:31
10Jan KolajaVLI 60:32+08:09
11Roland VoglSV Mietraching 60:34+08:11
12Uroš CvelbarOK Azimut 64:03+11:40
13Lubomír HošekVjČ + ŤAP 64:22+11:59
14Oleg CelićVihor 64:57+12:34
15Aljaž ObidOK Azimut 66:35+14:12
16Timotej ŠucOK Komenda 70:53+18:30
17Kristjan GantarOK Azimut 75:57+23:34
18Roman SchuhOrK 75:58+23:35
19Maurizio FicurGAJA 76:48+24:25
20Christopher ImmervollSUSO 77:27+25:04
21Matej VidičOK Azimut 80:18+27:55
22Luca IennacoPolbes 82:49+30:26
23Borut SeljakOK Komenda 83:37+31:14
24Markus GreinerSUSO 86:44+34:21
25Franc MalusOK Komenda 86:59+34:36
26Fabio Dalla RivaG.S. Pavione 91:10+38:47
27Luka PlavčakŠOK 91:37+39:14
28Gerald PischingerSUSO 93:41+41:18
29Johannes PrastSCM 98:04+45:41
30Mátyás PaskujHomokbucka 99:00+46:37
31Davide ScamperleOrient-Express Verona 99:30+47:07
32Andrej KorelcOK Komenda 105:15+52:52
33Ales FerencOK Tivoli 109:49+57:26
34Samo KraljOK Azimut 192:35+140:12
Sergejs LetaLAT NAF DNS+ --:--
Jirka HrazdilZBM MP+ --:--
Blaž MarotOK SG DNS+ --:--
Andreas TinklerSPUK DNS+ --:--
Ragnar KruuslaJOKA DNS+ --:--
Johannes RenzSUSO DNS+ --:--
Boštjan BogatajOK Azimut DNS+ --:--
Edgars ApinisLAT NAF DNS+ --:--
Stefan RuchSwiss O Tours DNS+ --:--
Akos SzaboPVM DNS+ --:--
Helmut SteinerSUSO DNS+ --:--
Jan KundörferSUSO DNS+ --:--
Gerald TinklerSPUK DNS+ --:--
Christoph WendnerSUSO DNS+ --:--
Saš MočnikOK Polaris DNS+ --:--
Roberto GelminiOrient-Express Verona DNS+ --:--
Markus MoerthOLTT DNS+ --:--
Armin MariacherSUSO DNS+ --:--

M21E (10.81km / 410m / 29KT)

1Andreas SolbergIFK GBG 76:05+00:00
2Nicolas KastnerNF Wien - Orienteering-Team 80:07+04:02
3Dániel BarkászSZVSE 81:20+05:15
4Helmut GremmelHSV-P 81:29+05:24
5Matthias LeonhardtOCFF 82:31+06:26
6Matjaž ŠtanfelOK Azimut 83:32+07:27
7Benjamin AnciauxBMOT 84:31+08:26
8Georg GröllOLCG 84:33+08:28
9Giacomo ZagonelUS Primiero Orienteering 84:39+08:34
10Florian KurzNF Wien - Orienteering-Team 84:52+08:47
11Žan RavnikarOK Komenda 86:09+10:04
12Mark BogatajOK Azimut 88:22+12:17
13Geert SimkensBMOT 88:29+12:24
14Mihály OrmaySPA 90:28+14:23
15Samuele TaitGronlait OT 90:52+14:47
16Matija RazumOK Brežice 91:00+14:55
17Ondřej JílekKVS Šumperk 91:24+15:19
18Simon StanonikOK Azimut 91:28+15:23
19Zdeněk RajnošekKVS Šumperk 92:03+15:58
20Walter BettegaG.S. Pavione 92:32+16:27
21Zoltán BujdosóSPA 92:54+16:49
22Peter TušarOK Azimut 93:18+17:13
23Jakob PauserNOLV 93:46+17:41
24Emiliano CoronaG.S. Pavione 94:01+17:56
25Alexandr JordanovZBM 94:18+18:13
26Balázs VajdaSZVSE 94:44+18:39
27Stefan KubelkaLAC 94:50+18:45
28Enrico MannocciPol.Masi 95:44+19:39
29Tamas BogyaUnirea 95:52+19:47
30Daniel TomanekKVS Šumperk 100:11+24:06
31Peter DivinSPA 102:42+26:37
32Levente SzalayASK 102:50+26:45
33Aapo LaihoVeVe 102:52+26:47
34Petr TurczerKVS Šumperk 102:54+26:49
34Jan ZháňalZBM 102:54+26:49
36Gregor HvalaOK Azimut 103:01+26:56
37Szabolcs GyörgyTRS 103:10+27:05
38Luděk FinstrleZBM 104:16+28:11
39Jo LintenBMOT 104:29+28:24
40Rafael DobnikOLCU Viktring 104:44+28:39
41Jure ZmrzlikarOK Komenda 105:52+29:47
42Joris HochstetterAlfta Ösa OK 109:34+33:29
43Ivano BettegaG.S. Pavione 109:50+33:45
44Cesare MattiroliPolbes 109:59+33:54
45Maxime LavalBMOT 110:13+34:08
46Ferenc MihályiSPA 111:02+34:57
47Michele FrancoEREBUS VICENZA 111:22+35:17
48Lobel HorvatMaksimir 111:24+35:19
49Maurizio CastellazG.S. Pavione 112:17+36:12
50Erik KálmánSPA 113:28+37:23
51Aaron GaioG.S. Pavione 113:33+37:28
52Jasper MoreelsBMOT 115:26+39:21
53Simone BettegaG.S. Pavione 116:11+40:06
54Ronny NathoDBT 116:20+40:15
55Vince WeilerSPA 117:58+41:53
56Piero TurraG.S. Pavione 118:47+42:42
57Tomy JanssensBMOT 119:41+43:36
58Bert BockxBMOT 121:13+45:08
594Peter WeinigDBT 121:53+45:48
60Pavel Paloncy J.KVS Šumperk 123:51+47:46
61Luigi GiulianiPolbes 125:28+49:23
62Bálint ZaiSPA 125:35+49:30
63Rajko KračunKamniški OK 128:41+52:36
64Thomas PolsterHSV Spittal 131:58+55:53
65Serge DuszaBMOT 132:16+56:11
66Sylvain SterckxBMOT 140:14+64:09
67Matthias PoellOLC 150:06+74:01
68Cedric BoeckxBMOT 152:46+76:41
69Marc KerckhofsBMOT 157:20+81:15
70Rychon Van PuttenBMOT 161:28+85:23
71Jani Bizjak 221:06+145:01
Matic BlažOK Komenda DNF+ --:--
Henrik SulzOLC DNS+ --:--
Andris KivlenieksLAT NAF DNS+ --:--
Jannis BonekNF Wien - Orienteering-Team DNS+ --:--
Wojciech PachnikORIENTPARK DNS+ --:--
Guntis MalinšLAT NAF DNS+ --:--
Artjoms RekunenkoLAT NAF DNS+ --:--
Fabiano BettegaG.S. Pavione DNS+ --:--
Marcello LambertiniPol.Masi DNS+ --:--
Michele Caraglio MP+ --:--
Björn KramerDBT DNS+ --:--
Erik Nilsson SimkovicsOLC DNF+ --:--

M35 (7.81km / 355m / 22KT)

1Radovan CechTBM 57:23+00:00
2Evgeniy PopovRB United 66:31+09:08
3Jiri EhlTBM 68:00+10:37
4Ondrej PtacekTBM 78:56+21:33
5Blaž KölnerOK Komenda 79:31+22:08
6Dražen GadžićKAP 80:28+23:05
7Igor GavrilovOK Komenda 83:48+26:25
8Jozef ChupekSlavia ZU Zilina 85:52+28:29
9Robert DousekTBM 87:30+30:07
10Dušan PetrovičOK Polaris 88:21+30:58
11Denis KokeljKamniški OK 92:33+35:10
12Leon KropivšekMOK 97:08+39:45
13Marián MiklušRBA 99:21+41:58
14Miran KolmanKamniški OK 104:26+47:03
15Vanja SuhinaKAP 104:29+47:06
16Klemen KendaOK Azimut 106:56+49:33
17Gregor PavličGAJA 111:02+53:39
18Samo CokanOK SG 135:59+78:36
19Luka KotnikOK SG 137:35+80:12
20Dalibor StankovskiOK Jelen 140:17+82:54
21Ivan Šeperić-GrdišaOK Jelen 144:30+87:07
Thomas HudaxOCFF DNS+ --:--
Thomas VeitsbergerOCFF DNS+ --:--
Lino LegacJAP DNS+ --:--

M40 (7.14km / 325m / 21KT)

1Markus KönigASKÖ Henndorf 62:21+00:00
2Klaus DegenHSV-P 78:51+16:30
3Ingemar NeuhauserSCM 81:12+18:51
4Martin SmolkaSTE 85:17+22:56
5Eddy SandriPanda O Vals. 85:27+23:06
6Hannes WenzelOLCU Viktring 87:59+25:38
7Antonín SynekDOK 89:44+27:23
8Miloš HeclKVS Šumperk 90:54+28:33
9Roberto LarotellaORIENTEERING TRIESTE 91:36+29:15
10Lukáš RůžičkaKVS Šumperk 100:51+38:30
11Antonín MarekSTE 103:11+40:50
12Tomislav VarnicaVihor 108:28+46:07
13Gheorghe CionoiuTVN 117:14+54:53
14Jan KmínekDOK 118:55+56:34
15Martin VojvodikMOV 120:35+58:14
16Matjaž GutenbergerOK SG 165:30+103:09
17Alessio RozziPD Ajdovščina 196:56+134:35
Zdeněk StachoňECZT DNS+ --:--
Kristian BosisioOK Trzin DNS+ --:--
Petr MičaKVS Šumperk DNS+ --:--
Matjaž Gutenberger DNS+ --:--
Roman DaněkECZT DNS+ --:--
Mikhail MamleevTOL DNS+ --:--

M45 (6.15km / 295m / 18KT)

1Franz HelmingerHSV WALS 57:03+00:00
2Andrea CiprianiPanda O Vals. 62:31+05:28
3Sergey MakeychikVoronezh 63:52+06:49
4Janez PretnarKamniški OK 65:23+08:20
5Nicolas GreffJAO 67:07+10:04
6Eric SylvestreJAO 69:14+12:11
7Szabolcs TornaiSzSE 69:25+12:22
8Laurent AstradeJAO 69:39+12:36
9Aleš PoljanšekOK Azimut 73:16+16:13
10Christophe Le GlandJAO 73:35+16:32
11Jožko JazbarOK Azimut 73:49+16:46
12Sergey CherniavskyOC München 74:39+17:36
13Damir GobecVihor 74:46+17:43
14Alex OdermattOLG Basel Oberwil 75:37+18:34
15Tim DarlowRR Scotland 75:53+18:50
16István MáramarosiSilvanus SE 76:14+19:11
17Uwe RöhnerLOK Berlin 78:25+21:22
18Franz UneggSPUK 79:14+22:11
19Péter KálmánBEAC 79:29+22:26
20Petr BlazekSJH 81:05+24:02
21Fabrizio BoneccherGronlait OT 81:34+24:31
22Andrej CimermanOK Polaris 81:59+24:56
23Marko DudicOK SG 82:51+25:48
24Mauro SergasPunto K 83:50+26:47
25Zsolt WeilerSPA 85:38+28:35
26Gregor ZupanOK Komenda 88:04+31:01
27Jiří SvobodaKotlarka 92:32+35:29
28Primož SavinšekOK Polaris 94:06+37:03
29Robert KuncOK Tivoli 94:26+37:23
30Diego MilaniOrient-Express Verona 98:59+41:56
31Valter FoškiOK Polaris 101:31+44:28
32Gregor RajOK SG 102:19+45:16
33Peter FerlugaGAJA 102:36+45:33
34Boris ErženŠOK 103:38+46:35
35Alessandro CorboOrient-Express Verona 109:29+52:26
36Péter JancsikTRS 113:45+56:42
37David MattiHSV OL Villach 118:10+61:07
38Davor PobegaOK Tivoli 127:23+70:20
39Marko GermaniGAJA 132:17+75:14
Edi OcvirkJAP DNS+ --:--
Dominique FleurentJAO DNS+ --:--
Herfried TrummerOCFF DNS+ --:--
Tihomir SalopekRIS DNS+ --:--
Wolfgang WaldhäuslNF Wien - Orienteering-Team DNS+ --:--
Marco GiovanniniOK Trzin MP+ --:--
Alain BéguinotJAO DNS+ --:--

M50 (6.15km / 295m / 18KT)

1Alexander AfonyushkinVoronezh 56:52+00:00
2Werner PietschNF Wien 61:52+05:00
3Justas Budriunas 63:30+06:38
4Boris KastnerNF Wien - Orienteering-Team 65:06+08:14
5Miha ŠkarabotOK Polaris 67:40+10:48
6Attila DalosTTE 67:52+11:00
7Arno HussOLCG 69:09+12:17
8Stefano BrambillaCO2 69:29+12:37
9Gregor AnderluhOK Polaris 70:55+14:03
10Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 71:29+14:37
11Roland KohlbacherASKÖ Henndorf 72:24+15:32
12Thomas TäuberOLTT 73:15+16:23
13Pavel MátlKVS Šumperk 75:14+18:22
14Phil SlingsbyDRONGO 77:01+20:09
15Alberto GrilliPPN 77:13+20:21
16Robert KalcherHSV-P 77:26+20:34
17Martin GruenbergerOrK 79:56+23:04
18Peter Ebster Sen.ASKÖ Henndorf 80:00+23:08
19Helmut LercheggerLAC 80:24+23:32
20Martin SchmidLAC 81:50+24:58
21Damir MiljkovićOK Jelen 82:39+25:47
22Andrea RivettaSemiperdo 84:32+27:40
23Markus ThomanSPUK 94:11+37:19
24Igor BončinaOK Slovenske Konjice 94:32+37:40
25Gennagii BolshunovVoronezh 97:47+40:55
26Aleš ZupanOK Polaris 99:58+43:06
27Andrea MargioreOrCralTT 100:44+43:52
28Honza HolecMOV 103:38+46:46
29Stanislav KustecMOK 106:17+49:25
30Dušan SmoleOK Polaris 108:14+51:22
31Josef Hilbertnfwien 111:12+54:20
32Robert BenkoOK Polaris 116:02+59:10
33Stefan RöhlLOK Berlin 119:16+62:24
34Denis CollombJAO 129:29+72:37
35Milivoj UroicMaksimir 132:06+75:14
36Markus SterbaOrK 137:32+80:40
37François GintzburgerJAO 137:58+81:06
38François CardineauJAO 145:49+88:57
Griša MočnikOK Polaris DNS+ --:--
Paolo JermanORIENTEERING TRIESTE MP+ --:--
Stefano MaddalenaO-92 DNS+ --:--
Mykhaylo GutakIv-Frank DNS+ --:--
Giancarlo AngeliOriFolgore DNS+ --:--
Dariusz PachnikORIENTPARK DNS+ --:--
Roland ReisenbergerOrK MP+ --:--

M55 (4.26km / 195m / 15KT)

1Kent Kragh 41:10+00:00
2Jiří UrválekTBM 45:10+04:00
3Árpád TőkésTRS 47:05+05:55
4Josef PolsterHSV Spittal 47:47+06:37
5Gottfried ScheiklOCFF 49:15+08:05
6Günter KradischnigOLCG 50:39+09:29
7Wolfgang PietschNF Wien 51:04+09:54
8Miro ŠalamunOK Polaris 53:16+12:06
9Siegfried OpetnikHSVK 54:08+12:58
10Silvij MočnikOK Azimut 54:43+13:33
11Nikolaj JordanovZBM 57:52+16:42
12Anders KnudsenHG 58:11+17:01
13Paolo DissetteOriappennino 58:12+17:02
14Darko MerunkaMaksimir 60:23+19:13
15Tibor GeraSZVSE 62:04+20:54
16Henrik Albahn 62:29+21:19
17Nikolaus AdenstedtOrK 62:49+21:39
18Stanko ČuferPD Ajdovščina 63:27+22:17
19Reinhard KasperHSV-P 64:55+23:45
20Georg PregartnerOLGDK 66:09+24:59
21Silvo BabičOK Komenda 67:31+26:21
22Bernd GraumannLOK Berlin 67:33+26:23
23István BujdosóSPA 68:34+27:24
24Christian GotthardtHSV Spittal 69:30+28:20
25Roland BernerSSV H.-N. 70:04+28:54
26Constantin BanuCSUB 70:36+29:26
27Veikko BaathDBT 72:11+31:01
28Franz ChiusoleSCM 73:10+32:00
29Rudolf LohnauerHSV OL Villach 74:05+32:55
30Aleš BorštnikOK Tivoli 75:34+34:24
31Martin GasserSCM 77:08+35:58
32Luca PatiniSemiperdo 78:34+37:24
33Mauro ClementeGAJA 80:36+39:26
34Ivan BoyadzhievMOK 84:36+43:26
35Ivo KetePD Ajdovščina 87:12+46:02
Fabrizio DonadiniSCOM DNS+ --:--
Marijan LebanOK Azimut DNS+ --:--
Andreas CartOLC DNS+ --:--
Gyula KárolyiKFK DNS+ --:--
Oleksandr PalahniukIv-Frank DNS+ --:--
Peter BonekNF Wien - Orienteering-Team DNS+ --:--
Ivo TišljarORI DNS+ --:--
Raimund ScheiberHSV Spittal DNS+ --:--
Sven Oivind OhrvikATN DNS+ --:--
Enrico CasagrandeOrienteering Pergine DNS+ --:--
Giorgio PaoliOrienteering Pergine DNS+ --:--

M60 (3.86km / 170m / 14KT)

1Peter LaisSwiss O Tours 35:23+00:00
2Richard Zeiner-GundersenAbO 40:59+05:36
3Jaromír ŠrámekKVS Šumperk 42:02+06:39
4Herwig ProskeOCFF 42:49+07:26
5Alex BorTitan 43:16+07:53
6Christian BilandOLG CO 43:25+08:02
7Gerrit Van De RietMaksimir 44:06+08:43
8Knut EngenATN 44:55+09:32
9Josef ZapletalNF Wien - Orienteering-Team 46:08+10:45
10Pavel BehounOK99 48:11+12:48
11Joachim FriessnigOCFF 48:18+12:55
12Cesare TarabocchiaOK Azimut 49:02+13:39
13Bruno ScherrHSV Spittal 49:20+13:57
14Horst MayerSSV H.-N. 53:07+17:44
15Alastair MackenzieDARLO 55:42+20:19
16Zdeněk Janů s.KVS Šumperk 57:58+22:35
17Zdeněk BlablaECZT 58:04+22:41
18Adriano BettegaG.S. Pavione 60:38+25:15
19Franck GuerinYcone 60:50+25:27
20Phill BattsDARLO 62:10+26:47
21Franz GremmelHSV-P 64:48+29:25
22Erik HaugenATN 66:17+30:54
23Rudolf KöllerSPUK 75:57+40:34
24Roman SladičŠOK 82:46+47:23
25Davide ChioccaGOCAI 128:27+93:04
Lucio PozzerleOrient-Express Verona MP+ --:--
Jiri GawelECZT DNS+ --:--
Filippo PezzatiSCOM DNS+ --:--
Bernhard LieberHSV OL Villach DNS+ --:--
Mauro NardiSemiperdo DNS+ --:--

M65 (3.55km / 155m / 13KT)

1Ola BroxATN 43:02+00:00
2Arnfinn PedersenATN 48:40+05:38
3Stefano ZonatoOLG Regensburg 50:59+07:57
4Valerio LesoLessinia 55:07+12:05
5Charles NelsonOK Azimut 59:16+16:14
6Robert MayrhoferOII 61:36+18:34
7Bugar JozsefBÖF 64:51+21:49
8Kristian LeonhardtOCFF 66:49+23:47
9Janko LapajneOK Azimut 70:25+27:23
10Gianfranco SiegaGAJA 71:09+28:07
11Günther PrommerNF Brückl 73:57+30:55
12Günther DobnikOLCU Viktring 77:16+34:14
13Jan SveenATN 78:05+35:03
14Eugen KainrathHSV-P 79:03+36:01
15Ezio ParisOrienteering Mezzocorona 83:09+40:07
16Vlado SedejOK Azimut 90:16+47:14
17Franz MagesSSV H.-N. 101:58+58:56
Raffaele CrivelliSCOM DNS+ --:--
Gyula KógerPVM DNS+ --:--
Walter RahmOLG Pfäffikon DNS+ --:--
Karl PongratzHSV-P DNS+ --:--
Giorgio BernasconiSCOM DNS+ --:--
Vladimir JohnECZT DNS+ --:--
Franz HartingerLAC MP+ --:--
Tor SolberghseterATN DNS+ --:--
Helmut MurerOrienteering Pergine DNS+ --:--
Tapani HuovilaS-JKL DNS+ --:--
Gianluca GobbiOrienteering Pergine DNS+ --:--

M70 (3.21km / 145m / 10KT)

1Franz WyssOLregioolten 38:32+00:00
2Knut SkjesetATN 42:23+03:51
3Jean-claude GuyotANCO 43:12+04:40
4Wolfgang GermNF Kühnsdorf 43:51+05:19
5Juergen ZiescheLOK Berlin 43:57+05:25
6Josef GrafHSV-P 45:03+06:31
7Gábor MolnárHSE 47:56+09:24
8Babicky TomasRUM 49:00+10:28
9Ivan LuxBAC 49:15+10:43
10Achim BaderOLF Mainz 49:40+11:08
11Otto VenhauerOLCU Viktring 50:22+11:50
12Werner BurmannOLC 50:59+12:27
13Leif BillingsoATN 52:46+14:14
14Srečo PirmanŠOK 55:39+17:07
15Wilhelm GrabenhoferHSV-P 57:13+18:41
16Giuliano MichelottiArco di carta 67:39+29:07
17Georgy MacSwanOLA TSV Deggendorf 69:29+30:57
18Corrado MiniottiCRAL GTT 74:23+35:51
19Paul ZiermannHSV-P 84:01+45:29
Harald Bertoldior.mez DNS+ --:--
Giorgio TettamantiSCOM DNS+ --:--
Max MoosbergerOLregioolten DNS+ --:--
István FluckPVM DNS+ --:--
Endre Kiss Dr.PVM DNS+ --:--
Ludwig GenderjahnLOK Berlin MP+ --:--
Renzo BernabeOrienteering Pergine DNS+ --:--
Terje MalmATN DNS+ --:--
Beniamino BrazzoliOrient-Express Verona DNS+ --:--
Gianalberto SoardiOrient-Express Verona DNS+ --:--
Giancarlo GozzerOr. Crea Rossa DNS+ --:--

OPEN (5.37km / 240m / 17KT)

1Alessio TenaniPol.Masi 47:07+00:00
2Bernhard VenhauerOLCU Viktring 52:39+05:32
3Stefano CollodetFriuli MTB 67:13+20:06
4Zoltán MihácziTTE 69:29+22:22
5Remo MadellaPPN 71:01+23:54
6Massimo MoscaOTIS Trieste 78:16+31:09
7Matej Čerin 78:24+31:17
8Gergely BugarBÖF 79:42+32:35
9Jaka Pišljar 81:00+33:53
10Franco VaccariOTIS Trieste 81:12+34:05
11Natalie MennPPN 84:52+37:45
12Karin CesconPunto K 85:10+38:03
13Maurizio MarussigFriuli MTB 87:42+40:35
14Elena SnideroGAJA 88:44+41:37
15Marta CanalFriuli MTB 91:51+44:44
16Lea BiasuttiPunto K 97:59+50:52
17Piero GiudiciORIENTEERING TRIESTE 99:10+52:03
18Martin KozákVjČ + ŤAP 99:38+52:31
19Inessa CherniavskyOC München 100:38+53:31
20Andreja FegešŠOK 101:21+54:14
21Margareta PavličGAJA 102:02+54:55
22Janez ŠumečkiOK Tivoli 102:04+54:57
23Rainer KallianySUSO 104:47+57:40
24Dennis DebiasiPanda O Vals. 106:34+59:27
25Monica FrappaFriuli MTB 111:30+64:23
26Enrico SossiOr30Ottobre 115:22+68:15
27Andrea Rass - VenhauerOLCU Viktring 115:27+68:20
28Giuseppe SpecognaFriuli MTB 117:44+70:37
29Giuliana ZoppePanda O Vals. 122:44+75:37
30Stefano SossiOr30Ottobre 126:50+79:43
31Valerio BonaccorsoPunto K 135:19+88:12
32Wolfgang SchullerBerger-C 139:12+92:05
33Zdenko PavličGAJA 176:03+128:56
34Susanne KallianySUSO 180:56+133:49
Fedja MočnikOK Polaris DNS+ --:--
Sabina SmolkováSTE MP+ --:--
Péter SzűcsKFK MP+ --:--
Tanya DimitrovaS Gora DNS+ --:--
Dimitar DimitrovS Gora DNS+ --:--
Rainer KundörferSUSO DNS+ --:--
Jan DresslerECZT DNS+ --:--
Veronika DaňkováECZT DNS+ --:--
Kata LaurinyeczKFK MP+ --:--
Conci AlessandroOr. Crea Rossa DNS+ --:--
Zdeněk OlexaECZT DNS+ --:--
Ágnes Nagyné SimonSPA MP+ --:--
Stefano TrentiniPanda O Vals. DNF+ --:--
József NagySPA MP+ --:--
Bernhard FinkASKÖ Henndorf +-48:53
Dragan KrivičićOKPT DNF+ --:--
Elena MargioreORIENTEERING TRIESTE MP+ --:--
Ildiko HentesSPA MP+ --:--

W10 (1.34km / 55m / 7KT)

1Viktorie EliášováTBM 15:22+00:00
2Ylenia BettegaG.S. Pavione 19:09+03:47
3Lili Ivana RajOK SG 19:14+03:52
4Maria HenryGAJA 19:58+04:36
5Jerca KurinčičOK Komenda 20:05+04:43
6Nika ErženOK Azimut 21:52+06:30
7Leila Ema PoženelOK Komenda 26:32+11:10
8Brina GantarOK Azimut 28:21+12:59
9Mija JerajOK Komenda 29:56+14:34
10Klara KremžarOK Komenda 30:32+15:10
11Teja ŠucOK Komenda 35:52+20:30
12Ellen CiprianiPanda O Vals. 38:25+23:03
Sara DelićOK Jelen DNS+ --:--
Annina UrbanekNF Wien - Orienteering-Team DNS+ --:--
Thea DimitrovaS Gora DNS+ --:--
Kornelia KulkaORIENTPARK DNS+ --:--
Julija BizjakOK Azimut DNS+ --:--
Dora DelićOK Jelen DNS+ --:--

W12 (2.1km / 95m / 9KT)

1Johana ČechováTBM 15:22+00:00
2Brina KölnerOK Komenda 17:57+02:35
3Klára KočováZBM 20:13+04:51
4Sara Szakal-biroBIM 22:39+07:17
5Julie PtackovaTBM 24:20+08:58
6Ema Pika RajOK SG 24:52+09:30
7Anna SkřivankováTBM 25:30+10:08
8Eva MarkováZBM 26:25+11:03
9Katja HelmingerHSV WALS 31:35+16:13
10Eva MonsbergerSUSO 33:05+17:43
11Ajda JerajOK Komenda 33:54+18:32
12Klara MahkovecPD Ajdovščina 35:43+20:21
13Ajda JarcOK Komenda 53:34+38:12
14Ana Maja AnderluhOK Polaris 70:32+55:10
Kateřina HorkáTBM DNS+ --:--

W14 (3.12km / 130m / 10KT)

1Lucie HlavacovaTBM 29:54+00:00
2Emily AdenstedtNOLV 29:55+00:01
3Hana DouškováTBM 30:29+00:35
4Kristyna FinstrlovaZBM 30:35+00:41
5Katerina DouskovaTBM 33:25+03:31
6Elena SimionG.S. Pavione 34:10+04:16
7Martina EhlovaTBM 34:25+04:31
8Nea ErženOK Azimut 36:17+06:23
9Tereza KubanovaTBM 37:07+07:13
10Jana LechnerHSV WALS 37:42+07:48
11Magda BarnatovaZBM 37:58+08:04
12Ema MyškováTBM 38:45+08:51
13Neža ObidOK Azimut 38:47+08:53
14Ema FuchsovaTBM 39:51+09:57
15Gaia HenryGAJA 41:34+11:40
16Ellie DarlowRR Scotland 42:25+12:31
17Laura VenhauerOLCU Viktring 44:51+14:57
18Lisa RivettaSemiperdo 45:55+16:01
19Lucia RigoniG.S. Pavione 46:09+16:15
20Emma RothauerASKÖ Henndorf 47:48+17:54
21Eva FriedlHSV-P 48:07+18:13
22Camilla AigmüllerSUSO 48:22+18:28
23Lilli RinnerbergerNOLV 48:46+18:52
24Amelie StrackeSUSO 51:19+21:25
25Hana SedláčkováTBM 55:27+25:33
26Jana MočnikOK Azimut 56:43+26:49
27Elena UneggSPUK 57:04+27:10
28Boróka DankóSPA 60:19+30:25
29Špela MajdičOK Azimut 66:31+36:37
30Christiana SendlhoferSPUK 66:53+36:59
31Lara HöhenbergerASKÖ Henndorf 67:28+37:34
32Boglárka DankóSPA 70:01+40:07
33Annika WinklerSPUK 70:54+41:00
34Diana VeresSPA 76:00+46:06
35Tonija ČibejPD Ajdovščina 84:45+54:51
36Nikolina UgrinOK Tivoli 86:26+56:32
37Agnes RemecPD Ajdovščina 88:19+58:25
38Mojca KuncOK Tivoli 90:23+60:29
Maja NikołajukBOL DNS+ --:--
Wiktoria KulkaORIENTPARK DNS+ --:--
Neža ŠtorPD Ajdovščina MP+ --:--
Kaja FučkaPD Ajdovščina MP+ --:--
Doubravka ProcházkováTBM DNS+ --:--
Dorja SalopekRIS DNS+ --:--
Josefine ErhardASKÖ Henndorf DNS+ --:--
Anna DobrovolnaTBM DNS+ --:--
Karolína RychláKRN DNS+ --:--
Karolína StrykováKVS Šumperk DNS+ --:--
Melissa DrobićKAP DNS+ --:--
Wanda KovačKAP DNS+ --:--
Tanja PeinsithSUSO DNS+ --:--
Maja NikołajukORIENTPARK DNS+ --:--

W16 (4.08km / 160m / 15KT)

1Rita MáramarosiSilvanus SE 40:11+00:00
2Iris PecorariFVG Junior Team 40:28+00:17
3Anna KosobudováVjČ + ŤAP 42:11+02:00
4Julie FinstrlovaZBM 42:12+02:01
5Nastja FerlugaRun Using Brain 42:53+02:42
6Anna OndrováZBM 45:18+05:07
7Luna HenryItalia National Team 45:48+05:37
7Luna HenryRun Using Brain 45:48+05:37
8Kamilla KissSilvanus SE 46:11+06:00
9Tereza DuškováTBM 46:19+06:08
10Lenka MikováTBM 49:02+08:51
11Réka DalosTTE 50:35+10:24
12Stella CigniniRun Using Brain 50:51+10:40
13Giulia GobberG.S. Pavione 50:52+10:41
14Alessia RigoniG.S. Pavione 51:46+11:35
15Verca BlazkovaSJH 53:27+13:16
16Helene ScheiklOCFF 54:33+14:22
17Anna MáramarosiSilvanus SE 54:55+14:44
18Laura KönigSUSO 55:20+15:09
19Klára PočtováVjČ + ŤAP 55:52+15:41
20Vendula TeringlováVjČ + ŤAP 56:40+16:29
21Karin PustOK Komenda 57:20+17:09
22Giulia FignonRun Using Brain 58:50+18:39
23Dóra MáramarosiSilvanus SE 61:24+21:13
24Ester SimionG.S. Pavione 61:34+21:23
25Theresa MonsbergerSUSO 62:18+22:07
26Marlene Hoffmannomaha 63:20+23:09
27Linda TomáškováVjČ + ŤAP 63:33+23:22
28Klara MikulovaTBM 65:59+25:48
29Eva JanošíkováVjČ + ŤAP 66:10+25:59
30Tajda RazpetOK Azimut 68:01+27:50
31Vita MalusOK Komenda 69:26+29:15
32Julia WalthierSPA 70:01+29:50
33Anna AngermannSPUK 75:36+35:25
34Marlene UneggSPUK 87:37+47:26
35Zala FerencOK Tivoli 90:41+50:30
36Pia IlovarOK Tivoli 98:41+58:30
37Natalie BalacovaTBM 105:23+65:12
38Kerstin HolzerSUSO 110:44+70:33
Anikó KorenSPA MP+ --:--
Manja LebanOK Azimut DNS+ --:--
Johanna ThomanSPUK MP+ --:--
Rachele GaioItalia National Team DNS+ --:--
Majda VidakovićKAP DNS+ --:--
Katarina Eva AnderluhOK Polaris DNS+ --:--
Elis AngeliItalia National Team DNS+ --:--
Valéria MuszaSPA DNS+ --:--
Martina ScheidlSUSO DNS+ --:--

W18 (4.78km / 210m / 16KT)

1Katja BabičOK Komenda 44:49+00:00
2Emma BednarikovaPBM 51:03+06:14
3Katka BlazkovaSJH 51:54+07:05
4Tamara MiklušováRBA 52:14+07:25
5Zsófia NagySPA 53:29+08:40
6Karolina HovorakovaPBM 54:15+09:26
7Flora AigmüllerSUSO 56:46+11:57
8Tina KernOK Komenda 56:57+12:08
9Giulia RigoniG.S. Pavione 57:49+13:00
10Kateřina KosobudováVjČ + ŤAP 59:15+14:26
11Ana Pia PogačarOK Komenda 59:34+14:45
12Giulia DissetteOriappennino 59:36+14:47
13Klara BarnatovaZBM 59:47+14:58
14Ema MarkováSTE 60:14+15:25
15Teja TušarOK Azimut 61:41+16:52
16Tamara KálmánBEAC 62:57+18:08
17Lucie ŠafaříkováVjČ + ŤAP 65:18+20:29
18Zala Serženta SeljakOK Azimut 65:19+20:30
19Rebeka ZagyvaSZVSE 65:45+20:56
20Nika RavnikarOK Komenda 65:50+21:01
21Paula PavlinVihor 67:57+23:08
22Hannah WinklerSUSO 68:53+24:04
23Éva SigmondSZVSE 74:06+29:17
24Anja ŠkarabotOK Polaris 83:56+39:07
Giulia GambiniItalia National Team DNS+ --:--
Annarita ScalzottoItalia National Team DNS+ --:--
Dorka VárvölgyiPVSK DNS+ --:--
Maya KastnerNF Wien - Orienteering-Team DNS+ --:--

W20 (5.94km / 285m / 20KT)

1Vivien ApróSZVSE 65:41+00:00
2Nicol CanovaG.S. Pavione 66:51+01:10
3Imola KálmánSPA 67:58+02:17
4Ylvi KastnerNF Wien - Orienteering-Team 69:09+03:28
5Vera ChiusoleSCM 72:53+07:12
6Caterina De NardisPol.Masi 76:01+10:20
7Dorottya HajnalSPA 77:37+11:56
8Imola RajmonSPA 79:54+14:13
9Lili FarkasSZVSE 81:43+16:02
10Arianna PatiniSemiperdo 85:06+19:25
11Emese ŐszASK 108:28+42:47
Caterina DalleraItalia National Team DNS+ --:--
Anna LuegerSUSO DNS+ --:--
Ana TišljarMaksimir DNS+ --:--
Alice SelemItalia National Team DNS+ --:--
Serena RausItalia National Team DNS+ --:--
Sara MondinItalia National Team DNS+ --:--

W21A (5.94km / 285m / 20KT)

1Marlies BergerBerger-C 68:13+00:00
2Jana Kolaja EhlerováVLI 71:48+03:35
3Soňa BeržinskáECZT 72:47+04:34
4Tereza HoškováVjČ + ŤAP 74:20+06:07
5Agnes ScheiklOCFF 78:16+10:03
6Hannah KalcherHSV-P 80:51+12:38
7Urša ŠtanfelOK Azimut 82:24+14:11
8Hana TurczerováKVS Šumperk 86:18+18:05
9Sandra FaccinelliSUSO 90:17+22:04
10Sara TuomaalaS6 92:16+24:03
11Nika SakarMaksimir 95:12+26:59
12Magdalena KalcherHSV-P 97:21+29:08
13Brina FoškiOK Polaris 99:00+30:47
14Alena VoltrováKotlarka 99:46+31:33
15Francesca De NardisPol.Masi 100:01+31:48
16Zsófia TakácsASK 102:46+34:33
17Chiara CaglioPolbes 103:05+34:52
18Barbara KmetecKamniški OK 108:20+40:07
19Barbara JoličOK Komenda 115:52+47:39
20Suzana Flerin DrevenšekKamniški OK 123:17+55:04
21Monika Martina Sipina HalperOK Jelen 146:57+78:44
Merel UmansBMOT MP+ --:--
Barbora StachoňováECZT DNS+ --:--
Hannah Hoffmannomaha DNS+ --:--

W21B (3.12km / 130m / 10KT)

1Tina MočnikOK Komenda 43:05+00:00
2Gudrun PregartnerOLGDK 45:11+02:06
3Irene Greiner-LöschniggSUSO 47:01+03:56
4Delilah PregartnerOLGDK 47:43+04:38
5Paula PrpićVihor 47:57+04:52
6Damjana GantarOK Azimut 55:08+12:03
7Karin VoglSV Mietraching 60:41+17:36
8Spela BogatajOK Komenda 62:25+19:20
9Bernadette KalcherHSV-P 62:32+19:27
10Susanne Friedl-SteinerHSV-P 62:52+19:47
11Alenka Vuga SeljakOK Komenda 63:20+20:15
12Marta MalusOK Komenda 65:30+22:25
13Mátyásné PaskujFÖLDEÁK 65:44+22:39
14Maja IsteničOK Azimut 69:22+26:17
15Elena Gombač ŠucOK Komenda 71:50+28:45
16Christine UneggSPUK 81:41+38:36
17Maja ObidOK Azimut 82:10+39:05
18Ivana MahečićKAP 82:40+39:35
19Darja Gorjup PoženelOK Komenda 82:57+39:52
20Maja UgrinOK Tivoli 84:52+41:47
21Nataša BogatajOK Azimut 85:36+42:31
22Federica BrugnoliLessinia 88:21+45:16
23Vera WaschingLAC 88:24+45:19
24Antonella SinigagliaGAJA 103:12+60:07
25Violeta ČalićVihor 121:22+78:17
26Iva DerdićOK Jelen 192:17+149:12
Sandra Bergant VidakovićKAP DNS+ --:--
Angelika RenzSUSO DNS+ --:--
Natalija Kunc RešekOK Tivoli DNS+ --:--
Julija FerencOK Tivoli MP+ --:--
Kerstin ThomanSPUK DNF+ --:--
Iva LovrecVihor DNS+ --:--
Franca ScardoniLessinia DNS+ --:--
Silke HochwieserOLTT DNS+ --:--
Anna Austad SveenATN DNF+ --:--
Gerhild PacherSUSO DNS+ --:--
Sára KógerPVM DNS+ --:--
Katarina SedejOK Azimut DNS+ --:--
Ana DelićOK Jelen DNS+ --:--
Veronika CartOLC DNS+ --:--
Hoa Lai Ho NhatOLC DNS+ --:--

W21E (7.16km / 330m / 21KT)

1Sina TommerIFK GBG 62:21+00:00
2Gabriela HirsovaZBM 70:50+08:29
3Christine KirchlechnerSCM 70:59+08:38
4Ann DerzhavinaVoronezh 71:50+09:29
5Viola ZagonelPol.Masi 73:45+11:24
6Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 75:15+12:54
7Susanna TervoIFK Lidingö 76:30+14:09
8Anni BergerBerger-C 76:33+14:12
9Zsófia RatinlandASK 81:02+18:41
10Rosa TrummerOLCG 84:49+22:28
11Liesbeth Van De VeldeBMOT 85:10+22:49
12Gabriela ŠimůnkováVjČ + ŤAP 85:55+23:34
13Šárka VaníkováKVS Šumperk 87:26+25:05
14Martina PalumboTrent-O 88:56+26:35
15Yana BogyaTRS 93:27+31:06
16Zala ZavrlOK Komenda 93:28+31:07
17Federica NegriPolbes 95:52+33:31
18Aurélie DeschepperBMOT 96:54+34:33
19Nika PoljanšekOK Azimut 98:53+36:32
20Luca NémethSPA 106:33+44:12
21Tajda BogatajOK Azimut 106:56+44:35
22Polona JezeršekOK Komenda 108:39+46:18
23Deja RazpetOK Azimut 115:52+53:31
24Monika RavnikarOK Komenda 120:04+57:43
Jona Mirnik CerarOK Komenda DNF+ --:--
Viktoria KnauderSUSO DNS+ --:--
Anna Nilsson SimkovicsOLC DNS+ --:--
Chiara Dalla SantaG.S. Pavione DNS+ --:--
Mirja PavićJAP DNS+ --:--
Lisa PacherSUSO DNS+ --:--

W35 (5.37km / 240m / 17KT)

1Zinaida LukianovaRB United 60:32+00:00
2Karin LeonhardtOCFF 69:43+09:11
3Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 71:44+11:12
4Silvia ChupekovaSlavia ZU Zilina 72:36+12:04
5Anica HribarOK Brežice 73:49+13:17
6Clizia ZambiasiSemiperdo 74:37+14:05
7Tina ZagorcKamniški OK 78:13+17:41
8Júlia JuhászASK 78:33+18:01
9Petja BalažičOK SG 78:40+18:08
10Petra SynkováDOK 81:48+21:16
11Monika KovaljeskoKAP 88:38+28:06
12Barbara GiuganinoCO2 88:44+28:12
13Ana PlavčakŠOK 90:15+29:43
14Sabina Seražin KorperOK Jelen 90:16+29:44
15Lidija BenigarKamniški OK 91:18+30:46
16Irena Hacin KölnerOK Komenda 98:17+37:45
17Petra ParadižOK Komenda 107:21+46:49
18Danni ZhenYcone 108:49+48:17
19Abigael Vanessa BoncinaOK Slovenske Konjice 117:32+57:00
20Nastja RajOK SG 138:26+77:54
21Vlatka StupaloVihor 143:11+82:39
22Maja KuštVihor 150:11+89:39
Alice KozumplíkováECZT DNS+ --:--
Metka UdovicOK Trzin DNS+ --:--
Michala KmínkováDOK DNF+ --:--
Helga Bertoldior.mez DNS+ --:--
Sabine RottensteinerTOL DNS+ --:--

W40 (4.26km / 195m / 15KT)

1Marcela ČechováTBM 55:15+00:00
2Sara GaionORIENTEERING TRIESTE 77:58+22:43
3Chiara SepinGAJA 78:14+22:59

W45 (4.26km / 195m / 15KT)

1Lucie RothauerASKÖ Henndorf 41:15+00:00
2Jana KubanovaTBM 52:16+11:01
3Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen 56:26+15:11
4Barbara KastnerNF Wien - Orienteering-Team 56:45+15:30
5Eva KailbauerOCFF 59:37+18:22
6Judit AllwingerLAC 63:52+22:37
7Fruzsina BiroBIM 65:38+24:23
8Ursula OdermattOLG Basel Oberwil 65:41+24:26
9Ivana GobecVihor 67:13+25:58
10Anka KuzminSemiperdo 69:28+28:13
11Tünde AllwingerLAC 69:43+28:28
12Nadia van BuurenORIENTEERING TRIESTE 74:06+32:51
13Šárka KašparováAOP 76:21+35:06
14Iva MikováTBM 89:50+48:35
15Eva MarkováSTE 91:43+50:28
16Marketa BlazkovaSJH 92:22+51:07
17Aniko MadarassyBEAC 95:52+54:37
18Margit KovacsOLTT 97:54+56:39
19Romana ZupanOK Komenda 97:55+56:40
20Marjanca PoljanšekOK Azimut 98:44+57:29
21Irma PretnarKamniški OK 101:09+59:54
22Petra StojanOK Komenda 104:27+63:12
23Lenka ZajickovaTBM 111:18+70:03
24Alena NovákováVjČ + ŤAP 118:37+77:22
25Jasmine AuerLAC 122:37+81:22
26Darja VodlanOK Polaris 170:06+128:51
Michela DegrassiPunto K DNS+ --:--
Beata Adrianna GlinskaKAP DNS+ --:--
Alenka ŠkarabotOK Polaris MP+ --:--
Dagmar MiklušováRBA MP+ --:--
Maruša DebeljakOK Polaris DNS+ --:--

W50 (3.86km / 170m / 14KT)

1Natalia MakeychikVoronezh 43:13+00:00
2Hedi BergerBerger-C 44:02+00:49
3Ingrid AdenstedtOrK 49:47+06:34
4Barbara WinklerSPUK 53:54+10:41
5Johanna PurrerOLG CO 54:27+11:14
6Monika EbingerKFK 58:27+15:14
7Gislind BergerBerger-C 60:15+17:02
8Guni PalmeOrK 62:23+19:10
9Dunja Van De RietMaksimir 63:21+20:08
10Katharina HinterhoferASKÖ Henndorf 67:58+24:45
11Antónia HolperTTE 77:31+34:18
12Christine GrünbergerOrK 77:49+34:36
13Sabine Hilbertnfwien 78:42+35:29
14Ingrid KamingerOrK 87:02+43:49
15Anne-Marie DelangheBMOT 91:10+47:57
16Eva BrabekOCFF 97:55+54:42
Ruth RuchSwiss O Tours DNS+ --:--
Marianna TóthPVM DNS+ --:--
Angela LeonardelliOrienteering Pergine DNS+ --:--
Hana BurianBEAC DNS+ --:--

W55 (3.86km / 170m / 14KT)

1Trine Marit Justad RaaenAbO 54:19+00:00
2Claudia Doff SottaUS Primiero Orienteering 54:23+00:04
3Joli WehrliSwiss O Tours 55:18+00:59
4Tatiana BolshunovaVoronezh 60:20+06:01
5Gertraud Von LeonSCM 67:27+13:08
6Tine Meyhoff PetersenHG 73:29+19:10
7Cristina RuiniPunto K 73:58+19:39
8Heidi GraumannLOK Berlin 74:01+19:42
9Caroline MackenzieDARLO 75:08+20:49
10Jirina BehounovaOK99 78:09+23:50
Claudia BonekNF Wien - Orienteering-Team DNS+ --:--
Brigitte MagetOLGDK DNS+ --:--
Aase Veslemoy SolbergATN DNS+ --:--
Maja CvitkovićVihor DNS+ --:--
Olena PalahniukIv-Frank DNS+ --:--

W60 (3.55km / 155m / 13KT)

1Marirosa HechichSemiperdo 64:52+00:00
2Mona Bugge HaugATN 67:55+03:03
3Jenei MargitBÖF 81:31+16:39
4Gertraud LeonhardtOCFF 84:27+19:35
5Gabriella JenöváriHSE 96:43+31:51
6Aletta BiróBIM 97:27+32:35
7Elisabeth SteinlechnerOCFF 107:15+42:23
8Chiara RajgeljGAJA 107:17+42:25
9Luise OswaldHSV-P 113:22+48:30
10Franca CrevatinPunto K 114:05+49:13
Paola ViliottiOrienteering Pergine DNS+ --:--
Agate MurerOrienteering Pergine DNS+ --:--
Éva MezőPVM DNS+ --:--
Tetiana HutsalenkoLOF DNS+ --:--
Bea ArnSCOM DNS+ --:--
Tazia LorenzetUS Primiero DNS+ --:--
Esther MoosbergerOLregioolten DNS+ --:--

W65 (3.21km / 145m / 10KT)

1Margrete JorandliATN 48:39+00:00
2Anne BrearleyUWCAd 60:51+12:12
3Ines MayrhoferOII 69:44+21:05
4Hilde BaderOLF Mainz 70:09+21:30
5Martha PrommerNF Brückl 72:54+24:15
6Lucia BragagnaOrienteering Mezzocorona 93:51+45:12
7Dietlinde VenhauerOLCU Viktring 94:02+45:23
Bea RahmOLG Pfäffikon DNS+ --:--
Annamaria AbramOr. Crea Rossa DNS+ --:--
Marija KovačPD Ajdovščina DNF+ --:--
Edit KühnPVM DNS+ --:--
Gunnel NilssonOLC DNS+ --:--
Traude FesselhoferHSV OL WN DNS+ --:--
Cristina Chiettinior.mez DNS+ --:--