Partnerji:
|
Rezultati
Lipica Open (sobota, 14. 3. 2009) | Organizator: EOL d.o.o. Kraj: Dutovlje Tip: mednarodna Razdalja: srednja
Rezultati Razpis: povezava WWW: http://www.lipicaopen.com/ E-mail: roman.volcic@eol.si
Karta: Krajna vas 2 | Standard: ISOM št. karte: 180 Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p. Lokacija: Prikaz Avtorji: Cesare Tarabocchia Merilo: 1:10000 Stanje: I. 2008 Površina: 6.95km2
| Razširjena (in hkrati pomanjšana) karta št. 122. Izpuščen je bil del zelo zaraščenega področja na jugovzhodu, dodano pa področje severovzhodno od uvale, ki je omejevala prejšnjo karto. Na novo dodan del pokriva tako čist gozd kot travnate površine z vmesnimi goščavami. | Karta je bila doslej uporabljena: |
|
Rezulrati OT (SOL in DP) / 2019december | | sobota, 7. 12. 2019 SSOL 1 - sprint Orientacijski klub Slovenj Gradec |
| november | | sobota, 23. 11. 2019 ZL/DP Sprint (MŽ21, M35) - sprint Orientacijski klub Komenda | Mengeš
| oktober | | nedelja, 20. 10. 2019 DP sprint štafete - sprint Orientacijski klub Polaris |
Koper
| | nedelja, 13. 10. 2019 DP štafete - štafeta Orientacijski klub Azimut | Črni vrh - Blegoš
| | sobota, 12. 10. 2019 DP dolge, SOL - dolga Orientacijski klub Azimut | Črni vrh - Blegoš
| | sobota, 5. 10. 2019 SOL 8 - dolga Orientacijski klub Slovenske Konjice | Pohorje
| | četrtek, 3. 10. 2019 DP šolsko - srednja OZS |
Maribor
| september | | nedelja, 22. 9. 2019 SOL 7 - dolga Orientacijski klub Polaris | Menina Planina
| | sobota, 7. 9. 2019 DP srednje - srednja Orientacijski klub Komenda | Stiška vas
| avgust | | petek, 9. 8. 2019 Cerkno Cup - DAN 1 - srednja Orientacijski klub Azimut | Rupe
| junij | | nedelja, 2. 6. 2019 DP sprint, SSOL 6 - sprint Orientacijski klub Komenda | Mengeš
| maj | | nedelja, 26. 5. 2019 JVP2019 SSOL 5 - sprint Orientacijski klub Brežice | Brežice
| | sreda, 15. 5. 2019 Državno univerzitetno prvenstvo - srednja Orientacijski klub Polaris | Rožnik, Ljubljana
| | nedelja, 12. 5. 2019 SSOL 4 - sprint Planinsko društvo Tolmin | Tolmin
| april | | sobota, 13. 4. 2019 SOL 4 - srednja Orientacijski klub Azimut | Hleviše
| marec | | nedelja, 31. 3. 2019 SOL 3, Pokal treh dežel 2. dan- dolge, DP ultra dolge - dolga Orientacijski klub Komenda |
Komenda
| | sobota, 30. 3. 2019 SOL 2, Pokal treh dežel 1.dan - srednja Škofjeloški orientacijski klub |
Crngrob
| | nedelja, 10. 3. 2019 SOL 1 - dolga DROT | Lipica
| | nedelja, 3. 3. 2019 SSOL 3 - E1 - sprint FISO FVG |
Gorica
| | nedelja, 3. 3. 2019 SSOL 3 - E2 - sprint FISO FVG |
| | nedelja, 3. 3. 2019 SSOL 3 - sprint FISO FGV | Gorica
| januar | | nedelja, 20. 1. 2019 SSOL 2 - sprint Planinsko društvo Ajdovščina | Vipava
|
|
|
Vabljeni na orientacijski tabor.
26. - 30. 6. 2024, Tabor Mojca, Dolenjske Toplice
Prijave (do 20. 5., omejeno število mest).
|
|