Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016

Beginners (1.78km / 65m / 8KT)

1Fulvio FabrisPunto K 21:00+00:00
2Petra Stojan 26:41+05:41
3Nea ErženOK Azimut 27:09+06:09
4Nicole PagliariG.S. Pavione 30:49+09:49
5Cristiano PagliariG.S. Pavione 30:57+09:57
6Tina HudaxOCFF 33:30+12:30
7Fiammetta BertoliPunto K 34:00+13:00
8Ildiko HentesSPA 36:13+15:13
9Franko PečarGAJA 45:13+24:13
10Enrico BettegaG.S. Pavione 46:35+25:35
11Laura VenhauerOLCU Viktring 46:39+25:39
12Alessio BancherG.S. Pavione 48:26+27:26
13Jozef PelessoniGAJA 49:25+28:25
14Lisa GlatzOLCG 52:17+31:17
15Lara ZupanOK Komenda 53:03+32:03
16Katarína FalathováFBA 57:08+36:08
17Pia IlovarOK Tivoli 58:14+37:14
18Martin FerencOK Tivoli 58:17+37:17
19Jan DeržekOK BC 58:39+37:39
20Matija DeržekOK BC 58:40+37:40
21Lara DeržekOK BC 58:42+37:42
22Johann RiedlHSV WRN 59:06+38:06
23Zuzana WibmerFLOT 59:13+38:13
24Long Yiu Tiffany YipUWCAd 61:33+40:33
25Gyöngyi DalosTTE 66:46+45:46
26Natalija Kunc RešekOK Tivoli 81:30+60:30
Sebastian KriscjakGAJA DNF+ --:--
Antonio HuertasOK Variopintos ZG DNF+ --:--
Laura WeberSSV H.-N. DNF+ --:--
Giovanni MiottoPunto K DNF+ --:--
Dejan Bernetič DNF+ --:--
Alvina VenhauerOLCU Viktring DNF+ --:--
Anton ZgonecOK Tivoli DNF+ --:--
Paolo GobberUS Primiero DNF+ --:--
Ivana ZagoGOCAI DNF+ --:--
Riccardo KriscjakGAJA DNF+ --:--

M10 (1.46km / 50m / 8KT)

1Rok BogatajOK Azimut 15:28+00:00
2Luka SeljakOK Komenda 16:35+01:07
3Márk BujdosóSPA 19:11+03:43
4Chris FranceschinelG.S. Pavione 25:15+09:47
5Diego ScaletG.S. Pavione 26:07+10:39
6Martin TóthTTE 30:55+15:27
7Jędrzej PachnikORIENTPARK 34:21+18:53
Mateo VeitsbergerOCFF MP+ --:--
Felix ZollnerSPUK DNF+ --:--
Matej FerlugaGAJA DNF+ --:--

M12 (1.78km / 65m / 8KT)

1Tihon SalopekOK Azimut 14:58+00:00
2Tilen ZupanOK Komenda 18:14+03:16
3Otto AllwingerLAC 21:37+06:39
4Matevž KuncOK Tivoli 22:16+07:18
5Denis GregorcOK Komenda 22:31+07:33
6Tobias ZollnerSPUK 23:27+08:29
7Aljaž ČelikOK Azimut 23:59+09:01
8Nejc TurkOK Komenda 25:32+10:34
9Enej SmoleOK Polaris 26:45+11:47
10Joel PrutschOCFF 28:06+13:08
11Martin JevševarOK Brežice 28:27+13:29
12Goran PolojazGAJA 30:55+15:57
13Marc StipsitsOCFF 33:06+18:08
14Gašper ZgonecOK Tivoli 34:49+19:51
15Paul JostOCFF 36:44+21:46
16Rok KernOK Komenda 38:36+23:38
17Elias MonsbergerOCFF 45:12+30:14
18Gustavs Godins42km.lv 49:00+34:02
19Sebastjan PečarGAJA 60:19+45:21
20Miklavž GrumOK Komenda 66:13+51:15
Mirko TišljarORI MP+ --:--
Manuel Alberto MontesPD Ajdovščina DNF+ --:--
Luka AnderluhOK Polaris DNF+ --:--
Sandor PelessoniGAJA MP+ --:--
Andraž KarnerOK Komenda DNF+ --:--

M14 (3.89km / 115m / 11KT)

1Zoltán BujdosóSPA 32:30+00:00
2Áron SzuromiPVSK 34:24+01:54
3Jiri KostkaSCM HO 35:42+03:12
4Jakub MilanTBM 38:23+05:53
5Jonas DeubelNaturfreunde Wien 42:09+09:39
6Matyas JirkaSCM HO 42:32+10:02
7Tiziano BettegaG.S. Pavione 43:38+11:08
8Karlis StradinsAuseklis 44:56+12:26
9Radek SvobodaSCM HO 44:59+12:29
10Alexander IvanovBegun 50:47+18:17
11Erik GregorcOK Komenda 53:19+20:49
12Giovanni GaioG.S. Pavione 54:05+21:35
13Adam ŠtáblKVS Sumperk 55:25+22:55
14Jan GobecVihor 58:05+25:35
15Stepan StrykKVS Sumperk 58:52+26:22
16Soma GárdonyiMOM 59:43+27:13
17Simon LukasakSCM HO 59:51+27:21
18Domen KavčičOK Komenda 69:37+37:07
19Luca FontanotPunto K 71:46+39:16
20Tobias TeichmannSUSO 73:29+40:59
21Simone UnferFriuli MTB 79:06+46:36
22Frantisek HeclKVS Sumperk 85:05+52:35
23Domen ŽurbiOK Komenda 87:22+54:52
24Patrick KollarJTT 89:26+56:56
25Elias DobnikOLCU Viktring 92:39+60:09
26Leonardo CasagrandeOriPergine 93:38+61:08
27Jakob ZrimOCFF 93:55+61:25
28Grzegorz SłomaORIENTPARK 94:02+61:32
29Filip GradOK Tivoli 98:14+65:44
30Oskar MaitzOCFF 113:58+81:28
31Kristjan KalcGAJA 114:11+81:41
32Urban KrkočPD Ajdovščina 114:16+81:46
33Stanisław PachnikORIENTPARK 119:29+86:59
34Maurizio GrilloSemiperdo 121:50+89:20
35Nejc DomnikOK Azimut 134:09+101:39
Maximilian FreißmuthOCFF DNF+ --:--
Loris KaltenhauserG.S. Pavione DNF+ --:--
Mikołaj GapińskiORIENTPARK DNF+ --:--
Lukas BurgsteinerOCFF MP+ --:--
Michael ThomanSPUK MP+ --:--

M16 (4.92km / 170m / 11KT)

1Péter Knobloch-EsztergárTRS 40:01+00:00
2Michal BoranekSCM HO 40:12+00:11
3Mikulas JirkaSCM HO 41:35+01:34
4Matej MatousekKVS Sumperk 41:36+01:35
5Damiano BettegaG.S. Pavione 42:13+02:12
6Leo HolperOCFF 43:46+03:45
7Tobias Mickogo harzberg 43:51+03:50
8Balazs EgeiSPA 44:36+04:35
9Tomas MilanTBM 47:25+07:24
10Josef KroulKVS Sumperk 47:52+07:51
11Lőrinc PályiMOM 50:16+10:15
12Gergely BartaSPA 52:58+12:57
13Thomas KohlbacherNF Villach 53:34+13:33
14Jan SedlarTBM 53:49+13:48
15Marco TonettoOrTarzo 54:13+14:12
16David RajnohaTBM 55:22+15:21
17Vojtech GrycTBM 56:17+16:16
18Elias WachmannOCFF 58:06+18:05
19Pietro PalumboJTT 58:38+18:37
20Tjaž GantarOK Azimut 59:40+19:39
21Martin SafarKVS Sumperk 62:17+22:16
22Michele PaganiniSeleSuedtirol 62:47+22:46
23Mátyás VozárPVSK 65:18+25:17
24Stefano De EccherFriuli MTB 66:14+26:13
25Joergen DeubelNaturfreunde Wien 68:26+28:25
26Samuel KremshoferOCFF 69:13+29:12
27Michele TerrenGalilei 71:18+31:17
28Radim KliglTBM 72:51+32:50
29Gábor SzuhánPVSK 73:30+33:29
30Gašper ČopiOK Azimut 74:12+34:11
31Nicola CavallarSeleSuedtirol 75:05+35:04
32Karlo TežakVihor 75:18+35:17
33Rocco FranceschiniGalilei 76:44+36:43
34Antonin ForstMFP 78:51+38:50
35Jura KukecVihor 79:38+39:37
36Sebastian FabianOCFF 80:19+40:18
37Jaka Grad OŠ KašeljOK Tivoli 85:01+45:00
38Žiga TaljatOK Azimut 89:59+49:58
39Peter Smrekar OŠ KašeljOK Tivoli 93:06+53:05
40Raphael MarthOCFF 93:12+53:11
41Brin SmoleOK Polaris 97:14+57:13
Daniel WinterOCFF DNF+ --:--
Riccardo SpironelliOrTarzo MP+ --:--
Silvio GaioG.S. Pavione DNF+ --:--
Stefan RainerSSV H.-N. DNF+ --:--
Jan MarcPD Ajdovščina MP+ --:--
Gregor KuncOK Tivoli DNF+ --:--
Riccardo PavettaOrTarzo DNF+ --:--
Maks RodmanPD Ajdovščina DNF+ --:--
Stefano VielOrTarzo DNF+ --:--

M18 (7.08km / 220m / 12KT)

1Márton ZacherSPA 46:48+00:00
2Vit HorcickaSCM HO 53:35+06:47
3Ondrej SramekKVS Sumperk 55:51+09:03
4Mihály OrmaySPA 58:58+12:10
5Jakub ChupekSCM HO 59:04+12:16
6Matic BlažOK Komenda 60:51+14:03
7Žan RavnikarOK Komenda 64:22+17:34
8Ondrej JilekKVS Sumperk 65:36+18:48
9Erik KálmánSPA 65:59+19:11
10Vince WeilerSPA 69:29+22:41
11Patrik EgeiSPA 70:04+23:16
12Jonas MullerKVS Sumperk 70:05+23:17
13Dominik KirinJAP 70:50+24:02
14Lukas PatscheiderSeleSuedtirol 73:25+26:37
15Matej ŠkarabotOK Polaris 74:19+27:31
16Francesco MagenesPolbes 75:38+28:50
17Jan RitterOCFF 76:32+29:44
18Samuel MarkelASKÖ Henndorf 78:53+32:05
19Ákos HortobágyiSPA 80:14+33:26
20Roman SchuhOrK 84:27+37:39
21Tiziano BraiatoSeleSuedtirol 90:30+43:42
22Tamas DezsiSPA 91:03+44:15
23Leonardo BonfiglioliGAJA 92:44+45:56
24Jan KundörferSUSO 99:13+52:25
25Martin KrennOCFF 101:53+55:05
26Andreas SeidlOCFF 106:19+59:31
27Erik NicolaoUS Primiero 109:24+62:36
28Andreas ZechnerOCFF 111:13+64:25
29Giorgio TondaGalilei 116:49+70:01
30Alessandro De BiasiOrTarzo 119:00+72:12
31Juš SmoleOK Polaris 135:52+89:04
32András OrtmannPVSK 137:08+90:20
33Markus AdenstedtOrK 139:10+92:22
34Antonio CallegaroSemiperdo 151:47+104:59
Gašper PetrovičOK Polaris DNF+ --:--
Maurizio CastellazG.S. Pavione DNF+ --:--
Alessandro PradolinSemiperdo MP+ --:--
Christian ScarabellottoSemiperdo DNF+ --:--
Mark BogatajOK Azimut MP+ --:--
Jan ŠalamunOK Polaris DNF+ --:--
Szuromi MátyásPVSK DNF+ --:--

M20 (7.34km / 245m / 15KT)

1Uldis UpitisOK Kapa 48:28+00:00
2Jan BendakCJT 48:37+00:09
3Jan CechCJT 49:03+00:35
4Matous FürstCJT 49:27+00:59
5Mattia DebertolisUS Primiero 50:42+02:14
6Heino OllinSävedalens AIK 51:04+02:36
7Daniel VandasCJT 51:12+02:44
8Vojtech KettnerCJT 51:59+03:31
9Jakub GlonekCJT 52:12+03:44
10Vojtech NetukaCJT 53:22+04:54
11Rafael DobnikOLCU Viktring 53:26+04:58
11Filip WolfCJT 53:26+04:58
13Tomáš KřivdaCJT 53:58+05:30
14Emanuel (jun) BraunHSV WRN 54:49+06:21
15Stefan MihailovBegun 55:11+06:43
16Simon NavratilCJT 55:44+07:16
17Balázs MiaveczMOM 55:47+07:19
18Richard GremmelHSV-P 55:53+07:25
19Mathias PeterOLCG 56:08+07:40
20Adrián TóthTTE 56:39+08:11
21Michele BertelleFONZASO (BL) 57:11+08:43
22Jonas FenclCJT 57:34+09:06
23Dániel PeregiSPA 58:16+09:48
24Ladislav SemradCJT 59:41+11:13
25Stefan KubelkaLAC 59:52+11:24
26Otakar HirsCJT 60:01+11:33
27Fabiano BettegaG.S. Pavione 60:02+11:34
28Wojtech SykoraCJT 61:08+12:40
29Peter TušarOK Azimut 61:46+13:18
30Samuele TaitJTT 62:42+14:14
31Simon StanonikOK Azimut 64:29+16:01
32Ondrej HlavacCJT 65:55+17:27
33Hajdu ErikTTE 66:02+17:34
34Simone BettegaG.S. Pavione 68:32+20:04
35Jan BorilCJT 68:42+20:14
36Fabio BrunetUS Primiero 70:24+21:56
37Márk PorgányiZTC 70:57+22:29
38Oskar LindqvistSävedalens AIK 70:59+22:31
39Giacomo PezzeJTT 76:53+28:25
40Andraž De LuisaOK Azimut 79:37+31:09
41Jachym KavalirCJT 81:58+33:30
42Giulio ZucalTrent-O 83:50+35:22
43Andreas MayerOLC 121:20+72:52
Máté DalosTTE MP+ --:--
Stepan MudrakDROT DNF+ --:--
Egor EgorovNorthern Wind DNF+ --:--
Blaž PetrovičOK Polaris DNF+ --:--
Alessandro De NoniOrTarzo DNF+ --:--

M21A (7.56km / 225m / 14KT)

1Vladan HenekECZT 55:26+00:00
2Petr LosmanCJT 55:59+00:33
3Wojciech PachnikORIENTPARK 58:53+03:27
4Mateusz MadejORIENTPARK 62:43+07:17
5Jan SkoupySCM HO 65:35+10:09
6Samuele CanellaJTT 68:22+12:56
7Marek WojnowiczORIENTPARK 68:47+13:21
8Nicolo LivaSemiperdo 69:53+14:27
9Jiri MartanVLI 70:26+15:00
10Rok MočnikOK Azimut 73:51+18:25
11Vid BogovičOK Brežice 74:50+19:24
12Giovanni SonnaJTT 77:23+21:57
13Stefano RausTrent-O 78:32+23:06
14Rudolfs SadrinsOK Kapa 78:33+23:07
15Armin MariacherSUSO 80:35+25:09
16Juraj BencůrTJ Slovan Luhačovice 80:36+25:10
17Šimon MižúrFBA 81:00+25:34
18Giacomo CrucilFriuli MTB 82:15+26:49
19Frane MarkovićJAP 82:23+26:57
20Markus SeppeleNF Villach 82:54+27:28
21Michal HodekVjČ 83:29+28:03
22Adam HajekKAM 85:21+29:55
23Matic MočnikOK Azimut 88:17+32:51
24Maurizio MelOrTarzo 89:54+34:28
25Nejc MočnikOK Azimut 90:39+35:13
26Zdenek Janu J.KVS Sumperk 91:02+35:36
27Andrea MarzollaCUSB-O 95:35+40:09
28Jakub JilekKVS Sumperk 95:38+40:12
29Alessandro GiacchettoSemiperdo 96:20+40:54
30Boris ErženŠOK 100:42+45:16
31Dietmar HoferSUSO 104:59+49:33
32Andraž RavnikarOK Polaris 105:33+50:07
33Thomas VeitsbergerOCFF 105:56+50:30
34Federico NavarraPolbes 110:46+55:20
35Johannes RenzSUSO 110:52+55:26
36Pavel KoranVSK Mendelu Brno 113:36+58:10
37Tihomir DespetovićBJE 114:37+59:11
38Striednig ThomasEST 116:08+60:42
39Matteo ZoppePanda O Vals. 119:11+63:45
40Zoran FurmanOK Slovenske Konjice 119:41+64:15
41Fabio Dalla RivaG.S. Pavione 120:49+65:23
Samuel Imriskanfwien DNF+ --:--
Gregor ZupanOK Komenda MP+ --:--
Loris D'erricoOrTarzo DNF+ --:--
Martin ČernyVjČ DNF+ --:--
Gregor HvalaOK Azimut DNF+ --:--

M21B (4.89km / 165m / 13KT)

1Marek CahelCJT 39:45+00:00
2Herwig AllwingerMOK 41:51+02:06
3Alexander KrobothLAC 51:38+11:53
4Milos HeclKVS Sumperk 55:52+16:07
5Áron DalosTTE 56:07+16:22
6Alessandro CeconFriuli MTB 57:27+17:42
7Elio GoljaOK Polaris 57:46+18:01
8Pavel MatlKVS Sumperk 58:48+19:03
9Lóránt BurianMOM 59:09+19:24
10Michael TremulPunto K 60:26+20:41
11Roland VoglSV Mietraching 63:14+23:29
11Gyula KárolyiTTE 63:14+23:29
13Francesco RaimondoOriPergine 63:31+23:46
14Valentin ErženOK Azimut 64:28+24:43
15Marco DorigoPunto K 64:38+24:53
16Rudolf LatákTTE 65:12+25:27
17Oleksii NovokshonovOLCG 65:38+25:53
18Janis SalinsOK Kapa 66:31+26:46
19Aleš BalekOK SG 66:42+26:57
20Matic Omejc 68:27+28:42
21Horst MayerSSV H.-N. 69:38+29:53
22Martin FaccinelliSUSO 69:39+29:54
23Marco BezziJTT 70:22+30:37
24Andrea MiglioreOCN 70:51+31:06
25Gert WallasNF Villach 73:08+33:23
26Diego MilaniOrient-Express Verona 73:47+34:02
27Denis MitriFriuli MTB 73:51+34:06
28Adam JarosiSPA 74:09+34:24
29Stefan RuchSwiss O Tours 74:29+34:44
30Christopher ImmervollSUSO 76:42+36:57
31Edoardo TonaOrTarzo 76:47+37:02
32Markus BabinNF Villach 78:27+38:42
33Diego RuzzierPunto K 78:36+38:51
34Luka PlavčakŠOK 78:56+39:11
35Andrea RobertoOCN 79:46+40:01
36Angelo OcchiPolbes 79:50+40:05
37Marco ManciniORIENTEERING TRIESTE 80:12+40:27
38Jan DresslerSBK 82:34+42:49
39Rok SušnikOK Azimut 84:23+44:38
40Attila MolnárTTE 85:56+46:11
41Peter BabinNF Villach 87:15+47:30
42Roland BernerSSV H.-N. 89:46+50:01
43David PoustkaLPM 92:01+52:16
44Matej VidičOK Azimut 92:21+52:36
45Flavio MattioniSemiperdo 93:08+53:23
46Tomaž PustOK Azimut 93:14+53:29
47Nejc RojcOK Azimut 95:04+55:19
48Tomáš SláčíkVIC 95:22+55:37
49István DankóTTE 97:23+57:38
50Uwe KelharSUSO 97:55+58:10
51Matjaž KoprivcOK Azimut 98:21+58:36
52Michele CernigojGAJA 104:52+65:07
53Simon ČopiOK Azimut 108:21+68:36
54Boštjan BogatajOK Azimut 110:17+70:32
55Paolo PradolinSemiperdo 111:28+71:43
56Davide UmariGAJA 114:18+74:33
57Ariano GonGOCAI 130:49+91:04
58Wolfgang SchüllerBerger-C 161:25+121:40
59Grega E. VoglarSCOM 189:57+150:12
Herwig StützOLGDK DNF+ --:--
Elija PrincicPunto K DNF+ --:--
Thomas HudaxOCFF DNF+ --:--
Francesco MazzerOrTarzo DNF+ --:--
Žiga KušarOK Komenda DNF+ --:--
Fabrizio BanalJTT DNF+ --:--
Thomas DenkBerger-C DNF+ --:--
Boštjan KernOK Komenda MP+ --:--
Matjaž DrakslerŠOK DNF+ --:--
Borut SeljakOK Komenda MP+ --:--

M21E (11.02km / 330m / 23KT)

1Olivier Blanc TranchantOJura 67:06+00:00
2Andris JubelisNBS/Latvia 67:13+00:07
3Michele CaraglioCUSB-O 68:09+01:03
4Matthias GroellOLCG 68:47+01:41
5Máté BaumholczerPVSK 71:07+04:01
6Helmut GremmelHSV-P 71:51+04:45
7Klaus SchgagulerOLCG 72:01+04:55
8Martin PoklopSCM HO 72:31+05:25
9Radovan CechTBM 73:08+06:02
10Erik Nilsson SimkovicsOLC 73:47+06:41
11Arturs PaulinsLatvia/NBS 74:02+06:56
12Ulf Forseth IndgaardFrol 74:41+07:35
13Riccardo ScaletLOL1 75:28+08:22
14Áron BakóSPA 75:30+08:24
15Benjamin AnciauxBMOT 75:33+08:27
16Alessio TenaniGS Forestale 76:31+09:25
17Honza FlašarVjČ 78:03+10:57
18Giacomo ZagonelUS Primiero 78:36+11:30
19Michael SiemmeisterOCFF 79:01+11:55
20Markus PlohnHSV WRN 79:12+12:06
21Jo Forseth IndgaardFrol 79:30+12:24
22Korbinian LehnerOLG Regensburg 80:12+13:06
23Samuele CurzioPol.Masi 80:48+13:42
24Serge DuszaBMOT 80:51+13:45
25Sergiy MuchidinovU.S. Aldo Moro Paluzza 81:02+13:56
26Jakob PauserHWN 81:19+14:13
27Jernej ZormanOK Komenda 81:26+14:20
28Martins SirmaisNBS/Latvia 82:21+15:15
29Marco SeppiCUSB-O 82:27+15:21
30Pavol BukovacFBA 82:31+15:25
31Luigi GiulianiPolbes 83:59+16:53
32Giacomo BarboneO'Jura 84:42+17:36
33Kuba MakovskyVjČ 85:05+17:59
34Vojtěch VozdaKVS Sumperk 85:31+18:25
35Artjoms RekunenkoNBS/Latvia 86:07+19:01
36Bertalan KovácsPVSK 86:18+19:12
37Daniele PagliariGS Forestale 86:24+19:18
38Zdenek RajnosekKVS Sumperk 87:21+20:15
39Tomy JanssensBMOT 89:01+21:55
40Krisztián LiszkaSPA 89:10+22:04
41Boris NavratilCJT 90:11+23:05
42Bert BockxBMOT 91:56+24:50
43Ainars LupikisOK Kapa 92:36+25:30
44Martin JandaVjČ 93:16+26:10
45Bjarke RefslundPAN 94:37+27:31
46Petr TurczerKVS Sumperk 94:47+27:41
47Oskar CervinHelsingborg SOK 95:31+28:25
48Walter BettegaG.S. Pavione 95:49+28:43
49Ivano BettegaG.S. Pavione 97:27+30:21
50Gergely BugárSPA 97:51+30:45
51Petr KlimešVjČ 98:01+30:55
52Lorenzo PinnaAGOROSSO 98:10+31:04
53Fanda PašekVjČ 102:16+35:10
54Tommaso CiveraAGOROSSO 105:08+38:02
55Boštjan ČerinOK Tivoli 106:51+39:45
56Andreas WibmerFLOT 107:15+40:09
57Peter MižúrFBA 107:31+40:25
58Tomas CechuraLPM 108:27+41:21
59Xander BergerBerger-C 108:28+41:22
60Tomas TichyTJH 108:58+41:52
61Jaroslav HlavačVjČ 110:21+43:15
62Aaron GaioG.S. Pavione 113:15+46:09
63Leon KropivšekMOK 113:34+46:28
64Peter WeinigOC München 117:05+49:59
65Michal HenekECZT 118:35+51:29
66Björn KramerOL-Team Bayern 119:51+52:45
67Petr SuchyVjČ 122:13+55:07
68Matthias PoellOLC 126:08+59:02
69Denis KokeljKamniški OK 135:13+68:07
Luca RosatoGalilei MP+ --:--
Maurizio TodeschiniNirvana Verde MP+ --:--
Thomas PolsterHSV Spittal MP+ --:--
Matjaž ŠtanfelOK Azimut DNF+ --:--
François Van Der OuderaaBMOT DNF+ --:--
Pavel KosarekCJT DNF+ --:--
Aljoša PečarMOK DNF+ --:--
Ákos KisvölcseyMOM DNF+ --:--
Rajko KračunOK Polaris MP+ --:--
Andrej CimermanOK Polaris MP+ --:--

M35 (7.34km / 245m / 15KT)

1Michael StockmayerHSV WRN 52:56+00:00
2Ivaylo IvanovBegun 58:50+05:54
3Daniel ZwikerOLG Galgenen 59:51+06:55
4Bernhard FinkASKÖ Henndorf 60:22+07:26
5Kaspars ČerjaksOK Kapa 60:24+07:28
6Janez PretnarKamniški OK 60:32+07:36
7Pavel MilanTBM 62:29+09:33
8Petr SkyvaSCM HO 65:11+12:15
9Blaž KölnerOK Komenda 65:24+12:28
10Jiri HlavacTBM 66:34+13:38
11Evaldas JadenkusAzuolas 67:16+14:20
12Tadas KazlauskasFortuna 68:16+15:20
13Lyonel EhrlOL-Team Bayern 69:23+16:27
13Aidas BarkauskasOK ąžuolas 69:23+16:27
15Ingemar NeuhauserSeleSuedtirol 71:37+18:41
16Aleš PoljanšekOK Azimut 71:45+18:49
17Bojan JevševarOK Brežice 72:21+19:25
18Gregor AnderluhOK Polaris 75:03+22:07
19Klemen KendaOK Azimut 76:59+24:03
20Kristian BosisioOK Trzin 81:25+28:29
21Gábor NagyTTE 82:48+29:52
22Eddy SandriJTT 82:55+29:59
23Roman FiedlerOCFF 87:12+34:16
24Stefano BrambillaCO2 88:42+35:46
25Matej SedejOK Azimut 90:35+37:39
26David SmekalSCM HO 93:39+40:43
27Jožko JazbarOK Azimut 94:19+41:23
28Stanislav KustecMOK 96:52+43:56
29Andrea FoschianSemiperdo 97:06+44:10
30Roberto LarotellaORIENTEERING TRIESTE 98:44+45:48
31Marko GambergerVihor 98:50+45:54
32Stefano CollodetFriuli MTB 99:23+46:27
33Hannes WenzelOLCU Viktring 102:23+49:27
34Roman DanekSBK 122:28+69:32
35Valter FoškiOK Polaris 130:20+77:24
Lino LegacJAP MP+ --:--
Audrius SmilgiusAzuolas DNF+ --:--
Stefan SchwarzenbergerSwiss O Tours MP+ --:--
Alessio RozziGAJA MP+ --:--
Tomislav VarnicaVihor DNF+ --:--

M40 (7.08km / 220m / 12KT)

1Bernhard VenhauerOLCU Viktring 60:19+00:00
2Martins Godins42km.lv 60:29+00:10
3Martin VeitsbergerOJE Wappler 60:48+00:29
4Girts JankovskisOzons OK 61:16+00:57
5Edi OcvirkJAP 62:18+01:59
6Andrea CiprianiJTT 64:16+03:57
7Norbert BozsóMCB 68:26+08:07
8Plamen IvanovBegun 69:07+08:48
9Péter KálmánBUD 70:21+10:02
10Sergey CherniavskyOC München 70:47+10:28
11Marián MiklušRBA 75:07+14:48
12Robert BinarSCM HO 75:34+15:15
13Tihomir SalopekRIS 75:38+15:19
14Alex SrbOrK 75:57+15:38
15Lorenzo FrizzeraTrent-O 76:25+16:06
16Damir GobecVihor 81:44+21:25
17David DorlingDFOK 93:33+33:14
18Peter FerlugaGAJA 95:56+35:37
19Herfried TrummerOCFF 96:49+36:30
20Feridun TakisIOG 98:05+37:46
21Gregor PavličGAJA 101:01+40:42
22Márk GárdonyiOSC 103:25+43:06
23Robert ErberOrK 105:53+45:34
24Maurizio MarussigFriuli MTB 107:33+47:14
25Dušan FuruczFBA 114:13+53:54
26Piero GiudiciORIENTEERING TRIESTE 129:45+69:26
27Marko GermaniGAJA 171:51+111:32
Peteris StradinsAuseklis DNF+ --:--
Martin BogenspergerASKÖ Henndorf DNF+ --:--
Simone GrassiSCM DNF+ --:--

M45 (6.4km / 200m / 14KT)

1Hajdu MartinTTE 52:59+00:00
2Gábor PavlovicsPVSK 53:49+00:50
3Ferenc ViniczaiPVSK 60:38+07:39
4Rudy RoomanTROL 61:13+08:14
5Pataki GaborPVSK 63:31+10:32
6Martin SmolkaSCM HO 66:26+13:27
7Oleksiy Perepelytsya 68:02+15:03
8Miha ŠkarabotOK Polaris 69:32+16:33
9Tamas TothTTE 70:53+17:54
10Martin KunzBeta Ursus Rosice 71:17+18:18
11Robert OrehociBJE 71:37+18:38
12Oleksandr Ievstafiev 71:51+18:52
13Antonin ProcházkaDCE 72:54+19:55
14Roland ReisenbergerOrK 75:06+22:07
15Hans BorsitzkyHWN 76:27+23:28
16Attila DalosTTE 77:11+24:12
17Zoltán MihácziTTE 78:15+25:16
18Remo MadellaVIV 78:57+25:58
19Helmut WöllikSPUK 79:39+26:40
20Andrea RivettaSemiperdo 80:42+27:43
21Erik AdenstedtOrK 81:11+28:12
22Mauro SergasPunto K 81:21+28:22
23Helmut LercheggerLAC 82:26+29:27
24Igor BončinaOK Azimut 84:55+31:56
25Dariusz PachnikORIENTPARK 86:49+33:50
26Andrej SmerkeMaksimir 88:57+35:58
27Günther RosenkranzOLA 90:15+37:16
28Robert KuncOK Tivoli 90:23+37:24
29Frank BuytaertTROL 93:32+40:33
30Ewald GlatzOLCG 94:44+41:45
31Markus ThomanSPUK 96:18+43:19
32Attila VarsányiMCB 99:09+46:10
33Stefan RöhlOLV Ost 100:19+47:20
34Marko De LuisaGAJA 100:30+47:31
35Josef Hilbertnfwien 103:22+50:23
36Aleš ZupanOK Polaris 103:35+50:36
37Gianluca LeoniGAJA 104:13+51:14
38Saša RakićJAS 106:15+53:16
39Mátyás PaskujMCB 112:24+59:25
40Aleš ČerinOK Tivoli 112:38+59:39
41Franz GuselNFSOLG 112:55+59:56
42Dušan SmoleOK Polaris 124:35+71:36
43Robert BenkoOK Polaris 125:07+72:08
44Markus SterbaOrK 130:04+77:05
45Andrej KorelcOK Komenda 134:29+81:30
Andrea GobberUS Primiero DNF+ --:--
Jožef ŠtiblarOK Polaris DNF+ --:--
Wilfried RennerOLCG DNF+ --:--

M50 (6.4km / 200m / 14KT)

1Werner Pietschnfwien 55:39+00:00
2Emanuel BraunHSV WRN 57:07+01:28
3Tamas EgeiSPA 57:57+02:18
4Christian StoffelsBMOT 62:04+06:25
5Reinhard GroellOLCG 63:20+07:41
6Peter Gehrigerol.biel.seeland 63:34+07:55
7Jan HindérToleredUtby 63:41+08:02
8Josef PolsterHSV Spittal 67:48+12:09
9Martin GruenbergerOrK 68:14+12:35
10Miro ŠalamunOK Polaris 68:58+13:19
11Wolfgang Pietschnfwien 72:14+16:35
12Martin TichyTJH 72:44+17:05
13Michael Steinauerol.biel.seeland 73:35+17:56
14Gottfried ScheiklOCFF 73:56+18:17
15Enrico CasagrandeOriPergine 75:13+19:34
16Erwin KoeckHSV WRN 76:44+21:05
17Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 78:08+22:29
18Srečko Omejc 80:04+24:25
19Pavel PulecVSK Mendelu Brno 81:44+26:05
20Paolo PizzamusGAJA 82:00+26:21
21Andreas CartOLC 82:33+26:54
22Fabrizio DonadiniSCOM 87:43+32:04
23Silvij MočnikOK Azimut 87:59+32:20
24Harald ZeinerOLCG 90:00+34:21
25Radovan MarkovicJAS 93:12+37:33
26István BujdosóSPA 94:28+38:49
27Aleš BorštnikOK Tivoli 95:22+39:43
28Armin FriessnigOCFF 100:38+44:59
29Martin LejsekNF Villach 103:23+47:44
30Libor ForstMFP 105:25+49:46
31Jean-marc TomassiERCO 111:32+55:53
32Georg PregartnerOLGDK 121:11+65:32
33Erich PeterOLCG 121:30+65:51
34Vojko KacinOK Azimut 125:09+69:30
35Alastair MackenzieDARLO 125:36+69:57
36Ertl WilfriedEST 126:39+71:00
37Janez ZavrlOK Komenda 126:52+71:13
38Costantino ScopelFONZASO (BL) 141:37+85:58
39Renato PelessoniGAJA 145:46+90:07
40Sergio NicolaoUS Primiero 150:06+94:27
Giovanni ContPunto K DNF+ --:--
Petr PatočkaBeta Ursus Rosice MP+ --:--
Ivo TišljarORI DNF+ --:--
Phill BattsDARLO DNF+ --:--
Gabor SzelesOSC DNF+ --:--

M55 (4.58km / 150m / 12KT)

1Hannes PacherSUSO 41:21+00:00
2Jaromir SramekKVS Sumperk 43:16+01:55
3Mats LindqvistSävedalens AIK 43:44+02:23
4Anders BjörklundSävedalens AIK 43:45+02:24
5Árpád TőkésTRS 46:20+04:59
6Herwig ProskeOCFF 47:25+06:04
7Maths CarlssonToleredUtby 47:54+06:33
8Libor HirsVSK Mendelu Brno 48:37+07:16
9Asgeir EdvardsenGMOK 49:41+08:20
10Joachim FriessnigOCFF 51:52+10:31
11Miklós MetsOSC 51:56+10:35
12Ales ChmelikVSK Mendelu Brno 52:28+11:07
13Richard Zeiner-GundersenFossum 52:30+11:09
14Stanko ČuferPD Ajdovščina 53:40+12:19
15Varis PeisenieksOK Kapa 55:06+13:45
16Jaroslav KorpasLBM 56:04+14:43
17Conci AlessandroOr. Crea Rossa 56:35+15:14
18Petr JelínekTZL 56:44+15:23
19Karel KrsakVIC 57:00+15:39
20Günter KradischnigOLCG 57:51+16:30
21Ivo KetePD Ajdovščina 58:52+17:31
22Lino OrlerUS Primiero 60:58+19:37
23Urban LundbergOrK 62:56+21:35
24Zdeněk BlablaECZT 64:11+22:50
25Janko LapajneOK Azimut 71:16+29:55
26Piero TauferUS Primiero 71:45+30:24
27Zdenek Janu S.KVS Sumperk 72:54+31:33
28Charles NelsonOK Azimut 73:04+31:43
29Pavel RejecOK Azimut 74:06+32:45
30Vlado SedejOK Azimut 75:17+33:56
31Manfred HuemerSPUK 76:08+34:47
32Roman SladičŠOK 76:46+35:25
33Mark Collins 77:49+36:28
34Mauro ClementeGAJA 83:13+41:52
35Jiri GawelECZT 87:49+46:28
36Črtomir KnapOK Azimut 94:31+53:10
37Fiorenzo RuzzierGAJA 129:44+88:23
Rudolf KoellerSPUK DNF+ --:--

M60 (3.68km / 130m / 14KT)

1Alain JuanANCO 39:07+00:00
2Arnfinn PedersenATN 41:30+02:23
3Christian BilandOLGC 41:33+02:26
4Srečo PirmanŠOK 42:27+03:20
5Stefano ZonatoPuoRy 43:23+04:16
6Giorgio BernasconiANCO 45:18+06:11
7Bruno ScherrNFSOLG 45:32+06:25
8Frederic Genevoisnfwien 46:29+07:22
9Mauro FontanariOriPergine 47:06+07:59
10Franz HartingerLAC 48:00+08:53
11Jiri JirkaSCM HO 48:13+09:06
12Helmut MurerOriPergine 48:24+09:17
13Robert MayrhoferLKI 49:29+10:22
14Manuel DiasLisboa OK 49:53+10:46
15Kristian LeonhardtOCFF 52:00+12:53
16Adriano BettegaG.S. Pavione 52:03+12:56
17Franz PonweiserHSV WRN 52:29+13:22
18Fulvio PacorGAJA 53:18+14:11
19Jozsef BugarSPA 53:24+14:17
20Mats StrandhagenGMOK 56:22+17:15
21Enzo ZamperinOCN 57:16+18:09
22Roberto CereattiFriuli MTB 57:52+18:45
23Marco OngaroUS Primiero 60:48+21:41
24László PapTTE 60:59+21:52
25Vladimir JohnECZT 61:21+22:14
26Günther DobnikOLCU Viktring 64:42+25:35
27Mark SylvesterUWCAd 66:02+26:55
28Gianluca GobbiOriPergine 66:45+27:38
29Alberto ZambiasiPunto K 68:34+29:27
30Kalle LindqvistVOK 70:58+31:51
31Giancarlo Dell'evaJTT 71:27+32:20
32Mauro NardiSemiperdo 72:45+33:38
33Leo MüllerASKÖ Henndorf 81:56+42:49
34Jan SveenATN 88:23+49:16
35Nicolo ZuffiSemiperdo 93:56+54:49
36Davide ChioccaGOCAI 100:36+61:29
Mazzeni Gian PietroGalilei DNF+ --:--
Erwin SchweiferHSV WRN MP+ --:--
Rudolf WernigNF Kühnsdorf DNF+ --:--
Gianfranco SiegaGAJA MP+ --:--
Ezio ParisJTT DNF+ --:--

M65 (3.54km / 115m / 10KT)

1Max MoosbergerOLregioolten 43:24+00:00
2Roy DawsonGAFA 43:45+00:21
3Juergen ZiescheOLV Ost 46:26+03:02
4Ludwig GenderjahnOLV Ost 51:44+08:20
5Franz WyssOLregioolten 53:43+10:19
6Wolfgang GermNF Kühnsdorf 53:52+10:28
7Roland EggliFUERSTEN 55:24+12:00
8Renzo BernabeOriPergine 56:07+12:43
9Rudolf HudaxOCFF 57:59+14:35
10Otto VenhauerOLCU Viktring 58:17+14:53
11Achim BaderOLV Ost 63:55+20:31
12Giancarlo GozzerOr. Crea Rossa 74:14+30:50
13Gino VivianOriPergine 78:04+34:40
14Robert Benedekomaha 82:53+39:29
15Günther PrommerNF St. Veit 85:18+41:54
Harald BertoldiJTT MP+ --:--
Franz KäferOCFF DNF+ --:--
Wilhelm Grabenhoferomaha MP+ --:--
Heinrich CzembirekMTV Hernals DNF+ --:--

OPEN (4.92km / 170m / 11KT)

1Alberto GrilliPPN 55:23+00:00
2Renato BettinSWALLOWS 60:34+05:11
3Melody VolgyesiSPA 67:37+12:14
4Dirk DeubelNaturfreunde Wien 68:22+12:59
5Laszlo PocsiSiralyok 74:07+18:44
6Zsofi SzedlakSiralyok 74:25+19:02
7Franco VaccariOTIS Trieste 75:23+20:00
8Zsuzsanna Oroszné TóthSPA 76:52+21:29
9Zdenka KrizovaPZR 82:19+26:56
10Pavel KrizPZR 82:20+26:57
11Doris WimmerBerger-C 83:27+28:04
12Pako DelgadoOK Variopintos ZG 84:19+28:56
13Giuliana ZoppePanda O Vals. 88:02+32:39
14Jakub VanikKVS Sumperk 89:24+34:01
15Bernhard LieberHSV Villach 91:16+35:53
16Ágnes TóthSPA 93:20+37:57
17Andres Lopez MorenoUWCAd 96:30+41:07
18Helmut TannerOLCU Viktring 97:11+41:48
19Javi LuriOK Variopintos ZG 97:54+42:31
20Robert BabinNF Villach 98:26+43:03
21Aija StradinaAuseklis 112:33+57:10
22Zdeněk OlexaECZT 118:52+63:29
23Ivana KunzováBeta Ursus Rosice 126:18+70:55
24Andras ZempleniZEM 128:53+73:30
25Sahra GibsonUWCAd 130:48+75:25
26Tinkara Cerar 134:35+79:12
27Lorenzo BassoUWCAd 163:37+108:14
28Eduardo ArdidOK Variopintos ZG 167:39+112:16
29Jorge SalgadoOK Variopintos ZG 168:03+112:40
Paula KundörferSUSO MP+ --:--
Klara KarsaiPSE CLUB MP+ --:--
Csilla HajasZEM MP+ --:--
Julianna GrantPSE CLUB MP+ --:--
Marija TišljarORI DNF+ --:--
Marta DošlićORI DNF+ --:--
Sicheng ZouUWCAd MP+ --:--
Daniel SzelesOSC DNF+ --:--
Rainer KundörferSUSO MP+ --:--
Ruslan SaleevUWCAd MP+ --:--
Andrea Rass - VenhauerOLCU Viktring MP+ --:--

W10 (1.46km / 50m / 8KT)

1Lucie HlavacovaTBM 18:26+00:00
2Tinka FerencOK Tivoli 18:35+00:09
3Anna StradinaAuseklis 18:39+00:13
4Annika WinklerSPUK 21:23+02:57
5Miriam VeitsbergerOJE Wappler 24:05+05:39
6Mojca KuncOK Tivoli 25:29+07:03
7Elena SimionG.S. Pavione 33:17+14:51
Colombo MayaSemiperdo DNF+ --:--

W12 (1.78km / 65m / 8KT)

1Viktória OroszSPA 18:38+00:00
2Adela BinarovaSCM HO 20:57+02:19
3Karolina SmekalovaSCM HO 21:01+02:23
4Sara LukasakovaSCM HO 21:17+02:39
5Rita SárközyMOM 21:32+02:54
6Stella CigniniPunto K 21:45+03:07
7Anna AngermannSPUK 23:48+05:10
8Veronica De EccherFriuli MTB 25:55+07:17
9Ester SimionG.S. Pavione 25:57+07:19
10Zala FerencOK Tivoli 27:16+08:38
11Johanna ThomanSPUK 31:23+12:45
12Giulia FignonSemiperdo 31:33+12:55
13Emilia PiecekORIENTPARK 31:50+13:12
14Nastja FerlugaGAJA 32:05+13:27
15Aileen JohnsonOCFF 34:41+16:03
16Viktorie SmekalovaSCM HO 35:02+16:24
17Jessica KaltenhauserG.S. Pavione 38:16+19:38
18Patricia StögerOCFF 38:23+19:45
19Nicole WinklerSPUK 42:07+23:29
20Karolina ZawadaORIENTPARK 42:23+23:45
21Wiktoria KowalczykORIENTPARK 43:33+24:55
22Magdalena TežakVihor 44:27+25:49
23Marta KukecVihor 46:42+28:04
24Alessia RigoniG.S. Pavione 50:35+31:57
25Réka DalosTTE 56:20+37:42
26Iris Aurora PecorariSemiperdo 57:21+38:43
27Anka GrumOK Komenda 132:44+114:06
Laura KönigSUSO MP+ --:--

W14 (3.65km / 95m / 10KT)

1Ema MarkovaSCM HO 35:06+00:00
2Lilla ZempleniZEM 37:18+02:12
3Boglárka CzakóMOM 39:46+04:40
4Tamara KálmánMOM 43:27+08:21
5Elin MartanovaVLI 44:11+09:05
6Anna GröllOLCG 48:04+12:58
7Barbara TóthTTE 48:58+13:52
8Pataki Virag LaraPVSK 50:04+14:58
9Lea MartanovaVLI 51:39+16:33
10Giulia RigoniG.S. Pavione 53:26+18:20
11Paulina MaitzOCFF 57:15+22:09
12Daniela SneiderovaSCM HO 61:17+26:11
13Daniela BärnthalerOCFF 62:04+26:58
14Nilla BogenspergerASKÖ Henndorf 62:29+27:23
15Nika RavnikarOK Komenda 64:55+29:49
16Carina VeitsbergerOJE Wappler 65:35+30:29
17Katja BabičOK Komenda 66:40+31:34
18Hannah WinklerSUSO 66:42+31:36
19Colombo IrisSemiperdo 72:22+37:16
20Anja ŠkarabotOK Polaris 76:11+41:05
21Tina KernOK Komenda 78:06+43:00
22Giulia RossiFONZASO (BL) 82:03+46:57
23Tereza GreschnerováSCM HO 83:14+48:08
24Kerstin ThomanSPUK 87:07+52:01
24Teja TušarOK Azimut 89:56+54:50
25Anna LöwensteinSUSO 94:42+59:36
26Zala ŠpenkoOK Komenda 99:46+64:40
26Katharina ThomanSPUK 95:11+60:05
27Paula PavlinVihor 100:33+65:27
Veronika De LuisaGAJA DNF+ --:--
Sabina SmolkovaSCM HO DNF+ --:--
Katarina Eva AnderluhOK Polaris DNF+ --:--
Tamara MiklušováRBA DNF+ --:--
Leonie SchönleitnerSSV H.-N. DNF+ --:--

W16 (3.89km / 115m / 11KT)

1Szuromi HangaPVSK 32:44+00:00
2Csilla GárdonyiMOM 34:48+02:04
3Blanka TóthTTE 40:00+07:16
4Anezka HlavacovaTBM 40:11+07:27
5Katerina GrycovaTBM 41:51+09:07
6Nelli HajduTTE 44:27+11:43
7Lucie KorpasováLBM 45:36+12:52
8Axell BossioJTT 45:48+13:04
9Gréta KovácsPVSK 46:24+13:40
10Elena ZeinerOLCG 46:57+14:13
11Dorottya BarthaTRS 48:07+15:23
12Dora ZeinerOLCG 51:01+18:17
13Serena RausTrent-O 52:00+19:16
14Anna Pietschnfwien 52:15+19:31
15Dorottya HajnalSPA 52:30+19:46
16Alice SelemGalilei 55:29+22:45
17Tímea VirágTRS 55:53+23:09
18Pia GruenbergerOrK 56:17+23:33
19Imola KálmánSPA 57:23+24:39
20Ana Pia PogačarOK Komenda 57:45+25:01
21Anna PleunikOCFF 57:58+25:14
22Noémi ZacherSPA 60:57+28:13
23Laura WiedemayerASKÖ Henndorf 61:24+28:40
24Nika PoljanšekOK Azimut 61:56+29:12
25Deja RazpetOK Azimut 62:23+29:39
26Vera ChiusoleSeleSuedtirol 64:33+31:49
27Anna CasagrandeOriPergine 66:00+33:16
28Mihala KorelcOK Komenda 68:25+35:41
29Patricija PrimožičOK Komenda 69:03+36:19
30Katarzyna ŚwicaORIENTPARK 71:17+38:33
31Emma Elisabeth GarberSeleSuedtirol 74:31+41:47
32Zala ZavrlOK Komenda 74:55+42:11
33Anna LuegerSUSO 76:35+43:51
34Magdalena StandhartingerSUSO 77:07+44:23
35Katarina KušarOK Komenda 88:36+55:52
36Tjaša De LuisaGAJA 102:02+69:18
37Kathi SpitalerSUSO 111:17+78:33
38Marlene GlawitschOCFF 120:27+87:43
39Katja ZgonecOK Tivoli 180:47+148:03
Ivana MužinaPD Ajdovščina DNF+ --:--
Julija FerencOK Tivoli MP+ --:--
Ekaterina EgorovaNorthern Wind DNF+ --:--
Viniczai JuditPVSK DNF+ --:--
Andreja PeršičPD Ajdovščina MP+ --:--

W18 (4.89km / 165m / 13KT)

1Vanda VekonySiralyok 44:47+00:00
2Eliška SieglováMFP 45:31+00:44
3Réka Dalida PatakiPVSK 46:08+01:21
4Anni BergerBerger-C 46:30+01:43
5Tereza KorpasováLBM 54:26+09:39
6Ágnes NédaTRS 55:20+10:33
7Tereza MiklušováRBA 58:13+13:26
7Pia OcvirkJAP 58:13+13:26
9Erica CeresaORICOMO 58:53+14:06
10Lara GantarOK Azimut 59:22+14:35
11Veronika GrycovaTBM 59:43+14:56
12Agnes ScheiklOCFF 61:10+16:23
13Boróka KirályGOC 63:19+18:32
14Tereza KinkorováLPM 63:27+18:40
15Eszter Katalin TóthPVSK 64:36+19:49
16Anna PorgányiZTC 65:23+20:36
17Brina FoškiOK Polaris 65:47+21:00
18Monika RavnikarOK Komenda 66:08+21:21
19Benedetta VanzellaOrTarzo 67:04+22:17
20Giulia MaschioUS Primiero 71:57+27:10
21Clara LoidoltOCFF 72:25+27:38
22Alize BosioJTT 72:54+28:07
23Mia LovrecVihor 83:39+38:52
24Emy MichelinGalilei 85:03+40:16
25Jana HabigerovaKVS Sumperk 89:19+44:32
26Ella DanaySeleSuedtirol 90:20+45:33
Michela JermanORIENTEERING TRIESTE DNF+ --:--
Anja HumarOK Azimut DNF+ --:--
Alessandra MinatiJTT DNF+ --:--
Melania TinelliGalilei DNF+ --:--
Polona JezeršekOK Komenda DNF+ --:--

W20 (5.64km / 185m / 13KT)

1Tereza JanosikovaCJT 44:09+00:00
2Tereza NovakovaCJT 48:37+04:28
3Tereza CechovaCJT 48:54+04:45
4Barbora VyhnalkovaCJT 50:00+05:51
5Barbora ChaloupskáCJT 50:09+06:00
6Tereza OdehnalovaCJT 50:36+06:27
7Gabriela HirsovaCJT 52:56+08:47
8Klara NovotnaCJT 52:58+08:49
9Csenge ViniczaiPVSK 53:25+09:16
10Petra HancovaCJT 54:06+09:57
11Luca SzuromiPVSK 56:05+11:56
12Simona ChladkovaCJT 56:46+12:37
13Francesca TauferUS Primiero 61:03+16:54
14Barbora SikovaCJT 61:14+17:05
15Nuša JeramOK Azimut 61:17+17:08
16Chiara Dalla SantaG.S. Pavione 63:19+19:10
17Karolina SikovaCJT 65:11+21:02
18Mariya PerepelytsyaOK Azimut 65:51+21:42
19Marlene BergerBerger-C 66:15+22:06
20Becze RitaPVSK 67:56+23:47
21Zsófia SárközyMOM 70:22+26:13
22Dora TežakVihor 73:41+29:32
23Magdalena Van De VoordeTSK 75:47+31:38
24Dominika SmrckovaKVS Sumperk 78:59+34:50
25Iva LovrecVihor 86:23+42:14
26Elena BernardiOrTarzo 92:18+48:09
27Antonella FantoniNF Villach 96:46+52:37
28Irene CibinPunto K 114:21+70:12
Silvia MinellaFONZASO (BL) DNF+ --:--
Anna KopeckaCJT DNF+ --:--
Annalisa GadlerTrent-O MP+ --:--
Valentina UnferFriuli MTB MP+ --:--
Urša BegušOK Azimut MP+ --:--
Barbara VavrysovaCJT DNF+ --:--
Eszter MantuanoSPA DNF+ --:--
Katerina ArgalasovaCJT MP+ --:--

W21A (5.64km / 185m / 13KT)

1Hana JanuKVS Sumperk 54:52+00:00
2Heike TorgglerSCM 57:25+02:33
3Jutta TorgglerSCM 58:45+03:53
4Gabriela ŠimunkovaVjČ 62:51+07:59
5Kinga VarsányiMCB 63:27+08:35
6Jerca BernikŠOK 64:28+09:36
7Michaela SramkovaTJH 66:04+11:12
8Aneta VozdovaKVS Sumperk 66:22+11:30
9Maria Chiara CrippaPolbes 67:34+12:42
10Anna HermannovaVjČ 69:49+14:57
11Dianora Herashchenko 72:46+17:54
12Věra ChvalováLPM 73:39+18:47
13Angelika RenzSUSO 75:35+20:43
14Marlies BergerBerger-C 75:40+20:48
15Sandra JanekalneSUSO 76:02+21:10
16Sarka HnilicovaKVS Sumperk 76:07+21:15
17Veronika DankovaSBK 77:37+22:45
18Marie KršákováVIC 78:14+23:22
19Romana KubínováSKV 79:01+24:09
20Tajda FoškiOK Polaris 79:51+24:59
21Gudrun EnglmaierOLC 82:31+27:39
22Verena GlatzOLCG 85:12+30:20
23Lena StrombergerBerger-C 87:58+33:06
24Oleksandra NovokshonovaOLCG 88:20+33:28
25Camilla ScoliniPunto K 90:52+36:00
26Gudrun PregartnerOLGDK 97:41+42:49
27Barbara KmetecKamniški OK 105:06+50:14
28Jona MirnikOK Komenda 105:34+50:42
29Marta CanalFriuli MTB 113:52+59:00
30Kristina KrznarJAP 122:02+67:10
31Sara FendSUSO 133:22+78:30
32Katja DovčOK Tivoli 137:42+82:50
Lenka KocianovaVSK Mendelu Brno DNF+ --:--
Urša TomažinOK Azimut DNF+ --:--
Agnes HarreitherOLC DNF+ --:--

W21B (3.65km / 95m / 10KT)

1Alice KozumplíkováECZT 41:17+00:00
2Martina CoronaIKP 46:34+05:17
3Radka HabigerovaKVS Sumperk 47:05+05:48
4Baiba Rata-SalinaOK Kapa 51:41+10:24
5Barbara PavliničOK Komenda 53:02+11:45
6Romana ZupanOK Komenda 56:10+14:53
7Martina ZeinerOLCG 56:59+15:42
8Alenka Vuga SeljakOK Komenda 57:01+15:44
8Karin VoglSV Mietraching 57:01+15:44
10Marina SikerinaU.S. Aldo Moro Paluzza 57:22+16:05
11Jasminka VlahovićVihor 60:52+19:35
12Helga TezarekOrK 63:19+22:02
13Zane SaudorgaOK Kapa 63:28+22:11
14Inessa Cherniavsky 63:36+22:19
15Chiara DandreaJTT 66:46+25:29
16Cecilia NardiSemiperdo 68:20+27:03
17Alenka ŠkarabotOK Polaris 70:44+29:27
18Petra KalanŠOK 72:46+31:29
19Bernardica StipicVihor 74:04+32:47
20Barbara KušarOK Komenda 74:07+32:50
21Francesca RovereGAJA 78:07+36:50
22Maria ZollnerSPUK 78:31+37:14
23Vlatka StupaloVihor 79:56+38:39
24Nausica ParisJTT 81:36+40:19
25Željka KrupkaBJE 86:03+44:46
26Lorenza PravatoGAJA 87:00+45:43
27Claudia CentazzoSemiperdo 87:29+46:12
28Jasmine AuerLAC 97:41+56:24
29Viktoria ZachariasLAC 101:31+60:14
30Nataša BogatajOK Azimut 104:35+63:18
31Janja ŽnidaršičOK Polaris 106:06+64:49
32Liviana ZanetteSemiperdo 108:48+67:31
33Damjana JeršeOK Polaris 109:43+68:26
34Martina KönigSUSO 114:44+73:27
35Anja SrnelOK Polaris 117:56+76:39
36Jasna MandacVihor 120:57+79:40
37Tatjana LjubisavljevicJAS 121:38+80:21
38Maja KuštVihor 123:32+82:15
39Antonella SinigagliaGAJA 135:15+93:58
Sonia SantarossaSemiperdo DNF+ --:--
Manuela MargioreORIENTEERING TRIESTE MP+ --:--
Federica VisintinSemiperdo MP+ --:--
Alja OjstrežŠOK DNF+ --:--

W21E (7.56km / 225m / 14KT)

1Ursula KadanOCFF 59:54+00:00
2Christine KirchlechnerSeleSuedtirol 60:45+00:51
3Sandra PauzaiteDainava 61:07+01:13
4Zuzana HermanováLPU 61:43+01:49
5Laura VikeNBS/Latvia 63:06+03:12
6Lenka MechlovaVjČ 64:46+04:52
7Anna Nilsson SimkovicsOLC 65:03+05:09
8Marie ProchazkovaKAM 66:59+07:05
9Magdalena CermakovaTJ Slovan Luhačovice 67:39+07:45
10Ildikó SzerencsiSZVSE 69:14+09:20
11Mira ScheirBMOT 70:32+10:38
12Mojca FlerinKamniški OK 70:59+11:05
13Irene PozzebonPolbes 71:19+11:25
14Eleonora DonadiniSCOM 72:27+12:33
15Iva KosarkovaCJT 72:50+12:56
16Irita PukiteOK Kapa 73:10+13:16
17Lisa PacherSUSO 73:42+13:48
18Carlotta ScaletOLCG 74:39+14:45
19Elina KarklinaNBS/Latvia 74:52+14:58
20Dora SzerencsiSZVSE 76:56+17:02
21Karolina BorankovaSCM HO 77:12+17:18
22Małgorzata SzeligaORIENTPARK 80:08+20:14
23Filoména KovácsPVSK 81:34+21:40
24Maren HerrgesellOLCG 82:44+22:50
25Virág WeilerSPA 84:40+24:46
26Anna CaglioPolbes 85:40+25:46
27Una AramaLatvia/NBS 89:45+29:51
28Liesbeth Van De VeldeBMOT 92:14+32:20
29Hanga KárolyiTTE 95:31+35:37
30Aurélie DeschepperBMOT 104:40+44:46
31Blandine EhrlFC Forstern 107:30+47:36
32Suzana DrevenšekKamniški OK 109:08+49:14
33Virág NagySZVSE 119:49+59:55
34Antonija OrlićBJE 120:03+60:09
35Barbara GiuganinoCO2 150:18+90:24
Zagonel ViolaUS Primiero DNF+ --:--
Kristýna HlubučkováKAM DNF+ --:--
Katja ZwikerOLG Galgenen DNF+ --:--
Tina ZagorcKamniški OK MP+ --:--
Alessia CirianiFriuli MTB MP+ --:--
Mirja PavićJAP MP+ --:--
Lidija HribarKamniški OK MP+ --:--
Helena PluymersBMOT DNF+ --:--
Tanja PretnarKamniški OK MP+ --:--

W35 (4.92km / 170m / 11KT)

1Rasa IvanauskaiteAzuolas 48:47+00:00
2Helga BertoldiJTT 55:29+06:42
3Eva PonweiserHWN 56:25+07:38
4Ieva Godina42km.lv 58:42+09:55
5Krisztina NagyBUD 59:32+10:45
6Ivana GobecVihor 59:54+11:07
7Cipriani MilenaJTT 60:50+12:03
8Eva KailbauerOCFF 61:52+13:05
9Judit FuzyOSC 62:21+13:34
10Ivana KorpasováLBM 62:53+14:06
11Clizia ZambiasiSemiperdo 63:05+14:18
12Metka UdovicOK Trzin 63:14+14:27
13Ana PlavčakŠOK 64:56+16:09
14Chiara SepinGAJA 66:18+17:31
15Eva OcvirkJAP 69:23+20:36
16Tünde AllwingerLAC 72:55+24:08
17Martina ErberOrK 74:11+25:24
18Fruzsina BiróBUD 75:11+26:24
19Anka KuzminSemiperdo 76:04+27:17
20Sarka HlavacovaTBM 76:56+28:09
21Antónia HolperTTE 78:34+29:47
22Anikó MadarassyBUD 79:55+31:08
23Fabiana CiniMaksimir 82:02+33:15
24Jindriska MilanovaTBM 83:01+34:14
25Chiara CorridoriOriPergine 83:29+34:42
26Mátyásné PaskujMCB 90:12+41:25
27Sara GaionORIENTEERING TRIESTE 100:38+51:51
28Daniela MartanovaVLI 101:19+52:32
29Margareta PavličGAJA 101:41+52:54
30Irena Hacin KölnerOK Komenda 104:20+55:33
31Irma PretnarKamniški OK 109:20+60:33
32Michela DegrassiPunto K 162:50+114:03
Mojca FoškiOK Polaris DNF+ --:--
Dagmar MiklušováRBA MP+ --:--
Silvia Schneider-SchiessSwiss O Tours MP+ --:--
Marija AnderluhOK Polaris MP+ --:--

W45 (4.58km / 150m / 12KT)

1Hedi BergerBerger-C 49:21+00:00
2Kristyna SkyvovaSCM HO 50:44+01:23
3Sheralee BaileyDFOK 52:54+03:33
4Barbara WinklerSPUK 56:21+07:00
5Anica HribarOK Brežice 58:01+08:40
6Striednig UlrikeEST 59:34+10:13
7Barbara AdenstedtOrK 60:01+10:40
8Joli WehrliSwiss O Tours 60:47+11:26
9Elisabeth ZeinerOLCG 61:34+12:13
10Lenka ForstovaMFP 62:19+12:58
11Ruth RuchSwiss O Tours 63:02+13:41
12Guni PalmeOrK 63:31+14:10
13Gislind BergerBerger-C 65:18+15:57
14Angelika AschacherHSV WRN 65:41+16:20
15Cristina GrabarUS Primiero 66:15+16:54
16Ágnes Németh Dr.TTE 66:20+16:59
17Dagmar SieglovaMFP 66:51+17:30
18Ingrid KamingerBerger-C 70:20+20:59
19Marie-Anne Jungool.biel.seeland 72:57+23:36
20Gerhild PacherSUSO 73:55+24:34
20Mirta PacherJTT 73:55+24:34
22Cristina RuiniPunto K 77:06+27:45
23Jela FuruczováFBA 78:29+29:08
24Jana TichaTJH 83:05+33:44
25Marjanca PoljanšekOK Azimut 84:43+35:22
26Angela LeonardelliOriPergine 87:47+38:26
27Hana BurianMOM 89:11+39:50
28Trine Marit Justad RaaenKongsberg O-lag 89:37+40:16
29Uli VillameERCO 89:49+40:28
30Caroline MackenzieDARLO 91:44+42:23
31Marjana RejecOK Azimut 92:41+43:20
32Donatella VecchiesSemiperdo 97:49+48:28
33Antonella MarcantoniUS Primiero 99:12+49:51
34Sylvia GlatzOLCG 104:45+55:24
35Sandra DornstauderHSV WRN 108:32+59:11
36Brigitte MagetOLGDK 114:15+64:54
37Michaela GröllOLCG 115:52+66:31
38Sabine Hilbertnfwien 117:31+68:10
39Ulrike Gabriella WagnerOLA 119:14+69:53
Susi VeitsbergerOJE Wappler MP+ --:--
Manuela De ColleFONZASO (BL) MP+ --:--
Elena MargioreORIENTEERING TRIESTE DNF+ --:--
Miranda OrtarOK Azimut DNF+ --:--

W55 (3.68km / 130m / 14KT)

1Marirosa HechichSemiperdo 50:33+00:00
2Elisabeth StrandhagenGMOK 55:06+04:33
3Elisabeth KnappOrK 56:58+06:25
4Karin IrkNF Villach 59:37+09:04
5Gunilla CarlssonGMOK 61:02+10:29
6Tazia LorenzetUS Primiero 63:34+13:01
7Iva JanskáLBM 64:06+13:33
8Maria Pia VirgoliniPolbes 64:25+13:52
9Margit JeneiSPA 69:01+18:28
10Mona Bugge HaugATN 72:39+22:06
11Elisabeth SteinlechnerOCFF 77:07+26:34
12Aletta BiróBUD 78:21+27:48
13Paola ViliottiOriPergine 84:40+34:07
14Maija ČerjakaOK Kapa 87:41+37:08
15Gertraud LeonhardtOCFF 87:51+37:18
16Miluse ProchazkovaDCE 91:07+40:34
17Julie Collins 110:49+60:16
18Lorraine BattsDARLO 117:13+66:40
19Chiara RajgeljGAJA 139:26+88:53
20Franca CrevatinPunto K 148:41+98:08
Lucia BragagnaJTT DNF+ --:--
Tiziana De MonteOr30Ottobre DNF+ --:--

W60 (3.54km / 115m / 10KT)

1Agate MurerOriPergine 59:39+00:00
2Traude FesselhoferHWN 64:00+04:21
3Hilde BaderOLV Ost 66:54+07:15
4Anne BrearleyUWCAd 72:03+12:24
5Martha PrommerNF St. Veit 72:59+13:20
6Gunnel NilssonOLC 74:39+15:00
7Maria HartingerLAC 75:27+15:48
8Catherine DawsonGAFA 75:30+15:51
9Sandra HofferOriPergine 86:35+26:56
10Margrit EggliFUERSTEN 100:28+40:49
11Paola SpinelliGAJA 116:04+56:25
12Annamaria AbramOr. Crea Rossa 121:42+62:03
13Elisabeth PrimusNF Villach 126:14+66:35
14Esther MoosbergerOLregioolten 161:35+101:56
Gerti SchandorOCFF DNF+ --:--
Cristina ChiettiniJTT DNF+ --:--
Rose-Marie Pfeifferomaha DNF+ --:--
Fiorella LinSemiperdo DNF+ --:--
Dietlinde VenhauerOLCU Viktring DNF+ --:--