Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

MTBO 2021 SOL 5 (nedelja, 12. 9. 2021)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Vir
Tip: DP
Razdalja: sprint

Rezultati
Rezultati: stran
Analiza vmesnih časov (SB): povezava

Startna lista: povezava
Razpis: povezava
E-mail: dusan.petrovic2@siol.net

Karta: Domžale vzhod

Standard: ISOM
št. karte: 174
Lastnik: Orientacijski klub Polaris
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Dušan Petrovič, Andraž Ravnikar, Daniel Lebar
Merilo: 1:10000
Stanje: IX. 2007
Površina: 2.02km2

Kot pove že ime, prikazuje karta vzhodni del Domžal, celoten Šumberk in območje do avtoceste na obeh straneh Kamniške Bistrice. Območje Šumberka je v večjem merilu prikazano tudi na istoimenski karti št. 175, medtem ko področje na desnem bregu Kam. Bistrice (južno od Kopališke ceste) pokriva karta št. 176 Športni park Domžale (v ISSOM standardu).


Karta je bila doslej uporabljena:




Rezultati / 2020

december

sreda, 30. 12. 2020
SkiO DP in SOL 2 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Rogla
sobota, 19. 12. 2020
Ski-O DP in SOL 1 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vojsko

oktober

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Slovenj Gradec
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ravne na Koroškem
nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - Prenje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem

september

sreda, 23. 9. 2020
DP solsko - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Novo mesto
nedelja, 13. 9. 2020
3 Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Sračja dolina, Črnuče, Ljubljana
sobota, 12. 9. 2020
2 Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
1 Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Idrija
sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

avgust

sobota, 29. 8. 2020
Orientacijski tek v Koruznem Labirintu - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor
sobota, 22. 8. 2020
Trening - Bohinjsko jezero - TK Bohinj 2020 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ob Bohinjskem jezeru - Gozdna šola
petek, 14. 8. 2020
Klubski spustaški trening - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rudno polje

julij

sobota, 4. 7. 2020
Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka

junij

nedelja, 21. 6. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dobeno
nedelja, 14. 6. 2020
SOL 4 DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dole nad Idrijo
sobota, 6. 6. 2020
Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hum

maj

nedelja, 24. 5. 2020
Trening po vzorcu ZL: Končno! - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Podboršt

marec

nedelja, 8. 3. 2020
SPOL 2 - Lipica TrailO - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lipica
sobota, 7. 3. 2020
SPOL 1 - Lipica TrailO - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lokev
sobota, 7. 3. 2020
SOL 1 - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lipica
nedelja, 1. 3. 2020
ZL 13 Cik-cak - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zalštad

februar

sobota, 29. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
sobota, 1. 2. 2020
ZL12 score - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trebenče

januar

nedelja, 26. 1. 2020
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vipavski Križ
nedelja, 19. 1. 2020
ZL11 - srednja
Gaja orienteering
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Padriče-Gropada
nedelja, 12. 1. 2020
ZL 10 - tek za soteskarjem in tek po spominu - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Šiška, Ljubljana
sobota, 11. 1. 2020
Test 1 - 3000m - drugo
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 11. 1. 2020
ZL 9 - klasika - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda - Križ
nedelja, 5. 1. 2020
ZL 8 - rogaining - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Škofja Loka
sobota, 4. 1. 2020
ZL7 - Novoletne štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno

Leto: 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781

Pridite na stalne proge OZS. Poberi čimveč KT na progah in se poteguj za bogato nagrado. Tekmovanje se prične 15.05.2019 in traja do 15.07.2019. Naj zmaga najvztrajnejši:)

SEEOC 2018