Partnerji:
|
Rezultati
Cerkno Cup - 2. dan, SOL 6 (sobota, 14. 8. 2010) | Organizator: Orientacijski klub Azimut Kraj: Godovič Tip: SOL Razdalja: dolga
Rezultati Razpis: povezava WWW: http://www.cerkno-cup.com E-mail: info@cerkno-cup.com
Karta: Klavžar | Standard: ISOM št. karte: 132 Lastnik: Orientacijski klub Azimut Lokacija: Prikaz Avtorji: Cesare Tarabocchia, Mile Stevanović, Slavko Asak, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk Merilo: 1:10000 Stanje: 2004 Površina: 7.19km2
| Kraško področje med Črnim Vrhom nad Idrijo in Godovičem, ki je bilo predhodno prikazano na kartah št. 56 Lome (severni del karte) in št. 109 Godovič. Reambulacija VII./2004 in prej: Cesare Tarabocchia, Mile Stevanović, Slavko Asak, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk.
2010 - reambulacija severnega dela od makadamske ceste, ki gre od domačije Klavžar proti Novem Svetu - Mile Stevanović
| Karta je bila doslej uporabljena: |
|
Rezultati (SOL in DP) / 2019december | | sobota, 7. 12. 2019 SSOL 1 - sprint Orientacijski klub Slovenj Gradec |
| november | | sobota, 23. 11. 2019 ZL/DP Sprint (MŽ21, M35) - sprint Orientacijski klub Komenda | Mengeš
| oktober | | nedelja, 20. 10. 2019 DP sprint štafete - sprint Orientacijski klub Polaris |
Koper
| | nedelja, 13. 10. 2019 DP štafete - štafeta Orientacijski klub Azimut | Črni vrh - Blegoš
| | sobota, 12. 10. 2019 DP dolge, SOL - dolga Orientacijski klub Azimut | Črni vrh - Blegoš
| | sobota, 5. 10. 2019 SOL 8 - dolga Orientacijski klub Slovenske Konjice | Pohorje
| | četrtek, 3. 10. 2019 DP šolsko - srednja OZS |
Maribor
| september | | nedelja, 22. 9. 2019 SPOL 7 - DP Štafete - štafeta Orientacijski klub Trzin | Menina planina
| | nedelja, 22. 9. 2019 SOL 7 - dolga Orientacijski klub Polaris | Menina Planina
| | sobota, 21. 9. 2019 SPOL 6 - DP TempO - TempO Orientacijski klub Trzin | Menina planina
| | sobota, 7. 9. 2019 DP srednje - srednja Orientacijski klub Komenda | Stiška vas
| avgust | | sobota, 31. 8. 2019 SPOL 5 - DP PreO - PreO Orientacijski klub Azimut | Črni Vrh nad Idrijo
| | petek, 9. 8. 2019 Cerkno Cup - DAN 1 - srednja Orientacijski klub Azimut | Rupe
| junij | | nedelja, 2. 6. 2019 DP sprint, SSOL 6 - sprint Orientacijski klub Komenda | Mengeš
| maj | | nedelja, 26. 5. 2019 JVP2019 SSOL 5 - sprint Orientacijski klub Brežice | Brežice
| | sreda, 15. 5. 2019 Državno univerzitetno prvenstvo - srednja Orientacijski klub Polaris | Rožnik, Ljubljana
| | nedelja, 12. 5. 2019 SSOL 4 - sprint Planinsko društvo Tolmin | Tolmin
| | nedelja, 5. 5. 2019 SGMTBO 2019 - WRE & WMS - dolga Orientacijski klub Slovenj Gradec |
Slovenj Gradec
| | sobota, 4. 5. 2019 SGMTBO 2019 - WRE & WMS - srednja Orientacijski klub Slovenj Gradec | Slovenj Gradec
| april | | sobota, 13. 4. 2019 SOL 4 - srednja Orientacijski klub Azimut | Hleviše
| marec | | nedelja, 31. 3. 2019 SOL 3, Pokal treh dežel 2. dan- dolge, DP ultra dolge - dolga Orientacijski klub Komenda |
Komenda
| | sobota, 30. 3. 2019 SOL 2, Pokal treh dežel 1.dan - srednja Škofjeloški orientacijski klub |
Crngrob
| | sobota, 23. 3. 2019 SPOL 4 - Őrség Cup PreO - CANCELED - PreO Zalaegerszegi TFC | Kercaszomor / Krčica (HUN)
| | nedelja, 17. 3. 2019 SPOL 3 - Lipica TrailO - PreO Orientacijski klub Trzin |
Lokev
| | sobota, 16. 3. 2019 SPOL 2 - Lipica TrailO - TempO Orientacijski klub Trzin |
Lipica
| | nedelja, 10. 3. 2019 SOL 1 - dolga DROT | Lipica
| | nedelja, 3. 3. 2019 SSOL 3 - E1 - sprint FISO FVG |
Gorica
| | nedelja, 3. 3. 2019 SSOL 3 - E2 - sprint FISO FVG |
| | nedelja, 3. 3. 2019 SSOL 3 - sprint FISO FGV | Gorica
| | sobota, 2. 3. 2019 SPOL 1 - Regionalno prvenstvo FVG - PreO FISO FVG | Gorizia / Gorica (ITA)
| februar | | sobota, 16. 2. 2019 SKI O DP in SOL - srednja Orientacijski klub Polaris | Rateče
| januar | | nedelja, 20. 1. 2019 SSOL 2 - sprint Planinsko društvo Ajdovščina | Vipava
|
|
|
Vabljeni na orientacijski tabor.
26. - 30. 6. 2024, Tabor Mojca, Dolenjske Toplice
Prijave (do 20. 5., omejeno število mest).
|
|