Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezulrati OT / 2010

december

sobota, 25. 12. 2010
Božična tekma, ZL6 - popravljene dolžine - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
nedelja, 19. 12. 2010
ZL5 - nočni sprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamnik
nedelja, 12. 12. 2010
ZL4 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vrhnika
nedelja, 5. 12. 2010
ZL3 - Parkljeva nočna mestna orientacija - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec

november

sobota, 27. 11. 2010
ZL2 - Bajer - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič
sobota, 20. 11. 2010
ZL1 - Ig - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ig
sobota, 13. 11. 2010
Lipica, SOL 8 - dolga
Plastnica, Daniel Lebar s.p.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vilenica
četrtek, 4. 11. 2010
Höst-Öst popoldne - srednja
DL&BB
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
četrtek, 4. 11. 2010
Höst-Öst dopoldne - srednja
DL&BB
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor

oktober

sobota, 30. 10. 2010
XVII JVP - drugo
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Brežice
nedelja, 17. 10. 2010
OLP 7 - Jesensko o-srečanje - srednja
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
sobota, 9. 10. 2010
SOM - ultra dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
V okolici Ljubljane

september

četrtek, 30. 9. 2010
Šolsko DP - srednja
OŠ Cerkno & OK Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Cerkno
sobota, 11. 9. 2010
Rakov Škocjan, SOL 7, DP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rakov Škocjan

avgust

sobota, 28. 8. 2010
OLP 5 - Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vojašnica Rudno polje na Pokljuki
nedelja, 15. 8. 2010
Cerkno Cup - 3. dan - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Godovič
sobota, 14. 8. 2010
Cerkno Cup - 2. dan, SOL 6 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič
petek, 13. 8. 2010
Cerkno Cup - 1. dan - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič

julij

sobota, 31. 7. 2010
OLP - Tek po sledeh klubskega prvaka - sprint
OK Gotska
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana, Gotska ulica
sreda, 28. 7. 2010
OO cup - 5. dan - srednja
Nagy & Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Velika Planina
torek, 27. 7. 2010
OO cup - 4. dan - srednja
Nagy & Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Velika Planina
ponedeljek, 26. 7. 2010
OO cup - 3. dan - srednja
Nagy & Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Velika Planina
nedelja, 25. 7. 2010
OO cup - 2. dan, SOL 5 - srednja
Nagy & Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Nazarje
sobota, 24. 7. 2010
OO cup - 1. dan - srednja
Nagy & Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Mozirje

junij

sobota, 19. 6. 2010
OLP 4 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Novi Svet
sobota, 19. 6. 2010
OLP 4 - Klubsko prvenstvo OK Azimut, finale - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

sobota, 12. 6. 2010
DP - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 6. 6. 2010
Bob rock - štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrastovec
sobota, 5. 6. 2010
Bob Rock - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrastovec

maj

nedelja, 23. 5. 2010
Magnus Cup - štafete, DP - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sobota, 22. 5. 2010
Magnus Cup - 1. dan, 3 Regions Cup 2010, SOL 4, DP - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 16. 5. 2010
Pokal Idrije, SOL 3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vojsko
nedelja, 9. 5. 2010
OLP 3 - Florijanov sejem - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
sreda, 5. 5. 2010
Univerzitetno prvenstvo - srednja
Jaka Piltaver
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana

april

petek, 30. 4. 2010
OLP 2 – Črni vrh na Idrijo - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni vrh na Idrijo
sobota, 24. 4. 2010
OLP 1 - Poletna liga - Škofja Loka - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Škofja Loka
nedelja, 18. 4. 2010
Ex-Yu Cup 1 - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Savinjska dolina
sobota, 17. 4. 2010
Prvenstvo Štajerske, SOL 2 - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Sveti Jernej

marec

nedelja, 28. 3. 2010
3 Regions cup - srednja
Semiperdo Or.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 14. 3. 2010
Lipica Open - 2. dan, SOL 1 - dolga
eol d.o.o.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Dutovlje
sobota, 13. 3. 2010
Lipica Open - 1. dan - dolga
eol d.o.o.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Dutovlje
sobota, 6. 3. 2010
ZL 15 - srednja
Feike Alewijnse
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin

februar

nedelja, 28. 2. 2010
ZL 14 - drugo
C.A.I Monfalcon
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tržič pri Gorici
sobota, 27. 2. 2010
ZL 13 - srednja
Stane Strnad
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Škofja Loka
nedelja, 21. 2. 2010
ZL 12 - srednja
Marko Orešnik
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
sobota, 6. 2. 2010
ZL 11, Zimska praska - srednja
Andraž Hribar
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Ivančna Gorica

januar

sobota, 30. 1. 2010
ZL 10 - srednja
OŠ Dobravlje in Piltaver&Lebar
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dobravlje
nedelja, 24. 1. 2010
ZL 9 - drugo
priredba XXX Ottobre, Trst
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zgonik
sobota, 16. 1. 2010
ZL 8, menjava karte - drugo
Dušan Petrovič
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Domžale
nedelja, 10. 1. 2010
ZL 7 - drugo
A.Š.D. Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Padriče - Gropada pri Trstu

Leto: 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781 | 0

Pridite na stalne proge OZS. Poberi čimveč KT na progah in se poteguj za bogato nagrado. Tekmovanje se prične 01.03.2019 in traja do 01.05.2019. Naj zmaga najvztrajnejši:)

SEEOC 2018