Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezulrati OT / 2014

december

sobota, 27. 12. 2014
ZL 11 - TK Pokljuka - drugo
Mladinska reprezentanca OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rudno Polje
nedelja, 21. 12. 2014
ZL 10 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rova
sobota, 20. 12. 2014
ZL 9 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
nedelja, 14. 12. 2014
ZL 8 - srednja
TOPO nadaljevanka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Koseze
nedelja, 14. 12. 2014
ZL 8 nekateri vmesni - srednja
TOPO nadaljevanka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 13. 12. 2014
ZL 7 - Pokal Podgorja - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sobota, 6. 12. 2014
ZL 6 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič

november

sobota, 29. 11. 2014
ZL 5 - Praznovanje Polnoletnosti - srednja
Nuša Jeram
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Novi Svet
nedelja, 23. 11. 2014
ZL 4 - srednja
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kukanje
sobota, 22. 11. 2014
ZL 3 - Metuljček - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
nedelja, 16. 11. 2014
ZL 2 - Presenečenje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vranja Peč
sobota, 8. 11. 2014
ZL 1 - Klubsko prvenstvo OK Tivoli - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Ljubljana

oktober

petek, 31. 10. 2014
OLP - Zaključek - srednja
Mladinska reprezentanca OZS & OK Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sreda, 29. 10. 2014
TK1 - T1 - sledenje - srednja
Mladinska reprezentanca OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 19. 10. 2014
Zaključek lige, DP šprint štefete - štafeta
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Koseze
sobota, 18. 10. 2014
SOM 2014 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Dutovlje (pri OŠ)
nedelja, 5. 10. 2014
SOL 9, DP Srednje - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrastovec
četrtek, 2. 10. 2014
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaSkupni rezultati
Ljubljana

september

nedelja, 21. 9. 2014
DP štafete - štafeta
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolsti vrh
sobota, 20. 9. 2014
SOL 8, DP dolge - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolsti vrh
nedelja, 7. 9. 2014
SOL 7 - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Jelovica

julij

nedelja, 20. 7. 2014
Cerkno Cup - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lome
sobota, 19. 7. 2014
Cerkno Cup - WRE in SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lome
sobota, 19. 7. 2014
Cerkno Cup, sprint - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Idrija
petek, 18. 7. 2014
Cerkno Cup - 1. dan - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dole nad Idrijo
četrtek, 17. 7. 2014
Cerkno Cup - uradni trening - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič

junij

nedelja, 29. 6. 2014
Alpe Adria Cup (middle) - srednja
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 28. 6. 2014
EYOC 2014 (relay) - štafeta
Makedonska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

sobota, 28. 6. 2014
Alpe Adria Cup (sprint) - sprint
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 28. 6. 2014
Alpe Adria Cup (štafete) - štafeta
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 27. 6. 2014
EYOC 2014 (long) - dolga
Makedonska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 27. 6. 2014
Alpe Adria Cup (long) - dolga
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

četrtek, 26. 6. 2014
EYOC 2014 (sprint) - sprint
Makedonska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Strumica
nedelja, 22. 6. 2014
Slovenia in 3 days, DP šprint - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Ljubljana
sobota, 21. 6. 2014
Slovenia in 3 days - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Dobeno
petek, 20. 6. 2014
Slovenia in 3 days / Pokal Slovenije - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
petek, 20. 6. 2014
Pokal Slovenije - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

sobota, 14. 6. 2014
OLP 6 - srednja
Janko Lapajne
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 8. 6. 2014
OLP 5 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Jure Zmrzlikar
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Hotedrščica
sobota, 7. 6. 2014
OLP 7 - srednja
Igor Bončina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Poljane nad Škofjo Loko
petek, 6. 6. 2014
vaje kartografi - srednja
UL FGG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

maj

sreda, 28. 5. 2014
Orientacijski tek Srednjih šol Mestne občine Ljubljana - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
torek, 27. 5. 2014
Orientacijski tek Osnovnih šol Mestne Občine Ljubljana - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 25. 5. 2014
KP OK Komenda - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sobota, 24. 5. 2014
OLP 4 - srednja
Aleš Poljanšek in Joško Jazbar
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 11. 5. 2014
Testiranje 3k - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 11. 5. 2014
Sprint trening - sprint
AOK Gotska & Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 10. 5. 2014
11. Bob Rock pokal, Sprint prvenstvo Štajerske (AUT) orientacijski duatlon s premorom - sprint
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Maribor
četrtek, 8. 5. 2014
Študentsko DP, Prvenstvo Univerze v Ljubljani - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerija
Ljubljana, Novi trg
sobota, 3. 5. 2014
OLP 3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

april

sobota, 26. 4. 2014
OLP 2 - EYOC trening - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
petek, 18. 4. 2014
OLP 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ajdovščina
nedelja, 13. 4. 2014
Prvenstvo notranjske - SOL 3 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dobravlje na Krasu
nedelja, 6. 4. 2014
SOL 2 - srednja
AŠZ Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Mavhinje

marec

nedelja, 16. 3. 2014
ZL 17 - zaključek lige - srednja
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
OŠ Dobravlje
nedelja, 9. 3. 2014
Lipica Open SOL1 - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lipica
sobota, 8. 3. 2014
Lipica Open - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

januar

nedelja, 26. 1. 2014
ZL 14, MB liga, Hoče pri Mariboru - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor
sobota, 18. 1. 2014
ZL 13 - Orientacist leta - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerija
Ljubljana
nedelja, 12. 1. 2014
ZL 12 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 5. 1. 2014
ZL 11 - srednja
SSD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Gropada
sobota, 4. 1. 2014
ZL 10 - veseli spomin - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij


Leto: 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781 | 0

Izšel je nov e-priročnik za delo z mladimi: Igre orientacije. Priročnik je na voljo na tej povezavi, obsežno gradivo pa dobite tukaj. Avtor priročnika je Nejc Zorman.

Izdajo priročnika je omogočila Fundacija za šport v sodelovanju z Orientacijsko zvezo Slovenije.

SEEOC 2018