Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezulrati OT / 2018

december

nedelja, 30. 12. 2018
ZL10 - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sobota, 29. 12. 2018
Polarisova jubilejna ZL (ZL9) - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka - Rudno polje
sobota, 22. 12. 2018
ZL8 - božični nočni sprint - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 15. 12. 2018
Lovski štart (ZL7) - srednja
OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
nedelja, 9. 12. 2018
ZL6 - drugo
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sobota, 8. 12. 2018
SSOL 1 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 2. 12. 2018
ZL5 - drugo
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Škofja Loka - grad

november

nedelja, 25. 11. 2018
Alpine Winter Cup (ZL3) - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 24. 11. 2018
Alpine Winter Cup (ZL2) + klubsko prventvo OK Azimut - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 18. 11. 2018
SOM - Slovenski O-maraton (ZL1) - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Voglje - Repen(Italija)

oktober

nedelja, 21. 10. 2018
DP šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Brežice
sobota, 13. 10. 2018
OLP3 - Predgriže - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 6. 10. 2018
Jugovzhodni pokal, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Mali Boršt
četrtek, 4. 10. 2018
Državno šolsko orientacijsko tekmovanje - srednja
Orientacijska zveza Slovenije
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Crnngrob

september

nedelja, 30. 9. 2018
SPREMEMBA! OLP - Dan orientacije na Hlevišah - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 23. 9. 2018
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vranja Peč
petek, 14. 9. 2018
Prvenstvo osnovnih in srednjih šol MO Ljubljane v športni orientaciji - posamično - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sobota, 8. 9. 2018
SOL 7, Vinička vas, Maribor - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vinička vas
sobota, 8. 9. 2018
Koruzni labirint - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dravski dvor

avgust

ponedeljek, 27. 8. 2018
Cerkno Cup - E5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 26. 8. 2018
SEEOC - relay - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 25. 8. 2018
SEEOC - sprint - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
petek, 24. 8. 2018
SEEOC - long - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Cerknim
četrtek, 23. 8. 2018
SEEOC - middle - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
sreda, 22. 8. 2018
Cerkno Cup - E1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno

junij

nedelja, 10. 6. 2018
SOL 6 - srednja
Planinsko društvo Tolmin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
nedelja, 3. 6. 2018
DP šprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana

maj

nedelja, 27. 5. 2018
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rupe
nedelja, 20. 5. 2018
Klubsko prvenstvo OK Komenda (OLP 1) - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sreda, 16. 5. 2018
Državno univerzitetno prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 13. 5. 2018
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rakitna
sobota, 12. 5. 2018
DP dolge, SOL 4 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rakitna

april

petek, 20. 4. 2018
Prvenstvo osnovnih in srednjih šol MO Ljubljane v športni orientaciji - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tivoli, Ljubljana
nedelja, 15. 4. 2018
SOL 3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zalštad
nedelja, 8. 4. 2018
SOL 2, DP ultra dolge - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pevno

marec

nedelja, 25. 3. 2018
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Spodnja Idrija
nedelja, 11. 3. 2018
Lipica OPEN - SOL 1 - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lokev
nedelja, 4. 3. 2018
ZL20 - Zaključek lige - srednja
ŽLŠ+2xMB
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

februar

nedelja, 25. 2. 2018
TK2 - T3 - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 25. 2. 2018
ZL19 - Mladinski TK - Kras - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 24. 2. 2018
TK2 - T1 - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 18. 2. 2018
ZL16 - prestavljena - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Škofja Loka
sobota, 17. 2. 2018
ZL18 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Medvode
sobota, 10. 2. 2018
ZL17 Pustna tekma - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Dobeno
petek, 9. 2. 2018
Neuradno prvenstvo Slovenije v indoor orientaciji - sprint
Mario Vaffo
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Portel 33

januar

nedelja, 28. 1. 2018
ZL15 - "Brez meja" - srednja
Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trst
sobota, 27. 1. 2018
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kranj
sobota, 20. 1. 2018
ZL14 - drugo
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Podpeško Jezero
nedelja, 14. 1. 2018
ZL13 Nočni rojstnodnevni šprint za soteskarjem - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Domžale športni park
sobota, 13. 1. 2018
ZL12 - Tekma v okviru prireditve Orientacist leta 2017 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
nedelja, 7. 1. 2018
ZL11 - Tekma presenečenja - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sobota, 6. 1. 2018
ZL10 - Novoletni Labirint - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij


Leto: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781

Preverite, ali ste med tistimi tekmovalci, ki so na sprint tekmah letos zagrešili kakšno napako, ki bi jih sicer stala diskvalifikacije. Plakat (v PDF obliki) je leta 2018 po švicarski predlogi pripravil Krešo Keresteš. V kratkem se obeta tudi preverjanje znanja za vse registrirane tekmovalce! :)

WMMTBOC 2023