Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezulrati OT / 2017

december

sobota, 23. 12. 2017
ZL8 - predbožična srednja - srednja
PD Tolmin, OK Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
sobota, 16. 12. 2017
ZL7 - nočna one man relay - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič
sobota, 9. 12. 2017
SSOL 2 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
četrtek, 7. 12. 2017
Terenska vaja GIG - srednja
FGG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 3. 12. 2017
ZL6 - Hribovska - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
sobota, 2. 12. 2017
ZL5 - Score - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vodice

november

nedelja, 26. 11. 2017
SSOL1 - sprint
Orientacijski klub Azimut & CAI XXX Ottobre
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Milje, Italija
nedelja, 19. 11. 2017
SOM - Slovenski orientacijski maraton - ultra dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Sromlje
sobota, 18. 11. 2017
ZL4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dole nad Idrijo
sobota, 11. 11. 2017
ZL2 - sodniška - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kalce
sobota, 4. 11. 2017
ZL1 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

oktober

sobota, 21. 10. 2017
DP mešane sprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Kranj
sobota, 14. 10. 2017
OLP7 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Idrija
petek, 13. 10. 2017
Labirint Idrija - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 7. 10. 2017
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
nedelja, 1. 10. 2017
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Soriška planina

september

četrtek, 28. 9. 2017
Mobilna orientacija - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sreda, 27. 9. 2017
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Komenda
sobota, 23. 9. 2017
OLP6 - ultra dolga
OK Azimut, PD Ajdovščina, ZTS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Otlica
četrtek, 14. 9. 2017
Odprto prvenstvo MOL v orientacijskem teku za osnovne in srednje šole - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 10. 9. 2017
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Celje
sobota, 9. 9. 2017
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zgornji Podvin

avgust

sobota, 26. 8. 2017
Bohinjski 3kotnik - srednja
OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bohinj, gozdna šola
sreda, 2. 8. 2017
Bubo Cup 2. dan - srednja
Ursus Outdoor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cres
torek, 1. 8. 2017
Bubo Cup 1. dan - srednja
Ursus Outdoor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cres

julij

petek, 28. 7. 2017
OO Cup 5.dan - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Rakitna
četrtek, 27. 7. 2017
OO Cup 4.dan - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Rakitna
sreda, 26. 7. 2017
OO Cup 3.dan - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Rakitna
torek, 25. 7. 2017
OO Cup 2.dan - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Rakitna
ponedeljek, 24. 7. 2017
OO Cup 1.dan - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Rakitna
nedelja, 2. 7. 2017
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno

junij

nedelja, 18. 6. 2017
SOL 6, WRE, AA - dolga
OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rašica
sobota, 17. 6. 2017
WRE, AA srednje - srednja
OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kalce
sobota, 17. 6. 2017
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tivoli, Ljubljana
petek, 16. 6. 2017
AA, štafeta - štafeta
OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerklje
nedelja, 11. 6. 2017
OLP3, Soča Outdoor - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
sobota, 10. 6. 2017
SSOL3, Soča Outdoor - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
torek, 6. 6. 2017
Alpe Adria - trening dan - srednja
Mladinska/članska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 3. 6. 2017
OLP2 - KP OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hleviše, Idrija

maj

sobota, 27. 5. 2017
Klubsko prvenstvo OK Komenda - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
četrtek, 25. 5. 2017
Terenske vaje - srednja
UL FGG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Velika planina
nedelja, 21. 5. 2017
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lome
sobota, 20. 5. 2017
SOL 5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lome
četrtek, 18. 5. 2017
Študentsko prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kodeljevo, Ljubljana
nedelja, 7. 5. 2017
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Prenje

april

četrtek, 27. 4. 2017
ISF World School Orienteering Championships - srednja
ISF / FISO
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ficuzza, Sicilija
torek, 25. 4. 2017
ISF World School Orienteering Championships - štafeta
ISF / FISO
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Palermo, Sicilija
ponedeljek, 24. 4. 2017
ISF World School Orienteering Championships - dolga
ISF / FISO
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ficuzza, Sicilija
ponedeljek, 17. 4. 2017
Easter4 - 4. dan - srednja
Društvo za razvoj orientacijskega teka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ajdovščina
nedelja, 16. 4. 2017
Easter4 - 3. dan - dolga
Društvo za razvoj orientacijskega teka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrušica - Podgrad
sobota, 15. 4. 2017
Easter4 - 2. dan - srednja
Društvo za razvoj orientacijskega teka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrušica - Podgrad
petek, 14. 4. 2017
Easter4 - 1. dan - sprint
Društvo za razvoj orientacijskega teka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Koper
sobota, 8. 4. 2017
SOL 3 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Crngrob
nedelja, 2. 4. 2017
SOL 2, DP ultra dolge - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrastovec

marec

nedelja, 26. 3. 2017
OLP1 - one-man relay - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 12. 3. 2017
SOL 1, Lipica Open - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Krajna vas
sobota, 4. 3. 2017
ZL 21 - finale - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Idrija

februar

nedelja, 19. 2. 2017
ZL 20 - Zimski kraški izziv - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rupe
sobota, 11. 2. 2017
ZL 17 Mobil-O - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Komenda
sreda, 8. 2. 2017
ZL 16 - Kulturno dolga - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubno
nedelja, 5. 2. 2017
ZL 15 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Podboršt

januar

nedelja, 15. 1. 2017
ZL 14 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Srednje Bitnje
petek, 13. 1. 2017
ZL 13 rojstnodnevna - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Ljubljana Koseze
nedelja, 8. 1. 2017
ZL 12 - Brez meja - srednja
AŠD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Gropada
sobota, 7. 1. 2017
ZL11 - knock out sprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana

Leto: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781

Koledar zimske lige je objavljen na tej povezavi.

Tekme Zimske lige, potekao tako da vsak tekmovalec poskrbi za tisk karte, mapico, merjenje časa in poročanje rezultatov. Tekmovalec vpiše svoj rezultat v razpis in naloži svojo GPS sled na Livelox dogodek.

Rezultati zimske lige

SEEOC 2018