Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Lipica Open 2016 5.etapa (sreda, 16. 3. 2016)

Organizator: DROT
Kraj: Povir
Tip: mednarodna
Razdalja: srednja

Rezultati
Rezultati: stran
Analiza vmesnih časov (SB): povezava

Razpis: povezava
WWW: http://www.lipicaopen.com
E-mail: lipicaopen@gmail.com

Karta: Divaška jama

Standard: ISOM
št. karte: 252
Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p.
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Zdenek Sokolar, Robert Miček, Daniel Lebar, Mile Stevanović, Istvan Foldi, Tibor Erdelyi, Ivan Nagy
Merilo: 1:15000
Stanje: III.2014
Površina: 8.68km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Rezulrati OT / 2019

oktober

nedelja, 13. 10. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
sobota, 12. 10. 2019
DP dolge, SOL - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pohorje
četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Maribor

september

nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 15. 9. 2019
OLP4 KP OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

četrtek, 12. 9. 2019
Prvenstvo osnovnih in srednjih šol MO Ljubljane v športni orientaciji - posamično - sprint - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Stiška vas
nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kladje

avgust

sobota, 24. 8. 2019
Trening tekma - TK Bohinj - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Gozdna šola Bohinj
nedelja, 11. 8. 2019
Cerkno Cup - DAN 3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lome
sobota, 10. 8. 2019
Cerkno Cup - DAN 2 - SOL 6 in WRE - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kladje
petek, 9. 8. 2019
Cerkno Cup - DAN 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

junij

nedelja, 2. 6. 2019
DP sprint, SSOL 6 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Mengeš

maj

nedelja, 26. 5. 2019
JVP2019 SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Brežice
sreda, 15. 5. 2019
Državno univerzitetno prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rožnik, Ljubljana
nedelja, 12. 5. 2019
SSOL 4 - sprint
Planinsko društvo Tolmin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
sreda, 8. 5. 2019
terensko delo Bohinj - srednja
FGG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bohinj
sobota, 4. 5. 2019
OLP2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Predgriže
petek, 3. 5. 2019
OLP 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

april

petek, 19. 4. 2019
Ekipno prvenstva osnovnih in srednjih šol Ljubljane v orientacijskem teku - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tivoli, Ljubljana
sobota, 13. 4. 2019
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hleviše

marec

nedelja, 31. 3. 2019
SOL 3, Pokal treh dežel 2. dan- dolge, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Komenda
sobota, 30. 3. 2019
SOL 2, Pokal treh dežel 1.dan - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Crngrob
sobota, 16. 3. 2019
ZL18 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
nedelja, 10. 3. 2019
SOL 1 - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lipica
nedelja, 3. 3. 2019
SSOL 3 - E1 - sprint
FISO FVG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Gorica
nedelja, 3. 3. 2019
SSOL 3 - E2 - sprint
FISO FVG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

februar

nedelja, 17. 2. 2019
ZL16 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 3. 2. 2019
Italian style O-race ZL15 - srednja
Orienteering Trieste, UWCAD, Cai XXX ottobre
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Duino - Villaggio del Pescatore

januar

sobota, 26. 1. 2019
ZL14 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vodice
nedelja, 20. 1. 2019
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vipava
sobota, 12. 1. 2019
Tek za soteskarjem (ZL12) - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sobota, 5. 1. 2019
ZL11 - simplicity - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij


Leto: 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781 | 0

Pridite na stalne proge OZS. Poberi čimveč KT na progah in se poteguj za bogato nagrado. Tekmovanje se prične 15.05.2019 in traja do 15.07.2019. Naj zmaga najvztrajnejši:)

SEEOC 2018