| Organizator: Orientacijski klub Azimut Kraj: Črni Vrh nad Idrijo Tip: regionalna Razdalja: dolga
Rezultati Startna lista: povezava Razpis: povezava E-mail: simon.stanonik@gmail.com
Karta: Predgriže 2 | Standard: ISOM št. karte: 87 Lastnik: Orientacijski klub Azimut Lokacija: Prikaz Avtorji: Cesare Tarabocchia, Martin Lejsek, Zdeněk Švec, Zdeněk Sokolář, Jaroslav Opletal, Ondřej Kotecký, Martin Sajal, Lukáš Hýbl Merilo: 1:10000 Stanje: VII. 1999 Površina: 6.89km2
| Najbolj znana srednjeevropska revija o orientacijskem teku - Orienteering Today, je karto izbrala za karto meseca v drugi številki revije v letu 2006. Severni del karte je kraški in to "močno" kraški. Polja malih vrtač, detajlov prekinja cesta, ki teče po sredini karte. Južni del je kontinentalen in hiter. Severni del karte je bil obnovljen leta 2006. Na njej so trenirali trije svetovni prvaki - Chris Terkelsen, Emil Wingstedt in Jarkko Houvila! "I remember the terrain as being both very physically and technically demanding. It was very interesting and it was a challenge that I haven’t seen anywhere else in the world." Chris Terkelsen, Danska, Svetovni prvak v štafeti 1997, 2. mesto na srednji razdalji 2005; "Few terrains can match the challange of detailed karst found on the Predgrize map. With it's complicated contours and rough ground your technical ability is setting the limit when running on this well made map. If you master Predgrize in full speed you're unlikely to find any more orienteering challanges. Remembering my last visit to the map, I'm luckily not there yet ..." Emil Wingstedt, Švedska, Svetovni prvak v šprintu v letih 2005, 2006, svetovni prvak v štafeti 2003. | Karta je bila doslej uporabljena: |
|
december |
| nedelja, 30. 12. 2018 ZL10 - štafeta Orientacijski klub Tivoli | Ljubljana
|
| sobota, 29. 12. 2018 Polarisova jubilejna ZL (ZL9) - srednja Orientacijski klub Polaris | Pokljuka - Rudno polje
|
| sobota, 22. 12. 2018 ZL8 - božični nočni sprint - sprint Orientacijski klub Azimut |
|
| sobota, 15. 12. 2018 Lovski štart (ZL7) - srednja OK Komenda | Komenda
|
| nedelja, 9. 12. 2018 ZL6 - drugo Orientacijski klub Komenda | Komenda
|
| sobota, 8. 12. 2018 SSOL 1 - sprint Orientacijski klub Slovenj Gradec | Slovenj Gradec
|
| nedelja, 2. 12. 2018 ZL5 - drugo Škofjeloški orientacijski klub | Škofja Loka - grad
|
november |
| nedelja, 25. 11. 2018 Alpine Winter Cup (ZL3) - srednja Orientacijski klub Azimut |
|
| sobota, 24. 11. 2018 Alpine Winter Cup (ZL2) + klubsko prventvo OK Azimut - dolga Orientacijski klub Azimut |
|
| nedelja, 18. 11. 2018 SOM - Slovenski O-maraton (ZL1) - drugo Orientacijski klub Azimut | Voglje - Repen(Italija)
|
oktober |
| nedelja, 21. 10. 2018 DP šprint štafete - štafeta Orientacijski klub Brežice |
Brežice
|
| sobota, 13. 10. 2018 OLP3 - Predgriže - dolga Orientacijski klub Azimut | Črni Vrh nad Idrijo
|
| sobota, 6. 10. 2018 Jugovzhodni pokal, SOL 8 - dolga Orientacijski klub Brežice | Mali Boršt
|
| četrtek, 4. 10. 2018 Državno šolsko orientacijsko tekmovanje - srednja Orientacijska zveza Slovenije |
Crnngrob
|
september |
| nedelja, 30. 9. 2018 SPREMEMBA! OLP - Dan orientacije na Hlevišah - srednja Orientacijski klub Azimut |
|
| nedelja, 23. 9. 2018 DP srednje - srednja Orientacijski klub Komenda | Vranja Peč
|
| petek, 14. 9. 2018 Prvenstvo osnovnih in srednjih šol MO Ljubljane v športni orientaciji - posamično - sprint Orientacijski klub Polaris | Ljubljana
|
| sobota, 8. 9. 2018 Koruzni labirint - sprint Orientacijski klub Azimut | Dravski dvor
|
| sobota, 8. 9. 2018 SOL 7, Vinička vas, Maribor - srednja Mariborski orientacijski klub | Vinička vas
|
avgust |
| ponedeljek, 27. 8. 2018 Cerkno Cup - E5 - srednja Orientacijski klub Azimut | Črni Vrh nad Idrijo
|
| nedelja, 26. 8. 2018 SEEOC - relay - štafeta Orientacijski klub Azimut |
|
| sobota, 25. 8. 2018 DP PreO, SEEOC - SPOL7 - PreO Orientacijski klub Azimut | Idrija
|
| sobota, 25. 8. 2018 SEEOC - sprint - sprint Orientacijski klub Azimut | Cerkno
|
| petek, 24. 8. 2018 SEEOC - long - dolga Orientacijski klub Azimut | Črni Vrh nad Cerknim
|
| četrtek, 23. 8. 2018 SEEOC - middle - srednja Orientacijski klub Azimut | Črni Vrh nad Idrijo
|
| sreda, 22. 8. 2018 Cerkno Cup - E1 - srednja Orientacijski klub Azimut | Cerkno
|
junij |
| nedelja, 17. 6. 2018 Menina planina TrailO - SPOL5 - TempO Orientacijski klub Trzin |
Menina planina
|
| sobota, 16. 6. 2018 Menina planina TrailO - SPOL4 - PreO Orientacijski klub Trzin |
Menina planina
|
| nedelja, 10. 6. 2018 SOL 6 - srednja Planinsko društvo Tolmin | Tolmin
|
| nedelja, 3. 6. 2018 DP šprint, SSOL 5 - sprint Orientacijski klub Tivoli | Ljubljana
|
maj |
| nedelja, 27. 5. 2018 SOL 5 - srednja Orientacijski klub Azimut | Rupe
|
| nedelja, 20. 5. 2018 Klubsko prvenstvo OK Komenda (OLP 1) - srednja Orientacijski klub Komenda |
|
| sreda, 16. 5. 2018 Državno univerzitetno prvenstvo - srednja Orientacijski klub Polaris | Ljubljana
|
| nedelja, 13. 5. 2018 DP štafete - štafeta Orientacijski klub Polaris | Rakitna
|
| sobota, 12. 5. 2018 Dvigni rit, bodi fit! - TempO Orientacijski klub Trzin | Dol pri Ljubljani
|
| sobota, 12. 5. 2018 DP dolge, SOL 4 - dolga Orientacijski klub Polaris | Rakitna
|
april |
| nedelja, 22. 4. 2018 SG MTBO 2018 - DP Srednje - srednja Orientacijski klub Slovenj Gradec |
|
| sobota, 21. 4. 2018 SG MTBO 2018 - Šprint - sprint Orientacijski klub Slovenj Gradec |
|
| petek, 20. 4. 2018 Prvenstvo osnovnih in srednjih šol MO Ljubljane v športni orientaciji - srednja Orientacijski klub Polaris | Tivoli, Ljubljana
|
| nedelja, 15. 4. 2018 SOL 3 - srednja Orientacijski klub Komenda | Zalštad
|
| nedelja, 8. 4. 2018 DP TempO - SPOL3 - TempO Planinsko društvo Ajdovščina | Ajdovščina
|
| nedelja, 8. 4. 2018 SOL 2, DP ultra dolge - ultra dolga Škofjeloški orientacijski klub | Pevno
|
| sobota, 7. 4. 2018 DP PreO štafete - štafeta Orientacijski klub Trzin | Mlaka pri Kranju
|
marec |
| nedelja, 25. 3. 2018 SSOL 4 - sprint Orientacijski klub Azimut | Spodnja Idrija
|
| nedelja, 11. 3. 2018 Lipica OPEN - SOL 1 - dolga DROT | Lokev
|
| nedelja, 11. 3. 2018 Lipica TrailO - SPOL2 - PreO Orientacijski klub Trzin |
Lipica
|
| sobota, 10. 3. 2018 Lipica TrailO - SPOL1 - PreO Orientacijski klub Trzin |
Lipica
|
| nedelja, 4. 3. 2018 Ski-O SOL 5 - srednja Orientacijski klub Azimut | Logatec
|
| nedelja, 4. 3. 2018 ZL20 - Zaključek lige - srednja ŽLŠ+2xMB |
|
februar |
| nedelja, 25. 2. 2018 TK2 - T3 - srednja Mladinska reprezentanca |
|
| nedelja, 25. 2. 2018 ZL19 - Mladinski TK - Kras - srednja Mladinska reprezentanca |
|
| sobota, 24. 2. 2018 TK2 - T1 - srednja Mladinska reprezentanca |
|
| nedelja, 18. 2. 2018 ZL16 - prestavljena - srednja Škofjeloški orientacijski klub | Škofja Loka
|
| sobota, 17. 2. 2018 ZL18 - srednja Orientacijski klub Komenda | Medvode
|
| nedelja, 11. 2. 2018 Ski-O SOL 4 - srednja PD Ajdovščina in OK Azimut | Hotedršica
|
| sobota, 10. 2. 2018 ZL17 Pustna tekma - srednja Orientacijski klub Tivoli |
Dobeno
|
| petek, 9. 2. 2018 Neuradno prvenstvo Slovenije v indoor orientaciji - sprint Mario Vaffo | Portel 33
|
januar |
| nedelja, 28. 1. 2018 ZL15 - "Brez meja" - srednja Gaja | Trst
|
| sobota, 27. 1. 2018 SSOL 3 - sprint Orientacijski klub Komenda | Kranj
|
| nedelja, 21. 1. 2018 SkiO DP in SOL - srednja Orientacijski klub Polaris | Pokljuka - Rudno polje
|
| sobota, 20. 1. 2018 ZL14 - drugo DROT | Podpeško Jezero
|
| nedelja, 14. 1. 2018 ZL13 Nočni rojstnodnevni šprint za soteskarjem - sprint Orientacijski klub Polaris |
Domžale športni park
|
| sobota, 13. 1. 2018 ZL12 - Tekma v okviru prireditve Orientacist leta 2017 - srednja Orientacijski klub Komenda | Komenda
|
| nedelja, 7. 1. 2018 ZL11 - Tekma presenečenja - srednja Orientacijski klub Komenda | Komenda
|
| sobota, 6. 1. 2018 ZL10 - Novoletni Labirint - srednja Orientacijski klub Komenda |
|