Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

DP - šprint za mladinske kategorije (petek, 5. 10. 2007)

Organizator: -
Kraj: Domžale
Tip: DP
Razdalja: sprint

Rezultati
Rezultati: povezava

Razpis: povezava

Karta: Športni park Domžale

Standard: ISSOM
št. karte: 176
Lastnik: Orientacijski klub Polaris
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar
Merilo: 1:5000
Stanje: IX. 2007
Površina: 0.55km2

Karta obsega območje športnega parka, kakor tudi težje prehodnega gozda na desnem bregu Kamniške Bistrice in naselja Mačkovci. Območje je prikazano tudi na karti št. 174 Domžale vzhod (v standardu ISOM).


Karta je bila doslej uporabljena:




Rezultati / 2019

september

nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Menina planina
sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Menina planina
nedelja, 15. 9. 2019
OLP4 KP OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

četrtek, 12. 9. 2019
Prvenstvo osnovnih in srednjih šol MO Ljubljane v športni orientaciji - posamično - sprint - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Stiška vas
nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kladje

avgust

sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 24. 8. 2019
Trening tekma - TK Bohinj - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Gozdna šola Bohinj
nedelja, 11. 8. 2019
Cerkno Cup - DAN 3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lome
sobota, 10. 8. 2019
Cerkno Cup - DAN 2 - SOL 6 in WRE - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kladje
petek, 9. 8. 2019
Cerkno Cup - DAN 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

junij

nedelja, 2. 6. 2019
DP sprint, SSOL 6 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Mengeš

maj

nedelja, 26. 5. 2019
JVP2019 SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Brežice
sreda, 15. 5. 2019
Državno univerzitetno prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rožnik, Ljubljana
nedelja, 12. 5. 2019
SSOL 4 - sprint
Planinsko društvo Tolmin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
sreda, 8. 5. 2019
terensko delo Bohinj - srednja
FGG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bohinj
nedelja, 5. 5. 2019
SGMTBO 2019 - WRE & WMS - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Slovenj Gradec
sobota, 4. 5. 2019
SGMTBO 2019 - WRE & WMS - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 4. 5. 2019
OLP2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Predgriže
petek, 3. 5. 2019
OLP 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

april

petek, 19. 4. 2019
Ekipno prvenstva osnovnih in srednjih šol Ljubljane v orientacijskem teku - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tivoli, Ljubljana
sobota, 13. 4. 2019
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hleviše

marec

nedelja, 31. 3. 2019
SOL 3, Pokal treh dežel 2. dan- dolge, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Komenda
sobota, 30. 3. 2019
SOL 2, Pokal treh dežel 1.dan - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Crngrob
nedelja, 17. 3. 2019
SPOL 3 - Lipica TrailO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lokev
sobota, 16. 3. 2019
ZL18 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
sobota, 16. 3. 2019
SPOL 2 - Lipica TrailO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lipica
nedelja, 10. 3. 2019
SOL 1 - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lipica
nedelja, 3. 3. 2019
SSOL 3 - E1 - sprint
FISO FVG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Gorica
nedelja, 3. 3. 2019
SSOL 3 - E2 - sprint
FISO FVG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

februar

nedelja, 17. 2. 2019
ZL16 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 16. 2. 2019
SKI O DP in SOL - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rateče
sobota, 16. 2. 2019
SkiO prvenstvo Italije - srednja
FISO
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Sappada
nedelja, 3. 2. 2019
Italian style O-race ZL15 - srednja
Orienteering Trieste, UWCAD, Cai XXX ottobre
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Duino - Villaggio del Pescatore

januar

sobota, 26. 1. 2019
ZL14 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vodice
nedelja, 20. 1. 2019
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vipava
sobota, 12. 1. 2019
Tek za soteskarjem (ZL12) - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sobota, 5. 1. 2019
ZL11 - simplicity - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij


Leto: 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781 | 0

Pridite na stalne proge OZS. Poberi čimveč KT na progah in se poteguj za bogato nagrado. Tekmovanje se prične 15.05.2019 in traja do 15.07.2019. Naj zmaga najvztrajnejši:)

SEEOC 2018