Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezulrati OT / 2016

december

petek, 30. 12. 2016
ZL9 - Božična tekma - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Cerkno
sreda, 28. 12. 2016
ZL 10 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
nedelja, 18. 12. 2016
TK1 - Road to Sicily - T3 - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 18. 12. 2016
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vipavski Križ
sobota, 17. 12. 2016
TK1 - Road to Sicily - T2 - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sreda, 14. 12. 2016
Mobilna orientacija - sprint
Rod podkovani krap
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana, Prule
nedelja, 11. 12. 2016
SSOL 1 - kvalifikacije - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Domžale
nedelja, 11. 12. 2016
SSOL1 - finale - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Domžale
nedelja, 4. 12. 2016
ZL8 - Parkljeva nočna orientacija - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 4. 12. 2016
ZL4 - Po poteh Soške fronte - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
sobota, 3. 12. 2016
ZL7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komendska dobrava

november

sobota, 26. 11. 2016
ZL6 - Presenečenje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 20. 11. 2016
ZL5 - shortened long - drugo
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Gora pri Komendi
nedelja, 13. 11. 2016
ZL3 - mladinci Idrija - skrajšana - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lome
sobota, 12. 11. 2016
ZL2 - 30 let - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Golovec, Ljubljana

oktober

ponedeljek, 31. 10. 2016
ZL1 - TK Črni Vrh - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 30. 10. 2016
TK mladi 1 - T4 - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh
sobota, 22. 10. 2016
SOM - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Sinji vrh
nedelja, 16. 10. 2016
DP šprint štefete, zaključek lige - sprint
Kamniški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamnik
četrtek, 13. 10. 2016
DP šolsko - srednja
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Dobravlje
nedelja, 9. 10. 2016
OLP7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno (Kladje)
sobota, 1. 10. 2016
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Sv. Jernej

september

petek, 23. 9. 2016
23.-25.9. - Alpe Adria 2016 - srednja
FISO FVG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovensko-italijanska meja
nedelja, 18. 9. 2016
DP šprint - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Žiri
petek, 9. 9. 2016
Odprto prvenstvo MOL v orientacijskem teku za osnovne in srednje šole - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana

avgust

nedelja, 28. 8. 2016
Bohinjski 3-kotnik SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Bohinj
četrtek, 4. 8. 2016
30.7. - 4.8. WUOC - srednja
HOF
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Miškolc

julij

nedelja, 24. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 3, SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 23. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
petek, 22. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kalce
sobota, 9. 7. 2016
9.7-15.7 JWOC - srednja
Swiss Orienteering Federation
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Engadin

junij

četrtek, 30. 6. 2016
30.6.-3.7 EYOC - srednja
Polish Orienteering Association
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Jaroslaw
nedelja, 19. 6. 2016
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ig
sobota, 18. 6. 2016
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 12. 6. 2016
Klubsko prvenstvo OK Komenda, OLP 4 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zalog pri Cerkljah
sobota, 4. 6. 2016
OLP3 - klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vojsko

maj

nedelja, 29. 5. 2016
Šprint SOL 4 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
sobota, 28. 5. 2016
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
sreda, 18. 5. 2016
Prvenstvo Univerze - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Golovec, Ljubljana
nedelja, 15. 5. 2016
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerklje
sobota, 14. 5. 2016
DP dolge, SOL 4 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komendska Dobrava
sreda, 11. 5. 2016
Ekipno prevenstvo OŠ in SŠ MOL - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 8. 5. 2016
Florijanov sejem - OT sprint + TempO - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
sobota, 7. 5. 2016
OLP2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hleviše

april

nedelja, 17. 4. 2016
DP ultra dolge proge (M/Ž21E), SOL 3 - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bitnje, Kranj
sobota, 9. 4. 2016
OLP1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 3. 4. 2016
SOL 2 - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Križ, Hrastovec

marec

ponedeljek, 28. 3. 2016
Easter4 4. etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 27. 3. 2016
Easter4 3. etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 26. 3. 2016
Easter4 2. etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 25. 3. 2016
Easter4 1. etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sreda, 16. 3. 2016
Lipica Open 2016 5.etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Povir
torek, 15. 3. 2016
Lipica Open 2016 4.etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Povir
ponedeljek, 14. 3. 2016
Lipica Open 2106 3.etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Krajna vas
nedelja, 13. 3. 2016
SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Veliki Dol
sobota, 12. 3. 2016
Lipica Open 2016 1.etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dobravlje

februar

nedelja, 28. 2. 2016
ZL 20 - zaključek - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
sobota, 27. 2. 2016
ZL 19 - orientacija na spomin - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Toško Čelo
nedelja, 21. 2. 2016
ZL 18 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ilirska Bistrica
sobota, 20. 2. 2016
ZL 17 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 13. 2. 2016
ZL 16 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
ponedeljek, 8. 2. 2016
ZL 15 - Kulturna - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vrhnika
sobota, 6. 2. 2016
ZL 14 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

januar

nedelja, 31. 1. 2016
Šprint SOL 3 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ajdovščina
nedelja, 17. 1. 2016
ZL 13, Road to JWOC 2016 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 16. 1. 2016
ZL 12 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 10. 1. 2016
ZL 11 - srednja
SSD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Padriče
nedelja, 3. 1. 2016
ZL 10, duatlon - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 2. 1. 2016
ZL 9 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij


Leto: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781

Koledar zimske lige je objavljen na tej povezavi.

Tekme Zimske lige, potekao tako da vsak tekmovalec poskrbi za tisk karte, mapico, merjenje časa in poročanje rezultatov. Tekmovalec vpiše svoj rezultat v razpis in naloži svojo GPS sled na Livelox dogodek.

Rezultati zimske lige

SEEOC 2018